Vedení komunistů probere podmínky další podpory menšinové vlády

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     01.04.2021 (00:15)     Sekcia domácí

Praha - O podmínkách tolerance menšinové vlády vedené hnutím ANO v posledním půlroce před volbami bude dnes odpoledne jednat širší vedení KSČM. Předseda strany Vojtěch Filip požádá... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Užší vedení Komunistů doporučilo podporu deficitu menšinové vlády. Stanovisko se ještě může změnit

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.06.2020 (10:14)     Sekcia domaci

Se zpožděním, které způsobila diskuse předcházejícího užšího vedení komunistů, začal v sobotu dopoledne jednat Ústřední výbor KSČM o případné podpoře rekordního rozpočtového schodku menšinové vlády ANO a ČSSD.

 

KSČM hrozí ukončením podpory nouzového stavu. Podle Babiše by to byla katastrofa

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     05.02.2021 (08:43)     Sekcia domaci

Širší vedení komunistů by mělo potvrdit negativní postoj k prodloužení nouzového stavu po 14. únoru a bude se bavit o tom, zda má pokračovat tolerance KSČM k menšinové vládě Andreje Babiše. Podle serveru iDnes.cz už předseda KSČM Vojtěch Filip řekl Babišovi, že s podporou komunistů pro delší nouzový stav spíš počítat nemá.

 

Ústřední výbor KSČM schválil podporu deficitu menšinové vlády ve výši 500 miliard

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     20.06.2020 (15:21)     Sekcia domaci

Ústřední výbor KSČM podle informací ČTK schválil doporučení svým poslancům, aby podpořili změnu schodku státního rozpočtu. Širší vedení komunistů ale upravilo původně navržené usnesení, které mu předložil předseda strany Vojtěch Filip společně s místopředsedou Stanislavem Grospičem. K podpoře rozpočtu se vedení KSČM dobralo po asi šestihodinovém jednání. Některým členům výboru scházela přesná adresnost, kam by peníze z rozpočtu měly jít.

 

Komunisté vypověděli dohodu o toleranci vlády. Podpořili by i případné hlasování o nedůvěře

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.04.2021 (18:51)     Sekcia domaci

KSČM vypověděla dohodu o toleranci menšinové vlády hnutí ANO a ČSSD. Novinářům ve Sněmovně to dnes řekl předseda komunistů Vojtěch Filip. Oznámil to premiérovi Andreji Babišovi (ANO). KSČM v hnutí ANO podle Filipa ztratila důvěru. Toleranční dohodu uzavřely hnutí ANO a KSČM před třemi lety. Babišovo vyjádření zatím není k dispozici.

 

Komunisté se budou radit o postupu při hlasování o nedůvěře vládě

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     14.05.2021 (00:05)     Sekcia domaci

Praha - Širší vedení komunistů dnes probere, jak by měli komunističtí poslanci postupovat při hlasování o nedůvěře kabinetu hnutí ANO a ČSSD. Svolat schůzi Sněmovny, na které by...

 

Koaliční rada dnes probere harmonogram skládání vlády a rozpočet

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     19.11.2025 (13:53)     Sekcia domaci

Praha - Rada vznikající vládní koalice ANO, SPD a Motoristů dnes odpoledne probere postup při dalším projednávání rozpočtu na příští rok a také harmonogram skládání vlády. Před jednáním stranických...

 

Vláda dnes probere koronavirové programy podpory

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     14.10.2020 (00:05)     Sekcia domaci

Praha - Po dvou dnech se dnes opět uskuteční videokonferenční jednání vlády, probírat by měla zejména podpůrné programy pro firmy zasažené opatřeními proti šíření koronaviru a...

 

Komunisté zvažují změnu toleranční dohody, nepočítali s pandemií. Má jít o věcné jednání

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.06.2020 (11:56)     Sekcia domaci

Komunisté chtějí jednat s vládní hnutím ANO o změně dohody o toleranci menšinové vlády ANO a ČSSD, původní nepočítala s dopady pandemie. Novinářům to před pátečním jednáním s ministryní financí Alenou Schillerovou (za ANO) o navýšení rozpočtového schodku na 500 miliard řekl předseda komunistů Vojtěch Filip.

 

KSČM o Velikonocích projedná toleranci vlády. ‚Než podáte rozvodové papíry, je slušnost si promluvit,‘ říká Dolejš

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.04.2021 (15:07)     Sekcia domaci

O další toleranci menšinové vlády ANO a ČSSD bude do úterý 6. dubna na dálku hlasovat Ústřední výbor KSČM. Novinářům to řekl předseda KSČM Vojtěch Filip. Současně čtvrteční zasedání širšího vedení strany pověřilo Filipa a další členy předsednictva dohodovacím jednáním se zástupci ANO. Hnutí podle Filipa neplní část z bodů toleranční dohody, na které se dohodlo s KSČM před třemi lety.

 

Žádná forma podpory nepřichází v úvahu. Komunisté hledají formu, jak vyjádří nedůvěru vládě, řekl Grospič

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     01.06.2021 (13:19)     Sekcia domaci

Podle místopředsedy KSČM Stanislava Grospiče nepřichází v úvahu, že komunisté vládu při hlasování o vyslovení nedůvěry ve čtvrtek podpoří. Baví se, jakou formou vyjádřit nedůvěru. Řekl to novinářům po úterním jednání klubu. Hlasování vyvolaly koalice Spolu a Pirátů se STAN. Grospič zopakoval, že komunisté vypověděli menšinové vládě nedůvěru, proto nepřichází v úvahu „žádná forma podpory vlády“.

Vedení KSČM probere s šéfy krajů důvody volebního propadu v pátek

Odstupte od dohody s Babišem, Ústřední výbor to nařídil, vyzvalo širší vedení KSČM Filipa a vyjednavače

Konference probere šíření vlivu čínských komunistů - ŽIVĚ

Konference probere šíření vlivu čínských komunistů - video

Analytici: Vztahy se světovými mocnostmi za nynější vlády spíše ochladly

Vysloví Babišově vládě nedůvěru? Návrhu bude čelit potřetí, rozhodne postoj komunistů

Vláda probere opatření proti covidu, rozhodne o zvýšení platů ve státní sféře

Lépe vysvětlete 500 miliardový schodek, požadují komunisté. Chtějí jednat o změně dohody o toleranci vlády

Covid a pomoc se zdražováním energií. Co všechno probere končící vláda ANO a ČSSD?

Vedení STAN schválilo kandidáty do vlády, Rakušan je neprozradil

Komunisté, kteří hrozí zrušením tolerance vlády, zřejmě dostali od premiéra šidítko

Konec menšinové koalice v Hradci Králové. Radnice chce hledat ‚nové řešení‘

Fiala s Bekem a hejtmany probere reakci na problémy s přijímacím řízení na SŠ

Část komunistů požádala o volbu nového vedení KSČM mimo sjezd

Babišova vláda má v plánu poslední setkání a tiskovou konferenci

Vládní rada probere koronavirová opatření

Lídři komunistů a ANO se shodli na sloučení pojišťoven ministerstva vnitra a VoZP

Babiš s Vojtěchem probere nařízení o rouškách

Opozice bude jednat o dalším postupu poté, co KSČM vypověděla toleranci vlády. Preferují předčasné volby

Komunisté změní tváře. Ve vedení skončí Filip, ze sněmovny odejde Grebeníček

Median: Část voličů STAN i Spolu by preferovala toleranci menšinové vlády ANO

Živě: Velitelské shromáždění české armády

Komunista Filip se sešel s premiérem. Jednání se účastní i Hamáček, jde o podmínky tolerance vlády

Před ‚Strakovku’ pro peníze. Zoufalý hostinský držel hladovku, nakonec odešel se 68 tisíci

Živě: TK po jednání vlády o opatřeních proti koronaviru

Babiš doufá v prodloužení nouzového stavu do Velikonoc

Jen hájí zájmy premiérova koncernu, míní opozice o reakci vlády na rezoluci europarlamentu o střetu zájmů

Podmínkou SPD pro vstup do vlády by byla i revize pobytových povolení Ukrajinců

Babiš: Musíme lidi motivovat k dodržování opatření, například připravit podmínky rozvolňování

Armádní špičky proberou na setkání plány na příští rok - videa

Od úterý bude zakázáno cestovat do Indie kvůli nové mutaci koronaviru. Zpřísnily se podmínky návratu

Zpátky do školy 1. března? Krizový štáb určí podmínky, za jakých by se žáci vrátili do lavic

Fiala dnes bude jednat s Bartošem o situaci Pirátů i stavebním řízení

Babiš: Nezneužíváme krizi k omezování demokracie. Je nutné dál bránit nekontrolovatelnému šíření koronaviru

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy