Jágr odmítl Babiše, nechce se stát tváří vakcinační kampaně. Očkovat se totiž nehodlá, má prý protilátky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     11.06.2021 (13:50)     Sekcia domácí

Legendární hokejista Jaromír Jágr odmítl nabídku premiéra Andreje Babiše (ANO), aby se zapojil do vládní kampaně za očkování proti covidu-19. Server Seznam Zprávy v pátek napsal, že premiérovu žádost Jágr odmítl s argumentem, že on sám se nyní očkovat nehodlá, protože má dostatek protilátek. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Stát chce třicet očkovacích center, od května zapojí praktiky, vyplývá z druhé verze vakcinační strategie

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     26.12.2020 (20:51)     Sekcia domaci

V Česku by mělo vzniknout 30 center pro očkování proti nemoci covid-19 a zhruba od května mají očkovat i praktičtí lékaři. Vyplývá to podle serveru Seznam Zprávy z druhé verze očkovací strategie vlády. Stát ji 23. prosince rozeslal krajům a nemocnicím, potvrdil serveru koordinátor vakcinační strategie Zdeněk Blahuta.

 

Vakcinační diverzanti v červeném cípu republiky, stopy zřejmě vedou k Volnému. Fake news šíří záškodníci letáky

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.07.2021 (05:00)     Sekcia domaci

Okolí Vsetína ve Zlínském kraji patří mezi lokality, které na mapě proočkovanosti žhnou nepříznivou červenou barvou. Spousta obcí ještě nepokořila 40procentní hranici, prakticky všechny jsou pod 50 procenty. Jedním z důvodů nepodařené vakcinační kampaně je podle hlasů z regionu také organizovaná kampaň odrazující lidi od očkování.

 

Nová vládní taktika: očkování v terénu a bez registrace. Přesvědčit má i lidi z vyloučených lokalit

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.07.2021 (05:00)     Sekcia domaci

Došla ochota. Přesněji řečeno se vyčerpaly zástupy lidí, kteří k očkování proti covidu přistupovali aktivně a byli ochotní se jeho organizaci podřídit. Stát proto mění taktiku vakcinační kampaně: když nejdou lidé za vakcínou, musí vakcína za nimi.

 

Hejtman Kuba vyzval ředitele krumlovské nemocnice k okamžité rezignaci, nechal očkovat své příbuzné

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.01.2021 (16:57)     Sekcia domaci

Jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) vyzval ředitele nemocnice v Českém Krumlově Jindřicha Floriana k okamžité rezignaci. Ředitel nechal očkovat i příbuzné a známé zaměstnanců nemocnice, podle hejtmana porušil jihočeskou vakcinační strategii a naboural důvěru Jihočechů v systém. Sdělila to v pátek Hana Brožková z kanceláře hejtmana. Florianovo vyjádření ČTK zjišťuje.

 

Když ji nechce senior, dostane ji třeba záchranář. Vakcínu s pochroumanou pověstí přidělují hejtmani i neoficiálně

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     25.02.2021 (10:41)     Sekcia domaci

Kvůli průtahům v očkování a chaotickému postupu vlády se v krajích rozvinul vakcinační underground. Regiony si samy určují, co udělají s dávkami, které jim leží ladem, týká se to dominantně AstraZeneky. Hejtmani chtějí, aby vláda nelpěla tolik na rozdělení populace na prioritní skupiny. Pokud už osmdesátníci a zdravotníci nemají zájem, mají mít podle krajských šéfů regiony vyšší autonomii. Plané skladování více než sto tisíc dávek nedává smysl, je lepší očkovat mimo pořadníky, říkají.

 

V českých nemocnicích leží protilátky za desítky milionů. Brzy budou k ničemu a nikdo je neproplatí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.01.2022 (05:00)     Sekcia domaci

S deltou dokázaly zatočit. Na variantu covidu-19 omikron ale v Česku dostupné monoklonální protilátky nezabírají. Ze zázračného „koktejlu“ se tak stalo přebytkové zboží. Nemocnice proto řeší, co dělat hlavně s drahým lékem regeneron, který patří mezi monoklonální protilátky.

 

NS odmítl dovolání Babiše, jenž se musel omluvit novinářce Holcové

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     30.05.2025 (08:07)     Sekcia domaci

Brno - Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání předsedy hnutí ANO Andreje Babiše proti rozsudku, na jehož základě se musel v roce 2023 omluvit novinářce Pavle Holcové. Důvodem k omluvě byl příspěvek na...

 

Praktici v Ústeckém kraji v týdnu očkovat nezačnou, neobdrželi totiž vakcínu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.03.2021 (11:03)     Sekcia domaci

Praktičtí lékaři v Ústeckém kraji tento týden nezačnou očkovat proti koronaviru, vakcína AstraZeneca nedorazila. Očkovat mělo začít 30 praktiků, dostat měl každý z nich 100 dávek vakcíny. AstraZeneca pošle jen 700 dávek, a to až příští týden.

 

Piráti řeší neočkovaného kandidáta na ministra zdravotnictví. Vadí mi jeho arogance, straně škodí, zní od členů

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     29.09.2021 (14:02)     Sekcia domaci

Piráti již dva dny na svém fóru řeší svého kandidáta na post ministra zdravotnictví. Nechci Ondřeje Dostála za kandidáta na ministra zdravotnictví, stojí v názvu tématu, které založil Pavel Moravec. Některým členům strany totiž vadí Dostálův postoj k očkování. Nedávno uvedl, že médiím není nic po tom, zda se chce nechat očkovat. Sám následně přiznal, že očkován není, protože má protilátky.

 

Každý čtvrtý se nechce očkovat. Přesto odmítačů postupně ubývá, důvody ke vzdoru jsou různé

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.07.2021 (15:45)     Sekcia domaci

Téměř čtvrtina Čechů se nenechá očkovat proti covidu. V průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) to na začátku června uvedlo 23 procent občanů. Odmítačů postupně ubývá, v únoru vakcínu nechtělo 33 procent lidí, v dubnu 26 procent.

Ústavní soud odmítl stížnost Babiše ve sporu s jeho kritičkou Filipovou

Očkovací zázrak na Vysočině. Díky ‚venkovské‘ strategii zastiňuje i velkoměsta, vakcínu je na každém kroku

Tah Orbánem. Maďarský premiér podpoří Babiše přímo v Ústí nad Labem, kde předseda ANO kandiduje

Vakcíny lze dostat do firem už podle současné strategie vlády, říká viceprezident Svazu průmyslu a dopravy

Někteří zahraniční studenti se v ČR nechávají opětovně očkovat proti covidu

iROZHLAS.cz: ANO započetlo do nákladů Babišovy kampaně i cestu za Macronem

Lidovci chystají ústavní stížnost na ořezání rozpočtů měst. Podle Babiše jde o kampaň

Prymula odmítl svůj třetí návrat na veřejný post. Nechce dál polarizovat společnost

Česko objednalo klíčový lék, který brzdí omikron. Předchozí ‚zbraň‘ proti covidu přestala fungovat

Zeman se nechá očkovat za týden, vyzval občany, ať vydrží

Proti covidu bude podle odborníků asi potřeba očkovat i děti - video

Smejkal měl nabídku stát se ministrem zdravotnictví, odmítl

První vakcína pro použití v EU by mohla být schválena 29. prosince

Nechte se očkovat, vyzval po jednání se Zemanem Válek. Nemá být ale povinné, chce posílit PCR testy

Andrej Babiš se nechá očkovat proti covidu-19 hned první den

Přichází vlna druhých dávek vakcín a nával na očkovací centra. Co to znamená pro dvacátníky a třicátníky?

Hilšer odmítl odstoupit z prezidentské volby, představil své vize

Začne testování, jaký podíl lidí má protilátky proti koronaviru

Kampaň k očkování proti covidu provázejí otazníky, kdo bude její tváří? Bohdalovou prý vláda neoslovila

Jágr se po Kie nebo CzechTourismu stává tváří další firmy. Společně se Zalandem má motivovat Čechy k pohybu

Většina Čechů se nechce očkovat proti covidu, až bude vakcína k dispozici. Chybí důvěra

Ani švédský přístup nepomáhá budovat kolektivní imunitu. Protilátky proti koronaviru má v krvi jen 7,3 procenta obyvatel

Více než polovina obyvatel těžce zasaženého Bergama má v těle protilátky na covid-19, ukázaly testy

Přechod na ‚druhou stranu‘ zřejmě nebude. Končící šéfžalobce chce dál pracovat pro stát

‚Zabijácké‘ T-buňky jsou lepší než protilátky, dělají problém i omikronu

Zájem o očkování bez registrace překvapil. Mohla by ho nabízet i některá běžná vakcinační centra, řekl Vojtěch

Válek: Praktici by měli očkovat proti covidu povinně, na úkor administrativy

Státní zástupce odmítl stíhat Babiše kvůli řešení pandemie, v jednání neshledal ani nedbalostní zavinění

Prorektor UK Martin Vlach rezignuje, nechce být součástí kampaně Králíčkové

Česko preferuje, aby očkovací pas vznikl na úrovni celé EU. Cestování by bylo snadnější

Brusel odmítl dát pokutu za dotaci pro Babišovu firmu Fatra. Vyhnul se soudu

Kapacity v cestovním ruchu jsou dle Babiše "nadměrné". Z rozpočtu je udržovat nehodlá

Končí ředitel krumlovské nemocnice, který nechal očkovat příbuzné i zaměstnance

Očkovat se bude moci až 100 tisíc lidí denně, slibuje Blatný. Pomoc s kampaní odmítl

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy