Místo 7 rovnou 15 let! Vrchní soud zpřísnil trest žárlivci, který strhl přítelkyni volant

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.09.2021 (11:28)     Sekcia bulvár

Žádný pokus o těžké ublížení na zdraví, za které dostal Martin Majling (40) u Krajského soudu v Ostravě sedm let vězení. Vrchní soud v Olomouci jeho počínání překvalifikoval na pokus vraždy a odsoudil ho na 15 let! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ze čtyř roků v base 21 let! Soud zpřísnil trest muži, který bojoval na Ukrajině

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.07.2021 (12:25)     Sekcia bulvar

Vrchní soud v Praze ve čtvrtek zpřísnil trest již dříve odsouzenému Alexeji Fadějevovi. Obžaloba tvrdí, že se zapojil do bojů na Ukrajině, a proto mu soud uložil vyjímečný trest 21 let vězení.

 

Tomáš zavraždil přítelkyni nožem a sekerou, pak ji škrtil: Soud mu zmírnil trest

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.03.2025 (15:44)     Sekcia bulvar

Vrchní soud v Praze v úterý 4. března snížil trest Tomáši Hradeckému, který loni v Teplicích zavraždil svou přítelkyni. Místo původních 18 let dostal 17 let vězení. Soud zohlednil jeho doznání a projevenou lítost. Rozhodnutí je pravomocné.

 

Znásilnil retardovanou školačku: Vrchní soud zvýšil cizinci trest

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.08.2025 (15:41)     Sekcia bulvar

Nikoliv 5,5, ale 7 let za mřížemi stráví Ján Macko (24). Vrchní soud v Olomouci mu ve středu zpřísnil trest za znásilnění retardované školačky v centru Brna. Původní verdikt Krajského soudu v Brně byl podle jeho verdiktu příliš nízký.

 

Učitel z Libanonu zneužíval školačky v Česku: Soud mu zpřísnil trest

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2025 (11:34)     Sekcia bulvar

Za sexuální útoky na dívky (6 až 9) z Holešova a Prostějova půjde učitel angličtiny Khalil Adnan Awale z Libanonu na čtyři roky do vězení. Olomoucký vrchní soud zpřísnil původní podmínku udělenou krajským soudem ve Zlíně. Jedno z dětí trpí posttraumatickou poruchu.

 

Přísnější trest pro vojáka, který měl rabovat na Ukrajině: Filip S. (28) si odpyká 8 let!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.01.2025 (17:50)     Sekcia bulvar

Vrchní soud v Praze zpřísnil trest, který si má odpykat osmadvacetiletý bývalý příslušník české armády Filip S. za rabování ve válkou postižených oblastech na Ukrajině. Soud jej rovněž shledal vinným z toho, že se do bojů na Ukrajině zapojil bez svolení prezidenta. Filip S. by si měl odsedět 8 let, tedy o rok více, než mu pražský městský soud vyměřil v srpnu loňského roku.

 

Roman Šupa prchal před policii a najížděl do lidí: Soud mu zpřísnil trest na 16 let

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.10.2020 (20:20)     Sekcia bulvar

Olomoucký vrchní soud ve čtvrtek zpřísnil Romanu Šupovi trest za jeho riskantní jízdu a najíždění autem do lidí z 15 let na 16,5 roku. Podle soudu se dopustil několikanásobného pokusu o vraždu jak v podchodu pro pěší v Uherském Hradišti, tak i při najíždění do zasahujících policistů v Ostrožské Lhotě na Uherskohradišťsku. V prvním případě vážně zranil seniora, v druhém oba policisté stihli před autem uskočit. Případ vrchnímu soudu vrátil na základě dovolání žalobce Nejvyšší soud.

 

Tvrdý trest za solární podvod: Podnikatel si odpyká 5,5 roku!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.10.2021 (15:05)     Sekcia bulvar

Olomoucký vrchní soud v úterý výrazně zvýšil trest Danielu Exnerovi, majiteli fotovoltaické elektrárny Petrovice u Borovan na Českobudějovicku. Z původně podmíněného trestu ho zpřísnil na 5,5 let vězení. Muže odvolací soud potrestal kvůli podvodu v souvislosti se zapojením elektrárny do distribuční sítě před koncem roku 2010 kvůli výhodné výkupní ceně elektřiny, ačkoliv nebyla podle soudu dokončená. Vrchní soud již v případu pravomocně potrestal tři obžalované, případ Exnera kvůli jeho nepřítomnosti vyloučil k samostatnému projednání.

 

Turistu na Národce zabil lahví vodky! Němec si odsedí osm let, soud mu trest zpřísnil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2025 (12:14)     Sekcia bulvar

Vrchní soud v Praze v úterý zvýšil o rok trest Joelu Hoppovi z Německa, který loni na pražské Národní třídě v potyčce zabil velšského turistu. Do vězení ho poslal na osm let. Němec se k činu přiznal, uvedl, že ho lituje. Úterní rozhodnutí je pravomocné. Součástí trestu je i vyhoštění z Česka na deset let a povinnost zaplatit dětem zemřelého 4,7 milionu korun.

 

Soud zpřísnil trest za střelbu po rvačce před pražským klubem: Místo devíti třináct let!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.02.2026 (15:09)     Sekcia bulvar

Po hromadné rvačce před nočním klubem v centru Prahy vytáhl zbraň a vystřelil směrem k jednomu z účastníků konfliktu. Robert Kulena původně od soudu odešel s devítiletým trestem za pokus o vraždu, odvolací soud mu dnes trest zpřísnil na 13 let vězení. Podle soudu nešlo o žádné varování, ale o cílené a vysoce nebezpečné jednání na veřejném místě.

 

Otřesné zneužívání chlapců v pražském farním sboru: Soud pedofilnímu sbormistrovi zpřísnil trest

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.03.2024 (12:07)     Sekcia bulvar

Sbormistr, který dlouhodobě znásilňoval a zneužíval hochy v pražském farním sboru, si odpyká šest let vězení. Původní trest odnětí svobody mu ve středu na základě odvolání státní zástupkyně o dva roky zvýšil Vrchní soud v Praze. Rozhodnutí je pravomocné. Součástí potrestání zůstaly ústavní sexuologické léčení a také maximální možný, tedy desetiletý zákaz práce s dětmi.

Strhl družce volant, čtyřem lidem šlo o život!

Žárlivec měl za jízdy vytrhnout volant přítelkyni, auto nabouralo jiné: Hrozí mu doživotí

Bibianu brutálně ubodal její partner: Soud ho poslal na doživotí do nejpřísnější věznice!

Tomáš rozmlátil kamarádovi topůrkem hlavu: Vrchní soud mu snížil trest

Přítelkyni (†19) zavraždil a zakopal v garáži: 20 let vězení platí, potvrdil soud

Matka (36) z Pardubic pohodila novorozenou holčičku do kontejneru: Soud jí zpřísnil trest!

Muž na Uherskohradišťsku znásilnil dvě školačky: Pachatel se nového soudu nedočká

Rok natvrdo za kšefty s umírajícími štěňaty! Soud zpřísnil tyrance Brixové trest

Ty vo*e, tys mě zabil! Důchodce ubodal přítelkyni, po první ráně nechtěl, aby trpěla

Žena v Berouně půjde za utýrání mámy do vězení: Tělo se podobalo obětem z koncentráku, řekl soud

Žena v Berouně půjde za utýrání mámy do vězení: Tělo se podobalo obětem z koncetráku, řekl soud

Přítelkyni David v opilosti zlámal žebra: Svatba místo vězení

Rozsudek potvrzen: Za chladnokrevnou vraždu taxikáře 17,5 roku! Ivan P. (26) se přiznal

Vrah malé sestřičky Denisky (†11) napadl vychovatelku Martinu: Soud mu snížil trest

Případ vraždy na faře v Chudobíně je znovu u soudu: Miroslav kamaráda ubil pohrabáčem

Z podmínky je pět let basy: David dal Michalovi facku, ten zemřel

„Největší láska i noční můra.“ Tomáš (35) ubodal svou přítelkyni (†31), s odvoláním u soudu neuspěl

Dvojice z Olomoucka prodávala dceru s lehkou mentální retardací: Za kuplířství padly tresty 8 a 5,5 let

Osádku vozu vystavil nebezpečí, teď míří za katr

Zfetovaná matka dcerku (†3) škrtila a ubodala nůžkami: Vrchní soud potvrdil vysoký trest

Za pěstování 28 rostlin konopí dostal muž podmínku: Vrchní soud trest změnil na 6 let "natvrdo!

„Dobrá práce,“ chválil masového vraha z Nového Zélandu Václav (50). Soud mu potvrdil tříletou podmínku

Stanislav se v opilosti řítil po silnici rychlostí 180 km/h: Způsobil smrtelnou nehodu, dostal 11,5 roku

30 let za mřížemi pro bestii z Břeclavi: Ubodal seniora (†89) a jeho přítelkyni (†44)

Nižší trest pro zvrhlíka: Za svazování a ocucávání chlapců si odsedí 5,5 roku

Muž zavraždil vlastního syna: Nesnesl pláč kojence?! Soud mu snížil trest o dva roky

Dušan brutálním způsobem zavraždil tátu (†72): Vrchní soud mu snížil trest

Řezník (56) ze žárlivosti střelil manželku do hlavy jateční pistolí!? Soud mu snížil trest

Hejna za trojnásobnou vraždu dostal doživotí: Soud zamítl jeho žádost o podmíněné propuštění

Upálil bezdomovce (†53) kvůli alkoholu. Vrah trest odmítá, prý si nic nepamatuje. Soud mu potvrdil 13 let

Václav rozsekal přítelkyni (†53) sekáčkem na maso: Od soudu vyfasoval 23 let za mřížemi

Vyhodila synka (†22 měs.) ze čtvrtého patra: Soud matce snížil trest o rok a půl!

"Odklonila" z kasy Brno-Jundrova osm milionů: Vyšší trest pro marnotratnou účetní

Vrchní soud potvrdil ženě 10 let vězení: Plánovala vraždu manžela!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy