U moře tráví více času než v Česku. Nechystá se Moravcová přesídlit do zahraničí natrvalo?

Zdroj Zdroj: super.cz     11.06.2022 (21:05)     Sekcia bulvár

V poslední době jsme ji na společenských akcích vídali méně. Nikol Moravcová (34) trávila dva měsíce na Kanárských ostrovech, kde moderovala reality show Love Island. Na ostrovy v Tichém oceánu se hodlá brzy vrátit. Uvažuje dokonce o tom pořídit si tam vlastní zázemí. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Lanzarote potřebuji jako balanc k hektickému životu v Praze, říká Moravcová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2024 (00:00)     Sekcia bulvar

Nikol Moravcová (36) v rozhovoru pro iDNES.cz popsala, proč by nikdy nešla soutěžit do reality show Survivor i to, proč nemá vlastní podcast. Moderátorka a influencerka promluvila také o čtyřleté dceři a o tom, že tráví s rodinou stále více času na Kanárských ostrovech, které si zamilovali.

 

Moderátorka Nikol Moravcová tráví zimu na Kanárech: Do malého bytu se v Praze nevejdou

Zdroj Zdroj: super.cz     05.06.2024 (18:56)     Sekcia bulvar

Přes zimu ji v Česku vůbec nevídáme. Moderátorka Nikol Moravcová se zamilovala do Kanárských ostrovů, když tam před dvěma lety uváděla první řadu reality show Love Island. Od té doby tam s rodinou tráví chladné měsíce.

 

Nouzový stav tráví u moře: Karolína Plíšková se pochlubila figurou a fotkou ze Španělska

Zdroj Zdroj: super.cz     31.10.2020 (05:55)     Sekcia bulvar

Místo zataženého nebe a deště si užívá moře a blankytně modrou oblohu. Karolína Plíšková (28) tráví nouzový stav v zahraničí. Někdejší tenisová jednička ve dvouhře tráví dny se svým manželem, televizním moderátorem Michalem Hrdličkou, ve Španělsku.

 

Monika Babišová vystavila na dovolené u moře křivky: Je s ní Andrej?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.08.2024 (09:29)     Sekcia bulvar

Kolik času společně tráví? Taková otázka napadá u expremiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho manželky Moniky stále více lidí. Zatímco v posledních dnech zásobovali sociální sítě fotografiemi z akcí, na kterých byli spolu, teď se Monika opět přihlásila sama z dovolené u moře.

 

Topmodelka Maxová slaví 14 let s manželem! Jaká slova mu na výročí věnovala?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.01.2021 (17:55)     Sekcia bulvar

Česká topmodelka Tereza Maxová (49) se za tureckého developera Buraka Oymena (48) provdala v roce 2016, ale jejich vztah trvá již 14 let! Před časem se natrvalo přestěhovali do Česka, ale v Turecku vlastní luxusní resort, kde v době pandemie tráví více času. 

 

Začalo padat listí a už mizí z Česka: Nikol Moravcová plánuje na Kanárech strávit další zimu a koupit dům

Zdroj Zdroj: super.cz     16.09.2024 (13:16)     Sekcia bulvar

V Česku strávila s manželem a dcerou v podstatě jen tři měsíce a už zase mizí do zahraničí. S prvními padajícími listy a žaludy koupila Nikol Moravcová s manželem a dcerou letenky na ostrov Lanzarote, kde strávili už minulou zimu.

 

Eliška Bučková se po provalení pletek s ženáčem vystavuje u moře! S kým tam je?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.05.2021 (12:15)     Sekcia bulvar

Před dvěma týdny paparazzi Blesku přistihli Elišku Bučkovou (31) s novým vysokým fešákem, který s ní spoustu času tráví v jejím bytě nedaleko pražské náplavky. Ale nový objev krásky je ženatý, takže těžko říct, zda je s ní u moře, kam Eliška odletěla. 

 

Stará láska nerezaví? Usměvavá Agáta Hanychová si užívá romantiku s otcem svého syna, Kryšpín je nadšen

Zdroj Zdroj: super.cz     01.10.2023 (08:47)     Sekcia bulvar

Agáta Hanychová (38) tráví čím dál tím více času po boku své bývalé (nebo možná dnes i současné) lásky Miroslava Dopity (39) . Společně mají syna Kryšpína (12), kterému jsou milujícími rodiči. Agáta nedávno oznámila rozchod s otcem své dcery Rozárky Jaromírem Soukupem (54) , s manželkou se rozvádí i Dopita, jenž od té doby s Agátou tráví čím dál tím více času.

 

Karolína Plíšková předvedla vysportované tělo v bikinách: Takhle tráví letošní zimu, v teple a u moře

Zdroj Zdroj: super.cz     20.12.2020 (15:00)     Sekcia bulvar

Místo zahalená do kabátu, tráví letošní konec roku v teple. Karolína Plíšková (28) si užívá krásné počasí na jihu Španělska, kde trénuje a připravuje se na novou sezónu. Někdejší tenisová jednička ve dvouhře tráví dny v Marbelle, kde si může dopřávat blankytně modrou oblohu a také zvuky moře.

 

Moravcová přestavila své bydlení: Boho loft! Ložnici obětovala dceři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

To je tedy změna! Moderátorka, herečka a influencerka Nikol Moravcová (36), která už dlouhých sedm let bydlí na Letné, s partnerem zcela předělala svůj byt 2kk v epické bohémské doupě. Jak sama říká - v boho loft. A zimu? Tu prý bude rodina trávit radši v teple u moře...

Sexy moderátorka Lucie Borhyová: Dekolt zazdil Lolu

Aby nějak vypadala, musí dřít: Dominika Myslivcová předvádí své hříšné tělo v Dubaji

Žádné Tenerife! Tělo v plavkách vystavila Zuza Belohorcová venku v mrazu v zasněžených Tatrách

Josef Maršálek kvůli StarDance přesídlil do Prahy: S tanečnicí tráví víc času než s partnerem

Získejte více času na své záliby: Jak chytře na dovolenou?

Roušky zvýrazní vrásky okolo očí a na čele: Zkrášlujícím injekcím propadli v Česku i muži

8 celebrit, které se rozhodly trávit nouzový stav v plavkách u moře: Kam se slavní rozjeli?

Většinu času tráví nyní doma se synem: Jak s dvanáctiletým Kristiánem zvládá Gabriela Partyšová školu?

Syn Žilkové se pochlubil narozeninovým dárkem: Vincent ukázal zahrádku!

Nikol Moravcová vyrazila na rande s fešným manželem: Krásná moderátorka řekla, proč se partner vyhýbá pozornosti médií

Místo před publikem pěje Monika Absolonová doma: Ze svého obýváku se rozhodla potěšit i své fanoušky

Vycpaná prsa, nové vlasy, umělé řasy a nehty: Sandra Nováková opět dráždí svůdnými fotkami od moře

Poznali byste ji? Půvabná mladá zpěvačka vydala klip, ve kterém překvapila novou image

Martina Pártlová tráví už třetí měsíc na Bali: Znovu došla řeč na stěhování

Průhledná podprsenka a odhalené bříško! Takhle odvážná Nikol Moravcová dlouho nebyla

Po Survivoru vážila jen 45 kilo! Miss Natálie Kotková předvedla figuru v plavkách, proměna je značná

Kylie Jennerová a její sexy relax u moře: Slavný partner ale tráví čas s jinou ženou

Hvězdná Adele na festivalu v Česku? Jak zhubla, vypadá skvěle, znělo Ostravou. Škoda, byla to „jen“ Nikol Moravcová

Hrát nemůže, a tak vyrazila do zahraničí: Eva Holubová si užívá pláž na milované Sicílii

V Hongkongu došly vánoční stromky, jedle tu stojí až 50 tisíc korun

Tentokrát vystavila zadeček: Popálená blogerka poslala sexy pozdrav z Emirátů a předvedla své křivky

Dohra útoku Burešové na televizi: Rázná reakce Primy!

Naznačovali rozchod a teď? »Exhrdličky« Kopřivová a Dubovický tráví dovolenou každý sám!

Najít na seznamce budoucího manžela a otce svých dětí? Jde to! Nikol Moravcová radí, jak na to

Písek, moře a prezident: Petr Pavel vyrazil na cestu po africkém kontinentu. Zbyl mu čas i na plážový výlet

Předvedla víc, než byste čekali: Sandra Nováková provokovala v plavkách s průstřihy

Vadí vám změna času? Data ukazují více infarktů a autonehod, přiznala vědkyně!

Jana Doleželová i během léta dře, aby pak v plavkách vypadala takhle: Výstavní bříško i zadeček

Pro všechny nezadané: Nikol Moravcová radí, jak na seznamku!

Nevyznáte se v penzijním spoření? Zeptejte se odborníka NN!

Místo koncertování tráví čas v přírodě: Jak se Bohuš Matuš připravuje s Luckou na příchod miminka?

Kamila Nývltová se vyprsila u moře: Sexy fotky jako odměna za pořádnou dřinu!

Sexbomba z Primy Eva Perkausová: Vysněné líbánky v ráji!

Děti tráví u obrazovek čím dál víc času, „predátorů“ se ale nebojí. Co radí expertka?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy