Žena skončila na hřbitově za zamčenou bránou: Pomoci ji museli strážníci z Pardubic

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.08.2022 (13:38)     Sekcia bulvár

Ženu z Pardubic zřejmě někdo omylem zavřel na tamním hřbitově. Ve zmatku a nejistotě se pak musela obrátit na strážníky, kteří ji z temného místa vysvobodili. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nudistka (78) se opalovala na prostějovském hřbitově: Pohoršovala u rozptylové loučky!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2020 (06:20)     Sekcia bulvar

Během minulého víkendu vyjížděli prostějovští strážníci k podivné události. Někdo jim anonymním telefonem sdělil, že se na tamním hřbitově nachází postarší žena, která se odhaluje nedaleko rozptylové loučky.  

 

Houbařka (85) u Horního Jelení spadla do příkopu: Pomoci jí museli strážníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.10.2022 (20:57)     Sekcia bulvar

Pětaosmdesátiletá houbařka vyrazila s přáteli do lesa u Horního Jelení. Rozdělili se a každý šel svou cestou, seniorka však nešťastně upadla do příkopu, odkud se nemohla dostat. Žena byla navíc diabetička a byla malátná a zmatená, strážníci, kteří ji v příkopě našli a pomohli jí, proto raději zavolali sanitku.

 

Tyjátr kvůli zhrzené lásce! Muž (39) dostal na Andělu kopačky, pomocí chvatů ho zklidnili až strážníci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.04.2021 (14:12)     Sekcia bulvar

Křičel a kopal kolem sebe! K hysterickému muži, který na pěší zóně na Andělu navíc sprostě řval na naproti stojící ženu, vyjížděli v úterý večer pražští strážníci. Snažili se ho uklidnit, ale marně. Jeho reakci prý způsobil rozchod, který mu „nadělila“ právě naproti stojící žena. Strážníci ho zklidnili až za pomoci donuocovacích prostředků a přivolali záchranáře.

 

Nejdřív houbičky, potom „halušky“! Muž a žena mlátili hlavami o chodník a napadali kolemjdoucí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2024 (14:08)     Sekcia bulvar

Plné ruce práce měli pražští strážníci v uplynulých dnech v Michalské ulici v centru Prahy. Vybuřovali tam muž a žena, kteří měli kvůli drogám halucinace. Křičeli, zmítali se na zemi a tloukli hlavami o chodník! Strážníci museli použít donucovací prostředky. Jeden strážník se při zákroku dokonce zranil.

 

Šťastný konec pátrání: Anetu (14) z Pardubic strážníci našli!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.03.2021 (19:43)     Sekcia bulvar

Pátrání po pohřešované Anetě skončilo! Čtrnáctiletou dívku, která se nevrátila domů k otci, strážníci našli v centru Pardubic u obchodního centra. 

 

Boj o život v Praze 13: Strážníci resuscitovali polonahého muže, zmrzlé oblečení museli rozřezat

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.01.2024 (11:37)     Sekcia bulvar

Boj o život muže v Praze 13 svedli nejprve strážníci a následně i záchranáři v pátek 19. ledna. Nebožáka si venku všimla kolemjdoucí žena, byl od pasu dolů nahý, vrchní oblečení měl úplně zmrzlé a tep byl sotva znatelný. Když strážníci dorazili na místo, jeho stav se náhle ještě zhoršil!

 

Opilá žena (61) řádila na Andělu: Strážníkovi se vrhla po obušku, skončila v poutech

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.09.2021 (11:56)     Sekcia bulvar

S opilou ženou, která obtěžovala zákazníky v KFC na Andělu, se museli vypořádat pražští strážníci. Ženu (61) z provozovny vyvedli, tím to ale zdaleka neskončilo. Opilkyně totiž strážníkům začala sprostě nadávat, pak igelitovou taškou mrštila o kapotu služebního auta a nakonec se strážníkovi vrhla po teleskopickém obušku, který měl připevněný na opasku. Skončila v poutech a následně na služebně, nadýchala 2,42 promile. 

 

VIDEO: Udělala si „piknik“ uprostřed křižovatky: Spoře oděná žena (40) pak po strážnících i plivala

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.07.2020 (19:44)     Sekcia bulvar

„Dřepnout“ si jen tak doprostřed silnice, to by jednoho nejspíše nenapadlo. Však také žena (40) se tak zachovala až po vypití značného množství alkoholu. Zaročit proto museli pražští strážníci.

 

Tragédie v centru Pardubic: Hromadná rvačka skončila smrtí muže!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.03.2025 (09:10)     Sekcia bulvar

V sobotu časně ráno došlo v centru Pardubic k potyčce několika osob, která skončila smrtí jednoho muže. Policie případ vyšetřuje jako násilný trestný čin a zjišťuje podrobnosti i s pomocí kamerového systému. Provoz na třídě Míru byl na několik hodin omezen.

 

Mladá žena (21) v České Lípě zmlátila partnera: Zbitý muž pak utekl z nemocnice, přítelkyně tam usnula

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (17:36)     Sekcia bulvar

V sobotu vyjížděli městští strážníci z České Lípy k incidentu, který se odehrával na místním sídlišti Špičák. Mladá žena tam, zřejmě pod vlivem alkoholu, podle svědků klečela na svém o tři roky starším partnerovi a surově ho mlátila. Na výzvy policie nereagovala, a strážníci proto museli použít donucovacích prostředků. Opilý napadený pak utekl z nemocnice a útočnice tam usnula.

Dvakrát zachráněná v jeden den: Zmatená žena bloudila Plzní

Drama na Albertově: Dvojice ohrožovala lidi nožem, žena se pak před strážníky chtěla pořezat!

Řidička nadýchala 1,4 promile: Jela v protisměru, v autě měla batole (1)!

Záhada ježka v plotě: Vykrmený bodlináč uvízl, zasáhnout museli strážníci

15 let načerno! Cizinku bez povolení k pobytu prozradilo neosvětlené kolo

Srnec chtěl prolézt vraty: Zašprajcoval se! Pomoci museli hasiči s hydraulikou

Sexuálně „zprzněná“ socha i střížkovský Tarzan: Pražští strážníci za uplynulý rok řešili řadu bizárů

Nahá žena (29) ležela na chodníku a chrlila sprosté nadávky. Pak strážnici dala pěstí

Noční drama na Prýglu: Žena (31) už strkala hlavu pod vodu, skočili pro ni strážníci

Kocour ve Varech napadl majitelku: Zasáhnout museli strážníci

Nahá žena (29) ležela nahá na chodníku a chrlila sprosté nadávky. Pak strážnici dala pěstí

Měla ji jak z praku! Namol zpitá žena nemohla stát ani sedět, skončila na záchytce

Filípek (2) uvěznil maminku na balkóně: Zoufalou ženu museli vysvobodit strážníci

Opilec na kole se zmítal „v poryvech větru“: Ze silnice ho museli vyprovodit strážníci

„Nechte mě umřít,“ mumlal opilec, pak zaútočil na strážníky. Padaly pěsti i urážky, skončil v poutech

Úchyl (26) se v centru Prahy ukájel před cukrovinkami. „Skřípnout“ ho museli strážníci

Opilá žena za volantem a řidič se zákazem. Pražští strážníci o víkendu řešili neposlušné řidiče

Přivázal psa k zábradlí a vypařil se: Zvířeti museli dát strážníci sedativa

Šok na hřbitově v Radvanci: Náhrobní kámen odnesli zloději!

Tlačila si nůž na krk a hrozila sebevraždou! Fúrie nechtěla opustit ubytovnu

Opilá žena s dítětem v kočárku nedokázala ani vyslovit své jméno: Nadýchala 3 promile!

Školáci se zhulili a váleli se po zemi: Sesbírali je strážníci

Celostátně hledaného muže zastavila až zbraň! Strážníci ho „vyhmátli“ v noční tramvaji

Kopanec a pokus o facku: Zdrogovaná a opilá polonahá žena (41) se ve Vinoři vrhla na strážníka

Dramatická záchrana cyklistiky na Pradědu: Žena skončila vážně zraněná!

Dramatická záchrana cyklistky na Pradědu: Žena skončila vážně zraněná!

Strážníky na cestě ohrozil řidič taxíku: Nebezpečně předjížděl kamion

„Roušku nemám, sebrali mi ji holky!“ Muže (39) se zvláštní výmluvou řešili strážníci v metru

Dramatický zásah hasičů pod Tatrami: Z hrobu vytáhli živého muže

Hádka s krvavou dohrou: Žena se před partnerem pořezala nožem

Pozdvižení v Boskovicích: Žena se v parku opalovala nahá, pak na pouti ukazovala prsa!

Žena v Týnu chtěla v řece koupat morče: Do vody pro ně došla policie!

Strážnici Andreu srazil bezohledný řidič: Lékaři nevyloučili trvalé následky, dojemné vzkazy dětí i dospělých

VIDEO: Zběsilá honička pražským centrem. Řidič (40) málem přejel chodkyni, strážníci na něj tasili zbraně

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy