Podcast: Pedofil propuštěný na amnestii pracoval s dětmi: Z nemocnice unesl miminko, znásilnil ho a zavraždil!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.08.2022 (05:00)     Sekcia bulvár

Šestiměsíční Barborka skončila v dubnu roku 1990 v nemocnici se zánětem středního ucha. Domů k rodičům se už nikdy nevrátila. Pedofil a vrah Jaroslav Oplištil, který v nemocnici pracoval jako sanitář na dětském oddělení, ji unesl, znásilnil a udusil! Na pachatele se přišlo prakticky ihned, rozbrečel se a k činu se přiznal. Miminku už ale nebylo pomoci. Vrah poté žádal trest smrti. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Pedofila Oplištila pustili z vězení na amnestii: Za pár měsíců zavraždil a znásilnil miminko!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.01.2024 (13:36)     Sekcia bulvar

Pedofil propuštěný na amnestii a práce na dětském oddělení v nemocnici. Normální člověk by tuto kombinaci nepovažoval za možnou. Jenže jde o realitu. Před 34 lety propustili na amnestii Jaroslava Oplištila. Několik měsíců poté z nemocnice odnesl sedmiměsíční holčičku, znásilnil ji a zabil. Během dvou hodin už policisté přesně věděli, co se stalo. Trestu smrti utekl jen o vlásek, den po jeho činu byl zrušen!

 

Pedofil propuštěný na amnestii zabil Barborku: Po 30 letech chce na svobodu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.05.2020 (20:03)     Sekcia bulvar

Pedofil propuštěný na amnestii a práce na dětském oddělení v nemocnici. Normální člověk by tuto kombinaci nepovažoval za možnou. Jenže jde o realitu. Tím pedofilem byl v roce 1990 Jaroslav Oplištil (65). Z nemocnice odnesl sedmiměsíční holčičku, znásilnil ji a zabil. Během dvou hodin už policisté přesně věděli, co se stalo. Trestu smrti utekl jen o vlásek, den po jeho činu byl zrušen!

 

Pedofil propuštěný na amnestii zabil Barborku: Na svobodu zatím nejde! Soud musel být odročen

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.05.2020 (14:12)     Sekcia bulvar

Okresní soud v Mladé Boleslavi rozhodoval během středečního dopoledne o tom, zda se na svobodu podívá pedofil Jaroslav Oplištil (65), který v Praze před třiceti lety znásilnil a zavraždil teprve sedmiměsíční Barborku. Vrah by chtěl nyní pryč z psychiatrické léčebny. To zatím soud kvůli technickým potížím nepovolil. Slyšení bylo o měsíc odročeno.

 

Podcast: Po synovi generála pátrali déle než měsíc. Jakuba (†9) znásilnil a zavraždil pedofil Novák

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.03.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

V květnu roku 2008 bylo vyhlášeno pátrání po devítiletém Jakubovi Šimánkovi z Havlíčkova Brodu. Chlapec zmizel z místního hřiště a policie, hasiči i dobrovolníci ho hledali déle než měsíc. Pátrání bohužel nemělo šťastný konec. Syna brigádního generála znásilnil a zavraždil slovenský pedofil Antonín Novák.

 

Pedofil znásilnil a zavraždil dcery (†8 a †13) zdravotní sestřičky. Policie ho dopadla na útěku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.09.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Spravedlnosti dlouho neunikal. Už dříve usvědčený pedofil Vitalij Molčanov (41) v ruském Rybinsku znásilnil a poté brutálně ubodal dcery (†8 a †13) své přítelkyně Valentiny Saprunové (40), která s ním bydlela teprve měsíc. Po krvavém činu se dal na útěk, ale strážcům zákona se ho podařilo dopadnout.

 

Hrůzné řádění primáře nemocnice: Ženu zavraždil sekerou, druhou svázal a znásilnil

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.10.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Zásahovka včera vpadla do jednoho z bytů v plzeňské čtvrti Vinice. Mladou lékařku Michaelu S. (†29) v něm pachatel brutálně zavraždil nožem a sekerou poté, co znásilnil a pokusil se zabít jinou ženu. O to horší je, že to měl být její profesní kolega a primář nemocnice.

 

Mladého sportovce (†12) znásilnil a zavraždil bezdomovec: Nalákal ho na pytlík bonbonů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2020 (11:17)     Sekcia bulvar

V třetím největším ukrajinském městě Dnipro došlo ke zrůdné vraždě. Pedofil bez domova bestiálně zneužil a zavraždil chlapce na cestě ze sportovního tréninku. Hocha si získal tím, že mu koupil balíček bonbonů! Perverznímu vrahovi hrozí trest smrti.   

 

Pedofil Kahánek znásilnil a ubodal Tomáška (†10): První noc ve vazbě ho ubili k smrti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.07.2020 (15:16)     Sekcia bulvar

Letos by mu bylo už pětatřicet, možná by měl vlastní rodinu a žil by šťastný život. Osud tomu ale chtěl jinak. Malého Tomáška B. z Ostrova podle všeho znásilnil a brutálně zavraždil pedofil František Kahánek. Hlavní podezřelý ve věznici nepřežil ani 24 hodin. Jiří Kajínek případ připomněl v souvislosti s Josefem Kučou, který utýral malého Marečka z Loun a údajně spáchal sebevraždu. V případě Kahánka ale všechno nasvědčuje tomu, že vlastní rukou ze světa neodešel.

 

Podcast: Basler schválně srazil cyklistku autem. V lese pak šílenec ženu znásilnil a zavraždil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.02.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Recidivista Rostislav Basler strávil ve výkonu trestu značnou část života. Když byl v roce 2020 propuštěn, hned se dopustil dalšího otřesného činu. V Olomouci autem schválně srazil cyklistku, kterou pak odtáhl do lesa, kde ji znásilnil a zavraždil sekerou a kuchyňským nožem. Žena před smrtí zažila otřesná muka.

 

Pedofil znásilnil 14denní dceru: Vyfasoval 7,5 let basy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     07.03.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Z dřívějšího odsouzení za dětskou pornografii se nepoučil pedofil Pavel J. (32) z Trutnovska. Vyslechl si nyní trest 7,5 roků za to, že na sociální síti získal pornosnímky od 21 dětí, zneužil dvě školačky a znásilnil 14denní dceru.

Recidivista si odsedí 12 let! Unesl a znásilnil mámu čekající na dítě

Otřesný případ z Ostravska: Pedofil (60) vlákal školačku do auta a znásilnil!

Otřesný případ z Ostravska: Pedofil (60) vlákal školačku (10) do auta a znásilnil!

Odporný případ z Mostecka: Pedofil se souhlasem matek znásilnil roční miminko a postiženou dívku

Pedofil si vydržoval hocha (12), jiného znásilnil! Vyfasoval 8 let v base

Haničku (†11) před 35 lety znásilnil a zavraždil pedofil Zdeněk Moré: Krev dívenky si slízal z rukou!

Vyzvedávala syna ze školy: Feťák (40) ji unesl, okradl a znásilnil

Pedofilní vrah malé Barborky chtěl na svobodu: Soud mu to zatrhl!

Unesl, zneužil a zabil půlroční Barborku: Teď chtěl Oplištil na svobodu, soud rozhodl

Podcast: Brutální sexuální násilník zavraždil mladou Sabinu. Na její tělo hodil hadry a šel spát

Pedofil z Mostecka znásilnil miminko a mladou dívku: Soud mu udělil trest, před nástupem ale utekl

Před 38 lety unesl a zavraždil školačku (†8): Trestance (†66) nyní popravili smrtící injekcí!

Kurýr unesl a zavraždil holčičku (†7): Dostane smrtící injekci!

Zavraždil před 34 lety Haničku (†11) v Třešňovce: Pedofil je opět volný!

Pedofil znásilnil a oplodnil 15letou dívku: Jestli půjdeš na potrat, zabiju tě, vyhrožoval

Podcast: Mladou mámu našli na Nový rok zavražděnou a zohavenou. Vrah Marčík jí odpálil v těle petardu!

Unesl a znásilnil ženu a nechal ji spoutanou v autě: Už seděl za obecné ohrožení! Skončí ve vazbě?

Znásilnil a zavraždil skautku (†7), která mu chtěla prodat sušenky: Podmínky se nedožil, rodina oběti slaví

Josef z Ústí znásilnil vnučku i roční miminko?! Při hrůzných aktech měl používat vibrátor

Viktorka (†8) zmizela po hádce s rodiči: Manželé ji vzali do auta, Igor ji znásilnil a zavraždil

ONLINE: Zavraždil ženu a znásilnil svou matku, viní obžaloba expolicistu. „Problém jsou drogy,“ hájil se

Bývalý voják znásilnil a zavraždil zdravotní sestru kvůli čarodějnictví: Po 19 letech ho popravili

Pedofil Jan R. z Liberce znásilňoval nezletilé: Policie chce přísnější podmínky pro práci s dětmi!

ONLINE: Zavraždil ženu, znásilnil vlastní matku! viní obžaloba expolicistu. Co řekne u soudu?

ONLINE: Zavraždil ženu a znásilnil vlastní matku, viní obžaloba expolicistu. Co řekne u soudu?

Deviant znásilnil holčičku (6) a osahával děti na koupališti: Bez soudu! Dohoda 5 let vězení

Unesl a znásilnil ženu a nechal ji spoutanou v autě: Soud muže poslal do vazby! Ve vězení už byl

Zavraždil ženu a znásilnil svou matku, viní obžaloba expolicistu. Napadená popsala, jak ji škrtil

Expolicista zavraždil ženu a znásilnil svou matku?! „O spánek jsem jí zlomil nůž,“ psal prý známému

Zavraždil ženu a znásilnil svou matku, viní obžaloba expolicistu. Znalec popsal hororová zranění!

ONLINE: Zavraždil ženu a znásilnil svou matku, viní obžaloba expolicistu. Znalec popsal hororová zranění!

Zavraždil sousedku a znásilnil vlastní matku: Expolicista odsouzený na 28 let podal stížnost!

ONLINE: Expolicista zavraždil ženu a znásilnil svou matku?! „O spánek jsem jí zlomil nůž,“ psal prý známému

Znásilnil chlapce na dětském táboře: Pedofil přesto vyvázl pouze s podmínkou

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy