Zima si dává na čas: Konec října bude rekordně teplý! Kdy přijde sešup? Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.10.2022 (05:00)     Sekcia bulvár

Počasí posledního říjnového týdne nebude mít chybu – čeká nás výrazně nadprůměrný týden, kdy se budou při malé oblačnosti nejvyšší odpolední teploty zastavovat až na 20 °C a relativně vysoké teploty očekáváme i po ránu. Dynamika počasí ale bude zpočátku týdne velká – v pondělí a ve středu budou přes Česko postupovat frontální systémy – takže deštníky budeme střídat za sluneční brýle. Po té se ustálí nad východní Evropou oblast vysokého tlaku vzduchu – znamenat to bude stabilnější počasí, ale bude přibývat mlh i nízké oblačnosti, které se postupně ojediněle mohou udržet po celý den. Takže ideální variantou volbou místa pro podzimní prázdniny jsou horské oblasti – tam bude počasí zalité sluncem. Během týdne očekáváme i teplotní rekordy. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Česko zažije babí léto: O víkendu až tropických 30 °C! Kdy přijde sešup? Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.09.2025 (05:50)     Sekcia bulvar

Česko na konci týdne přivítá babí léto, meteorologové dokonce uvedli, že není vyloučen návrat tropických teplot, píše Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Lidé si tak budou moct užít poslední teplý víkend letošního roku. V neděli večer je již hlášen déšť a od té doby se začne ochlazovat. Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Česko opět ohřeje až 27 °C, pak přijde sešup až na 2°C. Dorazí i bouřky, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.04.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Mimořádně teplý začátek dubna pokračuje. Po víkendu a pondělí, kdy teploty atakovaly 30 stupňů Celsia a v neděli tuto hodnotu dokonce překonaly, což Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) nazval extrémem, bude i v úterý až 27 stupňů Celsia. Pak ale přijde rapidní ochlazení o více než 10 stupňů Celsia a dočkáme se i deště, bouřek a přízemních mrazíků.

 

Rekordně chladné ráno: - 10,2 °C na Šumavě! Přijde i déšť, sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.10.2021 (11:36)     Sekcia bulvar

Nedělní ráno bylo rekordně chladné zhruba na čtvrtině míst, kde se měří 30 a více let. Nové minimum pro 10. října hlásí asi 40 stanic. Největší mráz teploměr ukázal na šumavské stanici Kvilda-Perla, minus 10,2 stupně Celsia. ČTK to řekl Miloš Dvořák z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

Počasí o víkendu: Teplo až 11 °C, pak sešup a déšť. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.01.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Počasí o víkendu bude proměnlivé. V pátek a neděli bude podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) sněžit, zejména na horách. Nejpěknější počasí bude v sobotu, kdy teploty dosáhnou až 11 °C. Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Chladná rána a mrazíky v Česku! O víkendu až 22 °C, pak přijde sešup. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.10.2021 (11:01)     Sekcia bulvar

Páteční ráno v Česku bylo tím nejchladnějším z celého týdne. Teploty se místy pohybovaly i pod bodem mrazu. O víkendu se však vrátít babí léto a naměříme až 22 °C. Poté však následuje teplotní sešup a do Česka se vrátí i deštivé počasí.

 

Počasí na 1. máj a víkend: Slunečných až 28 °C, pak bouřky a sešup. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.05.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Slunečný a velmi teplý první máj má před sebou Česko. Počasí bude takřka ideální k tomu být venku – teploty budou dosahovat až 26 stupňů Celsia a doprovodí je slunce. Ještě tepleji bude v pátek, o víkendu se ale ochladí a začne pršet. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

 

Konec tropů v Česku: Sešup je tady, teploty spadnou ke 13 °C, přijde i déšť. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.09.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Druhý zářijový týden přinese hned v pondělí značné ochlazení a první podzimní deště. Po téměř tropickém víkendu klesnou teploty místy o více než 10 °C. Nejchladnějšími dny budou čtvrtek a pátek s denním teplotním maximem okolo 9–15 °C.

 

Předpověď: O víkendu až 31 °C, začátkem týdne 33 °C i bouřky. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.07.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Po pošmourném prostředku týdne přijde o víkendu zase slunné léto, hlavně na Moravě očekávají meteorologové opět tropy. Od jihu totiž přijde teplý vzduch.

 

Počasí na víkend: Teplotní sešup, déšť a ráno hrozí ledovka. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Počasí v následujících dnech bude převážně zatažené s občasným deštěm, na horách sněžením a nočními mrazy. O víkendu se situace mírně zlepší, ale déšť a sníh se budou nadále vyskytovat. Od úterý se očekává oteplení s denními teplotami až 13 °C. Nezapomeňte sledovat radar Blesku.

 

Konec února bude mimořádně teplý, v březnu se ochladí a může sněžit. Sledujte radar Blesku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.02.2021 (18:10)     Sekcia bulvar

I přelom února a března bude v Česku mimořádně teplý, příští týden bude dokonce až 17 stupňů Celsia. V dalších týdnech v březnu se mírně ochladí a v nižších polohách může i sněžit. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ), a z týdenní předpovědi ústavu.

Týden jako na houpačce: 30 °C vystřídají bouřky. Pak přijde teplotní sešup, sledujte radar Blesku

Víkend bude zamračený a deštivý. Teploty ráno spadnou k 3 °C, sledujte radar Blesku. Kdy se oteplí?

Víkendový teplotní sešup: Ochlazení, přeháňky i noční mrazíky. Sledujte radar Blesku

Česko čeká mrazivý víkend, bude i sněžit a až -7 °C. Sledujte radar Blesku!

Česko sežehlo až 35 °C. Přijde teplotní sešup i bouřky, sledujte radar Blesku

Ochladí se a zatáhne, teploty klesnou k 20 °C: Česko čekají přeháňky, sledujte radar Blesku

Velký výhled počasí: Sychravý podzim a zima na blátě? Sledujte radar Blesku

Arktická zima v Česku: Tuhé mrazy i přes den, přijde další sníh. Sledujte radar Blesku

Velká předpověď na konec léta: Od příjemných 26 °C k ochlazení a dešti. Sledujte radar Blesku

První jarní den je tu, teploty polezou až ke 20 °C! Sledujte radar Blesku

Předpověď na nový týden: Po velkém mrazu přijde oteplení. Sledujte radar Blesku

Česko čeká extrémní víkend s teplotními rekordy. Bude až 28 °C, sledujte radar Blesku

Česko má za sebou rekordně teplou noc. Po víkendovém sluníčku se vrátí zima. Sledujte radar Blesku

Bouře vyhnaly lidi z domů: Ulicí valící se řeka, odnesené střechy. Přijde teplotní sešup, sledujte radar Blesku

Do Česka se vrátí babí léto, o víkendu bude až 22 °C. Pak přijde sešup i déšť, sledujte radar Blesku

Teplý start března: Až 14 °C, ale i mlhy. Kdy napadne nový sníh? Sledujte radar Blesku

Víkend přinese až 32 °C, v neděli může sprchnout. Pak přijde teplotní sešup, sledujte radar Blesku

Počasí v posledním týdnu roku 2022: Až 13 °C, přeháňky i zimní bouřky. Sledujte radar Blesku

Vedro v Česku: 30,4 °C v Dobřanech. Přijde sešup teplot a déšť, sledujte radar Blesku

Do Česka začal proudit teplý vzduch z jihu, připravte si ale deštníky. Sledujte radar Blesku

Počasí o víkendu: Oblačno a deštivo, ale teplo. V neděli bude až 19 °C, sledujte radar Blesku

Ze zimy zpátky do jara: V Česku se oteplí na 20 °C. A co čarodějnice? Sledujte radar Blesku

Počasí v posledním týdnu roku 2022: Na Silvestra až 13 °C, přeháňky i zimní bouřky. Sledujte radar Blesku

Počasí o víkendu: Přeháňky a teplo až 18 °C. Vrátí se mrazivá rána, sledujte radar Blesku

Závěr prázdnin bude tropický, ale opět dorazí bouřky. Ohřeje nás až 33 °C. Sledujte radar Blesku

Teploty v Česku spadly k -28°C. Po třeskutých mrazech přijde oteplení, sledujte radar Blesku

Ochlazení v Česku: Četné přeháňky, přijde i sníh! Sledujte radar Blesku

Konec tropů, léto se odmlčí. Bude deštivo a do 25 °C, sledujte radar Blesku. Co zbytek prázdnin?

Přijde po horkém létu teplý podzim? Příští týden budou padat rekordy, sledujte radar Blesku

Česko čeká teplotní sešup. Víkend proprší, sledujte radar Blesku. Kdy přijde babí léto?

Velká předpověď na prodloužený víkend: Sluníčko a teploty i nad 20 °C! Sledujte radar Blesku

Předpověď na 1. pracovní týden 2022: Vichr, ranní mráz i přeháňky, sledujte radar Blesku

Slunce si dá pauzu, víkend proprší. Po 18 °C přijde teplotní sešup, sledujte radar Blesku

Nebývalé teplo: Do Česka dorazilo jaro. Je šance na bílé Vánoce? Sledujte radar Blesku

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy