Překvapení paní Jany: Odřeli jí auto, za stěračem měla omluvu i čokoládu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.01.2023 (16:15)     Sekcia bulvár

Na Janu Nogawczykovou z Třince čekal před pád dny na parkovišti u domu dvojnásobný šok. První pohled na odřený vůz ji nepotěšil, druhý jí pak vyvolal úsměv na rtech. Za stěrači našla velkou čokoládu a omluvný dopis. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Strach paní Jany (38): Dermatolog na odstranění zhoubného znaménka chybně 4x doporučil laser

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.04.2024 (08:52)     Sekcia bulvar

Vyděsilo ji, že její kolegyně měla v mladém věku melanom. „Byly jsme mámy malých dětí, a proto jsem se rozhodla, že si také nechám zkontrolovat znaménko na obličeji,“ vzpomíná na dobu před šesti lety paní Jana (38).

 

Netradiční oslava Jany Fabiánové: Výročí v JZD!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.08.2025 (11:41)     Sekcia bulvar

Už rok je z Jany Fabiánové (46) vdaná paní. Žádná romantická večeře při svíčkách se ale nekonala! Místo toho se s manželem vydali do Křečovic a vycvakli se u brány bývalého JZD z komedie Vesničko má středisková.

 

Ríšovi (2) objednala autíčko za 9 tisíc, přišlo rozbité! Prodejce dělá »mrtvého brouka«!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.02.2021 (05:45)     Sekcia bulvar

Mělo to být vánoční překvapení… Velké auto s elektrickým pohonem! Takový měla plán maminka malého Ríši (2). Jenže během sestavování se zjistilo, že je auto poškozené. Jelikož e-shop reklamaci neuznal, obrátila se rodina na Ombudsmana Blesku…

 

Vlhká Iva s vtípkem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.04.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Když vidím čokoládu, slyším v hlavě dva hlasy. Ten první říká: "Musíš sníst tu čokoládu."

 

Krásné překvapení pro vážně nemocnou Lenku: Díky Sanitce přání poobědvala s koněm

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.10.2023 (12:50)     Sekcia bulvar

Paní Lenka je kvůli vážné nemoci upoutaná na lůžko a žije v Hospicu Dobrého Pastýře v Čerčanech. Původně ale pochází z Mnichovic, kam se toužila znovu podívat. Díky Sanitce přání se jí to splnilo a Lenčina rodina pro ni měla i krásné překvapení. Na společný oběd se k nim připojil živý kůň.

 

Poslední dny Jany Brejchové (†86): Umírala na morfiu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.02.2026 (05:00)     Sekcia bulvar

Teprve nyní osvětlil poslední týdny života Jany Brejchové (†86) v Léčebně dlouhodobě nemocných v pražském Motole. Už dlouho sem dochází za manželkou. „Nevím, proč to nezaznělo. Paní Brejchové dávali morfin, aby ji zbavili bolestí,“ řekl deníku Aha! postarší muž.

 

Rozžhavená Dana s vtípkem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.09.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Když vidím čokoládu, slyším v hlavě dva hlasy. Ten první říká: "Musíš sníst tu čokoládu."

 

Veronika Žilková přišla o filmovou mámu. Připomeňte si, jak v mládí zářila po boku Jany Hlaváčové (†85)

Zdroj Zdroj: super.cz     15.01.2024 (10:43)     Sekcia bulvar

Úmrtí legendární herečky Jany Hlaváčové zasáhlo i její herecké kolegy. Speciální vztah k ní měla Veronika Žilková, které Hlaváčová hrávala maminku. Měla tak od útlého mládí možnost čerpat herecké zkušenosti od jedné z našich nejlepších hereček.

 

Američané utratí víc za trávu než za čokoládu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.04.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Ačkoliv jsou obyvatelé USA obecně známí jako milovníci nezdravých jídel, podle aktuálního zjištění utrácejí více peněz za legální konopí než za čokoládu. 

 

Jana onemocněla agresivní rakovinou: Samovyšetření nic neukázalo, na »výletě« přišel šok!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.04.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Osud umí někdy pořádně naložit. Své o tom ví rodina paní Jany z Horšovského Týna. Pečuje s manželem o dceru Anetku (9), která má autismus a středně těžké mentální postižení. Sama paní Jana navíc už téměř rok a půl zápasí s agresivní rakovinou prsu a jejími následky.

Překvapení při běžné kontrole: V autě seděli dva celostátně hledaní zločinci! Vyhýbali se vězení

Sexuální zpověď hvězdy Vyprávěj Jany Bernáškové: Měla jsem 13 chlapů! Manžel jen zíral...

Přelom u rozpadajícího se manželství Jany Adamcové: Vánoce stráví rodina společně

Dnes slaví svůj mezinárodní den: Jak správně vybrat čokoládu?

Řidič najel do dětí! Po střetu se sanitkou, která nehoukala

Nečekané překvapení pro babičku Jarušku: Tajně ji dovezli na svatbu vnuka

Poznáte Karlíka z továrny na čokoládu? Takhle vypadá herecký kolega Johnnyho Deppa v novém seriálu

Avantýry krásné Jany Šulcové (†76): Víznera podvedla s kolegou Frejem!

Překvapení s análním hákem…

Smrt herečky Jany Šulcové (†76): Nejstrašlivější okamžik jejího života!

Tohle „překvapení" si mohl odpustit: Za co mě má?

Vykradl firmu a majiteli se omluvil: Jdu do basy, napsal mu

Obří výbuch v továrně na čokoládu! Pět mrtvých, šest pohřešovaných

Odboráři se sbalili a odešli z tripartity. Chtěli omluvu za slova o nepřátelích, nedočkali se

Řidička u Ostřešan převrátila auto na bok: Pod osobákem měla zaklíněnou ruku

Hasič na procházce zachránil dům před ohněm: V garáži hořelo auto a doma bylo jen dítě

Paní Bohumile (86) tornádo zpustošilo dům, musí spát u sousedů: Nedávno přišla i o syna

31 lží! Šéf pražského ANO Prokop se prapodivně omluvil Hlídači státu

Trhá mi to srdce. Hvězda seriálu Úžasná paní Maiselová zemřela poté, co ji v New Yorku srazilo auto. Fanoušci pláčou

Paní na hlídání jako z hororu: Strčila dítě (4) do sušičky!

Tereza Brodská přemluvila Brejchovou? Kšeft s mámou!

»Nestůj a pojď!« vyzvali Páni kluci poprvé před 45 lety

První slova Jany Adamcové po »únosu« manžela: Chtějí Jirku obrat o peníze!

Nestůj a pojď! ...vyzvali Páni kluci před 45 lety

Už jste někdy usnuli při práci? Téhle paní se to povedlo přímo před zákazníkem

Politik Faltýnek na Plese jako Brno: Narozeninové překvapení pro manželku!

Eva a Marek Adamczykovi: Překvapení na porodním sále!

Šílená jízda mladé řidičky: Opila se vínem, pak převrátila auto!

Auto sešrotoval vlak

Harry vyžaduje po uvedení kontroverzního dokumentu omluvu z Paláce: Až naprší a uschne, shodují se královští experti

Bizár v chorvatském Splitu: Nákladní auto projíždělo středem přeplněné pláže

Mladík se zákazem řídil auto v kostýmu Ijáčka: Oslovi hrozí vězení

Vloupání do kanceláří v Michli: Žena pak kradenou kartou platila čokoládu, poznáte ji?

Česká "Čachtická paní": Kateřina z Komárova služebnictvu strhávala kůži ze zad a do ran sypala sůl

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy