Ředitel extraligy Loukota o nedohraném duelu: Buď najdou společné řešení kluby, nebo rozhodnu já

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2023 (23:52)     Sekcia sport

Ve středu večer měl pořádně napilno. Osobně navštívil start předkola play off v Třinci, do noci ale ředitele hokejové extraligy Martina Loukotu zaměstnávalo dění v Olomouci. A ve čtvrtek ho zaměstnávat bude dál, protože právě on nakonec může rozhodnout, co bude se zápasem prvního předkola mezi Kohouty a karlovarskou Energií, který kvůli díře v ledu zůstal nedohrán. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Ředitel extraligy Loukota pokutuje Plzeň kvůli Jandačovým slovům

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.03.2026 (12:27)     Sekcia sport

Ředitel hokejové extraligy Martin Loukota udělil Plzni desetitisícovou pokutu. Západočeši pykají za slova hlavního trenéra Josefa Jandače, který po čtvrtečním pátém čtvrtfinálovém zápase se Spartou hodnotil výkon rozhodčích, což aktéři utkání podle článku 7.20 herního řádu v den duelu nesmějí.

 

A kde je Pešán? Ředitel extraligy Loukota udělil Pardubicím pokutu

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2026 (12:10)     Sekcia sport

Ředitel hokejové extraligy Martin Loukota udělil Pardubicím desetitisícovou pokutu za porušení herního řádu soutěže. Dynamo se provinilo tím, že po středeční výhře 5:1 v úvodním čtvrtfinále play off proti Kometě nedorazil na tiskovou konferenci hlavní trenér Filip Pešán, nýbrž jeho asistent Václav Kočí.

 

Kontroverzní zákon dráždí. Problém je v celé společnosti, míní šéf extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.10.2023 (13:45)     Sekcia sport

Jde o pravidlo, které dráždí tuzemské hokejové fanoušky a nad kterým se tu tam pozastavují i samotní hráči. Tzv. náhubkový zákon v herním řádu, podle kterého mají kluby povinnost zajistit, aby se hráči, trenéři i funkcionáři v den zápasu nevyjadřovali k rozhodčím. V pořadu Příklep na Sport.cz vysvětluje ředitel Tipsport extraligy Martin Loukota, proč ještě nenastala doba, aby byl tento předpis z herního řádu soutěže vyňat.

 

ANTOŠOVA BŘITVA: Vedení extraligy by mělo přestat ostatní poučovat a naopak začít u sebe

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2025 (17:46)     Sekcia sport

Ředitel extraligy Martin Loukota v pondělí večer předstoupil před novináře se vzkazem reagujícím na excesy, ke kterým v posledních dnech v nejvyšší soutěži došlo.

 

Návrat ke starému systému? Dvanáct týmů v play off znehodnocuje základní část, míní ředitel extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.03.2023 (16:48)     Sekcia sport

Ještě ani neodstartovalo play off letošní sezony hokejové extraligy, ale už se hojně diskutuje nad formátem pro příští ročník. Martin Loukota, ředitel Asociace profesionálních klubů (APK), která po deseti letech převzala řízení soutěže, naznačil možnou změnu. Vrátit by se mohl systém praktikovaný před začátkem pandemie covidu-19.

 

Mladá Boleslav jako jediná nesplňovala všechny podmínky, říká šéf extraligy

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.09.2022 (15:33)     Sekcia sport

Kontrola stadionů, vyjednávání podmínek smluv s rozhodčími, obsazení komisí, nastavování fungování profesionálního managementu, řešení problémů a nedostatků. To jsou věci, kterými byl zahlcen současný ředitel hokejové extraligy Martin Loukota. Nastaly komplikace, poněvadž ne všechny stadiony splňovaly veškeré podmínky způsobilosti zimního stadionu ke dni provedení kontroly. Co musel řešit za potíže během prvních čtyř měsíců ve funkci a jak si cení své pozice, prozradil webu Sport.cz.

 

Ševc se měl sbalit a odjet. Neomluvitelné. Mám o extraligu obavy, tvrdí ředitel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2025 (06:40)     Sekcia sport

„Zastavme to!“ Po odporném výbuchu mladoboleslavského sportovního ředitele Martina Ševce, který rozhodčím a jejich rodinám po pondělní prohře 2:4 s Hradcem Králové popřál smrt, sešel ředitel extraligy Martin Loukota mezi novináře. Vyslat signál. „Je neomluvitelné, co se stalo. Co se v poslední době v hokeji děje, překračuje všechny hranice,“ říká.

 

Ujčík nás záměrně poškodil, tvrdí Dědek. Tlak přes média se šéfovi extraligy nelíbí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2022 (15:52)     Sekcia sport

Předseda disciplinární komise Viktor Ujčík pobouřil Pardubice, kterým nemalými tresty vyřadil z kádru bratry Musilovy v den zápasu se Spartou. Majitele klubu Petra Dědka naštval tak, že Ujčíka obvinil ze záměrného poškození. Ředitel extraligy Martin Loukota označil Dědkovo jednání za nepřijatelné.

 

Olomouc s Vary se nedohodly, rozhodnout musel ředitel extraligy! Mění se program celé série

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (10:32)     Sekcia sport

Středeční úvodní zápas předkola play off extraligy mezi hokejisty Olomouce a Karlových Varů, který rozhodčí předčasně ukončili kvůli nezpůsobilé hrací ploše, se bude dohrávat dnes od druhé třetiny a stavu 2:0 pro Hanáky (start v 18:00). Zápas, který začal v 18 hodin, byl ukončen po dlouhém čekání, a to po takřka třech hodinách od úvodního buly. Důvodem byla velká díra v ledu u střídačky hostů, kterou způsobila rolba během přestávky při úpravě ledu. Ředitel extraligy Martin Loukota zároveň musel změnit "jízdní řád" této seérie.

 

Sparta pyká za Nedvědova slova. Od ředitele extraligy vyfasovala pokutu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2026 (16:24)     Sekcia sport

Ředitel hokejové extraligy Martin Loukota udělil pražské Spartě desetitisícovou pokutu za porušení herního řádu soutěže. Pražský klub pyká za slova svého hlavního trenéra Jaroslava Nedvěda, který po nedělním vítězném pátém zápase předkola proti Kladnu (3:2 v prodloužení) hodnotil výkon rozhodčích.

Chrání disciplinárka hvězdy více? Prioritou je zdraví každého hráče, vysvětluje šéf extraligy

Extraligu budou po 10 letech zase řídit kluby. Nejvyšší soutěž musí hrát 10 až 14 týmů

Konečně reakce! Kometu za rasistické chování fanoušků šetří disciplinárka

Ševcův výlev poslední kapkou. Šéf extraligy: Neomluvitelné, překročilo to únosnou mez

Extraliga podle Ujčíka dělí hráče na hvězdy a ty ostatní. Ředitel soutěže se ohradil

Nehorázný a nechutný útok, který nemá obdoby. Ředitele extraligy vytočila slova manažera Olomouce

Nedvědovy výroky mají dohru. Sparta musí platit přes sto tisíc, sudí jednou chybovali

Hokejová válka? Dědkův zájem o práva měl jen zvýšit nabídku, zlobí se APK

Dusno kolem hokejového Zlína. Šéf extraligy se ohradil vůči výroku primátora

Po nedohraném fotbalovém derby v Melbourne potrestal svaz zatím deset chuligánů

KOMENTÁŘ: Když rez olomoucké plechárny vejde i do zdejších kanceláří

Nový šéf extraligy: Baráž zůstává problémem, chceme zvýšit atraktivitu

Výroky manažera na adresu rozhodčích mají dohru. Olomouc musí zaplatit 85 tisíc

V hokejové extralize se objevil pozitivní dopingový nález a znovu se týká Hradce

Slovan Bratislava v české extralize? Ředitel soutěže má jasnou odpověď

Kometu čeká trest za rasismus. Takové chování netolerujeme, říká šéf extraligy

Rázný řez! Anglické kluby se chystají zabránit zkáze

Fotbalová MLS i hokejová NHL umožní společné tréninky

Nová doba, na fotbal do autokina! Plzeň nabízí šlágr se Spartou

Sparťan Ton: Proti rozšiřování a uzavírání extraligy je nás už víc

Slavia první neskončí, ale titul jí zůstane. V lize nebude stanoveno konečné pořadí

Kluby z extraligy plus Kladno a Přerov. Domácí pohár se vrací

Sparta a Slavia? Velké kluby, mají skvělý skauting. V Norsku jsou velmi úspěšní, říká ředitel Lilleströmu

Na Krejčího si brousili zuby všichni. Škoda, že už ho hrát neuvidíme, míní kamarád z dětství Vrána

Evropská super liga by se mohla vrátit, měla by obsahovat 80 týmů

Řezníček je natěšený na hokej, bojí se však masakru a zásadní rány pro kluby

Rusové v mezinárodních fotbalových soutěžích dohráli. Vyloučeny jsou i kluby

Nedorozumění vysvětleno, Teplice slaví. Fanoušci ve žlutém, klub vystřelí z děla

Bojkot. Hokejové kluby na Slovensku stávkují kvůli chybějícím divákům

Šarvátka mezi Rabiotem a Rowem má konečné řešení. Sportovní ředitel rozhodl o jejich konci v klubu

Extraligu straší prázdné stadiony a drahé testování. Stěžejní problém, ví ředitel extraligy Řezníček

Real Madrid a Barcelona žalují La Ligu za odepření hlasovacích práv

Novinky v extralize: tresty až na 26 zápasů, stopky i za filmování a revoluce dresů

Všechno podle plánu. Kluby hokejové extraligy chtějí odstartovat sezonu v září

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy