Havířov: 30 tisíc ročně za parkování! Obří "flek" je plývání místem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.11.2023 (12:00)     Sekcia bulvár

Život je otázkou priorit. Mít auto stále na očích a vědět, že kdykoliv zaparkujete, mají lidé v Havířově. Musí ale ročně obětovat 30 tisíc na vlastní vyhrazené stání. Třeba místo rekreace u moře. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Havířov slaví 65 let: Měl se jmenovat Šachtín

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     04.12.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Vznikl jako obří sídliště převážně pro horníky doslova na zelené louce. Jeden barák vypadal jako druhý. Nejmladší město v České republice Havířov dnes oslaví 65 let.

 

Čestprácov, Socialín nebo Šachtín: Havířov, výkladní skříň socialismu, slaví 65 let

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2020 (10:40)     Sekcia bulvar

Vznikl jako obří sídliště převážně pro horníky doslova na zelené louce. Jeden barák vypadal jako druhý. Nejmladší město v České republice Havířov dnes oslaví půlkulatiny, 65 let.

 

Novinka v placeném parkování v Praze: Nabíjecí kredit pro návštěvy a řemeslníky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.06.2022 (16:17)     Sekcia bulvar

Majitelé parkovacích karet v hlavním městě si budou moci v budoucnu koupit tzv. hodinový parkovací kredit, jehož prostřednictvím by zajistili parkování pro návštěvy či řemeslníky, kteří k nim přijedou. Cena jednoho hodinového kreditu by byla deset korun. Postupné zprovozňování by začalo od ledna příštího roku. Vyplývá to z dokumentu, který dnes schválil magistrátní výbor pro dopravu. Záměr musí ještě projednat městští zastupitelé. Rezidenti za parkování platí ročně 1200 korun.

 

Konec bezplatného parkování pro elektromobily v Praze: Od příštího roku už jen sleva

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.06.2025 (17:18)     Sekcia bulvar

Praha od příštího roku zpoplatní parkování elektromobilů v zónách placeného stání, které je nyní zdarma. Jejich majitelé zaplatí za parkovací oprávnění polovinu toho, co řidiči aut se spalovacími motory. Město také umožní řidičům bezemisních vozidel parkovat po celé Praze za 24.000 korun ročně. V pondělí to schválili radní Prahy.

 

Podceněná „epidemie“: Hadi uštknou 138 tisíc lidí ročně. Proč nefungují prostá řešení?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.04.2021 (20:28)     Sekcia bulvar

Hadí uštknutí jsou po světě odpovědná za 138 tisíc úmrtí ročně. Mohly by pomoci některé neskutečně jednoduché kroky? ptá se BBC. 

 

Vánoční revoluce v parkování: Celý den v Praze bude stát jako hodina!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.12.2024 (11:29)     Sekcia bulvar

Vánoční dárek v podobě „parkování za hubičku“ připravilo v Praze TSK. Ve smíšených a návštěvnických zónách zaplatí řidiči za celodenní parkování pouze hodinovou sazbu!

 

Vedro by mohlo zabíjet až 129 tisíc lidí ročně, varují vědci. Nejvíce ohroženy jsou dovolenkové ráje

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2024 (16:07)     Sekcia bulvar

Smrt kvůli horku by se v Evropě mohla na konci století ztrojnásobit, upozorňuje nová studie, jak informoval britský deník The Guardian. Ročně by mohlo o život přijít až 129 000 lidí ročně, dnes je to 44 000. 

 

740 tisíc za pravidla pro parkování hybridů: Antimonopolní úřad snížil Praze pokutu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.03.2021 (12:21)     Sekcia bulvar

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) Petr Mlsna snížil pokutu pro hlavní město Prahu za pravidla parkování aut s hybridním pohonem na 740 000 korun z původních 984 000 korun. Důvodem byla kratší doba trvání přestupku, pokuta je pravomocná. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

 

Elektromobily v Praze už nebudou parkovat zdarma! Praha stání v zónách plánuje od září zpoplatnit

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.05.2025 (18:51)     Sekcia bulvar

Praha plánuje od září zpoplatnit parkování elektromobilů v zónách placeného stání, které je nyní zdarma. Dnes to městské radě doporučil dopravní výbor zastupitelstva. Podle schváleného návrhu budou majitelé elektromobilů platit polovinu za krátkodobé i dlouhodobé parkovné v zónách a zároveň dostanou v případě obyvatel Prahy možnost si za 24.000 korun ročně zaplatit neomezené parkování ve všech zónách v metropoli.

 

Náklady na psa až 70 tisíc ročně! Tady je velký přehled výdajů za domácí mazlíčky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.10.2021 (09:43)     Sekcia bulvar

Psa si během uplynulých lockdownů dle odhadu veterinářů pořídilo nově 15 procent domácností. Za štěně s průkazem původu aktuálně zaplatíte dle plemene až desítky tisíc korun, roční poplatek za psa může dosahovat i kolem tisícovky. Největším pravidelným výdajem bude krmivo, v případě dospělého psa většího plemene se připravte i na 20 tisíc korun ročně. Nákladná může být také zdravotní péče. Celkem může velký pes stát i 70 tisíc korun, kočka až polovinu této sumy.

Za špatné parkování přišel trest. Zákazníci se řidičovi pomstili rovnou na parkovišti

Obří investice Tatry Kopřivnice: 7 miliard! Ročně chce vyrobit tři tisíce vozů

Praha má nejmodernější nemocnici pro zvířata v Evropě! Ročně se dokáže postarat až o 10 tisíc pacientů

Vrchní prchnul a na koši zapomněl 100 tisíc! Policisté věděli, kde hledat

Alkohol ročně zabije 8 tisíc Čechů! Protidrogový koordinátor Vobořil řekl, jestli pomůže zdražení

Rychlík z Komety sní o veselce s poháry: Flek mezi velikány!

Parkování v Praze budou hlídat nová monitorovací auta. Zaplatit půjde i v lítačce

Překvapený Slováček o milence Gelemové: Flek na Hradě mi zatajila!

Rakovina prostaty si ročně najde až 8 tisíc mužů: Jak ji poznáte?

Parkování na chodníku v Nerudovce zrušili. Zasáhl soud

Ministr Válek: 60 tisíc lidí ročně potřebuje paliativní péči

V Česku se ročně popálí tisíce dětí... Většině případů lze zabránit!

Exministr zemědělství má nový flek: Nekulu zvolili starostou!

Holubí žena (23) utratí přes 100 tisíc ročně za své společníky: Má pro ně oblečení, ložnici i kočárek!

Takhle útočí muchničky! Marii (73) kůže pálila půl roku, obří flek zůstal

Přísnější pokuty za špatné parkování v Praze? Za zablokování tramvaje až 10 tisíc

Na pokutách za parkování pražské radnice vyberou desítky milionů korun: Neplatiči ale unikají!

Zelená energie v botanické zahradě v Troji: 222 solárů má ušetřit až 700 tisíc ročně

Pražští úředníci se po článcích Blesku rozhoupali a slibují: Velké změny v parkování?

Příčiny smrti v ČESKU: Ročně u nás zemře asi 108 tisíc lidí

Jak na úspory v domácnosti: S těmito fígly ušetříte přes 20 tisíc ročně!

Hvězda hokejového nároďáku Jakub Flek a jeho největší fanynka: Doma si hýčká tuhle kočku. Sexy foto nahoře bez

Chtěl ušetřit za parkování u nemocnice: Zničením závor udělal stotisícovou škodu

Proč platit za elektřinu víc, když nemusíte?

Rázný krok řetězců: Zavádí placené parkování! Co na to zákazníci?

Jak na úspory v domácnosti: Fígly, díky kterým ušetříte přes 20 tisíc ročně!

Jak na úspory v domácnosti: S těmito snadnými fígly ušetříte přes 20 tisíc ročně!

Bláznivá maminka miluje vánoční dekorace: Letos za ně utratila přes 700 tisíc!

Fintu v Brně zatrhli: "Přespolní" parkovali ve vnitroblocích, s tím je utrum

10 minut namísto čtvrthodiny: Ruzyňské letiště zásadně mění systém parkování

Dejvice a Bubeneč: Místní nemají kde stát, zdůvodňuje radnice zdražení parkování pro návštěvy

Vyšší ceny za parkování v parkovacích zónách, nebo ne? Praha 7 nechá občany hlasovat

Dlouhá pracovní doba zabije ročně 745 tisíc lidí, varuje WHO. A covid to zhoršuje

Náklady na psa: AŽ 70 TISÍC ROČNĚ!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy