Ministr Válek v Blesku o slíbených miliardách pro lékaře: Hrozí blamáž?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2023 (11:48)     Sekcia bulvár

9,8 miliard korun - takovou částku slíbil v pátek premiér Petr Fiala českým lékařům a jednání se tak, podle jejích slov, pohnula z mrtvého bodu. Místopředseda Lékařské komory Jan Přáda požádal své kolegy, aby prozatím zajistili zdravotnickou péči. S výzvou o stažení výpovědí z přesčasů však zatím vyčkává. Jak se premiérovi za dvě hodiny podařilo něco, o co se ministr zdravotnictví Vlastimil Válek snažil několik měsíců? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vysíláme: Ministr Válek pro Blesk o miliardách lékařům: Hrozí blamáž?!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.12.2023 (10:30)     Sekcia bulvar

9,8 miliard korun – takovou částku slíbil v pátek premiér Petr Fiala českým lékařům a jednání se tak, podle jejich slov, pohnula z mrtvého bodu. Místopředseda Lékařské komory Jan Přáda požádal své kolegy, aby prozatím zajistili zdravotnickou péči. S výzvou o stažení výpovědí z přesčasů však zatím vyčkává. Jak se premiérovi za dvě hodiny podařilo něco, o co se ministr zdravotnictví Vlastimil Válek snažil několik měsíců? Slíbil premiér nesplnitelné? Jak se finanční prostředky dostanou k lékařům? Hostem Epicentra na Blesk.cz je ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09), vysíláme dnes již od 11:00.

 

Ministři balí podnikání: Válek končí se školením lékařů, Síkela prodal podíly

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.12.2021 (18:51)     Sekcia bulvar

Nový ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ukončí podnikání ve firmě, která pořádá školení pro lékaře. Jde o podnikatelskou činnost neslučitelnou s funkcí ministra, věc ministr vyřeší v zákonné lhůtě 30 dnů, řekl Deníku N. Válek je jediným společníkem a jednatelem firmy Avtokrat Consult.

 

Válek se vzdal kvůli křeslu ve vládě firmy školící lékaře. Podnikání převzal syn

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.01.2022 (22:42)     Sekcia bulvar

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) ukončil podnikání ve firmě Avtokrat Consult, která pořádá školení lékařů. Novým majitelem a jednatelem brněnské firmy se stal ministrův syn Vlastimil Válek mladší, upozornil dnes server Deník N. Podnikatelskou činnost členům vlády zakazuje zákon o střetu zájmů.

 

Koronavirus ONLINE: Válek přirovnal lékaře popírající covid k popíračům holokaustu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.09.2022 (20:37)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zrychluje. V úterý přibylo 3027 případů covidu, o pětinu víc než před týdnem. V nemocnicích je 798 lidí. Lékaře, kteří popírají covid-19, přirovnal ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) k popíračům holokaustu. Mezi odborníky je podle něj shoda, že očkování zachraňuje životy, řekl na konferenci České lékařské komory. Situaci kolem pandemie koronaviru dál sledujeme na Blesk.cz online.

 

Očkování zachraňuje životy! vzkázal Válek v Blesku. Hrozí další lockdowny a povinné roušky?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.07.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) byl čtvrtečním hostem v pořadu Epicentrum. V rozhovoru pro Blesk Zprávy zmínil jednu dobrou zprávu - do Česka brzy přijde antivirotikum paxlovid, jehož dovoz provázely zádrhely. Uvedl také, že jej čeká očkování čtvrtou dávkou, ale také to, že se spouští velká kampaň obecně pro vakcinaci. Znovu pak tvrdil, že neplánuje plošná opatření a rozhodně ne lockdown, jelikož to nedává smysl.

 

Boj o pandemický zákon ve Sněmovně: Hrozí jiné mutace i vlny, varoval Válek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.02.2022 (21:11)     Sekcia bulvar

Po dlouhých hodinách obstrukcí se Sněmovna ve středu večer konečně dostala k jednání o novele pandemického zákona. Ten před poslanci opět hájil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09).

 

Vysíláme z Blesku: Koronavirus a návštěvy lékaře. Hrozí epidemie odložených operací?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.04.2020 (14:45)     Sekcia bulvar

Řada lidí se v době koronavirové krize vyhýbá návštěvě lékaře. Mnohdy odsouvají vyšetření či zákrok, což může mít fatální následky. Hrozí následné přeplnění kapacity zdravotnických zařízení? Téma Epicentra, hostem je přednosta Urologické kliniky Fakultní nemocnice v Motole Marek Babjuk. Vysíláme od 15:00.

 

Ministr Válek v Blesku o výpadcích léků. Česko bude mít vlastní fabriku na antibiotika

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.12.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek v pořadu Epicentrum ujistil veřejnost, že Českou republiku před Vánoci nečeká žádný zásadní výpadek antibiotik: „Antibiotik máme dostatek, máme opravdu velké množství penicilinu." Dále sdělil plány na budoucnost, včetně oznámení o možné výstavbě nové továrny na výrobu penicilinu v Česku.

 

Ambulantní specialisté hrozí omezením péče. Válek: Nejsou v deficitu! Zodpovědnost hodil na pojišťovny

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2024 (18:45)     Sekcia bulvar

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) a premiér Petr Fiala (ODS) se sejdou se zástupci ambulantních specialistů, kteří si stěžují na nedostatek financí. Válek to uvedl pro Blesk Zprávy a hlavního kritika Zorjana Jojku označil za „přítele". „V dnešní době je bohužel normální, že pacienti nemohou sehnat ambulantního specialistu," uvádí Jojka. Podle Válka by to měly řešit pojišťovny a dát víc peněz tam, kde je nedostatek. „Oni nejsou určitě v deficitu," řekl ministr o těchto lékařích. 

 

Ministr uvažuje o nadstandardech. Válek: Dvě skupiny kvality péče

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.11.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Vrátit zpět do hry nadstandardy. O tom přemýšlí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (62, TOP 09). A také chce speciálním příspěvkem rozhýbat děti.

Válek hájil pandemický zákon: Nikomu nečiní žádná příkoří! A hrozí jiné mutace i vlny

Ministr Válek v Blesku o návratu covidu. Zvládneme to bez opatření? A o očkování i testech

Ministr Válek: Rozšíříme pohotovosti. A ulevíme rodičům s vážně nemocnými dětmi

Válek: Odchod Schwarzenberga jako smrt rodiče! Vondra líčil chvíle s knížetem nad whisky v Alpách

Ministr Válek po boji s nádorem: Znovu skončil v nemocnici! Místo vlády hospitalizace

Vysíláme: Ministr Válek v Blesku o návratu covidu. Zvládneme to bez opatření? A budou testy zdarma?

Pro Kalouska plánuje Válek nové místo: Jaké? „Ukecal jsem ho,“ tvrdí ministr zdravotnictví

Ministr Válek na Ukrajině: Navštíví nemocnice, zahájí fórum. Co dalšího ho čeká?

ŽIVĚ Ministr Válek na tiskovce k výpadkům léků: Kde vidí problémy a kde se situace lepší?

Koronavirus ONLINE: 2625 případů za středu v ČR. A Válek se obul do doktorů popírajících covid

Ministr zdravotnictví Válek a jeho boj s rakovinou: Podrobil se důležité operaci

Ministr Válek pro Blesk: Některé léky už prostě nebudou

Plán s nadstandardy: Válek čelí kritice

Koronavirus ONLINE: 2495 případů za čtvrtek v ČR. A Válek se obul do doktorů popírajících covid

Ministr Válek otevřeně o nádoru prostaty: Diagnózu zprvu tajil

Adept na ministra zdravotnictví Válek o covidu v ČR: Bude potřeba asi i čtvrtá dávka vakcíny

Ředitel IKEM Stiborek končí. Ministr zdravotnictví Válek přijal jeho rezignaci

Radost v rodině ministra: Válek se stal poprvé dědou! Jak se vnoučeti daří?

Ministr Válek: Výlet do Dubaje na golf s manažerem. Jeho firma vyhrála tendr na ministerstvu

Válek míří na další očkování. Chce se ubránit chřipce a varuje: Přijde vlna i s covidem

Ministr Válek se inspiroval Blesk Ordinací: Dvě prevence u zubaře nově zdarma! A došlo i na kouzelníka

Balaštíková z ANO měla chtít zakleknutí na firmu a zabití psa: Válek žádá kontrolu hygieny

Překvapení Blesk Ordinace: Ministr zdravotnictví Válek (62) jako chůva, veselý chlapík i dokonalý pacient!

Ministr Válek držel Čtvrtníčka za ruku: Koronavirus se potká s australskou chřipkou!

Výsluhy pro lékaře nemají logiku, odmítl Jurečka další požadavek odborů. Návrh tepe i Kalousek

Pandemický zákon: Jak má Válek rozdané karty? Naběhl si a dostal facku, říká politolog

Ministr Válek ve vybombardované nemocnici v Kyjevě: Jeden z nejhorších válečných zločinů

Krotit covid po Vojtěchovi bude nový ministr. Adept Válek je pro změnu u antigenních testů

Hádky o chybějící léky: „Důchodci nemohou běhat po lékárnách.“ Opozice šije do koalice, ta se brání

Praktici už zapojili v ordinacích lékaře z Ukrajiny: Pomáhají s překlady a diagnózami

Válek chce konec opatření v Česku nejpozději 1. dubna: Přeje si předcovidové Velikonoce

Ministr zdravotnictví Válek: Náhlá operace! Ruší program, nebude ani na jednání vlády

Válek uklidňuje, ale... JAK TO BUDE S PENICILINEM?

Ministr Válek o černém kašli: Musíme doočkovat děti ve věku 10 - 11 let. Epidemii tu nemáme

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy