Vždy jsem měl pocit, že za Plzeň budu hrát, usmívá se záložník Valenta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2024 (07:27)     Sekcia sport

Rychle se zabydluje v novém klubu, dnes dopoledne už si fotbalový záložník Matěj Valenta za Plzeň zahraje první zápas. Viktoria v přípravě na stadionu v Luční ulici nastoupí v 11 hodin proti druholigové jmenovkyni ze Žižkova. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Valentova telepatie. Vždycky, když jsem jel do Plzně, měl jsem pocit, že tady někdy budu působit

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.01.2024 (07:12)     Sekcia sport

Velká změna. V polovině listopadu sem přijel se Slováckem a pomohl mu k senzační výhře 4:1. O necelé dva měsíce později jsou Štruncovy sady jeho novým působištěm. „Upřímně. Vždycky, když jsem jel do Plzně nebo tady hrál, měl jsem pocit, že tady někdy budu působit. Pocit byl správný a teď je to skvělé,“ pochvaluje si záložník Matěj Valenta (23). Již není kmenovým fotbalistou Slavie, po velkém obchodu (brankář Staněk za doplatek a Valentu s Červem) má za sebou první trénink s Viktorií.

 

Jsem tam, kde jsem vždy chtěla být. A je to hustý, září Krejčíková

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.06.2021 (16:47)     Sekcia sport

Přestože celou první sadu za agresivní soupeřkou zaostávala, poraženecké náladě se nepoddala. „Pořád jsem byla ready, že budu makat, aby měla pocit, že se mnou už v životě nebude chtít hrát,“ vysvětlovala Barbora Krejčíková po čtvrtfinále Roland Garros, v němž se přetahovala s Američankou Gauffovou. Česká tenistka i díky bojovnému přístupu a pěti odvráceným setbolům z úvodního dějství zvítězila 7:6 a 6:3.

 

Budu šlapat naplno, slibuje nová plzeňská posila Valenta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.01.2024 (10:46)     Sekcia sport

Společně s dalším záložníkem Lukášem Červem se stal součástí hráčské kompenzace za přestup gólmana Jindřicha Staňka z Plzně do pražské Slavie a hned v pátek tak Matěj Valenta mohl zapózovat v dresu fotbalové Viktorie. „Je krásnej a podle mě mi i sluší,“ vtipkoval třiadvacetiletý Valenta v rozhovoru pro klubový web.

 

Budu s láskou vzpomínat, loučí s Děčínem ligová hvězda Nichols

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2023 (11:02)     Sekcia sport

Ještě neřekl, kam povedou jeho další kroky, ale s basketbalovým Děčínem se hvězdný americký rozehrávač Ty Nichols podle očekávání definitivně loučí. „Zatím jsem se nerozhodl, kde budu v nadcházející sezoně hrát, ale vám děkuji za poslední dva roky. Obzvlášť na ten minulý budu vždy s láskou vzpomínat. Přeji vám jen to nejlepší do nového ligového ročníku, díky za všechno!“ vzkázal fandům ligových vicemistrů Nichols.

 

Fotbalisty Slovácka by měl posílit účastník ME do 21 let záložník Valenta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.07.2023 (11:25)     Sekcia sport

Fotbalisty Slovácka by měl posílit záložník Matěj Valenta. Účastník letošního mistrovství Evropy do 21 let dostal od mateřské Slavie svolení trénovat s týmem z Uherského Hradiště a oba kluby dolaďují podmínky jeho působení v moravském celku. Slovácko o tom informovalo na svých internetových stránkách.

 

Valenta pomohl Plzni k výhře a pak sledoval mobil. Čekáme miminko, hlásil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2025 (06:59)     Sekcia sport

Měl radost z výsledku i z povedeného zápasu. Ale hned po něm záložník plzeňských fotbalistů Matěj Valenta ladil mobilní telefon a netrpělivě čekal na zprávy z porodnice. „V nejbližších hodinách očekáváme miminko, nad fotbalem teď zase tolik nepřemýšlím,“ omlouval se pětadvacetiletý Valenta po výhře 3:0 v duelu druhého kola Evropské ligy nad švédským Malmö.

 

Trpišovský ho o přestávce vyplísnil, pak Ševčík trefil titul. Nejlepší pocit, co jsem kdy zažil!

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2020 (06:20)     Sekcia sport

Není žádný kanonýr, důležité trefy k němu však patří. Druhá branka Petra Ševčíka ze čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea se stala Gólem roku 2019. „Budu si ho pamatovat do konce života,“ měl jasno záložník sešívaných. Oceněná branka však dostala velkého konkurenta. Ševčík jediným gólem šlágru s Plzní rozhodl o jubilejním 20. mistrovském titulu Slavie. „Nádherný pocit na celý život,“ opakuje slova nedávno vyřčená.

 

Plzeň má novou posilu. Viktorku posílí záložník z Lechu Poznaň

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.07.2022 (11:30)     Sekcia sport

Záložník Jan Sýkora bude i nadále hrát za Plzeň, které v minulé sezoně pomohl k titulu. Osmadvacetiletý fotbalista do Viktorie přestoupil z Lechu Poznaň a podepsal smlouvu na tři roky. Západočeský celek o tom informoval na webu.

 

Matějovský: Věděl jsem, že budu naměkko. Jsem rád, že v pondělí nemusím na testy

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.06.2025 (06:49)     Sekcia sport

Tušil, že ho pohltí emoce. A taky se tak stalo. „V těchto chvílích vzpomínám hodně na taťku. Věděl jsem, že budu naměkko,“ vylíčil fotbalový záložník Marek Matějovský poté, co se v exhibičním zápase, ve kterém nastoupili jeho bývalí spoluhráči z Mladé Boleslavi a Sparty, rozloučil s kariérou. Velký den si třiačtyřicetiletý někdejší reprezentant užil.

 

Budu táta! vzkázal Černý gólovou oslavou. Jsem na to moc hrdý, dodal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2023 (12:30)     Sekcia sport

S přítelkyní čeká prvního potomka. Novinu oznámil reprezentační záložník Václav Černý po své první trefě za Wolfsburg od letního přestupu. Při gólové oslavě v zápase domácího poháru proti Lipsku (1:0) si vložil míč pod dres a palec do úst. „Je to takové malé díky. Všem jsem chtěl ukázat, jak moc jsem hrdý, že budu táta. Je to pro nás hezký moment,“ řekl Černý.

Splnila jsem si olympijský sen... A skončím. Jak Vinklárková odchází na vrcholu

Neskutečný rok. Že budu v základu i na Euru, jsem nečekal, řekl Holeš

V Red Sox nechtěný Betts slaví triumf ve Světové sérii. Počítal jsem, že v Bostonu budu hrát do konce, říká

Po třech letech v reprezentaci. Budu nervózní, přiznal Král. Chválí Židlického

Hotovo, Talověrov už patří Slavii, podepsal smlouvu na pět let. Mistr získal i Blechu

Člověk se bál do souboje, líčil plzeňský Valenta duel s drsným Kryvbasem

Jsem rád, že mě trenéři hodili do vody, říká liberecká posila Valenta

Liberecký záložník Červ: Nečekal jsem, že budu nejvytíženější hráč

Sešívaná kolonie v Liberci roste. Slovan před bitvou s mistry posílil Valenta

Chci ukázat, že Plzni mám co dát, hlásí záložník Hlavatý

Hanáky srazil odchovanec. Za výhru jsem rád, ale Sigmě budu fandit dál, říká Hořava

Bieksova pěst i adaptace na rychlost. Je těžké hrát na hraně, přiznává Gudas

Valenta jako Javorek. Výkony je třeba opakovat, burcuje záložník Budějovic

Paul Pogba slibuje: Vždy budu bojovat za United, jsem zapojen na 1 000 %

Ztráta na Slovácku Spartu bolí, ale Plzeň doma sfoukne, věří bývalý gólman Letenských

Česko-slovenská kabina? Mám takové prostředí raději, říká brněnský Moravec

Sýkorovi Plzeň svědčí. Restart kariéry? Nemyslím si, že jsem byl vyhaslá hvězda, tvrdí záložník

Hájkova dělovka rozhodla o výhře. Jenom jsem zavřel oči a vystřelil, usmívá se bek

Od kolapsu ke gólu za 1100 dní. Eriksena ale zklamala remíza

Liga mistrů je blízko, přitom hodně daleko, říká plzeňský Kliment

Vítej doma, slyšel jihlavský záložník Zoubele při návratu ze Žižkova

Ani jsem nevnímal, že jsme měsíc nehráli. Gól? Ulevilo se mi, přiznává Kalvach

Věděl jsem, že na podzim v Plzni asi nebudu moc hrát, říká Čermák. Teď rozkvétá jako host v Bohemians

Basketbalistky USK Praha budu hrát s italským Schiem

Já a nový Hložek? Adama si do hlavy nedávám, směje se posila s třináctkou na zádech

Liberec brankami v úvodu poločasů srazil Klokany

Moje Plzeň to není, ale... Horváth o historickém tažení a proč u něj chyběl

Potěšilo mě, že jsem hrál vlevo. Vždyť tam mě Plzeň kupovala, řekl Havel

Triumfátor Souček ve víru oslav: Jsem lepší zpěvák než tanečník, ale i k tanci jsem se nechal vyhecovat

Bude to pecka závod, těší se Majerová na sedmiboj v Plzni

Na ten zápas se budu dívat pořád, připadal si slávistický střelec Kuchta jako ve snu

Djokovič potvrdil start na US Open: Jsem nadšený, že budu zase hrát

Vzorný Robocopův učeň. Jsem poctivec s bráněním v krvi, culí se Masopust

Laštůvka: Bary má pořád formu, doufám, že se v zimě vrátí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy