Byli jsme odměněni za aktivitu, radoval se po druhé výhře olomoucký Orsava

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2024 (09:17)     Sekcia sport

V Liberci zbývaly necelé dvě minuty do konce, olomoucká lavička si vzala oddechový čas. Zatímco trenér hokejové Olomouce Jan Tomajko kreslil, jak mají jeho svěřenci sehrát hru bez brankáře, na ukazateli skóre svítil stav 2:1 pro domácí Bílé Tygry. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Hráli jsme zodpovědně a vyválčili to, říká olomoucký Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (21:49)     Sekcia sport

Olomoucký útočník Jakub Orsava (32) před úvodním duelem předkola play-off s Karlovými Vary naposledy nastoupil do zápasu 29. ledna. Pak ho skolila na dlouho nemoc. Vrátil se však s plnou parádou. K výhře Hanáků nad Energií 4:1 v zápase, který byl ve středu po první třetině kvůli rýze v ledu přerušen a dohrával se dnes, přispěl jedním gólem a jednou asistencí.

 

Hráli jsme zodpovědně a vyválčili to, tvrdil olomoucký Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (21:49)     Sekcia sport

Olomoucký útočník Jakub Orsava (32) před úvodním duelem předkola play-off s Karlovými Vary naposledy nastoupil do zápasu 29. ledna. Pak ho skolila na dlouho nemoc. Vrátil se však s plnou parádou. K výhře Hanáků nad Energií 4:1 v zápase, který byl ve středu po první třetině kvůli rýze v ledu přerušen a dohrával se dnes, přispěl jedním gólem a jednou asistencí.

 

Byli jsme podělaní, snad to z nás přes noc spadne, pravil spasitel Hanáků Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.04.2025 (23:01)     Sekcia sport

Olomouc se v prvním duelu baráže o extraligu s Jihlavou protrápila k výhře 2:1 po samostatných nájezdech. Prvoligová Jihlava obrovskou bojovností a úpornou defenzívou dlouho brnkala favoritovi na nervy. Hanáky spasil útočník Jakub Orsava, který nejprve devět sekund před koncem první třetiny vyrovnal na 1:1 a poté utkání rozhodl, když jako jediný ze všech aktérů proměnil samostatný nájezd.

 

Olomoucký Orsava vynechá duel na Spartě

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2024 (11:30)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Orsava z Olomouce dostal jednozápasový trest za faul v pátečním duelu 19. kola v Litvínově a bude Hanákům chybět dnes na Spartě. Asociace profesionálních klubů ledního hokeje o tom informovala na síti X.

 

Olomoucký Konrád zastavil třinecké snajpry a slyšel: Vynikající zákroky!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.12.2020 (07:59)     Sekcia sport

Dvacetkrát v řadě dokázal Třinec bodovat, úctyhodnou sérii však už neprodlouží. Nečekaně ji v pátek ukončili hokejisté Olomouce, kterým stačil na ledě soupeře jediný gól. „Jsou to zlaté body,“ přiznal po výhře 1:0 olomoucký trenér Jan Tomajko. „V některých částech utkání jsme byli pod tlakem, vítězství jsme si však zasloužili bojovností,“ mínil.

 

Byli jsme odměněni za dobrou práci, radoval se sparťanský gólman Kořenář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.12.2022 (09:34)     Sekcia sport

Brankář Josef Kořenář se spolehlivým výkonem výrazně podepsal pod vítězství hokejistů Sparty v prvním utkání na Spenglerově poháru nad týmem Kanady 3:2. Pražané se díky němu podruhé na nejstarším turnaji na světě podruhé představí ve středu, kdy se utkají s domácím Davosem. Kdyby prohráli, hráli by se švýcarským klubem již v úterý.

 

Prvních deset minut, to byla tragédie. Po druhém gólu jsme už byli na koni, tvrdí Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2022 (21:34)     Sekcia sport

Nejlepší vstup do extraligy zažívají poté, co se do ní vrátili, hokejisté Olomouce. V předehrávce třetího kola zdolali pražskou Spartu 4:0 a jsou v nejvyšší soutěži stoprocentní. Jedním gólem, v dresu Hanáků premiérovým, a také asistencí, přispěl k zisku tří bodů útočník Jakub Orsava, který na Hanou přišel před sezonou z Hradce Králové.

 

Kluci pokračovali v náročné hře a byli odměněni, těší teplického asistenta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.11.2024 (09:33)     Sekcia sport

Zatímco doma to drhne, u soupeřů se fotbalovým Teplicím docela daří. Potvrdily to i ve 3. kole MOL Cupu, na půdě druholigové Líšně vyhrály 3:1 a jsou v osmifinále. „Jsme strašně rádi, zvládli jsme to výsledkově i herně skvěle,“ chválil teplický asistent Jan Rezek.

 

Vzpomínky na Třinec mám, ale teď mu to chci pokazit, říká olomoucký Orsava

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2026 (21:33)     Sekcia sport

Jediný gól padl v úvodním utkání předkola play off mezi pátým Třincem a dvanáctou Olomoucí. V polovině utkání si ho připsal domácí útočník Oscar Flynn, jehož nahrávku srazil hostující Jakub Orsava bruslí za vlastního brankáře Matěje Machovského. Třinec soupeř výrazně přestřílel 46:20, k úvodnímu vítězství v sérii na tři vítězné zápasy mu ale stačila jediná šťastná trefa.

 

Byli jsme ve stresu, abychom vedení udrželi, přiznal třinecký hrdina. Moták Oceláře káral

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2025 (21:52)     Sekcia sport

Hokejisté Třince využili domácího ledu, porazili Litvínov 3:2 a připsali si v předkole play off druhé vítězství. Cesta k vedení 2:1 na zápasy pro ně byla ale nakonec komplikovanější, než si ještě v polovině třetího zápasu série za stavu 3:0 asi mysleli. „Polovinu zápasu jsme byli lepší. Ve druhé půlce druhé třetiny jsme ale byli méně koncentrovaní, než by se nám líbilo,“ káral trenér Třince Zdeněk Moták.

Můj gól? Byl klíčový a to jsem před ním chtěl střídat, smál se Orsava

Orsava nedal nájezd a po bitvě na Spartě zklamaně hlásil: Nepředvedli jsme vůbec nic

Kapitán Krejčí: Byli jsme odměněni za to, co jsme předvedli. Pořád jsme věřili

Tah Králem ani nejlepší výkon k mečbolu nevedl. Bohužel jsme nebyli odměněni, litoval Patera

Zářící Nedvěd: Kluci byli odměněni, že do toho dali srdce!

Hokejová Olomouc hlásí trojici posil. Přichází Orsava, Anděl a Mareš

Olomoučtí se trefovali v přesilovkách. Musíme to prát do branky, ví Orsava

Dostali jsme po držce, přiznal Jílek po debaklu na Slavii

Počtvrté v sestavě, třetí trefa. Rambo Zifčák, olomoucký hroťák číslo 1?

Kouč Baníku chtěl střídat už po půl hodině, risku ale nelitoval: Byli jsme za to odměněni

Lišák Koubek znovu porazil Trpišovského. Není v tom žádné kouzlo. Prostě jsme byli lepší, culil se plzeňský kouč

OČIMA MISTRA: Změny v sestavě neměly proti Slovinsku hrát roli. Galvas je skvělý hráč, ale potřebuje víc zkušeností

Arteta po Slavii chválil: Byli jsme efektivní. Saka a Smith-Rowe? Radost pohledět

S jedním gólem jsme nemohli vyhrát, věděl olomoucký útočník Káňa

Zklamání na Slovácku. Vrátili jsme se k alibismu, kabonil se trenér Skuhravý

Překvapili jsme a dokázali si, že s Olomoucí máme šanci, těší brankáře Jihlavy

Kanonáda a obrat. Slovácko v ráži. Všichni jsme byli odměněni, lebedí si Svědík

Ukázali jsme sílu, řekl po druhé výhře na Spartě plzeňský Měchura

Bránili jsme umně a s nasazením, radoval se po výhře v Ostravě trenér Moták

Máme nejvyšší cíle a před odvetou jsme v dobré pozici, míní po výhře Färjestadu Slovák Studenič

Přesilovky? Jednoduše špatné, hlesl olomoucký trenér Moták

Konečně jsme se rozstříleli, oddechl si nymburský rozehrávač Sehnal

Orsava zařídil Hanákům třemi body postup do čtvrtfinále

Zasloužená remíza? K výhře jsme byli blíž, míní trenér Plíšek. Chorvatům už chybí drajv

Kroměříž slaví. Taktika vyšla, radoval se trenér po výhře nad lídrem

Nevýhoda lídra? I tak to nebude nic lehkého, tuší hradecký Orsava

Zlínský kouč Pardavý: Ofenzivní síla v mužstvu je, potřebujeme i trochu štěstí

Dvacetileté čekání ukončil sobecký Šíp. Slušná generálka na Mohuč, liboval si

Palát řádil a dovedl New Jersey k výhře. Radoval se i Dobeš

Provoda těší lepšící se zdraví. Hradec? Měli jsme ho porazit, byli jsme zbrklí

Nevedli ani vteřinu, přesto mají „Hanebný Kohouti“ mečbol. Odměna za naši aktivitu, libuje si Orsava

Jeho chování? Bezpáteřní, popisuje Orsava jednání hradeckého manažera

Co si budeme, můj šálek to není, říká o záskoku v obraně olomoucký Kunc

Začátek nesmíme tak laxně odfláknout, řekl Konečný po výhře nad svou Kometou. Odchod do Kladna si pochvaluje

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy