Dostali jsme lekci, uznal Kondelík a děkoval Kubalíkovi, že si za něj vzpomněl na puk

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2024 (21:43)     Sekcia sport

Co z toho, že Finy na úvod Betano Hockey Games v Brně více než dvojnásobně přestříleli (39:16). Čeští hokejisté našli recept na gólmana Säteriho až v samém závěru, kdy Kondelík premiérovou trefou v nároďáku jen mírnil porážku. Svěřenci trenéra Rulíka tak v sedmém přípravném utkání před domácím MS poprvé padli, nakonec 1:4. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Naštvaný Kováč po ztrátě s Duklou: Dostali jsme lekci, stála nás body

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2025 (18:40)     Sekcia sport

Čtyři výhry a dost. Spanilá jízda fotbalového Liberce skončila, rozjetí Severočeši jen remizovali na půdě pražské Dukly 1:1. Bod jim navíc zachránil gólem v poslední minutě Raimonds Krollis. „V první půli jsme dostali lekci,“ zlobil se trenér Slovanu Radoslav Kováč.

 

Krásné, děkoval Kondelík po nejhektičtějším dni v životě fanouškům Dynama

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2024 (21:53)     Sekcia sport

Za poslední dny toho moc nenaspal a ani o fyzickém odpočinku nemůže být žádná řeč. Hokejový útočník Jáchym Kondelík dva dny po vítězné rozlučce s Českými Budějovicemi už v neděli nastoupil za Pardubice a kromě triumfu 2:1 nad Olomoucí si pochvaloval i vřelé přijetí od příznivců Dynama.

 

Jak Finové zaskočili mistry světa. Dostali jsme velkou lekci, uznal Deschamps

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2020 (11:45)     Sekcia sport

Na první dobrou to působí spíš jako hokejový výsledek. Jenže Finové ve středečním přípravném zápase skutečně zaskočili Francouze na fotbalovém trávníku: v pařížském St. Denis porazili úřadující světové šampiony 2:0.

 

Sáhli jsme si na dno, přiznává Kondelík. Noční můra Pardubicím pomohla

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2025 (06:30)     Sekcia sport

Jediná výhra nad Hradcem Králové dělí hokejisty Pardubic, aby si po roce zase zahráli finále extraligy. Útočník Dynama Jáchym Kondelík je přesvědčený, že pro tým nakonec byla ku prospěchu noční můra v podobě černého února, kdy prohrál devět z deseti zápasů.

 

Provod uznal, že Slavia nehrála dobře. Vzpomněl na přínos Lingra

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2023 (21:52)     Sekcia sport

Cítil, že Slavii zápas fotbalové ligy proti Plzni nesedl. „Nehráli jsme dobře, naopak Plzeň jo, byla lepší,“ uznal wingbek sešívaných Lukáš Provod po porážce 1:2. „Jestli pamatuji horší výkon doma? Musel bych se zamyslet. Nejsme zvyklí v Edenu prohrávat. Moc nevím, co říct. Takové zápasy ale jsou, nesmíme se z toho hroutit,“ dodal sedmadvacetiletý hráč, který utkání dohrával s kapitánskou páskou na ruce.

 

Mrzí mě, že jsme nedostali odměnu. Česká liga má velkou kvalitu, chválil a děkoval Holoubek

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     08.09.2020 (10:08)     Sekcia sport

V závěru pozápasové tiskovky si David Holoubek, dočasný trenér fotbalové reprezentace, sám vyžádal slovo a děkoval: „Za vlnu podpory, kterou jsme celou dobu cítili. Psali nám i reprezentanti, kteří nastoupili na Slovensku. Fandili nám, přáli, moc si toho vážíme!“

 

Dají si bagetu, švédské kuličky a jezdí. Hudáček po lekci ocenil soupeře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2024 (22:09)     Sekcia sport

V minulých dvou utkání Ligy mistrů byl s pěti body nejproduktivnější z hokejových Ocelářů Třinec. Leč proti švédskému Vaxjö Lakers útočník Libor Hudáček vyšel naprázdno. Po domácí prohře 1:3, však nehledal výmluvy a uznal, že soupeř dal domácímu týmu lekci z moderního hokeje.

 

Dojatý Kondelík v slzách: Brečím jako kráva, miluju všechny v týmu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.04.2026 (06:51)     Sekcia sport

Zvedl pohár nad hlavu a krátce poté se mu v očích zaleskly slzy štěstí. Pardubický útočník Jáchym Kondelík jen těžko vstřebával, co se mu právě podařilo. Mistr světa z Prahy se dočkal také první trofeje v Tipsport extralize. „Všechno si sedlo. Měli jsme neuvěřitelnou partu,“ liboval si po skalpu Třince vytáhlý forvard, jenž v play off nastupoval po operaci zlomené čelisti.

 

Zlín dostal od Sparty lekci. Můžeme si za to sami, štvalo Matejova

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.02.2021 (12:47)     Sekcia sport

Věřili, že Spartu oslabenou o devět hráčů, potrápí a vezmou jí nějaký bod. Fotbalisté Fastavu Zlín však dostali doma od družiny Pavla Vrby tvrdou lekci. Bez odporu jí odevzdali tři body a po porážce 0:3 natáhli sérii bez vítězství už na deset kol.

 

Kondelík: Z pozvánky do reprezentace jsem nadšený, snad budu moci Červenkovi tykat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.04.2024 (07:31)     Sekcia sport

Objev sezony, nejlepší posila, nebo snad dokonce žolík pro mistrovství světa. Budějovický útočník Jáchym Kondelík přijímá od fanoušků i odborníků obdivné tituly. S Motorem byl urostlý 24letý centr jeden duel od vyřazení Třince ve čtvrtfinále play off. Týmové zklamání mu částečně zahojil telefonát od reprezentačního trenéra. Kondelík se dnes připojí k národnímu týmu a zabojuje o domácí mistrovství světa.

Janis se rozzlobil a panoval. Jasnou záležitost oživilo dvojí vyloučení

Kondelík si vyslechl nadávky i pískot. Přišlo mi to zbytečné, povzdechl si

Stojíme v rohu, nemáme kam uhnout, říkal po druhém vítězství nad mistrem Kondelík

Kondelík: Čekal jsem, že touto dobou budu na dovolené, je to krásná změna plánu

Další chvála pro brankáře, čtenářům se líbil i Stránský. Nedařilo se Kubalíkovi

Hořava vyladil Dynamo. Ale štve mě, že si nechce vzít žádný kredit, líčí Kondelík

Výměna jen chvilku po zápase. Kondelík míří do Pardubic, Zohorna v klubu končí

Zranění Kundrátek a Kondelík dnes nenastoupí, českou soupisku doplnil Gazda

Kondelík: S výměnou za Zohornu nic neudělám. Snad si fanoušky získám

Dostali jsme lekci, bědoval kouč Pardubic

Prohráli jsme si to v hlavě, zmiňují Slováci po lekci od USA

Slovácko vyhrálo zaslouženě, uznal pardubický kouč Kováč. V zimě plánuje přivést posily

Holoubek děkoval a chválil: Kluci zasloužili odměnu, trenérovi zamotali hlavu

Kouč Lovosic: Dostali jsme lekci z toho, jak se hraje play off

Klubová legenda nešetří van Dijka a spol.: Nejhorší Liverpool, co jsem viděl

Kondelík se vyžívá v oslabení a svou hokejku považuje za zbraň

Dostali jsme lekci, ale měli jsme na lepší výsledek, znělo z tábora Sigmy

Titul s Motorem je ultimátní cíl. Chtěl jsem se vrátit domů, tvrdí Kondelík

Jedeme naplno dál, náš tým je hladový, řekl po mečbolu pardubický Kondelík

Pod tlakem je Třinec, cítí budějovický Kondelík. Ocenil i „55letého Pecha“

S tím nešlo bojovat. Verstappen sbírá před rozhodujícím závodem komplimenty

Útočník Kondelík zamířil z kempu Nashvillu na farmu do Milwaukee

Kondelík v euforii „objal“ sudího. Chválí tvrdé Moravany i nečitelného Jonese

Čím víc to chcete, tím míň to jde. V Dynamu ze mě napětí spadlo, přiznává Kondelík po první trefě

Češi dostali lekci! Naprosté ponížení, píší v Chorvatsku. Schicka a spol. přirovnávají ke knedlíkům

Útočník Kondelík se po ukončení smlouvy s Nashvillem vrátil do Budějovic

Tlak? Hlavně zážitek! Občas nám někdo naloží, ale to k tomu patří, říká Kondelík

Bude to řežba, tuší budějovický obr Kondelík. Ocenil kapitána Gulaše

Vrba děkoval fanouškům. Žijeme, ale musíme teď zabrat venku, uvědomuje si zlínský kouč

Reprezentace se fotila, Kondelík se loučil. Zraněný Kundrátek trénuje bez úlev

Měli jsme štěstí, že jsme dostali jen 4 góly. Neporazili bychom City, ani kdyby hráli v deseti, říká Jürgen Klopp

Český hokej má zase sebevědomí, já bych proti nám hrát nechtěl, říká střelec krásného gólu

Ruka mu šíleně zmodrala, z MS už je doma. Mohl jsem to léčit rok, říká Kondelík

Jsem na Moravě, tam je velké srdce, a proto jsou medaile, říká brněnský sběratel titulů

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy