Miliardový podvod u soudu: Samozvaný geniální obchodník Jakub O. (28) jen přendával peníze z jedné kapsy do druhé?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.05.2024 (18:02)     Sekcia bulvár

Městský soud v Praze řeší zpronevěru 2,4 miliardy Kč. Tu má na triku společnost J.O. Investments, která v čele s Jakubem O. (28) mezi lety 2016 až 2020 přesvědčila 3 757 lidí a 162 firem, že investováním o 30 % zhodnotí jejich vklady. Soud si ve středu předvolal finanční experty. Podle jejich zjištění měli obžalovaní topit cizí peníze v luxusu a vyplácet z nich prostředníky, kteří pro ně sháněli další důvěřivé klienty. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Miliony Karla Gotta (†80) v trapu: Kam se poděly?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.08.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Hvězdný Karel Gott (†80) si během své kariéry vydělal velké peníze. Jeho výdělky se měly pohybovat kolem jedné miliardy korun a tantiemy zhruba v hodnotě sedmi milionů korun. Do Karlovy kapsy sice peníze přibývaly, ale také z ní často mizely. Co všechno si Mistr dopřával a koho si platil?

 

Detektivové překazili Krejčířovi miliardový podvod: 15 let čelili obvinění oni sami!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.01.2021 (20:09)     Sekcia bulvar

Nejvyšší soud loni v srpnu zamítl dovolání Radovana Krejčíře a zpravomocnil tím rozsudek, podle kterého je uprchlý zločinec vinný z pokusu o podvod ve státním podniku Čepro, přípravy vraždy celníka a padělání peněz. Soud tím také definitivně očistil detektivy, kteří Krejčířův chystaný tunel Čepra na poslední chvíli zastavili. Policisté na to čekali 15 let.

 

"Samuraj" s katanou chtěl ve Strakonicích umravnit skupinku hlučných lidí: Zadržela ho policie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.08.2022 (15:36)     Sekcia bulvar

Samozvaný „samuraj“ s japonským mečem v jedné ruce a sekerou v druhé vyšel o víkendu v noci ve Strakonicích do ulic. Muž se snažil řešit hlučně se bavící skupinku mužů. Bojovníka s maskou nakonec zadrželi policisté.

 

Mela na smíchovském nádraží! Gauner okradl muže na eskalátorech, strhla se potyčka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.11.2021 (12:04)     Sekcia bulvar

O peníze přišel 1. října muž na stanici metra Smíchovské nádraží. Když sjížděl dolů po eskalátorech, zastrkoval si právě do kapsy peníze. Toho si všiml gauner mířící právě po schodech nahoru. Ucítil kořist, seběhl eskalátory a muži peníze z kapsy ukradl. Ten si to však nenechal líbit a začala strkanice. Část peněz se mu podařilo získat zpět, skoro o dva tisíce ale přišel. Po zloději i jeho kumpánovi policisté pátrají.

 

Podvodník připravil nevidomého zpěváka o všechny úspory! Dostal 2 roky, má dluhy za více než 22 milionů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.10.2021 (05:15)     Sekcia bulvar

Co začalo jako půjčka kamarádovi, nakonec skončilo až řízením u soudu. Nevidomý zpěvák Radek Žalud loni v dobré víře půjčil svému dlouholetému známému Františkovi M. více než 1,5 milionu korun na podnikání. Peníze od té doby již neviděl. Soud nakonec uznal, že se jednalo o jednoznačný podvod a Františka M. poslal zatím nepravomocně na 2 roky do vězení. Uložil mu také peníze vrátit. Ukázalo se ale, že dluží, kam se podívá. Co všechno u soudu vyplulo na povrch?

 

Policie rozkryla podvod za 290 milionů! Místo výnosné investice si 7 lidí nacpalo kapsy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.11.2020 (08:37)     Sekcia bulvar

Sedm lidí mělo podle policie z několika stovek lidí vylákat slušnou sumičku. Podvodem si měli přijít na více než 290 milionů korun! Slibovali investici do firmy z Nového Zélandu a lákali na zhodnocení až pět procent měsíčně. Policie případ vyšetřuje a u soudu už podala návrh na obžalobu podvodníků.

 

Místo úspor podvod: Tohle jsou nejčastější triky na konkrétních online bazarech!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.05.2025 (10:47)     Sekcia bulvar

Nákup »z druhé ruky« může být jak výhodnou koupí, tak pastí, ve které přijdete o peníze i iluze. Řešením je nespěchat a vše si důkladně promyslet.

 

Obchodník s kryptoměnami měl nafingovat svoji smrt: Klienti se cítí podvedení a žádají exhumaci!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Kanadský kryptoměnový obchodník Gerald Cotten (30) nejen že spolupracoval s usvědčeným kriminálníkem, ale měl si také užívat rozmařilého životního stylu za peníze svých klientů. Když byl v roce 2018 na líbánkách v Indii, záhadně zemřel. Podezírají ho, že smrt nafingovat, a žádají o exhumaci těla, aby se přesvědčili, že zakopali opravdu jeho.

 

Podvod s drahým call centrem: Zájemci o úvěry provolali milion

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.01.2025 (09:00)     Sekcia bulvar

Podnikání manželů a jejich společníka skončilo u soudu. Lidem přes své firmy nabízeli úvěry, desítky volajících do placeného call centra však jen provolávali své peníze.

 

Pozor na další podvod: Esemesky »z ministerstva« jsou falešné!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     10.09.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Nabízí vám někdo přes mobil peníze na bydlení? Pak buďte ostražití, protože vám hrozí, že přijdete o statisíce! Lumpové vymysleli nový internetový podvod, který cílí na důvěřivé lidi, jež řeší náročné finanční období.

Dvakrát měř, jednou řež: Pojistný podvod s uříznutou rukou se mladé krásce nepovedl

Zavražděný léčitel Richard: Megalomanské plány na odlehlé sídlo sekty, kde chtěl vzít peníze?

Brněnská lanovka v ohrožení: Ornitologové uspěli u soudu

Dvoumiliardový podvod J.O. Investment u soudu: Další průtahy! Soudce jde do důchodu, kauzu odročil

Zemanův exkanceléř Mynář u soudu! Kvůli kauze dotace na penzion mu hrozí až 8 let

Zemanův exkancléř Mynář u soudu! Kvůli kauze dotace na penzion mu hrozí až 8 let

Zfalšoval QR kód u sbírky k tornádu, dostal podmínku: U soudu byl vulgární!

Vražda Přemysla (†72) a Marie (†52) kvůli vile v Bubenči. U soudu může padnout i doživotí!

Sirotek Artur Štaidl: Zámožný a láskou obklopený, ale ničený ranami osudu

Rodina přišla o střechu nad hlavou i o peníze ze sbírky?! Influencer upozornil na možný podvod

Terézie (69) měla otrávit nejméně tři ženy, kterým dlužila peníze: Soud ji poslal na 25 let za mříže!

8,5 roku pro exstarostku Čejče Výmolovou: Obecní peníze si posílala na svůj účet

Exkancléř Mynář jde k soudu za dotační podvod! S návrhem na zastavení stíhání neuspěl

Profrcali peníze od klientů: Za 2miliardový podvod 24 let basy! Obrali i Salfického, Škodu a Stejka

Profrcali peníze od klientů: Za 2miliardový podvod 19 let basy! Obrali i Salfického, Škodu a Stejka

Českého podnikatele zadrženého v Řecku převezli do vlasti: Tunel za miliardy!

Bankovní podvod! Danielu Brzobohatou se pokusili připravit dvakrát během měsíce o peníze

ONLINE: Šestá oběť, škody za desítky miliard, obvinění za podvod se sbírkou a 69 domů k demolici

Půlmiliardový podvod! Firmy zaměstnávaly postižené, peníze kasírovaly samy. Teď míří k soudu

Ruskému oligarchovi zabavili loď: Luxusní jachtu koupil známý byznysmen!

Miliardové podvody J.O. Investment: Štěpán popsal, jak přišel o půlmilionové úspory rodičů

Jakub Štáfek otevřeně: Dcera (20 měs.) má SMA!

ONLINE: Šestou obětí tornáda je dítě (†2). Obvinění za podvod se sbírkou a 69 domů k demolici

Luxusní auta, jachty i šperky! Dvoumiliardový podvod J.O. Investment začne rozplétat soud

Samozvaný léčitel guru Jára zůstane definitivně na svobodě: Soud uznal jeho vězeňský pobyt na Filipínách!

Po nelegální party za covidu přišel o místo i peníze: Exšéf policie Husák u soudu nepochodil

Michal Batko a Jakub Harazim z Opavy: To jsou nejlepší mladí strojaři

Odboj v Brně: Obchodník vyvěsil na prodejnu speciální vzkaz: Vstup s rouškou zakázán!

Tornádo ONLINE: Šestá oběť, škody za desítky miliard, podvody u sbírek a 69 domů k demolici

Poznali byste ho vůbec? Takhle dnes vypadá samozvaný ochránce Ivety Bartošové (✝48) Zdeněk Macura

Geniální zpěvačka Adele: Další vztah v troskách?!

Milionový podvod! Eva (48) vylákala z muže peníze a nikdy je nevrátila, hledá ji policie

Geniální čtyřčata vystudovala Yale

Samozvaný král kryptoměn: Únos, mučení a podvod za 640 milionů!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy