Dvě hodiny spánku, pak životní výkon. Přišel v pravý čas, zářila čtvrtá Manuel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2024 (23:40)     Sekcia sport

Jak byste se cítili, kdybyste v osmnácti letech nastupovali na ikonickém stadionu k vašemu zatím největšímu závodu? Mezi zkušené soupeřky? Za bujarého potlesku fanoušků? Pokud nepříjemně, pak můžete do učení k jisté Lurdes Glorii Manuel. Česká atletka totiž ve finále mistrovství Evropy zaběhla fantastické čtvrté místo a znovu si na trati 400 metrů vylepšila osobní rekord. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čtvrtá v Evropě? Jsem nadšená, zářila po dalším rekordu osmnáctiletá Manuel. Pomohl jí spánek

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.06.2024 (23:11)     Sekcia sport

Svoji senzační pouť evropským šampionátem dotáhla 18letá Gloria Lurdes Manuel až k parádní tečce. Ve finále skončila nejmladší čtvrtkařka ve startovním poli čtvrtá, ze svého českého juniorského rekordu stáhla časem 50,52 s dalších sedm setin.

 

Manuel po čtvrtém místě na Evropě: Halová sezona pro mě už letos končí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2025 (10:12)     Sekcia sport

Loni si vyzkoušela první seniorské mistrovství Evropy, letos poprvé odcestovala na halový evropský šampionát. A na obou akcích si čtvrtkařka Lurdes Gloria Manuel počínala skvěle. V Římě doběhla čtvrtá, stejné umístění zapsala i v sobotu v Apeldoornu. „Vzhledem k tomu, že jsem vůbec nechtěla startovat na individuální čtvrtce, si myslím, že je to pěkný výkon.“

 

Manuel zářila v růžové, nadchla i Kratochvílovou. Po zlomovém roce ale musí atletika ustoupit

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.12.2024 (12:58)     Sekcia sport

Na první místa už si čtvrtkařka Gloria Lurdes Manuel začíná příjemně zvykat. Tak jako vládla všem juniorkám světa na dráze, při vyhlášení Sportovce roku zvítězila mezi českými juniory napříč sporty. Jen místo atletického dresíku oslnila v dlouhých růžových šatech.

 

Životní výkon triatlonistky Kuříkové. Na mistrovství Evropy byla čtvrtá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.09.2024 (17:05)     Sekcia sport

Petra Kuříková skončila čtvrtá na mistrovství Evropy v olympijském triatlonu ve francouzském Vichy. Od medaile ji dělilo 35 sekund. Titul získala osmatřicetiletá Britka Vicky Hollandová, světová šampionka z roku 2018. Kuříková vylepšila šesté místo z loňského roku, které bylo jejím dosavadním maximem na mistrovství Evropy.

 

Manuel byla v Peru za globální hvězdu. Tohle je za odměnu, zářila česká šampionka

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2024 (19:57)     Sekcia sport

Má za sebou přelomový rok. A turbulentní. Z talentu s nadějnou budoucností se proměnila v juniorské eso, které se nezalekne dospělých hvězd. Devatenáctileté čtvrtkařce Glorii Lurdes Manuel se po příletu do Prahy houpalo na krku juniorské zlato, kterým korunovala sezonu ozdobenou čtvrtým místem na mistrovství Evropy i olympijským semifinále.

 

Životní výkon Chrise Wooda proti Newcastlu: 32letý útočník hattrickem sestřelil svůj bývalý klub

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     26.12.2023 (16:51)     Sekcia sport

Zápasy Premier League na boxing-day jsou už velkou tradicí a v Anglii si bez nich tento den ani nemohou představit. Fanouškům Nottinghamu dnes k Vánocům dárky dodatečně naděloval i Chris Wood. Vytáhlý Novozélanďan dlouho střelecky mlčel. Po gólu do sítě Bournemouthu ale přišel proti bývalému zaměstnavateli Newcastlu dost možná jeho životní výkon.

 

Životní závod, jako ve snu, zářila česká triatlonistka. Pak přišel šok a  zklamání, zůstal jen dobrý pocit

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.11.2023 (06:17)     Sekcia sport

Životní závod! Ale s hořkým koncem. Triatlonistce Tereze Zimovjanové zůstane z víkendového Světového poháru v chilském Viňa del Mar hřejivý pocit ze skvělé formy i výkonu, ale druhé místo a cenné body do olympijského rankingu už ne. Čtyři závodnice včetně 27leté Češky byly na základě protestu soupeřek diskvalifikovány.

 

Manuel závod opět oplakala, ale tentokrát nadšením! Naladil ji přítel i rodina

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2024 (14:35)     Sekcia sport

Plná emocí je první olympiáda pro vycházející hvězdičku české atletiky Lurdes Glorii Manuel. „Včera jsem brečela, dneska zase brečím,“ vyprávěla už s úsměvem. Zatímco po rozběhu to byly slzy z rozčarování, po opravném běhu měly zcela jiný důvod. „Jsem nadšená,“ zářila poté, co se stala olympijskou semifinalistkou.

 

Hala? Možná si zajdu pro radu k Maslákovi, smála se Manuel. Nová skupina je motivací

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2025 (10:53)     Sekcia sport

Byť si Lurdes Gloria Manuel začátkem února v ostravské atletické hale na mítinku Czech Indoor Gala v běhu na 400 metrů vytvořila osobní rekord 52,61 vteřiny, sedmé místo oplakala. Minulý víkend už zářila štěstím. Na zlatém mítinku World Indoor Tour v Toruni skončila druhá skvělým časem 51,15.

 

Manuel Neuer je zpátky po dlouhém zranění. Za Bayern bude chytat proti Darmstadtu

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     28.10.2023 (14:53)     Sekcia sport

Nejednoho fanouška a člena vedení týmu Manuel Neuer před 10 měsíci nahněval. Po nepovedeném světovém šampionátu v Kataru se jel odreagovat a užíval si lyžování, jenž mají jinak fotbalisté přisně zakázané. Proč? Manuel Neuer to vysvětlil. Zlomil si nohu a od té doby Bayernu chyběl. Přišel ale čas návratu a jeden z nejlepších brankářů historie je v základní sestavě Bayernu proti Darmstadtu.

Účesy volí podle nálady, na oválu září. Manuel má za sebou skvělý rok. Co dál?

Zlatá tečka za fantastickou sezónou! Manuel nedala soupeřkám šanci a slaví životní triumf

Manuel Neuer v Bayernu prodloužil smlouvu do roku 2024

Jsem unavená, těch čtvrtek bylo vážně hodně, říká Manuel. Další meta: Peru

Nejde to. Po sezoně snů česká kometa Manuel mistrovství světa vynechá

Osobák i limit na HME, čtvrtkař Desenský vyhrál MČR. Zářila i Manuel

Cyklokrosařka Hanáková byla čtvrtá mezi juniorkami na SP v Dendermonde

Fantastický výkon Kouskové. Jako čtvrtá česká golfistka ovládla turnaj LET

Čtvrtkařka Manuel a steeplařka Jarošová jsou juniorskými mistryněmi Evropy

Životní zápas, byl úchvatný, klaní se Francie brankáři Slovácka

Jak na Spartu. Když se kouč zeptá, poradím, říká budějovická posila Forman

Životní tenis, životní výsledek. Macháč je v zóně a na Floridě sune se žebříčkem

Atletický talent s krví z Angoly. Čtvrtkařka Lu ale září za Česko

Životní výkon Sergiho Roberta spasil Barcelonu v souboji s poslední Almerií

Zdráhalová dojela v Hamaru čtvrtá na 1500 metrů, Jílek byl při premiéře šestý

Překvapení od rodiny, nešťastný dotek. Výkon mě mrzí, přiznala Švábíková

Životní druhé místo. Golfistka Napoleanová zářila na turnaji v Saúdské Arábii

Velký unikát, chválil boleslavský Najman dva Kousalovy góly v oslabení

Atletika ONLINE: Nabitý večer. Boj o medaile čeká Švábíkovou, Štefelu i Manuel

Důvěřivý Ronaldo přišel o miliony. Naletěl podvodnici, která ho systematicky okrádala

I napotřetí skončila Sáblíková na 3000 metrů čtvrtá. Voroninová excelovala

Manuel Neuer dosáhl prvenství v bundesligových vítězstvích

Manuel nechce návrat uspěchat, Maňasová vyhlíží šampionát v Bergenu

Stateční volejbalisté. Obrali o set velkého favorita a přes dvě hodiny mu vzdorovali

Manuel už letos závodit nebude. Občas je potřeba poslechnout své tělo, prohlásila

Ptáčník přišel o životní šanci na MS. Odjet tam by bylo o zdraví, smířil se

Dnešní atletika je i show. V médiích si o sobě nečtu, říká běžkyně Manuel

Má sudím v Česku vrátit důvěru. Ale umí Portugalec Pereira také přitvrdit?

Slovenský obr dopoval, přišel tím o životní peníze. Mám čisté svědomí, hájí se

Tohle je trochu jiná liga, viděla v Římě Manuel. Přesto byla opět suverénní

Místo klobásy tentokrát lívance. Jistý Kořenář přidal další čisté konto

Životní výkon Hroneše. Českému snowboardistovi těsně uniklo pódium v Big Airu

Českému dálkařovi chybělo šest centimetrů od medaile. Štafeta čtvrtkařek čtvrtá

Česká čtvrtkařka Manuel na OH podruhé plakala, tentokrát radostí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy