Lutovská skončila v sanitce: Spolkla vosu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.07.2024 (05:00)     Sekcia bulvár

Jako by se nad Ivetou Lutov- e skou (41) vznášela nějaká kletba! Po nedávných rozvodových tahanicích s podnikatelem Jaroslavem Vítem (47), s nímž má dceru Anetku (10) a syna Matěje (3), teď moderátorka TV Nova zažila výjezd rychlé záchranné služby. Kvůli vose ve sklenici! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Lutovská čerstvě po rozvodu: Skončila v sanitce! Spolkla vosu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.07.2024 (12:35)     Sekcia bulvar

Léto s sebou nese kromě toho příjemného, jako jsou prázdniny, i spousta nepříjemných drobností - například zvýšené množství bodavého hmyzu. Doslova na vlastní kůži se o tom přesvědčila Iveta Lutovská (41), jejíž střet s vosou skončil výjezdem záchranky!

 

Iveta Lutovská o smutném konci na Nově! Mrzelo mě to, ale na dlažbě nejsem!

Zdroj Zdroj: super.cz     10.05.2025 (11:20)     Sekcia bulvar

Moderátorka Iveta Lutovská letos po dvanácti letech skončila definitivně na Nově. Nebylo to zcela z jejího rozhodnutí, konce ale nelituje.

 

Prostitutka (25) ukousla turistovi (55) kus ucha: Lalůček před ním spolkla!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.08.2022 (22:05)     Sekcia bulvar

Kuriózním a velmi nepříjemným zážitkem skončila návštěva Thajska pro jednoho pětapadesátiletého turistu. Zatímco v poklidu seděl v autobuse, vrhla se na něj opilá prostitutka Kannika Kamtonová (25). V nestřeženém okamžiku nešťastníkovi ukousla kus ucha. Lalůček pak před ním spolkla. Muž skončil v nemocnici a Thajka v klepetech. 

 

Po dvanácti letech smutný konec: Iveta Lutovská se loučí s Novou!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.01.2025 (12:07)     Sekcia bulvar

Půvabná moderátorka Iveta Lutovská (41) se poslední dobou potýká se samými životními změnami. Definitivně završila svůj rozvod s manželem Jaroslavem Vítem (48) a nyní skončila na Nově. S diváky se rozloučila v pátek 10. ledna...

 

Nepozorná Američanka: Místo tablety spolkla sluchátko

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.12.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Bezdrátová sluchátka mají také nevýhodu, o čemž se přesvědčila kosmetička Carli Bellmerová (27) z Bostonu. Ta si spletla své AirPody od firmy Apple s práškem a jedno ze sluchátek spolkla!

 

Iveta Lutovská Vítová po rozvodu: RADIKÁLNÍ PROMĚNA

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     18.06.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Dvouletou válku s manželem, kvůli které moderátorka televizních novin Iveta Lutovská (41) i výrazně zhubla, už má za sebou. Po dvou letech padlo u soudu definitivní rozhodnutí - manželství se rozvádí. V ten stejný den se však Lutovská pochlubila novinkou...

 

Pejskařka narazila na vzácného tvora: Unikátní vosu prý viděla jako teprve třetí člověk během sta let!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.08.2021 (18:38)     Sekcia bulvar

Obrovské štěstí měla pejskařka Cathryn Dhoanová z Anglie. Když vyrazila se svým čtyřnohým miláčkem na procházku, narazila na extrémně vzácnou vosu. Odborníci byli z jejího nálezu u vytržení. Jednalo se o teprve třetí pozorování tohotu druhu na území Británie za posledních sto let!

 

Tak to byla rychlost: Lutovská ve svatebním

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.10.2025 (05:02)     Sekcia bulvar

Moderátorka Iveta Lutovská (42) překvapila fanoušky, když se ukázala v dokonale padnoucích svatebních šatech. Chystá se snad Miss ČR pro rok 2009 znovu vdávat?

 

Že by další svatba? Lutovská jako nevěsta!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.10.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Moderátorka Iveta Lutovská (42) překvapila fanoušky, když se ukázala v dokonale padnoucích svatebních šatech. Chystá se snad miss ČR pro rok 2009 znovu vdávat?

 

Záchranáři se po výjezdu divili: Dva malí a chlupatí pasažéři v sanitce!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     24.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Velké překvapení čekalo na záchranáře ze Stříbra na Tachovsku. Nechtěně svezli v sanitce dva pasažéry navíc. Jedno kotě černé a jedno zrzavé.

Překotný porod v sanitce: Sebastian maminku do porodnice nepustil!

Jiříček se moc těšil na svět: Maminka Marta rodila v sanitce před domem

Rozvedená moderátorka Lutovská: Nový chlap!

Bývalé missky a zprávařky Lutovská a Lašková: Od plotny do ateliéru

Iveta Lutovská po konci na Nově: Věří v návrat!

Dramatický překotný porod v sanitce: Miminko neplakalo, nedýchalo!

Po uši zamilovaná Lutovská: První slova o nové lásce!

Uhrančivá Iveta Lutovská jako černá labuť, partnera nechala doma! Moderátorka promluvila o konci na Nově i lásce

Zase šťastná Iveta Lutovská: Vyznala partnerovi lásku

Botox a zázračné omlazující injekce! Iveta Lutovská otevřeně přiznala zákroky v obličeji

Rozvedená Lutovská o Vánocích: S kým budou děti?

Zoufalá Lutovská uprostřed rozvodové bitvy: Jsem v pasti!

Lutovská a Čenský? Můžu se na něho spolehnout ve všech směrech

Malá Katrin z Rovenska spěchala na svět: Maminka miminko porodila už v sanitce

Iveta Lutovská odhalila: Uháněl ji Trump!

Jsem asi typ ženy, která musí být lovena, přiznává Iveta Lutovská

Iveta Lutovská to vzdala: Svatební šaty už jen na molo, vyloučila další sňatek

Znovu zamilovaná Lutovská přiznala problémy s partnerem: Soužití nemožné!

Pár dní rozvedená Lutovská udělala za minulostí tlustou čáru! Razantně ostříhala vlasy a neuvěřitelně omládla

Rozárka se narodila v sanitce: Mamince asistovali kolegové ze záchranky

Lutovská mohla být první dámou USA! Proč Trump neuspěl?

Iveta Lutovská poprvé od rozvodu ukázala nového partnera! To je můj Vojta, prozradila

Pohublá Lutovská o rozvodu: Na rychlý konec to nevidím, zoufá si

Vrchol zoufalství! Opuštěná Lutovská uvažuje o seznamce

Jedno v ložnici, druhé v sanitce... Záchranáři přivedli na svět dvojčata!

Honzík se narodil v sanitce karlovarským záchranářům: Už druhý překotný porod za měsíc!

Namol zpitá žena chtěla pokousat strážníky! Se třemi promile skončila na záchytce

Pohublá Iveta Lutovská o rozvodu: Rychlý konec?

Iveta Lutovská se poprvé vyznala z citů k příteli Vojtěchovi! Její slova vás dojmou

Statisíce za právníky! Iveta Lutovská musí na rodičovské dovolené pořádně dřít, aby na to stačila

Holčička spolkla nevinně vyhlížející hračku: Musela na operaci a přišla o kus střeva

Po 12 letech konec na Nově! Moderátorka Iveta Lutovská oznámila odchod z televize

Zkušená Slávka s vtípkem!

Mikeš (1) si popálil ruku: V sanitce ho uchlácholil plyšák, nakonec usnul

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy