O autistu Jakuba (21) se stará táta, máma je opustila: Mají radost z nového kola

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.08.2024 (16:45)     Sekcia bulvár

Autista Jakub (21) tráví veškerý čas s tátou Drahoslavem. Máma je opustila. Místní lidé z Lichnova u Bruntálu je znají jako parťáky z tandemového kola. Teď oba dostali možnost pořídit si speciální vozítko, z něhož je Kuba nadšený. Může na něm šlapat taky. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Denně a bez ženy se stará o autistického syna: Nový život díky tříkolu

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     02.08.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Autista Jakub Brňák (21) tráví veškerý čas s tátou Drahoslavem. Máma je opustila. Místní lidé z Lichnova u Bruntálu je znají jako parťáky z tandemového kola. Teď oba dostali možnost pořídit si speciální vozítko, z něhož je Kuba nadšený. Může na něm šlapat taky!

 

Svého syna miluju, ale...Autistu Davida (18) děsí zvuky, vší silou napadá vlastní mámu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Nese si kříž, jaký by žádná máma nést neměla. Paní Renata (52) z Pardubic se stará o dospělého syna Davida (18), který trpí autismem spojeným s těžkou mentální retardací. Kvůli synově chorobě musí snášet i to, že je na ni agresivní a brutálně ji fyzicky napadá.

 

Opičí péče o potomky tamarínů: Máma krmí, táta nosí

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     25.09.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Chůvou k pohledání je táta dvojčat tamarínů bělohubých v Zooparku Zájezd na Kladensku. Sotva je máma porodila, nastavil svá záda a potomky od té doby na nich nosí.

 

Fotky plné radosti! Takhle se statečná máma (49) stará o nemocného Kubu (22)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.06.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

S větrem ve vlasech při projížďce na speciálním dvoukole, na výletě na Karlově mostě, v lodičce na rybníku nebo třeba v houpací síti v lese. A vždycky spolu! Takoví jsou máma Emma (49) a její postižený syn Kuba, o kterého se s láskou stará už 22 let.

 

Martínka (†22 měs.) vyhodila vlastní máma z okna: Zdrcený táta si připomněl smutné výročí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.11.2020 (05:10)     Sekcia bulvar

Druhé výročí nejsmutnější události svého života si připomněl táta malého Martínka, kterého jeho vlastní máma vyhodila z okna bytu. Bezmála dvouletý chlapeček pád nepřežil. Vražedkyně z okna vyskočila také, ale nic vážnějšího se jí nestalo. Martínkův táta Matěj si synka dojemně připomněl.

 

Deppova exmanželka Heardová opustila Hollywood. Žije v Evropě a stará se o děti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2026 (14:31)     Sekcia bulvar

Herečka Amber Heardová (40) po soudním sporu s exmanželem Johnnym Deppem (62) opustila stříbrné plátno, Hollywood i Spojené státy. Odstěhovala se do Španělska, kde je ženou v domácnosti, stará se o tři děti, které jí zřejmě porodila náhradní matka. Údajně si dokonce změnila jméno.

 

Těžký osud Ivany: Postižený syn zemřel, stará se o vnuka autistu, dcera je s bezdomovci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.09.2024 (13:35)     Sekcia bulvar

Pořádně naloženo dostala od života Ivana Horáková (52) z Havířova. Starala se 19 let o těžce postiženého syna Petra. Před několika týdny zemřel. Sotva však stíhá truchlit a odpočívat. Teď se stará o nemocného vnuka Dana (6), jehož se vzdala dcera!

 

Radost z nového přírůstku v pražské zoo: Narodilo se historicky první mládě dikdika Kirkova

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.09.2021 (14:42)     Sekcia bulvar

V pražské zoo mají další důvod k radosti. Před měsícem se tam historicky první mládě nejmenší antilopy na světě a má se čilě k světu. Návštěvníci ho i se svou maminkou, dvouletou samicí Blanchett, mají možnost vidět v těchto dnech v pavilonu Africký dům. Ta se o potomka vzorně stará. 

 

Máma (31) se na plný úvazek stará o 88 morčat: Na Facebooku jí vydělávají až 1,2 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.05.2021 (22:16)     Sekcia bulvar

Máma Sophie Masonová (31) před čtyřmi lety začala rozšiřovat své stádo morčat. Nyní se už stará o osmaosmdesát hlodavců a o životě s nimi píše na sociální síti Facebook. Stránka má velké ohlasy a vydělává jí až 40 tisíc liber (cca 1,2 milionů Kč) ročně. Ovšem velkou část peněz investuje Sophie do svcýh miláčků.

 

Rakovina vzala Lucii a Lýdii (26) obě oči! Jsou jako batolata, stará se o ně máma

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.11.2022 (12:15)     Sekcia bulvar

Život připravil Janě Jasparové (55) z Brna těžké zkoušky. Celý život se stará o své dcery, jednovaječná dvojčata, Lucii a Lýdii (26). Ženy v dětství prodělaly rakovinu a obě přišly o zrak. Opozdil se i jejich mentální vývoj, zůstaly tak na úrovni batolete. Jejích nezlomná máma přesto vše přijímá a přetěžký osud obdivuhodně zvládá.

Tenhle táta je správný chlap! Sám se stará o postiženou Simonku a ještě vymyslel super projekt!

Zlínský festival zahájila premiéra českého snímku Máma a Táta jsou Boží

Hartl: Táta měl strach, že jsem na kluky. Uklidnil ho plakát sexsymbolu

Šnečí milování: Dneska jsi chlap, nebo ženská?

Dceru jsme si pořídili na stará kolena, teď jsem máma i táta, říká Žilková

Tajemství fešáka ze ZOO Roberta Urbana: Máma nás nechala! Ve třech letech…

Blesk udělal radost tisícům seniorů! Kniha o Gottovi Můj táta Karel rozzářila oči

V plzeňské zoo se mají čím pochlubit: LEVHARTÍ DVOJČÁTKA!

Radost ve Dvoře Králové: Vylíhlo se první plameňátko!

Náročná péče o 2metrového autistu Ramona (17): Rodiče kvůli agresivitě nosí helmy i vesty

Aneta našla pohřešovaného chlapečka (8): Pomohl zázrak!

Smutné vzpomínky Brodské na Vánoce: Máma Brejchová ji opustila, aby mohla odletět za Formanem

Slováčkovou (†29) uložila rodina do hrobu: Táta Felix prozradil: Proč nepřišel brácha Aničky

Krutá rána pro Bohdalovou: Smrt si přišla pro tu nejbližší!

Tohle snad Agáta nemyslí vážně: Chudák máma Žilková!

Jana (46) zažila domácí násilí, přišla o byt! Statečná máma se sama stará o postiženou Johanku

Herečka Anna Dvořáková: O kolapsu i slavných prarodičích

Táta roku Donutil po narození syna Eliáše: Manželce vyvařuje!

Táta zmizel, máma Helenka (40) bojuje o život: Strach o budoucnost sestřiček

Tady není prostor pro sobectví. Salákovi o Vánocích a životě rodiny se šesti dětmi

Táta zavinil nehodu, syn zemřel: S manželkou se nyní tahá o peníze

Zpěvačka Nikol Votrubová (24) o AUTISMU: Písničkou boří mýty

Terezka (24) má 8 sourozenců, o ty mladší se stará: Máma čekala dítě a pak další a další...

To je ale neštěstí: Tenhle klučina ze svého nového brášky vážně nemá radost

Táta chvíli visel nad topením, než ho máma sundala, říká dcera Kintery Maya

Záchranáři: Vosy útočí víc než jindy! Jak se chránit?

Kočkodani v Plzni mají nový přírustek, ale... V břiše, potom na břiše

Máma zapomněla syna (†5) v rozpáleném autě a šla připravovat oslavu: Chlapec zemřel

Táta šesti dětí náhle zemřel a máma Míša zůstala na vše sama: Snažím se, ale síly docházejí

Opustila šest dětí a začala nový život na Kypru: Muži to dělají pořád, proč by nemohly ženy? Obhajuje se

Odpadlice Dominika Hašková po Survivoru: Proč táta nenapsal?

Podcast: Strhaná Žilková exceluje jako máma. Autista Kozub naplňuje stereotypy

Bára Kodetová je pyšná na dceru Sophii (16) nominovanou na Českého lva: Už ho získal její táta za Pelíšky

Lenička (14) potřebuje nonstop péči a stará se o ni obětavá máma: „Jsem úplně vyčerpaná, ale musím dál fungovat,“ říká

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy