Vyoralová utišila mexické fanoušky. Byla jsem nahecovaná a měla flow, říká

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.08.2024 (11:45)     Sekcia sport

Předkvalifikační turnaj ji zastihl v neskutečné formě. Rozehrávačka Tereza Vyoralová má v Mexiku průměr přes dvanáct bodů na zápas, a i přes to, že je v české sestavě nejstarší, patří k oporám národního týmu. Dvacetibodovým příspěvkem v semifinálovém zápase proti domácímu Mexiku dovedla české basketbalistky jen na krok od postupu do hlavní fáze kvalifikace na světový šampionát 2026. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vyoralová po nešťastné ztrátě v Eurolize: Velká škoda, snad nás to nebude mrzet

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2024 (06:45)     Sekcia sport

Basketbalistka USK Praha Tereza Vyoralová byla po porážce v Evropské lize od Valencie velmi zklamaná. České mistryně ztratily duel 4. kola v dramatickém závěru, o výsledku 64:67 rozhodla tříbodová trefa hostující Aliny Jagupovové s klaksonem. Vyoralová v rozhovoru s novináři litovala, že se nepodařilo poslední akci lépe vyřešit, a přála si, aby Pražanky této ztráty v dalším průběhu nelitovaly.

 

Moc se těšíme na plnou Královku, říká Vyoralová před blížícím se Final Four

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2023 (11:52)     Sekcia sport

Basketbalistka Tereza Vyoralová se těší na blížící se Final Four Evropské ligy a věří, že by mohla s USK Praha navázat v domácím prostředí na osm let staré vítězství. Devětadvacetiletá rozehrávačka je jedinou hráčkou v týmu trenérky Natálie Hejkové, jež historický triumf v roce 2015 zažila.

 

Zápasy s Ruskem? Nehrát! Reakce měla být ráznější, stejně jako tresty za rasismus, říká expert

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2022 (19:45)     Sekcia sport

Fotbal se hraje pro fanoušky, kteří konečně můžou zase na stadiony, a já jsem rád, že začaly padat góly. Kolo ozdobily vysoká vítězství Slavie a Plzně, výhra Sparty byla kostrbatá, ale důležitá. Co mě těší ještě víc je vlna solidarity s Ukrajinou. Všichni jasně ukázali, že ruskou invazi odsuzují. V rámci OFS, KFS i Fevoluce vznikla iniciativa, kde se říká, že by se proti ruským týmům nyní nemělo hrát. Myslím, že i reakce vedení fotbalu směrem k zápasu s Ruskem měla být ráznější a rychlejší. Naštvaný jsem na fanoušky Sparty a jejich rasistické chování. Klub by jim měl zakázat vstup na Letnou, tohle se pořád opakuje a dělá to klubu ostudu.

 

Vondroušové fandil i český raper, ale domácí modle podlehla: Byla nahecovaná

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.07.2025 (06:58)     Sekcia sport

Ačkoli nepropadla, utržila poměrně jednoznačnou porážku dvakrát 3:6. „Musela jsem zahrát strašně, strašně dobrý míč, abych výměnu vyhrála. Snadné body mi za celý zápas dala tak dva,“ hodnotila Markéta Vondroušová vyřazení ve druhém kole Wimbledonu od domácí hvězdy Emmy Raducanuové.

 

Vyoralová po výhře nad Velkou Británií: Každý cítí, že tu roli v týmu má

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.06.2023 (20:51)     Sekcia sport

Rozehrávačka Tereza Vyoralová byla se 14 body nejlepší střelkyní při vítězství českých basketbalistek v přípravném utkání s Velkou Británií (66:48) a statistiku ovládla díky sérii čtyř trojek, které trefila ve třetí čtvrtině během 157 sekund. Podle devětadvacetileté hráčky USK Praha bylo po čtvrteční vysoké výhře nad Britkami 98:44 těžší se popasovat v odvetě se zónovou obranou soupeře.

 

Musíme to hodit za hlavu, burcovala Vyoralová po prohře s Fenerbahce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.04.2022 (05:56)     Sekcia sport

Basketbalistka Tereza Vyoralová litovala po prohře USK Praha v semifinále Evropské ligy s Fenerbahce Istanbul 74:83 promarněné šance, stále ale věří, že se ji podaří se spoluhráčkami vybojovat alespoň třetí místo.

 

Přece nemůžeme prohrát! Vyoralová o titulu v Eurolize: Makaly jsme pro Hejkovou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.04.2025 (00:00)     Sekcia sport

Jako jediná z hráčského kádru zažila oba euroligové tituly USK Praha – první v roce 2015 i letošní. A zatímco před deseti lety reprezentantka Tereza Vyoralová do rozhodujících bitev nezasáhla, nyní se postarala o významné příspěvky jak v obraně, tak v útoku.

 

Skoro žádná trojka, radši prohrát o dvacet než o bod, lituje Vyoralová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.06.2023 (18:43)     Sekcia sport

Jen stěží přemáhala zklamání, stejně jako ostatní spoluhráčky dorazila se zarudlýma očima. Tereza Vyoralová pak zlomeným hlasem líčila, jak moc ji mrzí porážka 61:62 ve čtvrtfinále mistrovství Evropy v Lublani od Maďarska. „Pár vteřin před koncem jsme dostaly docela jednoduchý koš,“ posteskla si česká basketbalistka.

 

Vyoralová ukončila kariéru, kapitánka basketbalové reprezentace čeká dítě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.09.2025 (17:29)     Sekcia sport

Basketbalistka Tereza Vyoralová ukončila kvůli těhotenství hráčskou kariéru. Jednatřicetiletá kapitánka reprezentace i USK Praha bude v týmu letošního vítěze Euroligy nadále působit jako trenérka přípravek. Oznámila to na klubovém webu.

 

Kapitánka reprezentace Vyoralová ukončila kvůli těhotenství kariéru

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.09.2025 (16:56)     Sekcia sport

Basketbalistka Tereza Vyoralová ukončila kvůli těhotenství kariéru. Reprezentační kapitánka bude v USK Praha nadále působit jako trenérka přípravek.

Zakleté Final Four. Rozhodčí nás poškodily, měly jsme na víc, cítí Vyoralová

Tiebreak jsem měla vyhrát, byla jsem lepší, mrzí Kristýnu Plíškovou

Salmonela, potom covid. Rychle jsem se oklepala, hlásí běžkařka Razýmová. Co říká na absenci Skandinávců?

Český basket má nové vládce. Hráčem roku se stal Krejčí, královnou je Vyoralová

Basketbalistkám vládne těhotná Vyoralová, Krejčí sesadil duo z Barcelony

Basketbalistkám budou v Irsku v boji o ME chybět Březinová a Vyoralová

Nikdy jsem neměl rád Verstappena, ale v F1 převyšuje všechny jako Schumacher, říká Enge

Před patnácti lety ji stříbro nakoplo. Nyní chce Vyoralová úspěch napodobit

Kapitánka Vyoralová: Nevím, jestli to nebyl poslední zápas mojí reprezentační kariéry

Douděra o polehávání Ajaxu: Kdybych hrál venku, nedělal bych to jinak

Klubový rekord v počtu bodů? Jsem na to velmi pyšný, říká Coufal

Při výhře nad Brandýsem předvedly tři hráčky USK double double

Atmosféra na Štvanici byla skvělá. Mám ale problém s antukou, říká Martincová po smolné prohře s Britkou

Sexy provokatérka dráždila při tréninku fanoušky

Zklamaná Muchová: Cítila jsem šanci. Rozhodl výpadek, byla jsem hlavou jinde

Hlavně jezdit! Ledecká je konečně bez antibiotik a hledá správné lyže

Úplně jsem se klepala nadšením, říká Votíková. Bude zase i víc influencerkou

Myslím si, že jsem dál, říká Král. Těší se, jak si zahraje se Součkem

Sbírání zkušeností? Na to se nevymlouvám, je třeba trénovat, říká Vondrová

Basketbalistky vstoupily dobře do přípravy na ME, porazily Německo

Skvělý start přípravy. Basketbalistky jasně přestřílely Německo

O Pražském maratonu: Gumové nohy Stewartové a Keňan trénující v Japonsku

Doma dobrý, s duely venku jsem už spokojený nebyl. Vrba o sezoně i o kádru

Krejčíková je kometou sezony, ale musí osekat program, jinak ji to semele, říká tenisová expertka

Postup a pak návrat do Hradce. Tvoříme tu nový tým, říká trenérka Ptáčková

Sabalenková po výhře nad Krejčíkovou: Měla jsem štěstí, že byla unavená

Mínus čtyři. Basketbalistky dál škrtaly v nominaci, hrát budou s pěti nováčky

Mexické fotbalisty má trénovat další Argentinec, Martina nahradí Cocca

Kvitová po úspěšném startu v Austrálii: Byla jsem rozpumpovaná. Chválí si fanoušky i povrch

Veterán Zavadil prodloužil v Opavě. Když stíhám, byla by škoda končit, říká

Nůžky po kariéře. Rád stříhám i fanoušky Sparty, dával jsem jí nejvíc gólů, říká mistr ligy se Slavií

Body a vychytaná nula. Byl jsem kompars, děkoval spoluhráčům Bartošák

Kvitová: Tipla bych si, že už se nevrátím. Bojím se ostudy, nedoufejte v zázrak

Voženílek naštval sparťanské fanoušky, pak trpěl bučení. Na to jsem zvyklý, hlásí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy