Souboj mrakodrapů: O prvenství se přetahuje Brno a Ostrava

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.02.2025 (11:05)     Sekcia bulvár

Jižní a severní Morava, respektive Brno a Ostrava, svedou v příštích letech souboj o nejvyšší mrakodrap v Česku. V Brně-Heršpicích plánují 144 metrů vysokou budovu, která překoná nedaleký N Tower o 33 metrů. V Ostravě ovšem chtějí v roce 2029 zahájit stavbu mrakodrapu Ostrava Towers Complex. Jedna ze dvou věží se má vyšplhat do výšky 170 metrů. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Dvě věže v Ostravě: Nejvyšší mrakodrap v Česku roste v místě, kde se těžilo uhlí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.01.2021 (13:58)     Sekcia bulvar

Tak vysoko do nebe žádný dům v Česku zatím nevyrostl. Ostrava je zase o něco blíže vysněnému projektu, mrakodrapu Ostrava Tower. Nyní probíhá geologický průzkum v místech, kde stával důl.

 

Bílý dům na anglickém mrakodrapu: Vila ve výšce 121 metrů

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.02.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Sídlo na vrcholu mrakodrapu v indickém městě Bangalore vzbudilo pozornost nejen neobvyklým umístěním a vzhledem, ale také tím, že majitel tohoto domu do něj asi hned tak nevkročí!

 

Mladík skočil z Baťova mrakodrapu ve Zlíně! Pád z 16. patra nepřežil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.04.2023 (15:37)     Sekcia bulvar

Z nejvyššího patra zlínského mrakodrapu skočil ve čtvrtek odpoledne mladý muž. O jeho život bojovali záchranáři, oživit se jim ho ale nepodařilo. K neštěstí došlo hodinu po cvičeném zásahu hasičů, kteří tam dohlíželi na zkušební evakuaci zaměstnanců.

 

Denzel Washington koupil apartmán od princezny: Luxus v mrakodrapu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.05.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Tak tady se někdo pořádně plácnul přes kapsu! Herec Denzel Washington (67) si pořídil obrovský byt v Los Angeles v závratně vysokém mrakodrapu, co má neuvěřitelných 42 pater. Neuhodnete, kolik za apartmán s luxusním výhledem dal!

 

Mladík chtěl skočit z nejvyššího mrakodrapu v ČR: Policista mu pád do hloubky 90 m rozmluvil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2020 (14:25)     Sekcia bulvar

Na pondělní službu brněnský policista Váňa Novák nejspíš nezapomene. Společně se svým parťákem jako nejbližší hlídka zamířili k nejvyšší budově v Česku, 111 metrů vysokému brněnskému mrakodrapu AZ Tower. Ve 24.patře seděl na římse mladík (20) a hrozil, že skočí dolů.

 

Miss USA spáchala sebevraždu. Skočila z 29. patra mrakodrapu v New Yorku

Zdroj Zdroj: super.cz     31.01.2022 (11:14)     Sekcia bulvar

Miss USA 2019 Cheslie Kryst byla v neděli ráno nalezená mrtvá na chodníku před domem, kde žila. Třicetiletá právnička a aktivistka zřejmě ukončila svůj život skokem z mrakodrapu na 42. ulici v New Yorku. Naposledy ji měli vidět na terase v 29. patře celkem šedesátiposchoďového domu.

 

Brno a okolí z ptačí perspektivy: AZ Tower opět láká na vyhlídkovou terasu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.08.2025 (11:32)     Sekcia bulvar

Parádní výhled na katedrálu na Petrově, hrad Špilberk, ale i Pálavu a za příznivého počasí na vrcholky rakouských Alp, se nově nabízí ze 111 metrů vysokého mrakodrapu AZ Tower, nejvyšší stavby Česka.

 

Luxusní život diktátora Asada v Putinově azylu: Palác v mrakodrapu pro boháče a hraní videoher

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.10.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Syrský diktátor Bašár Asad byl svržen na konci minulého roku, od té doby našel azyl v Rusku, píše britský deník Daily Mail. Po zvěstech o tom, že byl otráven, se objevily podrobnosti o jeho životě. Údajně bydlí v luxusním mrakodrapu v prominentní moskevské čtvrti a tráví čas „hraním videoher“.

 

Požár mrakodrapu v Londýně! Ženě odřízly cestu plameny!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.03.2022 (21:08)     Sekcia bulvar

Dramatické okolnosti provázely pondělní požár mrakodrapu na východě Londýna.  Většinu lidí se podařilo hned evakuovat, ale podle informací tamních hasičů odřízly plameny ústupovou cestu jedné nešťastnici, kterou museli na poslední chvíli zachraňovat s pomocí speciálního vybavení. Na místě také zasahoval 64metrový žebřík!

 

Zázračně přežili výbuch letadla i pád z mrakodrapu. Příběhy lidí, kteří unikli smrti

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     04.01.2022 (06:00)     Sekcia bulvar

Výbuch letadla, pád z mrakodrapu, zoufalé bloudění v divočině i vraždění na jachtě. Projděte si příběhy lidí, kteří jen o vlásek unikli smrti.

Nejvyšší mrakodrap v Česku: Dvě věže v Ostravě, jedna bude měřit 170 metrů

Luxus za čtvrt milionu měsíčně: V mrakodrapu V-Tower je k pronájmu apartmán s úchvatným výhledem na Prahu

Luxus v oblacích: Jeden z nejdražších bytů v Česku je na prodej za 200 milionů

Pýcha chovatelů v ostravské zoo: Největší parta hulmanů na světě!

Jan Punčochář promluvil o tetování I Love Brno, hubnutí i české kuchyni

„Lidé vybíhali s křikem,“ líčí svědci drama v Thajsku. Pršel beton, z mrakodrapů se valila voda

NEfestival měl být náplastí za zakázané Colours of Ostrava: Zrušili ho taky!

Vědecké týmy Technické univerzity Ostrava posílí zahraniční vědci

Exministr Pecina koupil Liberty Ostrava! Za tři miliardy

Snili o metropoli: Velká Ostrava slaví 100 let vzniku!

Poprvé v Česku: Doubledeckery v běžné MHD! Ostrava je nasadí na turisticky vytížené trasy

Požár na Colours of Ostrava: Dvě popálené ženy!

Štěpánová děsí o manželovi s rakovinou: Je to jako pád z mrakodrapu

Žádné Rudolfinum. Slavný violoncellista Yo-Yo Ma v Praze zahraje na plovoucí scéně

Pikantní prvenství v Naked Attraction: Piercing v penisu!

Příliš těžká města se propadají! Zaplaví oceány New York?

První den Colours of Ostrava vyvrcholil vystoupením Toma Morella

Okresy Brno-město a Brno-venkov se slučují: Sportovat můžete nově na celém území města

Filharmonie Brno zahrála pro vyprodané nádvoří symfonické tance

Čtvrtým a posledním dnem v Ostravě pokračuje festival Colours of Ostrava

V Ostravě zuří souboj o majáles: Lidé i sponzoři neví, který je ten pravý

V Ostravě zuří souboj o majáles: Lidé ani sponzoři neví, který je ten pravý

Zoo Brno odchovala kriticky ohrožené luňáky hnědé

Hořící kopec i honosné vily. Ostrava není černá, je jako bonboniéra, tvrdí průvodce

Děti v Zoo Brno při halloweenském programu poznávaly zvířata "na vymření"

Ondřej Sokol a jeho Nikola: SVATBA V LAS VEGAS

V Ostravě začal festival Colours of Ostrava, Kravitze doprovází sedm kamionů

Chlapec z Británie (2) stanul na Mount Everestu: Přišla Češka Zara (4) o prvenství?!

Velká Ostrava oslavuje 100 let: Můžete cestovat časem

Ostrava koupí Emu: Doutnající haldu hlušiny chtějí pro turisty

Colours of Ostrava slaví »20«: Program vyjde na 200 milionů

Světlé, moderní a přehledné: Ostrava plánuje přestavbu nádraží v Přívoze

Paneláky jako ekologické a atraktivní bydlení. Ostrava má plán, jak proměnit sídliště

Modelka Monika Leová: Lebedí si v Dubaji

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy