Fialův lukrativní přivýdělek: Vedlejší příjem milion korun z brněnské univerzity! Za co?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.04.2025 (12:28)     Sekcia bulvár

Premiér Petr Fiala (ODS) dostal od října 2021, tedy od počátku současného volebního období za úvazek, který si ponechal na Masarykově univerzitě (MU) v Brně, zhruba milion korun. Uvedl to dnes server Page Not Found s odkazem na informace od vedení univerzity. Do prosince 2021, kdy tehdejší prezident Miloš Zeman jmenoval Fialovu vládu, měl premiér na MU plný čtyřicetihodinový úvazek, poté si ho zkrátil na pětinový. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Startuje dotace Oprav dům po babičce: Jak na milion?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     09.09.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Až milion korun na renovaci bydlení bude možné získat od státu. Od 19. září totiž startuje příjem žádostí do programu Oprav dům po babičce. Administrativně se má celá věc o něco zjednodušit, přibyde ale majetkový test.

 

Vědci z brněnské univerzity prozkoumají dřevo ze stromů z města

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     24.02.2021 (13:21)     Sekcia bulvar

Brno - Vědci z brněnské Mendelovy univerzity prozkoumají dřevo z více než desítky pokácených lip, které musely ustoupit rekonstrukci Lesnické ulice. Očekávají, že získají více informací...

 

Milion za ztracenou sochu! Potomci rodiny Löw-Beer z Brna vypsali odměnu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.02.2026 (19:24)     Sekcia bulvar

Potomci brněnského průmyslníka a filantropa Augusta Löw-Beera vypsali odměnu milion korun za nalezení sochy. Ta do roku 2011 stála v hale vily v brněnské ulici Hlinky 132. Nyní je její osud nejasný...

 

Šok: Ztracená socha rodiny Löw-Beer z Brna se našla! Milion ale nevyplatí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.02.2026 (10:14)     Sekcia bulvar

Nečekaně rychle skončilo pátrání po ztracené soše ženy s dítětem z brněnské vily, v níž dříve bydleli členové slavné rodiny Löw-Beer. Potomci za její nález vypsali minulý týden odměnu rovný milion korun. Ten nakonec vyplatit nemusí, ležela totiž zapomenutá v depozitu muzea.

 

Finanční rádce Aha! Jak neprošvihnout paušální daň

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     03.01.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Paušální daň přináší podnikatelům řadu výhod. Ušetří si papírování a zaplatí všechny zásadní poplatky najednou. A nově ji budou moct využít i v případě, že jejich příjem je vyšší než jeden milion korun ročně.

 

Babiš přiznal příjem 90 milionů od Agrofertu. Hamáček koupil Volhu, co další předsedové?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.07.2020 (15:41)     Sekcia bulvar

Premiér a miliardář Andrej Babiš (ANO) měl loni vedlejší příjmy od společností Agrofert a Imoba přesahující 90 milionů korun, vedle toho přiznal i 350 korun od Honební společnosti Bžany. Celkem si přivydělal zhruba 114 milionů korun. Uvedl to v oznámení o vedlejších příjmech a darech, které musí politici do konce června odevzdat do centrálního registru. Co přiznali Jan Hamáček (ČSSD), Petr Fiala (ODS) a další šéfové parlamentní stran včetně jediné ženy mezi nimi Markéty Pekarové Adamové (TOP 09)?

 

A milion korun je fuč!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.05.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

A milion korun je fuč! BRNO-VENKOV (zde) – Zlákat klamavou reklamou se nechal muž (41) z Brněnska.

 

Na klinice v Brně zaměnily embrya: Jedna žena potratila, druhá chce 27 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2020 (13:30)     Sekcia bulvar

Tři roky se už táhne spor brněnské kliniky Reprofit s jednou z klientek, u níž došlo k záměně oplodněných vajíček. Žalobkyně žádá odškodné milion eur (zhruba 27 milionů korun), klinika navrhuje 400 tisíc eur (zhruba 10,8 milionu korun).

 

Na klinice v Brně zaměnili embrya: Jedna žena potratila, druhá chce 27 milionů!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.11.2020 (13:30)     Sekcia bulvar

Tři roky se už táhne spor brněnské kliniky Reprofit s jednou z klientek, u níž došlo k záměně oplodněných vajíček. Žalobkyně žádá odškodné milion eur (zhruba 27 milionů korun), klinika navrhuje 400 tisíc eur (zhruba 10,8 milionu korun).

 

Botanická zahrada Masarykovy univerzity zve na masožravky

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     19.05.2023 (13:09)     Sekcia bulvar

Brno - Zájemci mohou v brněnské Botanické zahradě přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity navštívit výstavu masožravých rostlin. K vidění jich je přes 600 kusů, klasickými mucholapkami...

Záměnu embryí na klinice v Brně může vyřešit smír: Žena, která dítě má, chce 27 milionů

Tragédie ve Vyškově: Při výcviku zemřel student Univerzity obrany

Blíží se termín pro platbu paušální daně: 5 důležitých informací, které musíte znát

Nazgúl z Pána prstenů v Brně: Kůň Ardo prošel další proměnou

Nový los Tropický ostrov: Hledejte poklad a vyhrajte až milion korun!

Končící vláda plošně přidala učitelům či zdravotníkům. Fialův kabinet jim 1400 korun sebere?

Byt za 2,5 milionu, vedlejší příjmy: Hlubuček odevzdal majetkové přiznání, co prozradilo?

Unikátní Jawa 650 Limited edition: Vydražil ji za milion korun!

Stařečkovi ukradli milion! Falešný bankéř i policista ho napálili dvakrát

Fialův zeť, „mladý Babiš“ a lidovecká naděje: Kdo jsou mladé a ambiciózní pušky velkých partají?

Policie hledá muže na videu: Zapálil prý mercedes za milion korun

Masarykova univerzita vybrala milion korun: Peníze věnovala poničené základce v Hruškách

Učitelka v losovací soutěži vsadila 300 korun: Vyhrála vilu za 100 mega

Tragédie ve Vyškově: Student Univerzity obrany zemřel po zranění při výcviku

Neštěstí na brněnské Univerzitě obrany: Při výcviku zemřel student!

Na Rokycansku vzplála hala plná sena: Škoda přesáhne milion korun

Příspěvky už dnes

Ozbrojený mladík na »peďáku« v Brně: Neúspěšný student! Univerzitu bombardoval stížnostmi

Vsaďte si na nedělní dostihy ve Velké Chuchli: České Derby aneb Kdo získá milion?

Unikátní Pražská bible z roku 1488 je zpátky v Brně: Potřebovala dát "do pucu"

Rekord na Blesk Ordinaci v Brně: 3300 vyšetření, 32 rakovin a 7 pacientů rovnou na urgentní příjem!

Modelka Kašáková promluvila o vzácné nemoci syna a lécích za milion korun

Při požáru statku v Oráčově zemřel člověk: Škoda je milion korun

Až milion korun na dům po babičce! Nový dotační program státu má zvelebit „barabizny“

Vrchol sezony o milion korun! Vsaďte si na nedělní dostihy ve Velké Chuchli

Po tornádu proplatilo ministerstvo z programu 14 milionů. Se stavbou domů poradí experti

Jak obchodovat na burze a kupovat akcie a vytvořit si tak pasivní příjem?

Letadla opět budou létat nad hlavami Pražanů: Provoz letiště přesune na dva týdny na vedlejší ranvej

Na Klatovsku vzplál rodinný dům: Lidé přišli o majetek za milion

Sehraní zlodějíčci: Prodavačům pod nosem sebrali mobily za milion

Zmizel s rolexkami za milion

Chytrý přivýdělek Beckhamové: 27 milionů za koncerty, kde nevydala ani hlásku!

Europoslanec Zdechovský vyhrál v loterii skoro milion Kč, peníze dá na charitu

Fialův zapomenutý milion v záložně: Kvůli premiérově chybě se mimořádně sešli poslanci

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy