Za lásku Bohumila zaplatila podmínkou: Proprala 1,6 milionu, neznámý amant se vypařil

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.04.2025 (14:13)     Sekcia bulvár

Ani ve snu nenapadlo osamělou Bohumilu Lorenčíkovou (65), že se z jejího nápadníka, do kterého se zakoukala přes sociální síť, vyklube podvodník, za nějž to ještě schytá u soudu! Podle žaloby mu „proprala" 1,6 milionu korun! Potrestána byla podmínkou. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nový amant Gottové? Vídáme se rok, budu jí platit nájem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     25.11.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Po bouřlivém dění ve Finsku, do kterého se Dominika Gottová (47) rozhodla vrátit za manželem, konečně přiletěla zpět do Česka vyřídit zde stále trvající závazky. Již na letišti jí však čekal neznámý muž s květinou a vypadá to, že do hry vstoupila třetí osoba.

 

Láska za dva miliony: Zamilovaná naivka naletěla falešnému stavbyvedoucímu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.07.2023 (11:08)     Sekcia bulvar

Lásku hledala na internetové seznamce žena z Klatovska. Její srdce si nakonec získal muž, údajně Američan pracující v Evropě. Zamilovaná mu postupně naposílala téměř dva miliony a těšila se na společnou budoucnost. Amant se ale odmlčel…

 

Žena touží vypadat jako panenka: Za plastiky už zaplatila už 7 milionů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.08.2020 (16:36)     Sekcia bulvar

Mít tvary jako panenka Bratz touží Star Delguidiceová. Třiatřicetiletá žena, která už podstoupila víc jak 100 operací, se kvůli svému novému vysněnému vzhledu chystá znovu pod skalpel! Za vytoužený vzhled zaplatila v přepočtu již 7 milionů Kč. Za další zákroky se chystá utratit 667 tisíc.

 

Bývalá chata Bohumila Hrabala v Kersku je na prodej téměř za 12 milionů

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     14.07.2021 (10:02)     Sekcia bulvar

Kersko (Nymbursko) - Bývalá chata spisovatele Bohumila Hrabala v Kersku na Nymbursku je na prodej. Inzerát na prodej nemovitosti se objevil na portálu Sreality.cz, prodávající požaduje za bývalé...

 

Šlechetná Kate Winsletová: Zaplatila elektřinu za ochrnutou dívku!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.12.2022 (12:30)     Sekcia bulvar

Má srdce ze zlata! Herečka Kate Winsletová (47, Titanik) v tichosti zaplatila téměř půl milionu korun, které dlužila britská matka Carolynne Hunterová na energiích.

 

Šlechetná Kate Winsletová: Zaplatila elektřinu za ochrnutou dívku

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.12.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Má srdce ze zlata! Herečka Kate Winsletová (47, Titanik) v tichosti zaplatila téměř půl milionu korun, které dlužila britská matka Carolynne Hunterová na energiích.

 

Aukční rekord v Praze: Obraz Bohumila Kubišty Staropražský motiv se prodal za 123,6 milionů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.05.2022 (17:49)     Sekcia bulvar

Obraz Bohumila Kubišty Staropražský motiv z roku 1911 se na nedělní aukci v Praze prodal za 123,6 milionu korun včetně dvacetiprocentní aukční přirážky. Vytvořil tak nový tuzemský aukční rekord, který dosud držel obraz Divertimento II Františka Kupky, jenž se v roce 2020 prodal za 90,24 milionu korun. Poprvé se v neděli při tuzemské aukci výtvarného umění na sále překonala hranice 100 milionů korun. Bez přirážky, která činí 20 procent, cenu licitátor odklepl na hodnotě 103 miliony korun a sálem zazněl bouřlivý potlesk přítomných vstoje.

 

Trest v kauze Čapí hnízdo: Nagyová odešla s podmínkou a pokutou!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.05.2026 (05:10)     Sekcia bulvar

Městský soud v Praze včera rozhodl v kauze Čapí hnízdo. Europoslankyně Jana Nagyová (55, ANO) odešla s podmínkou a pokutou půl milionu korun v případě sporné dotace pro farmu Čapí hnízdo ve výši 50 milionů Kč.

 

Daniele (31) hrozí až 20 let za mřížemi: Z covidových dotací si zaplatila dovolenou i luxusní bentley!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.02.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Až dvacet let za mřížemi hrozí Daniele Rendonové z amerického Miami. Jednatřicetiletá influencerka zpronevěřila covidové dotace! Od státu v přepočtu inkasovala neuvěřitelných 8,5 milionu Kč, které si ale prý rozhodla užít po svém. Ze státních peněz si zaplatila dovolenou, plastickou operaci či luxusní auto.

 

Slavná chata spisovatele Bohumila Hrabala je na prodej za 12 milionů! Koupí ji stát?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.07.2021 (10:34)     Sekcia bulvar

Nejslavnější chata v Česku je na prodej! Na stránkách realitní kanceláře se objekt, který patřil spisovateli Bohumilu Hrabalovi (†82 let), nabízí k prodeji za necelých 12 milionů korun. Ministerstvo kultury teď zvažuje, že by ji mohlo koupit. 

Zlomená Absolonová: Za Hornu zaplatila dluhy, teď přijde o majetek?

Park v Modřanech je i po roce bez kolaudace: Praha 12 zaplatila pokutu 54 tisíc. Škodu vymáhat nehodlá

Scenáristka Bohumila Zelenková: Musela předstírat, že je autorka Popelky! Nesměl to vědět ani Vorlíček

Největší světový producent masa vyděračům zaplatil 230 milionů: Kvůli hackerům odstavil 5 závodů

Ruský bankrot se zatím nekoná: Moskva i přes sankce zaplatila miliardové úroky z dluhopisů

Údajný přítel Ivany Gottové: Nevidím tu lásku, ale ...

Agáta nenachází klid: NŮŽ NA KRKU OD PRACHAŘE

Padl trest za zapálení supermarketu v Sokolově: 50 milionů a podmínka

Posílám balík s 10 miliony dolarů! Naivka za to "generálovi" zaplatila 300 tisíc

Podmínka za objednání likvidace manžela: Jen legrace, řekla Lenka a komplice žene k soudu

Nebeské šaty princezny Diany (†36) v dražbě: Prodaly se za 25,6 milionu!

Brutální útok na ulici: Neznámý útočník pobodal ženu, je na útěku

Česko má nového boháče: Ve sportce vyhrál přes 192 milionů!

Stáhnul 89 tisíc filmů, lidé mu za to dali 2,5 milionu! Dostal jen podmínku

Stáhnul 89 tisíc filmů, lidé mu za to dali 2,5 milionu! Dostal podmínku

Zamilovaná seniorka naletěla! Podvodníkovi »vyprala« 1,6 milionu…

Bývalá Disney hvězda Demi Lovato dala za luxusní sídlo balík: Ráj za 150 milionů!

Miley Cyrus si tajně koupila nové sídlo. Podívejte se, za co utratila 112 milionů

Tenista Novak Djoković se stěhuje z Monte Carla: Podívejte se, jaký palác pro rodinu pořídil

Holanová přiznala lásku! Jiskra přeskočila na tenisovém kurtu

BBC zaplatila kvůli rozhovoru s princeznou Dianou odškodné jejímu tajemníkovi

Manželovi probodla krk, vyvázla s podmínkou!

Bohumila v mládí zatkla StB: Testovali na něm novou metodu mučení!

Bohumila (86), které zbyla jen urna syna, dojala Česko: Lidé jí posílají statisíce! Pomoc potřebují ale i další...

Německý senior s tankem ve sklepě: Dostal podmínku a pokutu 6,5 milionu!

Vyrabovali lékárnu v průběhu povodně: Vyvázli s podmínkou

Zklamání Queen Plačkové na Zanzibaru: Zaplatila balík, ale bylo jí do pláče!

44 milionů! Kubištovo zátiší trhlo rekord: Dílo bylo 100 let v soukromé sbírce

Do domu zpěvačky Rihanny se vloupal muž, který ji chtěl požádat o ruku

Nové náměstí Bohumila Hrabala na Palmovce: Zašlý brownfield u nádraží nahradí moderní plocha s kavárnou

Jak by tu bylo krásně, kdyby tu nebyly ty vosy! Chata Bohumila Hrabala je na prodej! Cena vás překvapí

Totální fušeřina! Oprava opravy náměstí v Modřanech nevyhovuje, radnice zaplatila 55 milionů

Zaparkovaný vůz na sídlišti Prosek muže nenechal klidným. Vykradl z něj digitální data za půl milionu

Problém pro IKEA: Pokuta 25 milionů kvůli špehování zaměstnanců, rozhodl soud ve Francii

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy