Tonda Hardt slavil »90«: Překvapení na jevišti! A pěkně černý humor...

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.06.2025 (11:30)     Sekcia bulvár

Na Antonína Hardta (89) si jeho herečtí kolegové nachystali pořádné narozeninové překvapení. Zkušenému bardovi divadelních prken přímo uprostřed probíhající hry Přelet nad kukaččím hnízdem zazpívali písničku a předali dort! A oslava pak pokračovala i poté, co se opona zatáhla... celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Spolužák Bohdalové Antonín Hardt (85) už vidí na obě oči: Druhá transplantace!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.03.2021 (07:55)     Sekcia bulvar

Konečně zase normální život. Antonín Hardt (85) podstoupil i druhou transplantaci oční rohovky. „Už zase normálně vidím, mohu si jet sám nakoupit, jít na procházku,“ jásá herec, který si zahrál i v právě reprízovaném seriálu Zlá krev.

 

Herecká legenda Antonín Hardt slaví 88: 35 let války se Sobotou

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.08.2023 (05:00)     Sekcia bulvar

Zahrál si na sto dvacet filmových a televizních rolí. Deset let šéfoval Hudebnímu divadlu Karlín a na DAMU chodil třeba s Jiřinou Bohdalovou (92) nebo Rudolfem Jelínkem (88). Jak Antonín Hardt, který dnes slaví 88. narozeniny, vzpomíná na kolegy i slavné role?

 

Zemřela herečka (†88) z Vrchní, prchni! Pláčou Bohdalová i Hardt

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.08.2021 (09:25)     Sekcia bulvar

Byl to slavný ročník. Z DAMU tehdy odcházela budoucí zvučná jména. Například Jiřina Bohdalová (90), Rudolf Jelínek (86), Dalimil Klapka (88) a Antonín Hardt (86). „Bohužel je nás opět o jednoho méně. Zemřela Ludmila Krajíčková. Už je nás dohromady s Michaelou Bendovou jenom pět,“ dodal smutně.

 

Antonín Hardt (84) je po transplantaci: S cizí rohovkou zase vidí svět!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.05.2020 (20:27)     Sekcia bulvar

Dočkal se. Antonín Hardt (84) je konečně po transplantaci rohovky. Na vhodného dárce musel čekat několik týdnů. „Mám velkou radost. Vnímal jsem jen obrysy, teď zase vidím obličeje a taky můžu telefonovat. Vidím,“ svěřil se spokojeně.

 

Vojtko slavil narozeniny na jevišti: Fantoma vymění za Bídníky! A má depku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.03.2022 (19:30)     Sekcia bulvar

Poslední narozeniny „se čtyřkou na začátku“ oslavil zpěvák Marian Vojtko (49) na jevišti GoJa Music Hall, kde září v titulní roli Fantoma opery.

 

Tajná narozeninová oslava Antonína Hardta (89): Přepadli ho na jevišti!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     22.06.2025 (12:06)     Sekcia bulvar

Nic netušící Antonín Hardt (89) hrál ve čtvrtek večer v Divadle Radka Brzobohatého jako vždy pacienta blázince v Přeletu nad kukaččím hnízdem. Po třech minutách představení ale začala principálka Romana Goščíková (42) zpívat Happy Birthday a na jeviště mu přinesla dort k blížícím se 90. narozeninám!

 

Spolužák Jiřiny Bohdalové jde z role do role: Antonín Hardt za pár let oslaví 90, strčí do kapsy i mnohem mladší kolegy

Zdroj Zdroj: super.cz     03.04.2024 (12:24)     Sekcia bulvar

I když za pár let oslaví 90. narozeniny, je herecký bard Antonín Hardt pořád velmi aktivní. Na vlastní oči se o tom mohou přesvědčit televizní diváci i ti, kdo dávají přednost divadlu. Spolužák Jiřiny Bohdalové z DAMU má rozhodně co nabídnout!

 

Inteligenta černý humor neurazí, směju se i hrozným věcem, přiznává Gervais

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.06.2022 (08:24)     Sekcia bulvar

Komik Ricky Gervais (60) rozhodně nemá v úmyslu krotit svůj mnohdy drsný humor, aby náhodou někoho neurazil. V pořadu The Late Show with Stephen Colbert způsobil režisér a scenárista pozdvižení výrokem, že inteligentní lidé včetně něj s černým humorem a ironií na rozdíl od hlupáků problém nemívají.

 

Nejdojemnější gesto manžela: Sisu Sklovskou překvapil s pugétem přímo na jevišti!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.01.2025 (12:16)     Sekcia bulvar

Jsou spolu už dlouhých 14 let... a přece mezi nimi stále panuje veliká láska, kterou nemají problém projevovat si na veřejnosti. Slovenské pěnici Sise Lelkes Sklovské (58) totiž její manžel Juraj Lelkes (73) připravil velmi romantické překvapení přímo na jevišti!

 

Líbačka na jevišti i v zákulisí: Žhavá premiéra Bestiáře!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.04.2024 (14:00)     Sekcia bulvar

Hudební love story Bestiář má za sebou svou premiéru a v divadle bylo pěkně žhavo. Hlavní protagonistky Šárka Vaňková (36) a Ivana Korolová (35) líbaly na jevišti jednoho muže za druhým. Atmosféra na prknech, jež znamenají svět, pohltila i Šárčina partnera Petra Vondráčka (47). Muzikant a herec se pak na svou milou doslova vrhl a přede všemi ji začal líbat.

Takhle slavil Petr Nárožný 85. narozeniny: Nechyběla pusa od Freimanové, ovace vestoje ani dort

Módní peklo na jevišti: Komičku a playmate Adélu Elbel potrápila v divadle obrovská a neforemná sukně

Jožka Černý a Karel Vágner to spolu táhnou 40 let: Dvě oslavy a jeden křest

»Tonda« Půlpán z Chotěbuzi: Žije jako pračlověk

Prezident fotbalové Amfory Petr Salava slavil »70«: Slováček riskoval život! Blesk byl jako jediný u toho

Hvězda Ulice Václav Svoboda: Velké překvapení k 60. narozeninám

Manžel Moniky Štikové (49) slavil narozeniny: Luxusní překvapení pro Petra (25)!

Jan Hrušínský slavil 69: Dvě velká překvapení!

Rytmus slavil »48« se svou Jasminou: Překvapení v posteli!

Představitel Eltona Johna zkolaboval na jevišti během představení

Na co mi měříš hlavu? Tohle je pěkně krutý žertík s metrem

30 let mlčení! Rok po smrti Lasicy prolomila Vášáryová ticho

Překvapení pro Danielu Šinkorovou v koronavirové práci: Málem jsem dostala infarkt!

Nevěra obchází Ulici: Kdo komu nasadil parohy?

Petr Haničinec by slavil 90: Překvapení na hrobě!

Vondráčkové spadla brada! Takové překvápko Helena nečekala

Vondráčkové spadla brada dojetím! Takové překvápko Helena nečekala

Život s JIPkou za zády: Tonda se kvůli vzácné nemoci bez přístrojů neobejde

Stašová a Etzler: Konečně jsou spolu!

Sebastian (11) chytil černý kašel: Proč se nakazilo loni očkované dítě? Lékaři vysvětlili důvody

ZVLÁŠTNÍ NAROZKY: Satoranský gratuloval rovnou dvakrát

Turek hodoval v restauraci u Vltavy. Herec Liška si z něj utahuje: „Taky mám rád černej humor“

Zpěvák roku Václav Noid Bárta slavil i prací: Probděná noc!

Nemocný Hezucký z nemocnice: »Vysílám ze záhrobí!« Syn mu položil mrazivou otázku…

Zásadní okamžiky »resuscitovaného« Slavíka: Řada překvapení i dojatá Gottová! A také drsný humor

Koncert pro Patrika Hezuckého (†55) zaplnil O2 arenu: Černý humor a zástup hvězd!

S kosou na cyklisty: Fotovtípek vyvolal bouři nevole, mezi motoristy a kolaři v Brně to jiskří

Krach lásky u Pawlowských: Reakce Haliny zaskočí!

Karel Vágner slavil se synem Josefem: Gratulovala jim celá Broadway

Stanislav Hložek slavil 70: Rozezpíval i dojal Lucernu! Pomohla mu s tím Hanka Zagorová (†75)

Herečka Jitka Schneiderová (48): Svádí ve spodním prádle

Sexy herečka Jitka Schneiderová (48): Svádí ve spodním prádle!

Pomlázka, nebo hledání vajíček? Dvojnásobný táta Pepa Vágner prozradil, jak tráví Velikonoce s dcerami

Filmový Elton John: Kolaps na jevišti!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy