Jsem grilovaný jako kuře, vtipkoval Müller. Z cíle nebýt poslední vykouzlil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.06.2025 (22:54)     Sekcia sport

Když přilétl do cíle v čase 48,46 sekundy, vypadal hodně překvapeně. Ale také pořádně šťastně. Vít Müller na evropském šampionátu družstev opanoval 400 metrů překážek a českému týmu přinesl důležitých 16 bodů. Po vyrovnaném osobním rekordu na Zlaté tretře tak znovu ukázal, že si aktuálně drží skvělou formu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Poslouchá mámu i ženu. Teď chci poslední slovo, říká varnsdorfský kouč Holeňák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.07.2022 (09:25)     Sekcia sport

Když se v létě poprvé pasoval do role hlavního trenéra, Miroslav Holeňák vtipkoval: „Poslouchal jsem maminku, když jsem byl malý, trenéry, když jsem hrál fotbal, potom manželku, když jsem se oženil, pořád nadřízené. Celý život někoho poslouchám, teď už chci mít poslední slovo já.“

 

Jsem Čech, ale ze Slovinska, vtipkoval favorit disku na Tretře Kristjan Čeh

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2023 (18:30)     Sekcia sport

Nosí pro českého fanouška velmi sympatické jméno, může se proto v úterý při Zlaté tretře v Ostravě těšit na slušnou podporu. Diskař Kristjan Čeh ji vítá, zároveň ale s úsměvem na tváři upozorňuje, že je Slovinec. „Jsem Čech, ale ze Slovinska," vtipkoval rodák z města Ptuj nedaleko Mariboru.

 

Jsem rád, že jsme to Slovanu natřeli, vtipkoval třinecký útočník Daňo

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.10.2021 (20:21)     Sekcia sport

Před odchodem do zámoří dva roky oblékal v KHL dres Slovanu Bratislava. Proto byl slovenský útočník Marko Daňo rád, že jej trenér Václav Varaďa ponechal v sestavě pro poslední domácí utkání skupiny hokejové Ligy mistrů (CHL). Třinec už bez šance na postup ze základní skupiny porazil doma slovenského soupeře 3:0 a připsal si první výhru v této sezoně CHL. „Ve Slovanu mám stále několik kamarádů, tudíž jsem rád, že jsme jim to nandali. Škoda jen, že už o moc nešlo," říkal Daňo.

 

Atleti jdou poprvé do akce. Müller postoupil do semifinále běhu na 400 m překážek

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     30.07.2021 (06:12)     Sekcia sport

Jako první český atlet se na olympijských hrách v Tokiu dnes představil Vít Müller.

 

Střela naslepo a gól! Kaše vykouzlil vítěznou trefu a ukázal, že zlatá Praha se nezapomíná

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2025 (09:50)     Sekcia sport

Vrátil se do reprezentace poprvé od zlatého mistrovství světa v Praze, aby se pokusil letenku na olympiádu do Milána. Znovu měl po boku zkušené parťáky Romana Červenku a Lukáše Sedláka, a právě Ondřej Kaše pak v přesilovce vykouzlil vítězný gól čtvrtečního mače proti Finsku. „Góly se od nás očekávají, a tak jsem za něj strašně rád.“ Bude zajímavé sledovat, jestli na únorové hry vezme Rulík tuto lajnu komplet, nebo má pro jednotlivé hráče jiné úkoly…

 

Tuchel se divil regulím, Müller zuřil před kamerou. Jak Bayern vstřebává direkt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2024 (07:10)     Sekcia sport

Nemusíte umět slovo německy, abyste pochopili, jak moc byl vytočený. Fotbalista Thomas Müller, jeden z nejzkušenějších borců v dresu Bayernu Mnichov, po sobotním výprasku 0:3 v Leverkusenu emotivně kázal v televizním rozhovoru: „Jsem nasr...“

 

Součkové dohlíželi na Fouska, aby neupustil trofej. Měl jsem naštěstí zdatného pomocníka, vtipkoval šéf FAČR

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.06.2023 (13:07)     Sekcia sport

Pražské náměstí Jana Palacha skrápí jemný déšť, před budovou Rudolfina dvě postavy nesou na provozorní pódium pohár pro vítěze Konferenční ligy. Za jejich zády se skví silueta Hradčan. „Trofej je pěkně těžká. Naštěstí jsem měl zdatného pomocníka," vtipkoval předseda Fotbalové asociace ČR Petr Fousek. „Před lety jsem vyhrál Evropskou ligu, pohár vážil zhruba stejně," dodal s úsměvem bývalý reprezentační stoper Tomáš Ujfaluši.

 

Golfákem jsem se prosadil naposledy za války, vtipkoval Radil po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.11.2023 (20:55)     Sekcia sport

Pardubické Dynamo navázalo na další tuzemské účastníky hokejové Ligy mistrů a taktéž uspělo v prvním osmifinálovém zápase. Na ledě Ilvesu Tampere vyhrálo 3:1. Výhru řídil tříbodový útočník Lukáš Radil.

 

Šest zápasů, šest gólů a hravá přezdívka. Je jiný než ostatní, chválí kouč Bellinghama

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.09.2023 (11:12)     Sekcia sport

Už jako kluk seděl přilepený u televize a hltal zápasy Realu. „Když se nedařilo, někdy jsem si říkal: Teď už nemají šanci. Jenže pak často přišel velký obrat,“ líčil Jude Bellingham na konci středečního večera v Madridu. Sám jeden happy end vykouzlil: v 94. minutě vystřelil Realu výhru 1:0 v napínavém prologu Ligy mistrů s Unionem Berlín. Letní posila z Dortmundu se slavnému klubu náramně vyplácí, v šesti partiích stihla šest zásahů.

 

Brankářská jistota. Langhamer trápil Švýcary a hlásil: Výhru jsme ukradli!

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2022 (00:50)     Sekcia sport

Nebýt jeho výborného výkonu, utkání se Švýcarskem mohlo dopadnout úplně jinak. Marek Langhamer chvílemi přiváděl domácí střelce k šílenství. Dohromady předvedl pětačtyřicet úspěšných zákroků a dovedl národní tým k těsnému vítězství 2:1. „Měl jsem i dost štěstí. Trefily mě i puky, které jsem neviděl,“ vyprávěl český brankář skromně.

Nebýt syna, už jsem tu vůbec nemusel být, říká plochodrážník Milík

Jako zeď. Staněk: Od toho tu jsem, abych míče zastavoval

Počítačová hra nebo realita? Anaheimský nepřítel sudích vykouzlil další extra gól

Capová se prodrala k mistrovskému titulu v obřím slalomu, Müller vyhrál obě kola

Zklamání opadne, věří bikerka Čábelická. Soustředí se na úspěch v Paříži

Müller dal gól a už má 710 startů. V čele bundesligy je ale o skóre Heidenheim

Müller postoupil do semifinále běhu na 400 m překážek

Postup na úrovni titulu, ale kérku si neudělám, vtipkoval trenér Koubek

Basketbalisté Olomoucka v koncovce udolali USK a mají čtvrtou výhru

Ronaldo vykouzlil luxusní volej. Nejsi normální, vzkazují mu spoluhráči

Není ruka jako ruka. Nechte sudí situace posuzovat subjektivně, přeje si Müller

Výhru Slavie zase řídil Chytil. A dál? Liverpool třeba až ve finále, smál se

Proč nebyl Müller v sestavě? Kouč Bayernu slyší kritiku, končící legenda krotí emoce

Výhru vzala chyba. Chtěl jsem týmu pomoct, mrzí hradeckého gólmana

Thomas Müller vyloučil spekulace o odchodu po sezóně

Kolář mým zetěm? Beru, reaguje zaskočený Tvrdík. Lumpa by dceři rozmlouval

Já a lenoch? Ne, umělec. Běhal jsem ve své hlavě, brání se bývalá hvězda

Rakouský sáňkař Müller si při tréninku dvojic zlomil ruku a přijde o OH

Katastrofální výkon, řekl Müller po nejvyšším debaklu Bayernu od roku 1978

Sparta byla „nechutnější“ než Slavia, tvrdí Vachoušek. Zazděná penalta ho zvedla

Krejčího Wolverhampton přišel v závěru o výhru, Crystal Palace poprvé padl

Málem jsem nedojel na střelnici, přiznal Krčmář. V cíli čekal na parťáka

Zklamaný Růžička: Byla to divná sezona, sám jsem si ji představoval jinak. Nevím, co bude dál

Jak jsem bydlel s Kloppem. Vzpomínka na dobu, kdy ještě (možná) nenosil kšiltovku

Měli ho za vzpěrače, alkohol z něj udělal trosku. Gerd Müller uzavřel svůj příběh

Smrt legendy. V pětasedmdesáti letech zemřel "Bombarďák" Gerd Müller

Fakt neuvěřitelné! žasne Špotáková v Mnichově

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Překážkáři Jíchová, Müller a Tuček postoupili na ME do semifinále

Rok tu nejsem a vy hrajete o záchranu, vtipkoval Jovovič v Jablonci. Prosadí se krajan Gluščevič?

Krasobruslařka Liuová končí v 16 letech kariéru. Cíle jsem si splnila, říká

Už jsem v Jablonci poplatil vše, u hattricku jsem ale klidný, vtipkoval Ševčík

Hirt končí na Giru. Po hromadném pádu dojel do cíle, vyšetření odhalilo zlomeninu

Müller zaběhl olympijský limit na 400 m překážek

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy