Čeští kyberšpioni v ráji hráčů a imitátorů Elvisů: Do Las Vegas za 248 tisíc!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.07.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Irák, Bhútán, Vietnam, Jižní Korea… I do takto exotických zemí se za uplynulý rok vypravili zástupci Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Teď mají namířeno do »Města hříchu«, Las Vegas! Prý na konferenci.    celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čeští kyberšpioni v ráji hráčů: Vzhůru do Vegas

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.07.2025 (05:05)     Sekcia bulvar

Irák, Bhútán, Vietnam, Jižní Korea... I do takto exotických zemí se za uplynulý rok vypravili zástupci Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Teď mají namířeno do »města hříchu« Las Vegas! Prý na konferenci...

 

Bizarní i zajímavé vychytávky z technologického veletrhu v Las Vegas: Polévku ochladí kočka

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.01.2025 (13:56)     Sekcia bulvar

Co se stane ve Vegas… Rozhodně nezůstane ve Vegas! V úterý odstartoval ve městě hříchu všemi technofily vyhlížený veletrh spotřební techniky CES Las Vegas. Do pátku bude přes 4000 vystavovatelů ohromovat svými výrobky přes 130 tisíc návštěvníků. Na co všechno se mohou těšit?

 

Češi se v Chorvatsku chovají jako prasata? Turisty trápí moře plné splašků!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.08.2022 (18:51)     Sekcia bulvar

Čeští turisté znečišťují krásný Jadran? Nejvíce nepořádku v chorvatském dovolenkovém ráji způsobují prý sami čeští turisté. Jsou to prý prasata a rochní se ve vlastní špíně, nebrali si servítky někteří čeští dovolenkáři. A co víc, ve vodě jsou občas k vidění splašky!

 

Dara Rolins a Pavel Nedvěd v ráji za statisíce! To jsou ale Velkedivy...

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.02.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

Romantika na sněhu? To je dávno minulostí... Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) společně propleteni v luxusní posteli na Maledivách. Jen co zmizela druhá čárka na covidových testech, vyrazili milenci do hotelu The Ritz-Carlton na ostrově Fari Islands. Velkedivy za stovky tisíc si může dovolit jen hrstka vyvolených! Co nabízejí ikonické vily kruhového tvaru v ráji zvaném Maledivy? Třeba ostrovního komorníka.

 

Maxová na korunu nehledí: DOVOLENÁ V RÁJI

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.02.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Dovolenou jako v ráji zažívá Tereza Maxová (52). S rodinou vyrazila do Karibiku, odkud se pochlubila prosluněnými fotkami, k nim pak přidala emotivní vzkaz.

 

Ptáčkové si špitají o rozchodu. Je láska Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara minulostí?

Zdroj Zdroj: super.cz     04.01.2022 (13:50)     Sekcia bulvar

Moderátor Petr Vojnar (45) se rozhodl začátek letošního roku prožít ve své vysněné Americe, kde nikdy předtím nebyl. Pro dovolenou si vybral Las Vegas. A tomu, že jde o pořádně luxusní dovolenou, nasvědčuje i fakt, že letěl business třídou. Cena letenky do Vegas v této třídě se běžně pohybuje minimálně okolo šedesáti tisíc korun.

 

Odtud fanoušky dráždila nahotou: Britney Spears slavila konec opatrovnictví v ráji za 284 tisíc za noc

Zdroj Zdroj: super.cz     23.10.2021 (17:53)     Sekcia bulvar

Oslavu konce opatrovnictví ze strany otce Jamieho zpěvačka Britney Spears (39) oslavila ve velkém stylu. Se snoubencem Samem Asgharim odletěli na luxusní dovolenou do Francouzské Polynésie, kde si podle webu The U.S. Sun pronajali vilu na privátním ostrově. Noc zde vyjde na dechberoucích 284 tisíc korun.

 

Labilní Justin Bieber se zase předvedl: Chudák jeho žena Hailey!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.07.2021 (17:00)     Sekcia bulvar

Zpěvák Justin Bieber (27), jenž ve své době platil za idol nezletilých holčiček, je pověstný svým nevypočitatelným chováním. Jeho poslední výbuch vzteku směřovaný na manželku Hailey Baldwinovou (24) ovšem zachytily fotoaparáty novinářů krátce po koncertu v Las Vegas… Že by trable v ráji?

 

Labilní Justin Bieber se zase předvedl: Chudák jeho žena Hailey! Od

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.07.2021 (17:00)     Sekcia bulvar

Zpěvák Justin Bieber (27), jenž ve své době platil za idol nezletilých holčiček, je pověstný svým nevypočitatelným chováním. Jeho poslední výbuch vzteku směřovaný na manželku Hailey Baldwinovou (24) ovšem zachytily fotoaparáty novinářů krátce po koncertu v Las Vegas… Že by trable v ráji?

 

Dnešní humor mi uniká, mladší kolegové ho neumějí bez vulgarit, míní Jablonský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2024 (00:00)     Sekcia bulvar

V Česku platí za jednoho z nejznámějších imitátorů, přesto by se Petr Jablonský právě z této branže rád posunul k častější herecké práci. V rozhovoru pro týdeník 5plus2 komik prozradil, že by si rád zahrál ve filmu. A dokonce už má i rozepsaný i scénář.

Kopie krále popu v Talentu. Imitátor Michaela Jacksona vyrazil dech nejen Prachařovi a Jandové

Mráčky v ráji? Karel Heřmánek ml. měl prý podvést svou manželku Nikol s ukrajinskou herečkou

Trable v ráji Martiny Pártlové! Problém s focením v plavkách

Katy Perry to v Las Vegas rozjela! PIVKO SI NATOČILA Z PODPRSENKY

Nicolas Cage (57) se popáté oženil: Tajná svatba v Las Vegas s o 31 let mladší Japonkou!

Líbánky podle Paris Hiltonové: Sedm týdnů v ráji!

Nejdříve dráždila svým tělem v tropickém ráji: Pak Karolína Mališová předvedla svůj zadeček v městě šejků

Tereza Kerndlová si užívá ve španělském ráji. U moře chce trávit klidně půl roku!

Problém v dovolenkovém ráji Čechů: Zaplavily ho stovky tisíc zapáchajících mrtvých ryb

Felix s Dádou sezvali kamarády zesnulé dcery (†29): Loučení s Aničkou v ráji!

Neštěstí v Českém ráji: V autokempu Sedmihorky utonulo dítě!

Záhadné mizení Rusů v dovolenkovém ráji: Tělo jednoho se našlo rozřezané na pěti místech

Alec Baldwin po tragickém zastřelení kameramanky (†42): Užívá si v ráji boháčů!

Čeští podnikatelé bourali s člunem v Karibiku: Rodina těžce zraněného Michala (47) prosí o pomoc!

Romantika jako hrom. Milan Peroutka si s partnerem užívá poslední dny letošního roku. Relax v ráji pro boháče

Hrůza v dovolenkovém ráji: Turistu v Řecku kousl pavouk, umíral v nesnesitelné agónii!

Nikol Švantnerová vyrazila s dcerou na luxusní dovolenou: Modelka předvedla v ráji dokonalé tělo v plavkách

Rozloučení se Slováčkovou v Českém ráji: Tady chtěla být rozptýlena

Tesla v plamenech: Útoků na Muskovu automobilku přibývá, v Las Vegas někdo zapálil servis

Překvapení České zbrojovky v Las Vegas: Legendární CZ 75 se vrací

Václav Moravec exkluzivně v Hráčích: Poprvé prozradil, kolik bere!

Kinští začali s obnovou a oživením údolí Plakánek v Českém ráji

Drama v Českém ráji: Zraněného turistu snášeli k vrtulníku v nosítkách

Proč Priscilla Presley opustila Elvise? Sofia Coppola možná zná odpověď

Díky fanouškům vydělává 35 milionů ročně: Amando, menší bikiny už neměli?

Bikiny pro Biancu Censori? Modelky ve Vegas musely na molo prakticky nahé. „Projekt izolepa“ je ovšem nové pojetí umění

Turisté v Českém ráji zuří kvůli plánované novele zákona: Zákaz focení oblíbené rozhledy?

Oliverek (3) zmizel v přímořském ráji: Matka ho unesla do Ruska!?

Rozzářená Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Splněný sen v ráji za 100 tisíc!

Rekord na Blesk Ordinaci v Brně: 3300 vyšetření, 32 rakovin a 7 pacientů rovnou na urgentní příjem!

Turisté v Českém ráji zuří kvůli plánované novele zákona: Zákaz focení oblíbené rozhledny?

Český chlapeček (3) uvízl ve Slovenském ráji na žebříku: Lidé kritizují rodiče!

Trable ve Slovenském ráji: Lijáky zaplavily část turistických tras, rokliny uzavřeli

Sexbomba Mašlíková peče tělo ve Vegas

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy