Podivný kolaps miss Adély Štroffekové: Křeče, bezvědomí a ztráta paměti!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.07.2025 (05:00)     Sekcia bulvár

Náročné dny má za sebou vítězka Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková (22). V noci z pátku na sobotu opakovaně zkolabovala a musela být převezena do nemocnice. Doteď nikdo neví, co se jí stalo! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Drsná kritika úřadující královny krásy Adély Štroffekové. Vypadá prý jako udržovaná umělá třicítka!

Zdroj Zdroj: super.cz     10.01.2025 (10:27)     Sekcia bulvar

Vítězka Miss Czech Republic Adéla Štroffeková je často kritizována za to, že chodí na svůj věk extrémně hodně nalíčená. Kritizoval ji několikrát i náš módní guru Filip Vaněk.

 

Nová Miss World Krystyna Pyszková zářila v šatech, které pořádně odhalovaly její tělo! Takhle odvážná snad nikdy nebyla

Zdroj Zdroj: super.cz     18.05.2024 (16:47)     Sekcia bulvar

Nová Miss World Krystyna Pyszková přiletěla na pár dní do Čech, aby předala korunku nové Miss Czech Republic Adéle Štroffekové. Na finále oblékla šaty od thajského návrháře, od kterého měla šaty i na Miss World. Nyní už je zase na cestách po světě.

 

Díky Miss získala světovou reklamu a natočila filmy: Justýna Zedníková se loučila s korunkou v zatraceně sexy šatech

Zdroj Zdroj: super.cz     13.05.2024 (09:37)     Sekcia bulvar

Po roce panování se loňská vítězka Miss Czech Republic Justýna Zedníková rozloučila se svojí korunkou a předala ji své nástupkyni Adéle Štroffekové. „Jsem smutná, ale zároveň mi odpadne taková starost, ale i radost,“ konstatovala.

 

Boj o život chlapečka (1,5)! Dítě v bezvědomí přepravili vrtulníkem do nemocnice

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.01.2022 (12:57)     Sekcia bulvar

Obrovský strach si v noci na neděli prožili rodiče teprve 1,5ročního chlapečka z Řitky nedaleko Prahy. Chlapeček podle informací Blesku dostal febrilní křeče, záchranáři ho v bezvědomí přepravili vrtulníkem do pražské nemocnice.

 

Václav Neckář trpí: Bez injekcí ani krok! Zahání tím křeče nohou

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     27.09.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

I princové stárnou. Přestože už je to 20 let, co ho při řízení auta postihla mozková příhoda a vymazala mu část paměti, stále ho sužují zdravotní problémy. Václav Neckář (78) alias princ Vašek z pohádky Šíleně smutná princezna má nepříjemné křeče v palci u nohy, které mu znemožňují chůzi.

 

Přetřes na Miss: Radikální rozhodnutí nové královny krásy Štroffekové

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.05.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Žezlo je definitivně předáno, titulem nejkrásnější ženy Čech pro rok 2024 se nyní pyšní jednadvacetiletá studentka sociální práce Adéla Štroffeková. Nastupuje tak po Justýně Zedníkové, které se nevyhnula missí nemoc. Bude se historie opakovat?

 

Těhotná Fajksová popisuje hrozivý průběh covidu: Křeče a strach z předčasného porodu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.01.2021 (13:55)     Sekcia bulvar

Modelka Tereza Fajksová (31), která prodělala na přelomu roku koronavirové onemocnění, na svém instagramu popsala skutečně děsivý průběh nemoci. V jeden moment prý měla takové křeče, až se obávala z předčasného porodu! Miss Earth 2012 musela dokonce vyhledat lékařskou pomoc…

 

Psychiatr Cimický skončil po otravě na ARO: Podivný vzkaz z centra Modrá laguna

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.10.2023 (18:44)     Sekcia bulvar

Do nedávna uznávaného psychiatra Jana Cimického měl za dva týdny čekat soud. Čelí obvinění ze čtyř znásilnění a 35 případů vydírání. O víkendu ho ale našla sekretářka v bezvědomí. Zatím není jasné, zda šlo o nehodu či pokus o sebevraždu. Cimický se ale předávkoval léky. Policie nyní čeká až se jeho stav zlepší, aby ho mohla vyslechnout. Na stránkách centra Modrá laguna se navíc objevil podivný vzkaz.

 

Policie už zná totožnost muže, který skončil v bezvědomí v Praze na ARO. Poznal ho příbuzný

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.10.2021 (18:20)     Sekcia bulvar

Pátečním dnem se policisté obrátili na veřejnost s prosbou o ztotožnění pacienta, který v bezvědomí skončil na ARO v jedné z pražských nemocnic. Přivedl ho do ní kolaps, který se mu přihodil 4. října v Zahradníčkově ulici v Praze 5. Díky žádosti o pomoc se policistům muže podařilo ztotožnit. Pomohl jim v tom rodinný příslušník nešťastníka.

 

Bolestivá ztráta pro Brzobohatou: Noční můra každé ženy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.02.2024 (12:00)     Sekcia bulvar

Není na světě žena, kterou by nezasáhla ztráta její největší chlouby - krásných, zdravých vlasů. Příčin může být mnoho, vždy jde však o jasný signál těla, že není něco v pořádku. V případě Daniely Brzobohaté (44) šlo o celkový kolaps z přepracování. 

Špatná adresa a žena v bezvědomí: Záchranáři mají za sebou náročný výjezd

Šílené problémy na pražském letišti: Kufrový kolaps! Hodinová čekání a ztráta zavazadel

Turistka šla na Sněžku v trenýrkách: Křik, křeče a málem smrt! Svědek zuří

Vážné zdravotní problémy sexy Kubíčkové: Záchvaty a bezvědomí kvůli tetanii!

Drama u Adely Vinczeové: Kolaps a zakázaná záchranka

Klučík (1) zkolaboval na procházce: Rodiče ho zachránili pomocí videohovoru

Herečka Eva Burešová: KOLAPS, KŘEČE! ZAVŘELI JI VE ŠPITÁLU

Pokuta a ztráta titulu? Češka vyhrála světovou soutěž krásy a hned se svlékla pro pánský časopis

Stačil den a covid napadl manžela Adely Vinczeové: Zmítání v horečkách a tlak plic!

Kolaps a pád do bezvědomí má následky: Ornella Koktová končí v Survivoru

Křeče a bezvědomí: Tři otrávení neznámou drogou ve Frýdku-Místku

Ztráta vlasů i urologické problémy, říká miss Salačová o postcovidovém syndromu

Manžel Adely Vinczeové: Poranil si vazy v koleni!

Smrtící nebezpečí z kompostu a varování pejskaře: Otrava způsobuje křeče i smrt!

Jágrova ex Kopřivová měsíc po porodu: Skončila v nemocnici! Křeče, bolest, horečky...

Drsné tvrzení manžela Adely Vinczeové Viktora: Moje generace mužů má pomalé spermie!

Viktor Vincze slaví 30: Překvapení od Adely (40) ho dojalo k slzám!

Šíleně smutný Neckář trpí: Bez injekcí ani krok!

Stanislavu (54) otrávila cuketa! Křeče, bezvědomí, selhávající játra

Šeredová milenkou ex-šéfa Miss? Zapletal kápl božskou

Televize zveřejnila nejhorší fotku Adely Vinczeové v historii! Jak zareagovala?

Muž se v Ostravě skácel do křižovatky přímo před policisty: Byl v bezvědomí a třásl se

Bolest Pavlíny Němcové: Ztráta nejbližších bodá jako nůž

Životní chyba Adély Gondíkové: Mohly ji hltat statisíce lidí denně!

Na ARO v Praze leží muž v bezvědomí, neví se, kdo to je! Zkolaboval na ulici, poznáte ho?

Manžel Adely Vinczeové po prodělaném covidu šokuje: Mám se jako prase v žitě!

Ornella promluvila o ženských problémech v Survivoru. Šílené křeče, nikdo jí nepomohl!

Krampol v bezvědomí: Vzal si prášky

Strach o Adele: Přiznala kolaps v zákulisí! Která nemoc ji trápí?

Od finále Miss má tahle kráska třetí příjmení: S hokejistou NHL jí to nevyšlo, syna mají ve střídavce. Je znovu vdaná

Podivný nález ve slovenské Senici: Policie v zaparkovaném voze objevila dva Čechy v bezvědomí!

Muž (38) dostal podivný záchvat: Tasemnice mu 20 let požírala mozek

Zagorová chce do ciziny, má to ale háček! Nebo spíš hák

Po úspěchu na Miss Earth zkusí Češka Vavrušková štěstí v konkurenční Miss

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy