Volejbalisté v přípravě na MS porazili na třetí pokus letos poprvé Finy

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2025 (19:53)     Sekcia sport

Po dvou porážkách ve zlaté Evropské lize se českým volejbalistům podařilo letos poprvé porazit Finsko. Přípravný zápas před mistrovstvím světa, které pro oba týmy na Filipínách začne v neděli 14. září, vyhráli dnes Češi v Táboře 3:1 po setech 29:27, 15:25, 25:19 a 25:19. Ve čtvrtek opět od 17:00 se v táborské hale Mír utkají v generálce na šampionát. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Na třetí pokus úspěch. Volejbalisté v přípravě na MS porazili Finy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2025 (22:29)     Sekcia sport

Po dvou porážkách ve zlaté Evropské lize se českým volejbalistům podařilo letos poprvé porazit Finsko. Přípravný zápas před mistrovstvím světa, které pro oba týmy na Filipínách začne v neděli 14. září, vyhráli ve středu Češi v Táboře 3:1 po setech 29:27, 15:25, 25:19 a 25:19. Ve čtvrtek opět od 17:00 se v táborské hale Mír utkají v generálce na šampionát.

 

Beskydští volejbalisté poprvé v sezoně neztratili ani jeden set

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2023 (11:26)     Sekcia sport

Až na osmnáctý pokus volejbalisté Black Volley Beskydy v tomto ročníku extraligy vyhráli bez ztráty setu – v sobotu porazili Odolenu Vodu 3:0. „Druhý a třetí set jsme snad poprvé doma zahráli konstantně,“ pochvaloval si beskydský trenér Michal Provazník.

 

Volejbalisté v přípravě i počtvrté uspěli, Lotyšsko opět porazili 3:1

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.08.2021 (22:04)     Sekcia sport

- Čeští volejbalisté porazili v přípravě před mistrovstvím Evropy v Ostravě Lotyšsko 3:1 a ani ve čtvrtém utkání nezaváhali. Po dvou výhrách nad Slovenskem zdolali svěřenci trenéra Jiřího Nováka lotyšský výběr v Kuřimi stejným poměrem setů jako v pátek.

 

Volejbalisté v přípravě i počtvrté uspěli

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (21:58)     Sekcia sport

Čeští volejbalisté porazili v přípravě před mistrovstvím Evropy v Ostravě Lotyšsko 3:1 a ani ve čtvrtém utkání nezaváhali. Po dvou výhrách nad Slovenskem zdolali svěřenci trenéra Jiřího Nováka lotyšský výběr v Kuřimi stejným poměrem setů jako v pátek.

 

Fotbalisté Boleslavi rozstříleli Pardubice, Olomouc v přípravě poprvé vyhrála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.07.2022 (13:32)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v přípravném utkání Pardubice 4:0. Na čtvrtý pokus zvítězila v přípravě poprvé Olomouc, která přehrála Jihlavu 3:0. Liberec remizoval s jiným druholigovým týmem pražskou Duklou 1:1.

 

Sparta podlehla hokejistům Pardubic, Třinec v přípravě poprvé uspěl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.08.2021 (21:38)     Sekcia sport

Úřadující extraligoví šampioni v přípravě na novou sezonu poprvé zvítězili, prvoligový Frýdek-Místek třinečtí hokejisté porazili přesvědčivě 4:0. Ani na pátý pokus naopak neuspěl poslední tým minulého ročníku z Českých Budějovic, jenž podlehl Plzni 1:3. Porážky v létě sbírá i Sparta, která prohrála s Pardubicemi 2:5.

 

Čeští volejbalisté porazili v přípravě na mistrovství Evropy Lotyšsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.08.2021 (20:08)     Sekcia sport

Čeští volejbalisté porazili ve třetím přípravném zápase před domácím mistrovstvím Evropy v Ostravě dalšího účastníka šampionátu Lotyšsko 3:1. Výsledkově tak navázali na dvě vítězství nad Slovenskem v Hradci Králové.

 

Zlínští volejbalisté v extralize i potřetí prohráli, nestačili na Beskydy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2021 (22:51)     Sekcia sport

Volejbalisté Zlína nevyhráli v novém ročníku extraligy ani na třetí pokus. V domácím prostředí podlehli celku Beskyd 1:3 a patří jim desáté místo. Vítězný tým je v tabulce třetí za vedoucím Karlovarskem a pražskými Lvy.

 

Třetí výhra ve skupině. Čeští volejbalisté porazili na MS do 21 let Brazílii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.08.2025 (15:08)     Sekcia sport

Čeští volejbalisté do 21 let porazili na mistrovství světa Brazílii 3:0 a na šampionátu v Číně vyhráli i třetí zápas v základní skupině. Po výhře nad volejbalovou velmocí má tým trenéra Michala Nekoly velmi blízko k postupu do osmifinále.

 

Fotbalisté Zlína na čtvrtý pokus poprvé v přípravě vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.07.2026 (14:13)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté porazili v přípravném utkání domácí Trenčín 3:1. Svěřenci trenéra Bronislava Červenky se v přípravě dočkali prvního vítězství, potřebovali na něj čtyři zápasy. Dnes bude hrát také Jablonec, který se od 17:00 utká s druholigovým Ústím nad Labem.

Volejbalisté Brna po měsíční pauze porazili 3:1 Zlín

Češi válí. Po Švédech zdolali i dalšího severského soupeře, Finy porazili 3:1

Beskydský kapitán Motyčka: Konečně jsme doma vyhráli za tři body

Volejbalisté po dalším obratu porazili v EL i Estonsko

Volejbalisté Liberce porazili Karlovarsko a upevnili si v extralize třetí místo

Liberečtí volejbalisté na úvod semifinále poprvé v sezoně porazili Budějovice

Hokejisté Pardubic poprvé v sezoně porazili Liberec

Volejbalisté na ME porazili 3:0 Severní Makedonii, v osmifinále je čeká Srbsko

Volejbalisté netratili v přípravě se Slovenskem ani set

Volejbalisté Kladna neztratili v extraligovém derby s Benátkami ani set

Liberečtí volejbalisté na úvod semifinále poprvé v sezoně porazili Jihostroj

Volejbalisté poprvé v Evropské lize vyhráli, porazili Portugalsko

Volejbalisté vyhráli v přípravě nad Slovenskem všechny čtyři sety

Volejbalisté Českých Budějovic porazili Liberec a semifinále je vyrovnané

Dramatickou bitvu o bronz ovládli argentinští volejbalisté

Volejbalisté v olympijské kvalifikaci poprvé uspěli, porazili Írán

Hokejisté Hradce Králové v přípravě opět vyhráli, Plzeň podlehla Karlovým Varům

Brazilští volejbalisté odjedou z Tokia s prázdnou, nestačili na Argentinu

Senegal poprvé v historii ovládl africký šampionát

Volejbalisté i podruhé v přípravě porazili Švédy

Budějovičtí volejbalisté porazili v semifinále Liberec a srovnali stav série

Volejbalisté Itálie v české skupině ME v Ostravě porazili i Bulhary

Příbramští volejbalisté porazili poslední Zlín a jsou v tabulce čtvrtí

Kladenští volejbalisté porazili Budějovice a vynutili si čtvrté semifinále

Volejbalisté po dalším obratu porazili v Evropské lize i Estonsko

České volejbalové jedničky mají první společný titul. Na třetí pokus

Čeští volejbalisté v Evropské lize poprvé prohráli, s Finskem v tiebreaku

Basketbalisté Písku v přímém duelu o druhé místo porazili Brno

Budějovičtí volejbalisté v euforii. Slaví první výhru v Lize mistrů

Hokejisté Plzně porazili v přípravě německý druholigový tým

Karlovarsko slaví první výhru v Lize mistrů

Až na třetí pokus. Zámecký vrch se letos pojede v červenci

Karlovarsko poprvé v Lize mistrů vyhrálo, doma porazilo 3:0 belgický Menen

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy