Koledovali jsme si. Výhru jsme urvali silou vůle, uznal jablonecký kouč Kozel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2025 (17:56)     Sekcia sport

Vymyslet jiný herní systém a poskládat nově sestavu bez klíčových opor stopera Martince a záložníka Berana. To trenérovi Luboši Kozlovi dlouho vycházelo. Jeho Jablonec nasázel hned v první půli tři góly a doma vedl nad outsiderem ještě půlhodiny před koncem pohodově 3:0. Jenže fotbalisté posledních Pardubic ucítili proti uvadajícímu soupeři šanci, ze zápasu vykouzlili dvěma góly obrovské drama. Severočeši nakonec tři body uválčili. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vzadu nám chybělo Martincovo velení, přiznal Kozel po dramatu s Pardubicemi

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.09.2025 (20:27)     Sekcia sport

Po prvním poločase se jablonecký kouč Luboš Kozel mohl tetelit spokojeností, jeho tým Pardubice drtil 3:0. Přesto se o výhru stále neporažení Severočeši třásli až do konce. Východočeši na Střelnici padli „jen“ 2:3. „Musím si cenit toho, že i když nám to pak nešlo, urvali jsme to týmovostí,“ oddychl si Kozel.

 

Koledovali jsme si o gól. A dostali ho, pravil chrudimský kouč Veselý

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.05.2020 (11:46)     Sekcia sport

V přehnaném respektu vůči protivníkovi a také v prospaném úvodu. Tam je podle trenéra chrudimských fotbalistů Jaroslava Veselého třeba hledat důvody porážky jeho týmu 0:1 v úterním druholigovém duelu v Třinci. „Tohle nás stálo body,“ měl Veselý jasno. „Koledovali jsme si o gól a ten jsme také dostali,“ dodal pro klubový web chrudimského MFK.

 

Bídná Olomouc. Nevidím světlo na konci tunelu, přiznal kouč Moták

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2020 (10:43)     Sekcia sport

Olomoučtí hokejisté po rozjezdu extraligy dál čekají na výhru. V domácím zápase podlehli Zlínu 1:4, když vůbec nedokázali být konkurenceschopní. „Minimálně do půlky jsme špatně bruslili a tahali jsme za špatný konec toho pomyslného provazu. Měli jsme i špatné souboje, prohrávali jsme je, špatně jsme dobruslovali. Od půlky jsme se lehce zlepšili, ale nestačilo to,“ uznal domácí kouč Zdeněk Moták.

 

Jablonecký trenér Horejš: Jsem zklamaný z výsledku, ale hlavně z výkonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2023 (09:16)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce nepotvrdili výhru a solidní výkon z Ostravy před týdnem a včera v utkání 20. kola 1. ligy prohráli na stadionu rozjeté Sparty jednoznačně 0:3. „Vůbec jsme neměli kvalitu na míči, měli jsme jednoduché ztráty, směrem dopředu jsme si až na jednu šanci nevytvořili nic a takhle se tady nedá hrát,“ láteřil jablonecký kouč David Horejš.

 

Jablonecký poločas hrůzy. Na lavičce jsme plno věcí nechápali, kroutil hlavou Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.11.2025 (18:44)     Sekcia sport

Halloween byl v pátek, fotbalový Jablonec ho prožil o den později. Severočeši mohli v případě výhry nad Zlínem znovu poskočit do čela tabulky, místo toho v poločase s nováčkem soutěže hořeli 0:3. „Nejhorší poločas, co jsem v Jablonci,“ hlesl kouč Luboš Kozel. Zelenobílí doma poprvé po devíti měsících padli 1:3.

 

O gól jsme si koledovali. Ale o to víc si výhry cením, říká plzeňský kouč Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (07:12)     Sekcia sport

Týden po skalpu Sparty (3:2) byl jeho tým k nepoznání, na sobotní výhru nad Českými Budějovicemi (2:1) se pořádně nadřel. Nebýt mizerné koncovky Dynama a výtečného brankáře Staňka, dost možná by Plzeň neměla ano bod. „Nesehráli jsme dobrý zápas, ale o to víc si výhry cením," prohlásil trenér Michal Bílek. Viktoria tak zůstane na čele tabulky minimálně do příštího kola.

 

Jedno z nejhezčích vítězství, ale satisfakce je silné slovo, přiznal Kozel

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2024 (23:34)     Sekcia sport

Před půl rokem mu nové vedení Liberce řeklo, že s ním už nepočítá, protože by nemusel přijmout velké změny v klubu. Nyní se kouč Luboš Kozel k Nise vrátil s Jabloncem a jeho mužstvo svého rivala znemožnilo debaklem 5:0. „Výsledek hovoří za vše. V zápase nám vyšlo vše tak, jak jsme si přáli,“ jásal Kozel po historickém triumfu.

 

Na derby se Spartou Trpišovský čekat nemíní, titul chce už po dvou kolech

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2020 (21:05)     Sekcia sport

Nadřeli se, až to hezké nebylo. A v závěru se ještě strachovali. Však toho měli slávisté plné zuby, když v epilogu základní ligové části konečně udolali Zlín a připsali si povinnou výhru. „Dohrávali jsme silou vůle. Ale žádný div, když jsme museli poslední zápasy zvládnout ve dvanácti, třinácti lidech,“ ulevilo se trenéru Jindřichu Trpišovskému po Masopustově vysvobozující trefě čtvrthodiny před koncem.

 

Zdevastovali jsme výhru ze Slovácka, jsme o měsíc zpátky, smutnil Frťala

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.10.2024 (17:58)     Sekcia sport

Zase už neplatí, že jsou z nejhoršího venku. I kouč fotbalových Teplic Zdenko Frťala po domácí prohře 1:2 s pražskými Bohemians prohlásil: „Zdevastovali jsme předešlou výhru ze Slovácka a vrátili jsme se o měsíc zpátky, kdy jsme byli smutní.“

 

Pořád musíme pracovat na zakončení, nabádá ostravský kouč Kozel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2021 (06:58)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku zakončili přípravu na jarní část první ligy výhrou nad druholigovou Líšní 2:0. „Nepojali jsme to úplně jako generálku, že by hrála základní sestava,“ řekl ostravský trenér Luboš Kozel. „Vzhledem k programu, jaký nás čeká, jsme chtěli, aby bylo vytíženo co nejvíce hráčů, aby byli v naději a připraveni, když na ně dojde, což bude potřeba.“

Sparta nás nepřekvapila, říká trenér Kozel. Mrzí ho, že Jablonec nevystřídal dřív

Odchod van Burena? Nečekali jsme to, říká liberecký kouč Kozel

Zklamali jsme, Tottenham byl totálně odstřelený, uznal po debaklu kouč slávistických mladíků

Trpišovský: Místy to byla drtička, jeli jsme na doraz

Po pohřbu euforie, Jablonci vyšel risk. Musím být nadšený, jásá Kozel

Kozel shrábl sníh i tři body. Věřili jsme, že se nám pomoc vrátí, usmál se

Trpišovský: Laxní bránění nás málem stálo výsledek. Kačaraba? Nevypadá to dobře

Z odpadlíka do základu. Za gól jsem rád, navíc jsme to urvali, těší Řezníka

Po dlouhé době jsme vyhráli, i když jsme nebyli lepší, uznal Trpišovský

Faul Slavie za červenou kartu? Jiné řešení to přeci nemá, tvrdí Kozel

Limituje nás finální řešení akcí, litoval po remíze se Spartou trenér Baníku Kozel

Trest pro Peltu? Všichni vycítili, že by mohlo být lehčí získat naše hráče, přiznal Kozel

Jablonec zahodil šanci na první místo. Z centrů jsme měli vytěžit víc, přiznal zklamaný Kozel

Pohádal se s fanoušky kvůli rasismu. Je to smutné, řekl jablonecký Jawo, jemuž se Olomouc omluvila

Úleva v Jablonci. To byl koncert! vtipkoval Pelta po nervózním výkonu

První kontakt s klubem? Po soudu s Peltou, říká jablonecký trenér Kozel

Rulík: Jsme šťastní, že jsme neprohráli. Ale nesmíme to přeceňovat…

Kozel po konci úctyhodné série: V úvodu jsme jen couvali, teď se musíme oklepat

Šťastná výhra, koledovali jsme si. O to víc je cenná, říká plzeňský Bílek

Stále jsme v krizi, řekl kouč volejbalistek Liberce po výhře v Ostravě

Postup přes Duklu, úsměv Jawa i obavy o trávník. Nečeká nás nic lehkého, tuší Kozel

Slovácko vyhrálo zaslouženě, uznal pardubický kouč Kováč. V zimě plánuje přivést posily

Dvě podobné situace, ale penaltu kopala jen Slavia. Kozel kritizoval metr sudího

Provod bránil výkony Slavie v Lize mistrů

Ligová kuriozita. Brankář dal málem gól. Trenér zjišťoval, jestli by platil

Úžasný podzim, ale už se potřebujeme vyspat. Priske je pyšný a šťastný

Totálně jsme selhali, uznal Trpišovský. Dál musí hledat hráče do středu pole

Třebíčští hokejisté urvali last minute výhru, jako poslední zůstali bez ztráty

Proč bychom v Evropě nemohli být my, ptal se jablonecký hrdina Puškáč

Klimeš poprvé vychytal sparťany. Urvali jsme výhru hokejovým srdíčkem, ocenil

Jsme hrdí na to, co jsme dokázali, řekl kouč Maroka. Ve finále fandí Francii

Rada se s Kozlem hádal. Pokud si hráč nastřelí ruku, je to dřevák, rýpl si jablonecký kouč

Trefili jsme se do hráčů, z nichž ani jeden pořádně nehrál, libuje si Liberec zachraňující Kozel

Na únavu z mistrovských oslav Rada nespoléhal, přesto byl po výprasku rozčarovaný: Nebyli jsme ani sparingpartnerem

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy