Trosečník přežil dva dny na moři: Zachránil ho skútr

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.10.2025 (05:01)     Sekcia bulvár

Ztratil se na moři. A přežil! Na skútru, přírodě napospas, strávil celé dva dny. Neuvěřitelný příběh teď může vyprávět bývalý zápasník Layonel Ramirez Collado (27). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Muž strávil v plachetnici na širém moři 24 dní: Přežil díky láhvi kečupu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.03.2023 (16:54)     Sekcia bulvar

Neuvěřitelných čtyřiadvacet dní strávil na otevřeném moři Elvis François. Sedmačtyřicetiletý rodák z Dominikánské republiky opravoval svou plachetnici, když jej zastihla bouřka a odnesla ho na širé moře. Nakonec ho zachránila kolumbijská pobřežní stráž. Dlouhé týdny na moři prý přežil díky láhvi kečupu, sušenému česneku a koření. Poté, co se o tom dozvěděl výrobce pochutiny, rozjel rozsáhlou pátrací akci!

 

Dětí se v moři zmocnil silný proud: Táta (†36) je zachránil, sám však utonul

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.08.2020 (21:32)     Sekcia bulvar

Koupání v moři u velšského pobřeží se změnilo v kruté drama. Voda začala být rozbouřená a dvě děti Jonathana Stevense (†36) z Telfordu odtáhl proud. Otec se zachoval jako pravý hrdina a své potomky z moře zachránil. Sám při tom ale bohužel zemřel.

 

Eitan (5) jako jediný přežil pár lanovky: Táta ho tiskl v náručí, a tím ho zachránil!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.05.2021 (12:09)     Sekcia bulvar

Malý Eitan Biran (5) je jediný, kdo přežil nedělní hororový mnohametrový pád lanovky v Itálii. Lékaři se ho chystají probudit z umělého spánku poté, co chlapec utrpěl mnohočetná zranění. Vyhráno ale ještě nemá, záleží na vývoji jeho stavu v příštích dnech. Při pádu ho zachránil tatínek – držel ho v náručí a chránil ho tak vlastním tělem!  

 

Eitan (5) jako jediný přežil pád lanovky: Táta ho tiskl v náručí a tím ho zachránil!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.05.2021 (12:09)     Sekcia bulvar

Malý Eitan Biran (5) je jediný, kdo přežil nedělní hororový mnohametrový pád lanovky v Itálii. Lékaři se ho chystají probudit z umělého spánku poté, co chlapec utrpěl mnohočetná zranění. Vyhráno ale ještě nemá, záleží na vývoji jeho stavu v příštích dnech. Při pádu ho zachránil tatínek – držel ho v náručí a chránil ho tak vlastním tělem!  

 

Trosečník se psem přežil dva měsíce na otevřeném moři: Jedl syrové ryby a pil dešťovou vodu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.07.2023 (14:07)     Sekcia bulvar

Na dobrodružnou cestu z Mexika do Francouzské Polynésie se před několika týdny vydal námořník Tim Shaddock (51). Na cestě ho ale zastihla bouře, která zničila elektroniku na jeho lodi. Rodák ze Sydney uvízl se svým pejskem Bellou uprostřed Tichého oceánu. Trvalo dva měsíce, než jej zahlédla a zachránila rybářská loď. Osm týdnů se živil syrovými rybami a pil dešťovou vodu. Ovšem to nebylo poprvé, kdy Tim čelil těžké životní zkoušce. Před několika lety bojoval s rakovinou.

 

Muže při plavání v Egejském moři odtáhly silné proudy: Život mu zachránil zatoulaný dětský míč

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.07.2022 (17:10)     Sekcia bulvar

Muže s kamarádem během koupání v teplých vodách Egejského moře odtáhly silné proudy pryč od pláže. Poté, co se jeden z nich ocitl na otevřeném moři, náhodou k němu připlul ztracený míč, který mu zachránil život. Po 18 hodinách jej nakonec záchranáři nalezli. Jeho přítel je stále nezvěstný.

 

Myslel jsem, že to nezvládnu! Trosečník (51) popsal dva měsíce s pejskem na otevřeném moři

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.07.2023 (10:45)     Sekcia bulvar

Jednapadesátiletý námořník a dobrodruh Tim Shaddock se v dubnu vypravil na katamaránu z Mexika do Francouzské Polynésie. Během plavby ho ale zastihla bouře. Ta muži poškodila elektriku plavidla, a námořník tak na otevřeném moři strávil se svou fenkou Bellou téměř čtvrt roku, během kterého pil dešťovou vodu a jedl syrové ryby. V prvním rozhovoru po záchraně se Shaddock přiznal, že měl velké obavy o svůj život.

 

Trosečník (28) visel dva dny na bóji uprostřed moře: Pojídal mušle, kraby a řasy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.10.2022 (18:26)     Sekcia bulvar

Nizozemská rybářská loď zachránila v Lamanšském průlivu britského kajakáře, který po potopení své lodi přežil dva dny zachycený na bóji. Informoval o tom v pátek server BBC. Podchlazeného a dehydrovaného muže pak vrtulník dopravil do nemocnice ve francouzském Boulogne.

 

Trosečník radí, jak přežit izolaci: Na ostrově žije sám už 23 let!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.05.2020 (11:25)     Sekcia bulvar

Milionář, podivín a novodobý trosečník David Glasheen (76) žije už 23 let na opuštěném ostrově. Celosvětová pandemie se ho tedy vůbec netýká. Moc dobře navíc ví, jak přežít dlouhou izolaci. Jeho rady možná pomohou těm, kteří v karanténě trpí.

 

Námořníka probudila voda v posteli: Trosečník čekal na záchranu na kousku potopené lodi

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.11.2020 (21:38)     Sekcia bulvar

Při tomto námořníkovi stáli všichni svatí! Američan Stuart Bee (62) se stal nedobrovolně trosečníkem na svém vlastním plavidle. Jeho loď se totiž po mechanické závadě potopila a z moře z ní zůstala čouhat pouze část přídě. Právě na ní přežil muž v nesnázích do doby, než byl zachráněn nákladní lodí.

VIDEO: »Půjčil« si sdílený skútr a v dodávce ho odvezl do Kbel. Zlodějova (29) výmluva se strážníkům nezdála

Dětí v moři se zmocnil silný proud: Táta (†36) se jim vydal na pomoc, sám však utonul

Kutil jezdil po Ostravě: Skútr si slepil izolačkou

Z Chorvatska až do Jablunkova: Zloději sebrali skútr za půl milionu!

VIDEO: Duchaplný strážník zachránil v centru Prahy život. Muži (43) tekla krev a přestával dýchat

Zemřela hvězda Zmizelé i Zoufalých manželek(†65): Srazil ji elektrický skútr! Řidič pak ujel

Porsche přestavěli na sněžný skútr

Toulavý býk osedlal skůtr: Proháněl se na něm po ulici, pak havaroval

Z Chorvatska až do Jablunkova: Zloději sebrali skútr za půl milionu! Policie je dopadla

Hrdina s rakovinou zalehl granát, aby zachránil ostatní: Útok Hamásu jako zázrakem přežil

Tři trosečníci strávili 28 hodin na otevřeném moři: Čelili hejnu medúz i útoku žraloka!

„Kutil Tim“ z Ostravy: "Vytunil" si skútr montážní pěnou a lepicí páskou!

Se zákazem řízení se proháněl na kradeném skútru, policie ho našla za hodinu. „Půjčil mi ho kámoš,“ vymlouval se

Strnul s křečemi na hrudníku! Muže (37) při práci ochromila elektřina, zachránil ho kolega

Americká herečka zemřela na následky tragické nehody. Na ulici ji srazil skútr

Jet autem s dětmi k moři není problém

Senior (†73) zkolaboval při hašení vlastního auta: Zachránil ho výboj policejního defibrilátoru

Zoufalý majitel přišel o skútr za 20 tisíc: Řídila ho feťačka, policisté ho našli během desítek minut

Na chlapečka v moři si brousil zuby žralok! Na poslední chvíli ho zachránil policista

Koupání v moři podceňujeme: Jak na zákeřné proudy a další nástrahy?

Trapas Ornelly a Josefa Koktových: Manželé si užívali sex v moři. Intimní hrátky přerušil plavčík

80 let od osvobození koncentráku v Sobiboru: Přežil jediný Čech, využil vzpoury

Záchranáři hledají hrdinu z Kolína: Zachránil Honzu a zmizel

Duchapřítomný strážník Michal: Zachránil penzistu, který zkolaboval na poliklinice

Opilý mladík přežil na Zlínsku srážku s vlakem: Po zábavě usnul v kolejišti!

Rybář přežil tři měsíce ztracený na širém moři: Jedl želvy a šváby

Táta skočil šipku na mělčině a zlomil si vaz: Všímavý syn (9) mu zachránil život

Vězeňský kuchař Jirka zachránil v parku život běžci: Manželka poděkovala dojemným dopisem

Hoch jako tříletý přežil požár rodinného domu: Popsal život s těžkými popáleninami

Psí hrdinové: Bernardýn „medvídek“ Bamse a jeho netradiční život. Strávil ho na moři

Muže brutálně napadla milovaná stafordka: Aby přežil, museli ji uškrtit!

Žít ještě minutu, hodinu, možná i den. Vzpomínky skauta, který přežil Osvětim

35 hodin v potopené lodi: Pár přežil nehodu v Egyptě díky vzduchové bublině

900 chlapců vyrval smrti! Hrdina Antonín zachránil více dětí než Winton

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy