Litvínovský kouč Petr: Šli jsme do kopce, s Hradcem se nemůžeme rovnat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.11.2025 (10:07)     Sekcia sport

Stále barážové místo, jedenáctibodová mezera na Kladno a Mladou Boleslav, nedělní extraligová porážka doma 1:3 s Hradcem Králové po prospaném úvodu. I reprezentační přestávka bude v hokejovém Litvínově neklidná. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

S nejlepšími se nemůžeme rovnat, hrajeme stiga hokej. Varaďa popsal mezery juniorů

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.07.2020 (06:18)     Sekcia sport

Bývalý kouč juniorské reprezentace Václav Varaďa rozebírá problémy českého hokeje. Na vině jsou rodiče, agenti a systém připomínající telenovelu.

 

Litvínovský Gut při prvním dvougólovém večeru myslel i na hattrick

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     18.09.2024 (22:33)     Sekcia sport

Litvínov - Litvínovský útočník Michal Gut za celou minulou sezonu nastřílel jen tři góly, ale v dnešním zápase úvodního kola extraligy oslavil hned dva. Pomohl tím k vítězství 4:2 nad Hradcem Králové....

 

Gut. Echt Gut! Nečekaný hrdina Litvínova se učí i od Kašeho: Dost se ptám

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.09.2024 (07:46)     Sekcia sport

Příjmením Dobrý, výkonem výborný. Litvínovský hokejista Michal Gut se nečekaně pasoval do role hrdiny chemiků, obrat s Hradcem Králové gólově odřídil. Prožil první dvoubrankový večer kariéry, přesto po středeční výhře 4:2 v letošní extraligové premiéře euforicky nejančil: „Nemůžeme dělat závěry po jednom zápase.“

 

Litvínovský trenér Országh: V karanténě jsme dělali taktiku online

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.08.2020 (09:59)     Sekcia sport

Slovenský kouč Vladimír Országh už zase energicky cepuje hokejisty Litvínova na ledě, Verva po covidové karanténě obnovila v půlce týdne přípravu na extraligu. „Návrat na led byl rychlý. Čekali jsme na kontrolní výsledky testů, a když jsme je dostali, hned ve středu odpoledne jsme do toho šlápli,“ řekl trenér po pátečním drilu.

 

Baník v poháru testoval složení obrany. Tu teď prověří Sparta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.10.2021 (07:24)     Sekcia sport

Pohárový duel s Hradcem Králové měl být i zkouškou ostravské obrany před Spartou, kterou Baník ve 12. kole první ligy hostí v neděli od 15.00. „Bral jsem to jako test,“ potvrdil ostravský trenér Ondřej Smetana. „Utkání jsme si ale zkomplikovali laxností a špatným bráněním. Dali jsme soupeři dostatek prostoru, takže se jednoduše dostal do vedení. Byli jsme nedůslední, což si nemůžeme dovolit.“

 

Zahazujeme šance, to si nemůžeme dovolit, litoval příbramský kouč Horváth

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.12.2020 (17:16)     Sekcia sport

Druhá prohra v řadě a situace fotbalové Příbrami se opět silně komplikuje. Stejně jako v úterý na Bohemians byly klíčem k bodům zahozené stoprocentní šance. „V naší situaci si takové zahazování tutovek nemůžeme dovolit,“ konstatoval kouč Pavel Horváth.

 

Vítkovice doma selhaly. Kouč Holaň: Nemůžeme se vymlouvat, je to špatné

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2023 (11:43)     Sekcia sport

Na začátku druhé třetiny sice vedli vítkovičtí hokejisté nad Hradcem Králové 2:0, pak však přišel zlom. Hosté snížili, na ledě začali kralovat a v posledních pěti minutách nastříleli Vítkovickým tři góly. Domácí tak ve 42. kole extraligy zůstali po prohře 2:5 bez bodu.

 

Na Schicka nemáme, nemůžeme si dovolit rozhazovat, tvrdí kouč Lipska

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2020 (12:38)     Sekcia sport

Julian Nagelsmann, trenér fotbalistů Lipska, zpochybnil setrvání reprezentačního útočníka Patrika Schicka v týmu. Podle jeho slov si německý celek nemůže dovolit českého fotbalistu vykoupit z AS Řím za dohodnutých podmínek. „Nemůžeme rozhazovat penězi,“ říká kouč.

 

Plzeňský kouč Bílek: Prohra s Hradcem je pro nás rána, musíme se z ní rychle oklepat!

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.01.2023 (18:07)     Sekcia sport

Plánoval s Plzní útok na ligovou obhajobu, přál si úspěšný start do jara. Jenže po sobotě je všechno jinak. Kouč Michal Bílek musel zkousnout nečekanou domácí porážku s Hradcem Králové (1:2). „Je to samozřejmě velká komplikace," povzdechl si trenér Viktorie.

 

Litvínovský kouč Růžička: S videem zvolníme. Hráčům už se to motá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.12.2021 (09:46)     Sekcia sport

Neslavný návrat. Hokejový kouč Vladimír Růžička se poprvé od svého odchodu z Hradce Králové představil na ledě Mountfieldu jako soupeř, se svým novým týmem Litvínovem ale neuspěl; favorit urval extraligovou bitvu 3:2. „Rozhodlo to, že jsme udělali hrubé chyby. Soupeř má kvalitu a potrestal je,“ hodnotil.

Köstl: Musíme být lepší, pokud se chceme rovnat s Evropou. Nálada není dobrá

Litvínovský kouč Országh velí: Udržet energii, stop kolapsům

Bez klíčových hráčů bude finiš na krev, tuší litvínovský kouč Mlejnek

Baráž? Litvínovský kouč Petr raději filozofoval o manželkách

Šílená přestřelka. Italové jen útočili, kouč Gattuso uznal: Jsme blázni, byla to vražda

Jsme přesvědčení, že jsme silnější. Rozhodne ale přístup, říká plzeňský Bílek

Kouč Veselí lituje remízy s Brnem: Hrát na jistotu, to byla smrt

Když Lingr zůstane, budeme slavit. Vlček je zpět v pravý čas, řekl kouč Slavie

Baroko znovu na scéně, Trpišovský zkritizoval své hráče. Takhle nemůžeme uspět, řekl

Jsme tři dědci, co vědí, jak na stádo divočáků, ujišťuje litvínovský kouč Broš

Mrzí mě to. Vím, že kamarádi být nemůžeme, reaguje reprezentační kouč na kritiku útočníka

Doba koronavirová? Jsme zvyklí improvizovat, říká rychlobruslařský kouč Novák

Chyb jsme udělali na pět zápasů, nechápal litvínovský kouč Országh

Prohra o 44 bodů? S Německem se nemůžeme rovnat, říká trenérka Ptáčková

Klepal se nám zadek, ale zvedli jsme se včas, říká litvínovský kouč Růžička

Klasický Růžičkův beton. Musíme to zlomit, velí litvínovský Látal

Olomouc bez marodů nedala podruhé za sebou ani gól. Na play off budeme kompletní, věří kouč

Zklamaný kouč Klokanů: Penalty? Byly to od nás školácké fauly, takhle si nemůžeme počínat

Zemřel legendární litvínovský hokejista a trenér Josef Beránek starší

Neči to prolomí a bude se rovnat Pastovi, říká Zadina. Zlepšit se chce také Hronek

Velké ambice střídá zklamání. Vítkovice selhaly. A Lakatoš? Jeho boj, říká kouč

Musíme začít vyhrávat, uvědomuje si zlínský kouč Vrba

Možná jsme měli být pasivnější, řekl kouč osmnáctky Petr po debaklu s Ruskem

Zbořil to pokadil, řekl třinecký Varaďa

Dali jsme na frak prognostikům, lebedí si litvínovský kouč Mlejnek

Úspěšnost jsme zvedli, hodnotí sezonu litvínovský kouč Mlejnek

Bohemians vyhrávají i pro Ďolíček. Pro nás cenné peníze, říká kouč Veselý a chystá návrat Hybše

Sparta udělala s Vrbou dobrý krok. Ale Plzeň se mnou ještě lepší, smál se kouč Bílek

Fotbal na šikmé ploše. Hostovický unikát nutí hrát do kopce a z kopce

Frustrace ve Ferrari roste. Piloti přiznávají: S autem se trápíme, soupeřům se nemůžeme rovnat

Slovácko vyhrálo zaslouženě, uznal pardubický kouč Kováč. V zimě plánuje přivést posily

Litvínovský asistent Kočí: Nemůžeme hráče tepat za každou chybu

Prohra bez gólu, zranění. Tlačili jsme to do kopce, hlesl kouč Komety po facce

Domácí trápení pokračuje. Od začátku jsme byli v křeči, řekl Veselý po Hradci

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy