Přišel nakoupit telefony, jenže... Zaplatil pepřákem!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.11.2025 (05:05)     Sekcia bulvár

Předstíral zájem o obchod, ale zaplatit se nechystal. Kriminalisté teď hledají muže, který se počátkem října na Praze 4 pokusil uloupit deset iPhonů. Hrozí mu až 10 let vězení. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nakoupit, přinést léky, vyvenčit psa: Dobrovolníci v Plzni pomáhají potřebným

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.11.2020 (13:37)     Sekcia bulvar

Nakoupit, přinést léky, vyvenčit psa, s prosbami o pomoc se na speciálně zřízené lince v Plzni telefony netrhnou. Na 130 dobrovolníků denně vyráží pomáhat seniorům a všem potřebným. Obracejí se na ně i matky samoživitelky či lidé v obtížné životní situaci.

 

Při bleskových záplavách umírali lidé: Anonymní dárce 20 obětem zaplatil pohřeb v USA

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.08.2021 (16:37)     Sekcia bulvar

Pohřby 20 osob, které zemřely během bleskových záplav v americkém státě Tennessee, uhradil anonymní dárce. Muž, který si výslovně přál zůstat v anonymitě, osobně přišel do několika pohřebních ústavů, které se staraly o oběti povodní, a za obřady zaplatil, napsala dnes agentura AP.

 

Šok na benzínové pumpě: Muž přišel zaplatit úplně nahý!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.02.2022 (15:55)     Sekcia bulvar

O pořádný poprask se postaral 27. ledna muž na předměstí Sydney Edgecliff. Na benzinové pumpě natankoval a šel zaplatit. Na tom by nebylo nic zvláštního. Jenže on byl úplně nahý! Muž obsluhující pumpu zůstal v šoku bez sebe a rychle odvrátil zrak. Naháč mezitím v klidu zaplatil a s ještě větším ledovým klidem odešel. 

 

Před jízdou se opil a pak přišel o pyj: Mladík zaplatil za alkohol za volantem vysokou cenu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.10.2021 (20:26)     Sekcia bulvar

Nemyslíš, zaplatíš. Ukázkový příklad rizika jízdy pod vlivem alkoholu je případ 29letého Američana Paula Berryho z Missouri. Před jízdou za přítelkyní se posilnil pár panáky a ošklivě havaroval. A aby toho nebylo málo, muž kvůli nehodě přišel o penis! 

 

Hrozil pistolí i pepřákem

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     20.09.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

Neodbytného agresora krotil muž z Havířova. Cizí muž ho na ulici napadal, tak na něj vytáhl legálně drženou pistoli.

 

Nevyužitá polní nemocnice v Letňanech. Stát jen za pronájem zaplatil přes 50 milionů korun

Zdroj Zdroj: blesk.cz     31.01.2021 (18:10)     Sekcia bulvar

Na konci října byla v pražských Letňanech postavená polní nemocnice, kdyby se koronavirová situace výrazně zhoršila. Jenže nemocnice nebyla vůbec aktivována a v neděli večer ve videu na svých sociálních sítích řekl premiér Andrej Babiš (ANO), že končí kvůli finanční neúnosnosti. Stát dosud jen za pronájem ploch zaplatil zhruba 51 bez DPH milionů korun.

 

Obchod chtěli pro Vísky zachovat: Je bez obsluhy, prodavačka jen vyloží zboží

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2023 (13:43)     Sekcia bulvar

Nenechat své obyvatele bez možnosti si každý den nakoupit se rozhodla obec Vísky na Blanensku. Od jednoty odkoupila obchod a  přeměnila ho na bezobslužný. Poprvé si v něm budou moci lidé nakoupit už v půlce měsíce.

 

Obchod chtěli pro Vísky zachovat: Je bezobslužný, prodavačka jen vyloží zboží

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.06.2023 (13:43)     Sekcia bulvar

Nenechat své obyvatele bez možnosti si každý den nakoupit se rozhodla obec Vísky na Blanensku. Od jednoty odkoupila obchod a  přeměnila ho na bezobslužný. Poprvé si v něm budou moci lidé nakoupit už v půlce měsíce.

 

Zapálil si cigáro a... od souseda dostal dávku pepřákem

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     11.06.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Cigaretový dým linoucí se z balkonu u vedlejšího bytu rozzuřila muže (46) v Brně tak, že popadl pepřový sprej a svému sousedovi (40) nastříkal nepříjemný plyn do očí. A mělo to dohru.

 

Polka šla do Lidlu nakoupit celer: Přinesla si domů hada!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.06.2024 (05:00)     Sekcia bulvar

Měl to být nákup jako každý jiný. Jenže pro obyvatelku polské Poznaně zdánlivě rutinní návštěva místního Lidlu skončila div ne infarktem! Z balení řapíkatého celeru totiž vylezl jedovatý had!

Obchody včera konečně otevřely a lidé je vzali útokem: Jdeme nakoupit!

Podvodnice naslibovala telefony, sebrala peníze a zboží nikdy nedodala. Škoda šplhá ke 150 tisícům

Drahá sranda motorkáře na Karlovarsku: Přišel o řidičák kvůli riskantní jízdě

Obchody se na svátky uzavřou, kdy a kde si nakoupit?

Policie vyšetřuje šikanu na Plzeňsku: Praštíme ji kamením a pak pepřákem do oka!

Kradené zboží mu prodávala celá Praha! Cizinec je posílal dál, přišel si na milion

Amatér "vylepšil" slavný barokní obraz. Vandalství, tvrdí experti, lidé se ale smějí

Zlevněte chytré telefony pro důchodce, žádá kvůli eRoušce Babiš. Aplikaci má půl milionu lidí

Jak výhodně nakoupit a na co dát pozor? Poradíme, jak na Black Friday

Nečekané setkání na Šumavě: Vlka zahnal pepřákem

Hrubián v Brně najížděl do ženy nákupním vozíkem! Bránila se „pepřákem"

Plyn nad zlato! Brněnský dopravní podnik chtěl nakoupit na burze, neuspěl!

Řidič opětovně odmítl nechat zvážit kamion: Už ho to stálo 200 tisíc korun...

Za návštěvu u Zemana bez respirátoru zaplatil Vondráček méně: 8 tisíc díky projevené lítosti

Za roušku pokutu zaplatil, ale... Teď Klaus žaluje ministerstvo

Brazilec zaplatil výkupné, ale manželka se nevrátila: Unesla sama sebe?

Mladík (†18) se zastřelil na střelnici! Zaplatil si zážitek a prohnal si kulku hlavou

Blatný: Nakoupit musím, sportovat ne. Fitka má za riziko, experti varují před chátráním Čechů

Mladík (19) z Karviné zaplatil za sex falešnými bankovkami: Prostitutku podvedli i jeho kamarádi

Brosnanovi hrozilo vězení, za koupání v národním parku zaplatil tisíce

Malotřídka v Branticích začala testovat žáky: Zaplatil je sponzor

Turistu šokoval účet v oblíbeném chorvatském letovisku: Za malou svačinu zaplatil skoro 1700 Kč

Daniela (23) na vagónu zasáhl elektrický proud, hořel a přišel o polovinu těla!

Kačenky zraněné při pádu se majitelé vzdali. Léčbu zaplatil spolek, milá fenka teď vyhlíží nový domov

Fanoušek modelce zaplatil půl milionu za jediné video. Nahota v tom ale nehrála roli

Toníček (†11) se koupal, kde nesměl: Zaplatil za to životem! Hlídat ho měl dědeček

Statisícová krádež! Zloděj obral muže v Praze 3 o peněženku, z jeho karty si pak namastil kapsy

Tajemný milionář zaplatil za léčbu holčičky: Ve 4 letech se konečně poprvé postavila!

Youtuber za mučení přítelkyně dostával zaplaceno: Stříkání pepřákem, bití, svlékání před kamarády

Labuťák bránil rodinu proti vlaku: Přišel o křídlo!

Pátrání po chmatákovi: Muž našel odložený batoh, sebral ho a cizí kartou několikrát zaplatil

Výhodně nakupte telefony i obří televizor. Největší jarní slevy u Xiaomi

Vojta zahnal vlka pepřákem: Tvrdí, že po něm šel, podle ochranářů byl jen zvědavý

Poslední šance. Xiaomi nabízí nejlepší telefony za letošní nejnižší ceny

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy