Poullain musí dělat do 86 let: Nemáte právo ani na jednu korunu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     19.11.2025 (08:06)     Sekcia bulvár

„Moje účetní mi říká: „Hele Chantal, už máme věk na důchod.“ Šly jsme, promiňte, do velmi smutné budovy, která by také potřebovala pozitivní barvy, zažádat o důchod, a přišla slečna, co pro nás může udělat. Prej mám nárok na důchod," říká Chantal Poullain (69). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Chantal Poullain se obává zavření divadel: Člověk musí žít den po dni, ale jak přežívat finančně?

Zdroj Zdroj: super.cz     27.11.2021 (21:31)     Sekcia bulvar

Herečka Chantal Poullain (65) neviděla svou rodinu ve Francii celou věčnost. Kvůli covidu jsou v kontaktu jen skrze videohovory.

 

Poullain: My Francouzi jsme hovada, myslíme si, že nám každý musí rozumět

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2021 (14:01)     Sekcia bulvar

Chantal Poullain (65) zavzpomínala na seznámení jejího tatínka s Bolkem Polívkou (72). Herce si vzala v roce 1987 a rozvedli se o 15 let později. V primáckém pořadu 7 pádů Honzy Dědka také prozradila, proč syna Vladimíra (32) neučila jeho mateřštinu a čím se bude živit v dalším lockdownu.

 

Vánoce u moře nikdy. Miluju ty české, říká Chantal Poullain. Zato Silvestr nenávidí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.12.2021 (16:00)     Sekcia bulvar

Chantal Poullain je nejenom herečka, ale také malířka a šansoniérka. Ráda fotografuje a miluje jízdu na koni. I když patří mezi nejznámější tváře v Česku, je stále velká trémistka a na jeviště ji prý musí doslova vykopnout. Proč má ráda tradiční Vánoce a co nového právě chystá?

 

Chantal Poullain se musí obrnit trpělivostí. Svoji rodinu ještě pár týdnů neuvidí

Zdroj Zdroj: super.cz     05.12.2022 (07:46)     Sekcia bulvar

Herečka Chantal Poullain (66) stále odkládala cestu do své rodné Francie. Během letních měsíců ji děsily zprávy o tom, jak letiště po celém světě nezvládají nápor turistů po koronavirové pandemii. Nechtěla nikde uvíznout během cesty, proto rodinu chtěla navštívit až na podzim, to se jí ale nepovedlo.

 

Tohle je ten důvod, proč nemáte cvičit na plastové židli

Zdroj Zdroj: super.cz     26.05.2020 (18:10)     Sekcia bulvar

Existuje mnoho činností, které byste neměli dělat na zahradním nábytku z plastu. Určitě si na něj nestoupejte, nehoupejte se na něm, neseďte na něm ve dvou, pokud tedy nemáte muší váhu, a rozhodně na něm netančete. Že jsme na něco zapomněli? Necvičte na něm! Ale koho by napadlo vzít si desítky kil vážící činku na posilování a dosednout s ní na židli z plastu?

 

Zbraň jako právo na obranu... senátoři chtějí změnu Ústavy

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.06.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Právo bránit se zbraní v ruce má být v ústavě. Včera o tom rozhodli senátoři, kteří odsouhlasili návrh senátora a bývalého policejního prezidenta Martina Červíčka (48, ODS). O normě ale musí ještě rozhodnout Sněmovna, kde pro ni musí zvednout ruku nejméně 120 poslanců.

 

Herečka Anna Polívková ( 43): Obě ruce v gypsu!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.11.2022 (12:00)     Sekcia bulvar

Na první pohled nevinná sázka. „Jasně, že ujedu na kolečkových bruslích víc než sto metrů,“ tvrdí hlavní postava v podání Anny Polívkové (43). Neujede! A ještě se ošklivě zraní. A když nemáte funkční ani jednu ruku, je jasné, že vám to od základu musí změnit život.

 

Senior (84) žije v nádherném sídle po významném senátorovi: Za nájem neplatí ani korunu!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.10.2023 (22:04)     Sekcia bulvar

Snad každý zná alespoň jednoho šťastlivce, který žije v levném nájemním bytě. Zatímco mnozí se s majitelem přetahují o každou korunu, někdo se roztahuje v prosluněném 3+1, za které platí jako za jednu běžnou cimru. Existují však ještě větší štístka…

 

Štědrý den stráví se synem a jeho novou přítelkyní. Chantal Poullain bude kupodivu dělat společnost i slavný exmanžel

Zdroj Zdroj: super.cz     24.12.2021 (14:25)     Sekcia bulvar

V Česku žije více než tři desítky let. Chantal Poullain (65) se ale stále obklopuje francouzskou kulturou a to platí i o Vánocích. Na její štědrovečerní tabuli byste u ní jen těžko hledali smaženého kapra, ale rodnou Marseille jí připomínají mořské plody. „Udržuji české zvyky. Ježíšek u nás chodí večer, nikoli jako ve Francii druhý den ráno,“ rozpovídala se Chantal a byla konkrétní v otázce vánoční gastronomie. „Co se týká večeře, tak jsem víc Francouzka. Připravuji mořské potvory a ryby. Dělám jiné jídlo, než je to klasické české.“

 

Šokující diagnóza Chantal Poullain: Teď to trošku špatně nesu, přiznala

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     08.03.2021 (12:00)     Sekcia bulvar

V poslední době herečku Chantal Poullain (64) sužují zdravotní potíže. Po operaci ramene nyní musela vyhledat lékařskou pomoc kvůli utržené sítnici.

Bolek Polívka a Chantal Poullain dojali internet: Láska z archivu!

Chantal Poullain: Když vám je zle, vezměte tužku a pište vše, co cítíte

Bolavá rána pro Chantal Poullain: Jde o Bolka

Sestra Chantal Poullain podstoupila ve Švýcarsku eutanázii! Herečka promluvila

Šarmantní Chantal Poullain potřebuje větší byt: Žije v jiném světě!

Osobní zkušenost jí otevřela oči: Poullain o eutanazii

V Česku mě překvapilo, že se ženy nedepilovaly, vzpomíná Chantal Poullain

Chantal Poullain o smrtelné nemoci: KOST A KŮŽE

Nezbedná Chantal Poullain (66): Noční tokání se známým doktorem z IKEMu?

Opuštěná Chantal Poullain: Na její křest nikdo nepřišel! Kolegové se bojí

Chantal Poullain: SLOŽITÝ BOJ O ZÁCHRANU ZRAKU!

Velká otevřená zpověď herečky Chantal Poullain: O mé rakovině věděli dva lidi!

Chantal Poullain už ví, jaký dárek dá své vnučce. Bude to umělecké dílo

Největší dar ze vztahu s Bolkem Polívkou je náš syn, říká Chantal Poullain

Pořiďte si dárky last-minute za super ceny. Huawei naděluje výrazné předvánoční slevy

Chantal Poullain trpí: Při natáčení se zranila, ale kvůli covidu nemůže na operaci!

Chantal Poullain promluvila o vztazích svého syna Vladimíra: Hvězda Slunečné se jí se vším svěřuje

Dcery exmanžela Bolka Polívky bere jako své vlastní: Chantal Poullain křtily knihu spolu s otcem a nevlastním bratrem

Ze křtu se stal mejdan: Chantal Poullain a její noční flirt s lékařem

Moje první česká slova byla miluji tě a ku*va, prozradila Chantal Poullain

Z křestu se stal mejdan: Chantal Poullain a její noční flirt s lékařem

Chantal Poullain se rozhodla překonat strach a opět vycestuje do zahraničí. Děsila ji situace na letištích

Přiznání Vojnara od Vondráčkové: Tohle se před Luckou stydí dělat

Chantal Poullain děsí: Tohle si napíše na rakev

Plány Chantal Poullain odhaleny: FIRMA NA RAKVE

Bolek Polívka slavil 75: Exmanželka Chantal Poullain oslavu zazdila!

Exmanželka Polívky Poullain: POPRVÉ OTEVŘENĚ O EUTANAZII SESTRY!

Objímačky, a pak domů: Chantal Poullain promluvila o svém fešákovi

Praha zazdila novoroční ohňostroj i videomapping: Město nabídne vstup do zoo, botanické či na věže za korunu

Chantal se prořekla! Utajený spor mezi Bolkem a synem Vladimírem

Špičkoví specialisté na právo ZDARMA poradí na Horké lince Blesku: Volejte už v úterý!

Chantal Poullain to dokázala! Se Zedníčkem míří k oltáři

Chantal Poullain (67): Syn mi řekl, že Češky jsou krásné od pasu nahoru! Mě šokovalo, že se nedepilovaly

Exmanželka Polívky Chantal Poullain (64): Poprvé otevřeně o eutanazii sestry!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy