Brankáři Baníku jeho bývalí fanoušci nadávali: Je nemilé si tohle vyslechnout

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2025 (22:17)     Sekcia sport

Druhou nulu v sezoně odchytal na stadionu, který ze svého nedávného působení velmi dobře zná, brankář Baníku Ostrava Dominik Holec. Baník nedostal gól v lize poprvé od 1. října, kdy zvítězil v Pardubicích 1:0, žádný regulérní ale ani nevstřelil. Po remíze 0:0 v Karviné se Ostravané znovu odlepili ode dna prvoligové tabulky. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Fanoušci Baníku po pádu v Teplicích ukázali hráčům záda. Mají na to nárok, řekl Dvorník

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.05.2026 (17:30)     Sekcia sport

Po posledních porážkách dostávali fotbalisté Baníku od svých fanoušků čočku, pozápasové diskuze mezi kotlem a týmem byly mnohdy divoké. Po prohře 1:2 v Teplicích, po níž už se Ostrava nemůže vyhnout baráži, přišla změna. Když hostující tým přišel k jejich sektoru, fanoušci Baníku se otočili zády. A v tichosti odešli. „Fanoušci na to mají právo,“ prohlásil trenér Josef Dvorník.

 

Baník dál hledá gólového útočníka, brankáři pomohla reprezentace

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.10.2024 (07:33)     Sekcia sport

Bezbrankovou remízou v Mladé Boleslavi zapsali fotbalisté Baníku Ostrava šestý zápas v lize bez prohry za sebou a udrželi čtvrté místo v tabulce. „Samozřejmě bych chtěl mít plný počet bodů, to se nám úplně nedaří. Ale odsud odvážíme plusový bod,“ podotkl trenér Baníku Pavel Hapal. Potvrdilo se, že jeho parta má potíže se střílením gólů.

 

Kozel na lavičce Baníku skončil. Nahradí ho Smetana

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.02.2021 (20:28)     Sekcia sport

Další domácí ztráta Baníku už byla moc. Vedení klubu aktuálně devátého týmu prvoligové tabulky po remíze 1:1 s Teplicemi propustilo trenéra Luboše Kozla. Vedením mužstva byl pověřen kouč béčka Ondřej Smetana, kterému budou pomáhat bývalý excelentní střelec Václav Daněk a bývalí obránci Baníku Ivo Staš a Jan Baránek mladší.

 

Fanoušci v Anglii věnovali zápas českému brankáři. Připravili obrovské choreo

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.02.2026 (08:18)     Sekcia sport

V jejich dresu odchytal na Ostrovech 318 zápasů, před sobotním zápasem 27. kola anglické Premier League proti Bournemouthu si fanoušci West Hamu vzpomněli na českého brankáře Luďka Mikloška. Uplynulo totiž 36 let od chvíle, kdy si připsal první start v dresu Kladivářů. Před utkáním se na jedné z tribun objevilo obrovské choreo s vyobrazením aktuálně sportovního ředitele Baníku Ostrava.

 

Divoký šlágr. Fanoušci narušili zápas Baníku a Sparty

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2023 (17:48)     Sekcia sport

Fanoušci narušili zápas Baníku a Sparty. Jeden vběhl na hřiště, další odpálili nepovolenou pyrotechniku. Jiní si odmítli sundat kukly či šátky.

 

Rasismus na Baníku. Mosquerovi nadávali do opic a černých sviní

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.01.2021 (20:56)     Sekcia sport

Nechutnou tečku mělo dohrávané utkání fotbalové Fortuna:Ligy mezi Baníkem Ostrava a Slovanem Liberec.

 

VIDEO: Fandové Baníku zaplnili patnáct vagónů. Mohou vzpomínat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.05.2020 (12:33)     Sekcia sport

Zavzpomínat na mistrovskou sezonu mohou fanoušci fotbalistů Baníku Ostrava, kteří si koupí vstupenku na zápasy Baníku v Praze se Spartou a v Olomouci. Oba uvidí prostřednictvím streamů 11. a 18. května vždy od 19.22 hodin.

 

Vstávat! Tenhle sen končí. Deset let od zázraku padá Leicester do třetí ligy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2026 (09:46)     Sekcia sport

Snad nikdy za 142 let od založení klubu se nestalo, aby fanoušci pískali na hráče už před výkopem. Většinu času pak jen nadávali, prskali, kroutili hlavou. Nejen oni nechápou, diví se celý svět. Tohle že je ten Leicester City, který před deseti lety napsal možná nejsenzačnější fotbalový příběh všech dob?

 

Laštůvka se loučil s Baníkem, ale konec ještě neoznámil: Třeba přijde nabídka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.07.2023 (06:29)     Sekcia sport

Nikdo se neošíval ani nezlobil, že ligový zápas Baníku se Slováckem začal nejméně s pětiminutovým zpožděním. Naopak! Fandové stáli a bouřili. Tleskali brankáři Janu Laštůvkovi, který se loučil s aktivní fotbalovou kariérou v Baníku.

 

Jeho snem je chytat ligu. Lašty? V pohodě kluk jako já, usmívá se naděje Baníku

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.11.2022 (08:02)     Sekcia sport

Bez osmi centimetrů měří dva metry, nosí rovnátka a teprve v březnu oslavil 18. narozeniny. Náhradní gólman Baníku Ostrava Martin Hrubý netrpělivě vyhlíží premiérový start v nejvyšší domácí soutěži, přes zkušeného Jana Laštůvku ale vede složitá cesta. „Pracuji pořád stejně, Lašty je super parťák,“ odmítá Hrubý rivalitu mezi ostravskými brankáři.

Fanoušci byli ve varu. Po šesti letech se v NHL poprali gólmani

Nové Bazaly mají jasnější obrysy. Budou dominantou Ostravy, věří majitel Baníku

Dvacet let od senzačního titulu! Fanoušci nás tenkrát dovedli až do Stodolní, vzpomíná někdejší opora Baníku

Nový plat Kvaratskhelia šokoval fanoušky. Původně si mysleli, že se jedná o překlep

První liga, nebo jen ta krajská? Piráty v insolvenci pomáhají zachránit fanoušci i bývalí hráči

Nejkrásnější narozeniny, zářil Priske po Baníku. S týmem navštíví i hokejové MS

Fanoušci Baníku popsali, jak přepadli auto s Opavany. A dostali podmíněné tresty

Zabavené choreo, pak strkanice. Slávističtí fanoušci se v centru Milána střetli s policií

APK mafia! Fanoušci v Jihlavě nadávali na baráž. Mají pravdu, doplnil je útočník

Dojemná pocta pro Mikloška. West Ham brankáře přivítal choreem i popěvkem

Jedlička: V Baníku je mi dobře, chci tady zůstat. Chápu, že na nás fanoušci bučeli

Hradec a nemilé drama na konec. Narazí na Vítkovice? A kde série začne?

Plavšič už kmitá v dresu Baníku: Chci pomoct i sobě, ve Slavii snad nekončím

Fanoušci narušili zápas Baníku s pražskou Spartou. Policie zajistila sedm lidí

Revoluční nápad. Fanoušci hlasují o tom, jestli má fotbalový klub prodloužit smlouvu s hráčem

Poklekli jen někteří, diví se v Anglii. Marseille raději uctila oběť terorismu

Vyhrocené derby mezi Ajaxem a Feyenoordem se zvrhlo v řádění fanoušků Ajaxu. Po katastrofickém poločase naházeli k brankáři soupeře dýmovnice

Pokleklo jich jen pár, diví se v Anglii. Fotbalisté Marseille raději uctili oběti teroristického útoku

Házenkářské derby dvou K: výborní brankáři byli pevní jako zeď

Zázraky se občas dějí. Kouč Baníku Vrba krotí přehnaná očekávání

Baníku vystřílel tři tituly, přesto Ličkovi hrozil vyhazov a šachta

Šehić o přestupu do Baníku, reprezentačních ambicích i idolu Džekovi

Bohemka vytočila Chachary! Fanoušci Baníku mluví o diletantství, Klokani se omlouvají

Takový hráč jako Baroš tady bude chybět, řekli bývalí spoluhráči

Rosický, demisi! řvali fanoušci Sparty. Vulgárně nadávali vedení i Plavšičovi, při děkovačce létaly světlice

Tohle se neodpouští! Fanoušci Atlética Madrid zničili Courtoisovu památku

Sejk v Edenu provokoval, fanoušci mu nadávali a zlili ho pivem. Já jsem si to ale užil, culil se bývalý sparťan

Slovácko strádá mezi tyčemi. Potřebujeme podporu brankářů, konstatuje Svědík

Emoce? Bylo to za hranou. Fanoušci Baníku si zasloužili pohár, smutní Prekop

Trenérské šachy v Baníku. Týmu se ujímá bývalý kapitán reprezentace

Další bídný výkon a fotbalisté Baníku se opět šli zpovídat fanouškům

Filmový Lavi zavítal do Ostravy. Fanoušci Baníku ho vypískali, maskot ho vyháněl

Návrat Baníku do Evropy: Výjimečný Ewerton a skvělí fanoušci, pochvaloval si Mikloško

Jurečka? Český fotbal zná nazpaměť, říká Galásek. O svátcích kouč stres necítil

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy