Schützová si v závodě Ski Classics v Bad Gasteinu vylepšila osobní maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.12.2025 (12:18)     Sekcia sport

Česká lyžařka Sandra Schützová obsadila páté místo v úvodním individuálním závodě sezony Ski Classics a vylepšila si v seriálu dálkových běhů osobní maximum. Na 36 kilometrů dlouhé trase v Bad Gasteinu zaostala o minutu a 11 sekund za vítěznou Norkou Anikken Gjerde Alnaesovou, obhájkyní celkového prvenství. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nové maximum pro Schützovou. Doběhla pátá v závodě Ski Classics v Bad Gasteinu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2025 (13:43)     Sekcia sport

Česká lyžařka Sandra Schützová obsadila páté místo v úvodním individuálním závodě sezony Ski Classics a vylepšila si v seriálu dálkových běhů osobní maximum.

 

Schützová doběhla devátá v závodu Ski Classics v Itálii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2023 (14:10)     Sekcia sport

Deváté místo obsadila Sandra Schützová v lyžařském Pustertaler Marathonu v Itálii a postarala se o nejlepší český výsledek v dosavadním průběhu seriálu Ski Classics. I potřetí v sezoně vyhráli Švédové Emil Persson a Ida Dahlová.

 

Rychlobruslařka Zdráhalová blízko medaile. Vylepšila si osobní maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2025 (21:13)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová skončila čtvrtá v závodě Světového poháru na trati 1500 m v Hamaru a o jednu pozici si vylepšila životní maximum v seriálu. Devětadvacetiletá česká reprezentantka zajela v Norsku čas 1:55,79 minuty a od medaile ji dělilo 61 setin. Vyhrála Japonka Miho Takagiová před Naděždou Morozovovou z Kazachstánu a domácí Ragne Wiklundovou.

 

Zdráhalová si v závodě SP v USA vylepšila osobní rekord na 1500 m

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.12.2021 (07:50)     Sekcia sport

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si v závodě na 1500 metrů na Světovém poháru v Salt Lake City vylepšila osobní rekord a s časem 1:53,476 obsadila druhé místo v divizi B. Jen o čtyři setiny sekundy tak zaostala za šest let starým českým rekordem Martiny Sáblíkové, která v USA startovala pouze v závodě na 3000 metrů.

 

Janatová si vylepšila maximum na distančních tratích, Novák byl jedenáctý

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2025 (14:08)     Sekcia sport

Lyžařka Kateřina Janatová doběhla osmá v závodě na 20 kilometrů volně s hromadným startem na Světovém poháru v Engadinu a vylepšila si maximum na distančních tratích. Michal Novák útočil v závodě mužů dlouho na stupně vítězů, na posledních třech kilometrech ale ztratil a nakonec skončil na 11. místě.

 

Golfistka Melecká v Itálii vylepšila své maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2022 (16:07)     Sekcia sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji Ladies European Tour v Itálii 17. místo a o tři příčky si vylepšila osobní maximum na okruhu. Dosud byla nejlépe dvacátá minulý měsíc v Évianu.

 

Ulrichová vylepšila české maximum

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.11.2025 (17:50)     Sekcia sport

Skokanka na lyžích Klára Ulrichová vylepšila 12. místem v závodě Světového poháru ve Falunu o dvě příčky české ženské maximum v seriálu, které od března 2022 držela Karolína Indráčková. I potřetí v sezoně suverénně zvítězila Japonka Nozomi Marujamaová.

 

Golfistka Melecká si vylepšila maximum na LET, v Itálii byla sedmnáctá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2022 (16:00)     Sekcia sport

Tereza Melecká obsadila na turnaji golfové série Ladies European Tour v Itálii 17. místo a o tři příčky si vylepšila osobní maximum na okruhu. Dosud byla nejlépe dvacátá minulý měsíc v Évianu.

 

Moderní pětibojařka Novotná si 18. místem v Sofii vylepšila osobní maximum v SP

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.04.2021 (18:23)     Sekcia sport

Moderní pětibojařka Veronika Novotná obsadila v závodu Světového poháru v Sofii 18. místo. Dvacetiletá juniorka si v bulharské metropoli vylepšila osobní maximum, minulý týden tu při své premiéře ve finálovém závodu mezi dospělými skončila na 34. příčce. V úvodním SP sezony v Budapešti vypadla v kvalifikaci. Z vítězství se radovala Maďarka Michelle Gulyásová před Britkou Francescou Summersovou.

 

Zachová si pátým místem v Abú Zabí vylepšila maximum z judistických grandslamů

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.11.2021 (16:32)     Sekcia sport

Jedenadvacetiletá judistka Renata Zachová si pátým místem v Abú Zabí vylepšila osobní maximum na Grand Slamech. V souboji o bronz juniorská mistryně Evropy z loňska prohrála s Brazilkou Ketleyn Quadrosovou.

Schützová znovu osmá, výsledek z Jizerské padesátky zapsala i na Marcialonga Bodö

McIntoshová ve Victorii vylepšila i světový rekord v polohovém závodě na 400 m

Plavkyně McIntoshová vylepšila světový rekord v polohovém závodě na 400 metrů

Maděrová si čtvrtým místem v obřím slalomu vylepšila maximum v SP

Ulrichová si 18. místem v Hinzenbachu vylepšila maximum ve Světovém poháru

Snowboardistka Maděrová si čtvrtým místem v obřím slalomu vylepšila maximum ve SP

McIntoshová vaří vodu. Světový rekord vylepšila i na dlouhé polohovce

Schützová byla na Vasově běhu desátá, Persson ukončil norskou vítěznou sérii

Zdráhalová ve formě. V Salt Lake City si vylepšila rekord i na patnáctistovce

Mäki byla devátá na míli v Bruselu, vylepšila si maximum v Diamantové lize

Skokanka na lyžích Indráčková válí, v Lillehammeru skončila čtrnáctá

Bouzková si vylepšila kariérní maximum v žebříčku WTA

Bouzková si vylepšila kariérní maximum ve světovém žebříčku na 28. místo

Krejčíková si vylepšila žebříčkové maximum, nyní je devátá

Česká lyžařka si vylepšila své maximum v sezoně

Sezónní maximum pro Kučerovou. Skikrosařka byla v druhém závodě v Innichenu sedmá

Premiérový triumf. Schützová vede Světový pohár na kolečkových lyžích

Výškařka Pattersonová vylepšila v Banské Bystrici letošní maximum na 199 cm

Nové české maximum. Skokanka Ulrichová byla ve Falunu dvanáctá

Skokanka Indráčková si 16. místem vylepšila maximum v SP

Běžkyně na lyžích Hujerová byla druhá v závodě Ski Classics v Itálii

Snowboardistka Maděrová i v Bad Gasteinu jela osmifinále, skončila čtrnáctá

Shorttrackařka Hrůzová si 14. místem na 1500 m vylepšila olympijské maximum

Vondrová si vylepšila osobní rekord, mezi čtvrtkařkami je druhá na světě

Skokanka Indráčková si šestnáctým místem vylepšila maximum ve Světovém poháru

Slovinka Klinecová vyhrála na MS na středním můstku, Indráčková vylepšila české maximum

Čtvrtkařka Vondrová si v Ostravě výrazně vylepšila osobní rekord a byla druhá

Snowboardistka Záveská si vylepšila maximum v SP, ve slopestylu byla devátá

Dvacetiletá Vondrová si na čtvrtce vylepšila osobní rekord, v letošních tabulkách je druhá na světě

Vondrová si na čtvrtce vylepšila osobní rekord, v letošních tabulkách je druhá na světě

ONLINE: Dubovská jede první závod sezony. Slalomářky startují ve finském Levi

Zdráhalová si v Salt Lake City vylepšila osobní rekord na kilometr

Bursa zaplaval český rekord v polohovém závodě na 200 metrů

Skvěle. Satková si v závodě kanoistek na SP v Seu dojela pro třetí místo

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy