Smutek v NP Podyjí: Nečekaně zemřel ředitel Rothröckl (†71), byl mimořádnou osobností

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.02.2026 (12:55)     Sekcia bulvár

Smutná zpráva zasáhla ekologickou obec napříč republikou. Nečekaně zemřel zakladatel Národního parku Podyjí a mimořádná osobnost ochrany přírody Tomáš Rothröckl (†71). celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Smutek v NP Podyjí: Nečekaně zemřel ředitel Rothröckl (†70), byl mimořádnou osobností

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.02.2026 (12:55)     Sekcia bulvar

Smutná zpráva zasáhla ekologickou obec napříč republikou. Nečekaně zemřel zakladatel Národního parku Podyjí a mimořádná osobnost ochrany přírody Tomáš Rothröckl (†70).

 

Obrovský smutek v pražské zoo: Zemřel její někdejší ředitel Bohumil Král

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.11.2020 (12:16)     Sekcia bulvar

Obrovský smutek zahalil z vládních nařízení dosud zavřenou Zoo Praha. Jak na sociální síti oznámil její současný ředitel Miroslav Bobek, v pátek nad ránem zemřel Bohumil Král, který pražskou zoo vedl v letech 1990 až 1997. 

 

Obrovský smutek v pražské zoo: Zemřel její někdejší ředitel Bohumil Král, léta pracoval i v Zoo Brno

Zdroj Zdroj: blesk.cz     13.11.2020 (16:27)     Sekcia bulvar

Obrovský smutek zahalil z vládních nařízení dosud zavřené zoologické zahrady v Praze i v Brně. Jak na sociální síti oznámil současný ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek, v pátek nad ránem zemřel Bohumil Král, který pražskou zoo vedl v letech 1990 až 1997 a jenž byl také dlouholetým zaměstnancem brněnské zoo.

 

Obrovský smutek v IKEM: Zemřel jeho někdejší ředitel a významný lékař Jan Malý (†78)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.09.2021 (11:23)     Sekcia bulvar

Obrovský smutek zavládl v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). V poslední srpnový den zemřel významný lékař a někdejší ředitel institutu Jan Malý, bylo mu 78 let. Institut to v pondělí oznámil na svých stránkách i sociálních sítích.

 

Tanvald zahalil smutek: Zemřel oblíbený starosta města Vladimír Vyhnálek (†59)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     24.07.2025 (14:59)     Sekcia bulvar

Smutek zavládl v Tanvaldu na Jablonecku. Ve věku  nedožitých 60 let zemřel dlouholetý starosta města Vladimír Vyhnálek. Učitel na gymnáziu, poté ředitel základní školy ve Velkých Hamrech, v čele města byl pak dlouhých 11 let. Lidmi jeho náhlá smrt velmi otřásla.

 

Vědci našli v Podyjí rostlinu, kterou tam naposledy popsali před 100 lety

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     03.10.2023 (11:19)     Sekcia bulvar

Znojmo - Vědci našli v Podyjí nenápadnou rostlinu sítinu tmavou, která přitom byla na území Národního parku Podyjí a rakouského Thayatal považována za vyhynulou. Od posledního záznamu...

 

Smutek na ministerstvu kultury: Zemřel vrchní ředitel u Baxy Ouroda (†57)

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.12.2024 (11:34)     Sekcia bulvar

Ministerstvo kultury smutní. Ve věku 57 let zemřel vrchní ředitel sekce kulturního dědictví Vlastislav Ouroda, někdejší náměstek ministra kultury. Tím je nyní Martin Baxa (ODS). O Ourodově úmrtí informoval Baxův vládní kolega Marek Výborný (KDU-ČSL).

 

Obrovský smutek v bojnické zoo: Mladý ošetřovatel Lukáš (†25) nečekaně zemřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2023 (17:26)     Sekcia bulvar

Smutná událost zasáhla zoologickou zahradu ve slovenském městě Bojnice. Pětadvacetiletý Lukáš, který tam pracoval jako ošetřovatel, nečekaně zemřel. Mladík miloval přírodu, zvířata i život. Zaměstnance zoo tragická zpráva velmi zasáhla, když Lukáš odcházel na neschopenku, nikdo netušil, že už se mezi ně nevrátí.

 

Lucie Bílá v slzách. Náhle zemřel divadelní ředitel Pavel Žur (✝57)

Zdroj Zdroj: super.cz     27.06.2023 (15:11)     Sekcia bulvar

Ředitel Jabloneckého divadla Pavel Žur v pondělí velmi nečekaně zemřel. Slzy pro něj roní nejen Lucie Bílá (57) , ale také manželka Pavla Trávníčka Monika, která s ním před pár dny domlouvala program.

 

Celebrity pláčou: Zemřel ředitel divadla Pavel Žur (†57)!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.06.2023 (13:56)     Sekcia bulvar

Truchlí divadelní svět. Uprostřed plánů a rozdělané práce zemřel v pondělí nečekaně ředitel Jabloneckého divadla Pavel Žur (†57). „Skvělý kamarád a přítel, co měl rád kulturu a umění.  Před týdnem jsme ještě společně domlouvali program,“ slzí manažerka Monika Trávníčková (37).

Velký smutek v pražské TSK: Náhlá smrt generálního ředitele!

Smutek v muzeu ve Zlíně, odešel Pavel Hrubec (†64): Bylo nám ctí, pane řediteli!

Smutek na hudební scéně: Zemřel zpěvák (†60) oblíbené kapely! Truchlí manželka i fanoušci

Osobnosti o odchodu diplomata Povejšila (†62): Bojoval do poslední chvíle, před smrtí poslal vzkaz

Smutek exprezidenta Kisky po návratu od dalajlamy: Zemřel mu táta (†90)

Národní park Podyjí: Úchvatný kaňon řeky Dyje je středoevropskou chloubou

Parádní objev: Botanici našli v Podyjí vzácnou orchidej, poprvé po 70 letech

Velký smutek jihočeských hasičů: Zemřel jejich kolega Jan (†75)

Otazníky kolem smrti partnera dcery Černocké: Proč zemřel Pepe Rafaj (†53)?

Smutek divadla Ypsilon: Zemřel ředitel Jan Schmid (†87), manžel slavné herečky Synkové!

Smutek Terezy Pergnerové: Náhlá smrt blízkého člověka

Šumavskou Modravu zasáhl smutek: Zemřel její starosta Antonín Schubert (†62)

Návrat po 50 letech: V Podyjí jsou opět syslové! Mohou za to divocí koně

Smutek na Akademii věd v předvánočním čase: Zemřel uznávaný profesor Ivan Hirsch

Šumavskou Modravu zasáhl smutek: Zemřel její dlouholetý starosta Antonín Schubert (†62)

Hornictví zasvětil celý život: Odešel ředitel Landek Parku Lumír Plac (†77)

Obrovský smutek hasičů: Zemřel dlouholetý svitavský velitel Oldřich

Saxana Petra Černocká: Děsivá smrt v rodině

Obrovský smutek na FSV: Zemřel pedagog a fotograf Filip Láb (†45)

Zemřel šéf Úřadu práce: Nečekané úmrtí Daniela Krištofa (†46)!

Velký smutek v Čáslavi: Zemřel místostarosta a uznávaný lékař

Zkroušený Rychetský: Zemřel mu další kamarád. Sokolovi (†84) říkali „Anděl míru“

Obrovský smutek na Karlově univerzitě: Zemřel vážený pedagog a fotograf Filip Láb (†45)

V NP Podyjí po několika letech přijdou na svět hříbata divokých koní

Obrovský smutek na "Karlovce": Náhle zemřel fotograf Filip Láb (†45), vážený a oblíbený pedagog

Zemřel bývalý ředitel IKEM

Záchranáři na západě Čech truchlí: Odešel jejich dlouholetý kolega

Neveselý flám Bohdalové: SMUTEK ZE SMRTI PŘI NATÁČENÍ SILVESTRA!

Smutná zpráva pro ostravskou zoo: Zemřel její dlouholetý ředitel (†55)

Smutná zpráva pro ostravskou zoo: Zemřel její dlouholetý ředitel

Obrovský smutek v táborské zoo: Zemřel oblíbený medvěd Geňa

Návštěvníci Podyjí ohrožují zdraví divokých koní: Kobyla padla!

Smysl pro humor, empatie i pevné postoje: Osobnosti vzpomínají na zesnulou královnu

Lucie Bílá v slzách: KRUTÁ SMRT KAMARÁDA!

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy