Padl, ale výmluvy nehledá. Žádnou lítost nežádám, říká poražený Slovák

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.02.2026 (13:12)     Sekcia sport

Počtvrté z pěti titulových zápasů odešel jako poražený a zároveň si uvědomil, že ne na každou nabídku je nutné bez váhání kývnout. I to mohlo sehrát roli v tom, že slovenský bojovník Ronald Paradeiser na turnaji Oktagonu v Ostravě podlehl novému šampionovi veltrové váhy Kaiku Britovi, který jej nekompromisně ukončil hned v úvodu třetího kola. „Když měli oznámit zápas, tak mě vzali na operační sál kvůli slepému střevu,“ vracel se v čase Paradeiser, jenž byl po zákroku na několik týdnů zcela vyřazen z tréninku. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ANTOŠOVA BŘITVA: Výmluvy, výmluvy, výmluvy. A Mekka českého hokeje v tichosti umírá

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.10.2025 (06:00)     Sekcia sport

Za všechno může Orlen. Litvínov od začátku sezony nehraje dobře a dochází v něm ke spoustě věcem, které nesedí. Celou tou dobou se ale táhne jedna dlouhá nit - za všechno může Orlen. Hráči, management klubu i město jsou z jeho blížícího se odchodu nervózní, kdo převezme roli majoritního vlastníka. Tak já na to říkám: výmluvy, výmluvy, výmluvy.

 

Chybí ten a ten? Jen berlička. Nesnáším výmluvy, musíme si poradit, velí Petr

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.09.2025 (15:17)     Sekcia sport

Mohl by skuhrat, že má zraněné lídry. Nebo žádat posily. Ani po mizerném vstupu do hokejové extraligy ale asistent trenéra hokejistů Litvínova Jakub Petr alibi nehledá.

 

Mužstvu chybí kvalita! Nespokojený kouč Slovácka Svědík po remíze s Olomoucí výmluvy nehledá

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.11.2020 (07:45)     Sekcia sport

Stejně jako na jaře i teď se rozešli při ligovém restartu s Olomoucí na hradišťském stadionu bezgólovou remízou. Trenéra fotbalistů Slovácka Martina Svědíka netěší, že jeho tým na premiérové domácí vítězství v tomto ročníku nejvyšší soutěže dál čeká.

 

Rána z pekla. Čech dostal brutální K. O., po němž nehledá výmluvy

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.07.2025 (17:58)     Sekcia sport

Žádné utápění se v slzách. Český bijec Leo Brichta se po víkendovém turnaji KSW 108 v polském Olštýně vrací zpět do tréninku navzdory tomu, že od tamního ranaře Adama Soldaeva schytal drtivé K. O. „Rozhodla jedna rána,“ zopakoval mírný favorit souboje, jenž to bude mít na cestě k titulové šanci nyní o poznání složitější.

 

Kritický Hertl: Od sebe i od naší lajny čekám víc. Musíme pomoct a dát góly

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2022 (22:40)     Sekcia sport

Jeho lajna se Smejkalem a Vránou zatím na turnaji nedala jedinou branku, nedominuje a i kouč Kari Jalonen zvažuje, že je pro příští mač roztrhne. A její vůdce Tomáš Hertl nehledá výmluvy a férově řekne: "Očekávám od sebe a naší řady víc. Nemůže hrát jenom Krejčova (Krejčího) lajna. Musíme pomoct, dát nějaký gól. A když ne gól, tak se udržet v pásmu."

 

K. O. za 19 sekund! Češi bojovali v Mnichově, obrovitý Slovák padl

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.05.2025 (06:55)     Sekcia sport

Pět českých želízek bojovalo o slávu na turnaji Oktagon 71 v natřískaném Mnichově. Bilance? Tři výhry a dvě porážky. Fatálně dopadl například talentovaný Jakub Dohnal, jehož soupeř ho přitloukl k zemi již po devatenácti vteřinách. Epická pro změnu byla otočka v podání Petera Gabala nebo K. O. od rozjetého Tomáše Mudrocha. V hlavním zápase se musel před německým rivalem sklonit také obrovitý Slovák Pavol Langer, někdejší soupeř Karlose Vémoly.

 

VIDEO: Olympijská legenda startovala ve školním závodě maminek. Neměla slitování

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.04.2025 (12:57)     Sekcia sport

Žádnou lítost neprojevila Shelly-Ann Fraserová-Pryceová v závodě maminek na jamajské škole svého sedmiletého syna. Atletická legenda a trojnásobná olympijská vítězka smetla „konkurenci“ v rodičovském závodu na 100 metrů.

 

Smutný Végh po porážce s Vémolou: Udělal jsem chybu, na třetí zápas neříkám ne

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.06.2024 (07:20)     Sekcia sport

Zatímco v roce 2019 předvedl dokonalou show, nyní se musel v kleci před svým soupeřem sklonit. Slovenský velikán Attila Végh prožívá po porážce v Odvetě století na fotbalovém stadionu v pražském Edenu proti věčnému rivalovi Karlosu Vémolovi diametrálně odlišné pocity. „Jsem smutný, což je ale normální. Každý, kdo prohraje, je smutný. Patří to k tomu,“ nehledá výmluvy jeden z nejlepších tuzemských bojovníků, jenž neustál ofenzivní nájezd ve druhé pětiminutovce, v níž se Terminátor dostal k „smrtící“ akci.

 

Na bližší poznání není čas. Žádné výmluvy, musíme zahrát hned, říká Zima

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.03.2022 (08:59)     Sekcia sport

Po Adamu Hložkovi je nejmladší v současné fotbalové reprezentaci. I tak jedenadvacetiletý stoper David Zima z FC Turín dostane zřejmě jednu z hlavních rolí v jejím nejdůležitějším utkání za posledních téměř pět let. „Jsem připravený,“ říká.

 

Zlomily je dvě penalty! Sami si za ně můžeme, nehledali Hanáci výmluvy

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.01.2021 (22:18)     Sekcia sport

Nehledali výmluvy, nesvalovali vinu na rozhodčí. Byť je srazily dva pokutové kopy a o bodovém zisku na hřišti ligového lídra si tak mohli nechat jen zdát, fotbalisté Sigmy Olomouc po sobotní prohře 1:3 na hřišti pražské Slavie v duelu 15. kola hledali vinu hlavně u sebe.

Potvrzeno. Hokejisty Zlína bude v první lize trénovat Slovák Pardavý

Zlínské hokejisty povede Slovák Pardavý, Srdínko se chopí manažerské role

Vémola promluvil po KO: Jestli chci zachránit kariéru, musím Attilu porazit

Lukaku projevil lítost. Je zpět v týmu Chelsea

Děláš si srandu? Rozčilený Djokovič přestal hrát a vyplísnil sudího. Pak senzačně padl

Slovák Boráros po ruské potupě: Jsem smutný. Od fanoušků si vysloužil respekt

Víc jsem udělat nemohl, smutnil poražený Leclerc po závodě F1 v Arábii

Padl v kvalifikaci, přesto zničil šampiona. Štístko Macháč oslnil i levačkou

Chybí mi vítězství, turnaje, všechno, zase se plácám v krizi, lituje Veselý

Badmintonoví bratři Králové na Slovak Open došli do čtvrtfinále

Jablonecký Slovák Schranz se rozjíždí. Branku dal Česku i Ostravě

Chelsea vypadá jako Manchester City, Gunners jsou v nákupech líní, říká Paul Person

Poslední mohykán. Slovák chystá pomstu, s Procházkou se ale nepotká

Neměl rád Slováky, říká brankář Seman o trenérovi zlatých olympioniků z Moskvy

Tvrdá odveta! Kozma padl, do finále Gamechangeru v Praze míří Srb Veličkovič

Hronek asistoval u výhry, Slovák Dvorský zapsal premiérový gól v NHL

Zavinil penaltu, pak ho klub vyhodil. Nepřejeme ti nic dobrého, slyšel Slovák

Pešán alibi nehledá. Ale za názory stojím, s Rusy to bylo zvláštní, říká

Smutný návrat domů. Housku a jeho Jablonec přivítali Olomoučtí debaklem

Prst do oka i kop do rozkroku. Muradov v UFC padl, čelil i nepovoleným úderům

Rakič přiznal zdravotní problémy, bál se zrušeného duelu. Šel bojovat, reaguje Procházka

Dál bez prohry. Bodů ale mohlo být už víc, říká trenér Koubek

Zverev nevěřil svým očím. Kontroverzní moment výrazně ovlivnil finále French Open

Třinec podepsal Samuela Bučka. Udělal jsem chybu, říká mladý Slovák

Peníze v UFC? Žádná sláva, přiznává první Slovák mezi elitou. Chce vybojovat nový kontrakt

Slovák buší na vrata UFC, čeká ho životní bitva. Zápas století, přirovnává

Buchinger v Bratislavě po fenomenálním výkonu opět zvítězil, slavil i Pukač

Král Kincl! Uškrtil Poláka a obhájil pás šampiona. Z Gamechangeru vypadli oba Češi

Gól na Barce? Dostal jsem menší prémie, tehdy mě to vytočilo, vzpomíná Griga

Druhý Slovák v UFC dorovnal Procházku: Nedá se to srovnávat. Uživí ho výplaty slavné organizace?

Do Karviné přišel Slovák Čmelík. Velký talent i nezkrotný živel

Gebre Selassie se stal legendou Brém. Radost ale nemůžu mít žádnou, přiznává bývalý reprezentant

Kohout na Oktagonu v Mnichově senzačně porazil Nafuku, slavil i Paradeiser

STALO SE 15. ČERVNA: Narodil se Slovák, jenž si podmanil hokejovou Prahu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy