Sázkař zbohatl o stovky milionů: Oznámení o výhře smazal jako »podvod«!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.03.2026 (10:11)     Sekcia bulvár

Šťastlivec z Austrálie skoro přišel o svou pohádkovou multimilionovou výhru. V loterii zvítězil v přepočtu přes 750 milionů korun. Když mu však přišel mail s gratulací, bez přemýšlení ho smazal. Myslel si, že jde o spam. Pořadatelé loterie ho tak poté museli s výhrou doslova nahánět! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Podvod ženy z Hradecka: S falešnou závětí chtěla majetek za stamiliony!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     07.02.2025 (12:00)     Sekcia bulvar

Vyhotovila falešnou závěť, podle níž by jí jako jediné dědičce spadl do klína majetek za stovky miliónů, tvrdí obžaloba o Aleně Ř. (62). Za pokus o obří podvod s pozůstalostí zesnulého manžela Františka Ř. (†78) stojí před soudem.

 

Padl pohádkový jackpot sportky: Sázkař vyhrál přes...

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     12.10.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Do konce života má zřejmě vystaráno sázkař z Ústeckého kraje. Tiket za 220 korun mu ve středečním slosování přinesl výhru přes 26 milionů korun.

 

Hádka Macinky s Lipavským: 1,5 milionu na špatný účet v Číně? Výčitky a trestní oznámení!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.06.2026 (05:00)     Sekcia bulvar

Ministr zahraničí Petr Macinka a jeho předchůdce Jan Lipavský se přou o účet za českou účast na světové výstavě Expo 2025 v japonské Ósace. Ve hře jsou stovky milionů korun, trestní oznámení a hrozba zániku sítě Českých center po celém světě. Oba muži přitom mají na věc diametrálně odlišný pohled. 

 

Sázkař z Ústeckého kraje vyhrál 24 milionů korun, uhodl všech sedm čísel

Zdroj Zdroj: ceskenoviny.cz     18.03.2025 (14:54)     Sekcia bulvar

Ústí nad Labem - Sázkař z Ústeckého kraje uhodl všech sedm čísel v loterii Extra renta, čímž si zajistil měsíční rentu ve výši 100.000 korun po dobu 20 let. Částku 24 milionů korun si může nechat vyplatit...

 

Alena Ř. vyfasovala u soudu 5 let: Falešná závěť za stovky milionů

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.04.2025 (17:12)     Sekcia bulvar

O pozůstalost v hodnotě stovek milionů korun po továrníkovi Františku Ř. (†78) se nechtěla dělit s dalšími dědici Alena Ř. (62) z Náchodska. Pokusila se proto o podvod. Nyní dostala pět let za zfalšování závěti.

 

Podvod majiteli luxusního sídla nevyšel: Pro 55 milionů si nechal zapálit vilu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.09.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Aby získali od pojišťovny 55 milionů, nechali si podpálit luxusní vilu v Moravičanech na Šumpersku. Za pojistný podvod hrozí manželům desetileté tresty.

 

Česko má nového boháče: Ve sportce vyhrál přes 192 milionů!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     17.04.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Za 220 korun vsadil sportku a rozbil jackpot! Neznámý sázkař, zřejmě z Prahy, vyhrál ve sportce 192 milionů korun! Až se o svoji výhru přihlásí, rovnou zaplatí téměř 29 milionů státu jako daň z výhry!

 

Tvář Terezy Pergnerové zneužili podvodníci! Žena přišla o 1,4 milionu, moderátorka podala trestní oznámení

Zdroj Zdroj: super.cz     23.11.2024 (10:44)     Sekcia bulvar

Tvář a jméno Terezy Pergnerové podvodníci zneužili za pomoci umělé inteligence v oblasti falešných investic do kryptoměn. Důvěřivá žena, která pachatelům na podvod naletěla, přišla o 1,4 milionu korun.

 

Nejmladší český milionář Václav Staněk: Zbohatl i díky vážné nemoci!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.01.2021 (19:00)     Sekcia bulvar

Raketově zbohatl. V Milionáři mezi námi se Václav Staněk (22) ale musel spokojit s 550 Kč na týden. Peklem si prošel i v civilu. K podnikání ho přivedla nemoc, která pohřbila jeho sportovní kariéru.

 

6 milionů z Eurojackpotu pro českého sázkaře! Vítězná čísla?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     26.02.2026 (07:00)     Sekcia bulvar

Na tuhle návštěvu čerpací stanice nikdy zřejmě nezapomene! Sázkař si na Zlínsku při tankování podal plný tiket do hry Eurojackpot a vyhrál šest milionů!

ČEPS v hledáčku evropského úřadu. Brusel má podezření na podvod při využití dotací

Šťastlivec našel peníze, koupil za ně los: Vyhrál pohádkových 23 milionů

Šťastlivec našel peníze, koupil za ně los: Vyhrál pohádkových 33 milionů

Slovenský exprezident Kiska zažaloval kancelář hlavy státu. Nevyplácí mu plat

Dvakrát měř, jednou řež: Pojistný podvod s uříznutou rukou se mladé krásce nepovedl

Podezřelé smlouvy za stovky milionů. Audit v OKD odhalil problémy, vedení firmy mlčí

Trestní oznámení kvůli stavbě „déčka“: Podvod! tvrdí firmy, které z tendru vyřadili

Podnikatel u soudu kvůli podvodu za 708 milionů: Obří částky vybíral i od nejslavnějších fotbalistů

Obří podvod v Praze: Dvojice okradla lidi o 360 milionů!

Trefil jackpot ve sportce, ale pro 192 milionů si nepřišel! Kde je záhadný výherce?

Obří podvod s covidovými dotacemi! Organizovaný gang obral stát o 27 milionů

Neskutečný podvod v Brně: Stříbrem "pančovali" investiční zlaté cihličky! Vydělali si 6,5 milionu

Firmy kritizují vládu kvůli zdražení energií: Připravíte nás o stovky milionů!

„Vykuk“ nabízí na sítích údajné maturitní testy. Podvod, zuří ministerstvo a obrátí se na policii

Rozkopaný sever Moravy: 20 velkých oprav silnic za stovky milionů

V loterii vyhrál 50 miliard korun, teď mu shořel barák!

Detaily stávky: Dotkne se až milionu zaměstnanců, zapojí se stovky firem. Ministry mrzí školství

Detaily stávky: Dotkne se až milionu zaměstnanců, zapojí se stovky firem. Ministry mrzí školy

8,5 roku pro exstarostku Čejče Výmolovou: Obecní peníze si posílala na svůj účet

ONLINE: Šestá oběť, škody za desítky miliard, obvinění za podvod se sbírkou a 69 domů k demolici

Gang obral bohaté klienty o 30 milionů: Je to diamantový podvod

Průhledný podvod

ONLINE: Šestou obětí tornáda je dítě (†2). Obvinění za podvod se sbírkou a 69 domů k demolici

Sázkař vyhrál 750 milionů: Pak dostal infarkt a zemřel!

Investiční podvod se škodou 623 milionů! Policie navrhla obžalovat čtyři lidi

Další obří podvod v Praze: Žena přišla o 13 milionů! Pachatelé jí nakukali, že jí někdo napadl účet

Zkontrolujte si tikety! Ve Sportce padlo 250 milionů, šťastlivec „vyloupil“ superjackpot

Malebný ostrov inspiroval Agathu Christie: Prodává se za stovky milionů!

Úroda v ohrožení: Stovky milionů hrabošů ničí úrodu! Zemědělci chtějí plošné hubení

Vypečený podvodník obral oběti o 3,5 milionu! Místo nákupu realit peníze prosázel

Podvod! Auta nedodal, přišel si na 78 milionů!

Mladík se vydával za dívku: Z mužů vylákal 1,5 milionu!

Praha podá trestní oznámení kvůli pozemkům v Lysolajích. Hlubuček je prodal pod cenou, ukázaly posudky

Tornádo ONLINE: Šestá oběť, škody za desítky miliard, podvody u sbírek a 69 domů k demolici

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy