Rychlý start halového mistrovství světa. Češi zaběhli letošní maxima, Stráský drží páté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.03.2026 (10:36)     Sekcia sport

V polské Toruni se rozeběhlo halové mistrovství světa atletů, na němž česká atletika čeká na medaili už dlouhých osm let. Nejžhavější adepti na cenný kov výškař Jan Štefela a tyčkařka Amálie Švábíková zabojují až o víkendu, ale šest zástupců osmnáctičlenné výpravy je v akci už v pátek dopoledne. A oba čeští vícebojaři začali velmi slušně, když si vylepšili své nejrychlejší letošní časy. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Diskaři Bártovi riskování nevyšlo a končí, Stráský se drží v elitní desítce

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2025 (05:40)     Sekcia sport

Diskař Marek Bárta v Tokiu své čekání na postup do velkého dospělého finále neukončil. V kvalifikaci mistrovství světa předvedl jen 57,60 m a skončil 32., k postupu bylo třeba atakovat 65 metrů. Po třech disciplínách desetiboje se drží na deváté pozici Vilém Stráský.

 

Petržilková a dva čtvrtkaři zaběhli ostré limity pro účast na mistrovství Evropy

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.02.2023 (15:51)     Sekcia sport

Druhý den halového mistrovství České republiky v atletice ozdobily závody na 400 metrů. Tereza Petržilková, Matěj Krsek i Vít Müller na šampionátu v Ostravě splnili limity Evropské atletiky (EA) pro účast na halovém mistrovství Evropy v Istanbulu a zajistili si tam start. Nejlepší česká čtvrtkařka Lada Vondrová testovala rychlost na dvoustovce, kterou vyhrála.

 

Petržilková a dva čtvrtkaři zaběhli ostré limity pro účast na HME

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2023 (16:01)     Sekcia sport

Druhý den halového mistrovství České republiky v atletice ozdobily závody na 400 metrů. Tereza Petržilková, Matěj Krsek i Vít Müller na šampionátu v Ostravě splnili limity Evropské atletiky (EA) pro účast na halovém mistrovství Evropy v Istanbulu a zajistili si tam start. Nejlepší česká čtvrtkařka Lada Vondrová testovala rychlost na dvoustovce, kterou vyhrála.

 

Stráskému se povedl start druhého dne, na překážkách byl druhý nejrychlejší

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.03.2025 (10:32)     Sekcia sport

Vícebojař Vilém Stráský na halovém mistrovství Evropy v Apeldoornu pokračuje ve velmi kvalitních výkonech. Povedla se mu i úvodní disciplína druhého dne, když na šedesátce překážek byl druhý nejrychlejší. V celkovém pořadí si svěřenec Romana Šebrleho drží sedmé místo.

 

Stráský je na MS po osmi disciplínách desetiboje osmý, Kopecký selhal v tyči

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.09.2025 (07:12)     Sekcia sport

Tokio - Vilém Stráský se po osmi disciplínách desetiboje na atletickém mistrovství světa posunul na osmé místo, zatím nasbíral 6712 bodů. Bez šance na solidní umístění na šampionátu v Tokiu je druhý...

 

Nováček mistrovství světa basketbalistů Lotyšsko bude hrát o páté místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.09.2023 (13:45)     Sekcia sport

Lotyšští basketbalisté budou při své první účasti na mistrovství světa hrát o páté místo. Ve skupině o konečné umístění na Filipínách dnes porazili Itálii 87:82. V sobotu se utkají s vítězem dnešního odpoledního zápasu mezi Slovinskem a Litvou.

 

Čtvrtkařská štafeta je ve finále halového MS, Rojasová skočila rekord

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.03.2022 (17:43)     Sekcia sport

Bělehrad - Čtvrtkařská štafeta Pavel Maslák, Vít Müller, Tadeáš Plaček a Patrik Šorm postoupila do finále halového mistrovství světa. Po druhém místě v rozběhu uspěli Češi díky...

 

Sasínek na postup nedosáhl, finále halového mistrovství světa nepoběží

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2024 (21:33)     Sekcia sport

Mílař Filip Sasínek do finále na halovém mistrovství světa v Glasgow nepostoupil. Ve svém rozběhu skončil v čase 3:42,82 čtvrtý, ale místenku pro finále si vybojovali jen tři nejrychlejší. K postupové radosti chyběla majiteli bronzu z halového mistrovství Evropy 2017 necelá sekunda.

 

Softbalové juniorky skončily na mistrovství světa páté

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.12.2021 (10:39)     Sekcia sport

České softbalistky do 18 let obsadily na mistrovství světa v Peru páté místo. Znamená to nejlepší výsledek juniorek na světových šampionátech. Z titulu se v peruánské metropoli Limě radovaly Američanky, které ve finále porazily Tchaj-wan těsně 1:0.

 

Radost v dálce, šok na čtvrtce. Stráský při debutu útočí na desítku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2025 (17:26)     Sekcia sport

Při své premiéře na mistrovství světa atakuje po prvním dnu elitní desítku, chybí mu k ní jedna příčka. Zároveň 26letý desetibojař Vilém Stráský ví, že umí lépe. Z průběžného zisku 4129 bodů nebyl nijak nadšený, ale ve druhém dni je v Tokiu pořád o co bojovat. Však na osmé místo mu aktuálně chybí 38 bodů.

3. DEN HMS: Stráský se po dvou osobních rekordech posunul na šesté místo

Ehammer vyhrál sedmiboj na HMS ve světovém rekordu, Stráský byl čtvrtý

Softbalové juniorky skončily na mistrovství světa páté, nejlépe v historii

Stráský se v sedmiboji na HMS po dvou osobních rekordech posunul na šesté místo

Češi statečně bojují s bahnem a drží pátou pozici

Naštvaný Francouz, incident v tyči a start během oslav. Divoký závod si Stráský ozdobil rekordem

Bulhaři jsou dalšími čtvrtfinalisty volejbalového mistrovství světa

Češi útočili na medaili. Samková s "Johnnym" nakonec vyhráli alespoň malé finále

Jako bych měl v patě hřebík. Český sprinter se bál konce, teď je zpět

Šefl zaplaval v Eindhovenu rekord na 50 m motýlek a kvalifikoval se na MS

Atletika ONLINE: Mistrovství světa vrcholí, bojují desetibojaři i výškařka Hrubá

Lotyši už mají i skalp Itálie, nováček MS zaútočí na páté místo

Němci uspěli v boji o páté místo

Tyčkařka Švábíková byla na HMS devátá, Šorm bere páté místo

Atletika ONLINE: Na halovém MS půjde do akce výškař Štefela, hlavní česká naděje

Stráský si v desetiboji na MS polepšil a je osmý, Kopecký selhal v tyči

Výborně! Fernstädtová drží v polovině MS druhé místo

Švédsko v kvalifikaci na mistrovství světa nezaváhalo a drží druhé místo

Hrubá poslední českou finalistkou, Stráský je ve hře o kvalitní výsledek

Čeští hokejisté se po MS posunuli v žebříčku IIHF na páté místo

Atletika ONLINE: Stráský zahájil HME osobákem na šedesátce, poběží i čtvrtkařky

Věčný smolař Svoboda! Odnášeli ho soupeři, zlato převzal na ošetřovně

Veslaři Vraštil se Šimánkem berou na ME páté místo, další Češi jeli finále B

České hokejistky prohrály i s Japonkami, o páté místo si na MS nezahrají

České hokejistky berou páté místo. V derby vysoko přestřílely Slovensko

Basketbalistky porazily na ME Litvu 81:76 a budou hrát o páté místo

Stromšík a Svoboda zaběhli na šampionátu rekordní časy, ale v neregulérním větru

Betis si pojistil páté místo v tabulce La Ligy

Další den osobáky. Stráského desetiboj zatím nepotěšil: Takový čas na čtyřstovce?

Házenkářky jdou bojovat o páté místo na světě, proti jsou neoblíbené Němky

Betis vyhrál ve Valencii a pojistil si páté místo v tabulce

Boxerská mistrovství světa bude kvůli účasti Rusů bojkotovat také Ukrajina

AC Milán si upevnil páté místo, fotbalisté Cremony po debaklu míří k sestupu

Šermíř Choupenitch páté místo neobhájil, na ME skončil dvacátý

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy