Trumpovo ultimátům 48 hodin pro Írán: Zničím elektrárny!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.03.2026 (12:30)     Sekcia bulvár

Lodě stále nemohou proplouvat Hormuzským průlivem kvůli ostřelování Íránu. Americký prezident Donald Trump (79) tak v sobotu večer pohrozil, že pokud nedojde k úplnému otevření lodní dopravy, do 48 hodin začnou USA ničit íránské elektrárny. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ONLINE: Trump vyhrožuje masivním útokem na elektrárny. Írán chystá protiúder

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2026 (06:54)     Sekcia bulvar

V případě útoku na íránské elektrárny bude Teherán v odvetě útočit na izraelské elektrárny a také elektrárny zásobující elektřinou americké základny v zemích regionu. Podle agentury Reuters to v dnešním prohlášení uvedly íránské revoluční gardy. Jde o reakci na 48hodinové ultimátům amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby Írán odblokoval Hormuzský průliv, jinak Američané začnou ničit íránské elektrárny. Ultimátum uplyne dnes. Dění na Blízkém východě sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Mrtví po střelbě v Istanbulu u konzulátu Izraele! A Írán odmítá Trumpovo ultimátum

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.04.2026 (12:28)     Sekcia bulvar

Policie po střelbě poblíž izraelského konzulátu v Istanbulu podle agentur zabila několik útočníků. Írán a Izrael pokračovaly ve vzájemných útocích poté, co Teherán odmítl znovuotevřít Hormuzský průliv. Íránský prezident Masúd Pezeškján uvedl, že položit život za vlast je připraveno 14 milionů Íránců. Dění na Blízkém východě sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Trump odkládá útoky elektrárny. Írán „velmi dobré“ rozhovory popřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2026 (13:47)     Sekcia bulvar

Íránská agentura Fars s odkazem na svůj zdroj tvrdí, že Írán nejedná přímo ani nepřímo se Spojenými státy. Uvedla to poté, co americký prezident Donald Trump na své sociální síti napsal, že USA měly s Teheránem dobré rozhovory a zdůvodnil tím pětidenní odklad útoků na íránské elektrárny a energetickou infrastrukturu. Dění na Blízkém východě sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Trump odkládá útoky na elektrárny. Írán „velmi dobré“ rozhovory popřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2026 (13:47)     Sekcia bulvar

Íránská agentura Fars s odkazem na svůj zdroj tvrdí, že Írán nejedná přímo ani nepřímo se Spojenými státy. Uvedla to poté, co americký prezident Donald Trump na své sociální síti napsal, že USA měly s Teheránem dobré rozhovory a zdůvodnil tím pětidenní odklad útoků na íránské elektrárny a energetickou infrastrukturu. Dění na Blízkém východě sledujeme na Blesk.cz online.

 

Trumpovo nové varování: Írán se stane terčem velmi silného útoku! Kvůli špatnému chování

Zdroj Zdroj: blesk.cz     07.03.2026 (14:00)     Sekcia bulvar

Írán se dnes kvůli svému „špatnému chování“ stane terčem velmi silného útoku, napsal americký prezident Donald Trump na sociální síti Truth Social. USA podle něj vážně zvažují, že rozšíří oblasti a skupiny lidí, na které zaútočí. Šéf Bílého domu však neuvedl podrobnosti.

 

Trump odložil útoky na íránské elektrárny. A ceny ropy poklesly až o 15 procent

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.03.2026 (21:19)     Sekcia bulvar

Americký prezident Donald Trump dnes prodloužil své sobotní ultimátum a nařídil na pět dnů odložit útoky na íránské elektrárny a energetickou infrastrukturu. Zdůvodnil to tím, že Spojené státy podle něj v posledních dvou dnech vedly velmi dobré, detailní a produktivní rozhovory s Íránem o úplném ukončení války. Íránská oficiální média však vzápětí jakýkoli taková jednání popřela.

 

"Potřebuje další práci." Evropští lídři opatrně odmítají Trumpovo ultimátum Ukrajině

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.11.2025 (16:10)     Sekcia bulvar

Lídři Evropy, Kanady a Japonska odmítají americký plán na ukončení války na Ukrajině v jeho současné podobě, informuje agentura DPA. Na návrhu je podle nich potřeba dále pracovat, například z obav, že kvůli navrhovanému početnímu omezení ukrajinských ozbrojených sil by Ukrajina byla zranitelná v případě útoku.

 

Mrazivé ultimátum pro Írán: Odpočet války už začal!? Polsko chvatně stahuje občany

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.02.2026 (09:42)     Sekcia bulvar

Odpočet války USA s Íránem už začal. Nyní má tento stát ze středního východu zhruba dva týdny na to, aby uzavřel dohodu o jaderném programu, jinak dojde k užití vojenských sil. Uvedl to jasným hlasem americký prezident Donald Trump a k Íránu stahuje vojenskou techniku. Naopak své občany se z blízkovýchodní země snaží jiné státy dostat, například polský premiér si myslí, že mají lidé už jen pár desítek hodin na evakuaci. 

 

ONLINE: Trump oznámil masivní útok na elektrárny v Íránu, pokud neotevře Hormuzský průliv

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.03.2026 (08:00)     Sekcia bulvar

Americký prezident Donald Trump dal v sobotu večer (v noci na dnešek SEČ) 48hodinové ultimátum Íránu na úplné otevření Hormuzského průlivu, v opačném případě podle něj začnou Spojené státy ničit íránské elektrárny, "počínaje tou největší". Trump to oznámil v příspěvku na své sociální síti. Podle agentury Reuters jde o dramatickou eskalaci ve více než třítýdenním konfliktu a naplnění této hrozby by zasáhlo každodenní život běžných Íránců. Dění na Blízkém východě sledujeme na Blesk.cz online.

 

Tvrdé ultimátum matce Navalného: Tajný pohřeb, nebo uložení těla v lágru!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.02.2024 (16:57)     Sekcia bulvar

Ruské úřady daly matce zesnulého opozičního vůdce Alexeje Navalného ultimátum: buď svolí k tajnému pohřbu svého syna bez účasti veřejnosti, anebo bude Navalnyj pochován ve vězení, kde před týdnem za nejasných okolností zemřel. Uvedla to dnes Navalného mluvčí Kira Jarmyšová. Ljudmila Navalná ultimátum podle ní odmítla.

ONLINE: Putin zrazoval Trumpa od invaze do Íránu

„Otevřete ten zas*aný průliv!“ Trump ztratil všechny zábrany, vulgárně nadával Íránu

Krok od katastrofy? Z elektrárny v Záporoží mohou uniknout radioaktivní látky, varuje Ukrajina

Podivnosti prvního setkání na Aljašce: Trumpovo tleskání Putinovi a lámaná angličtina

ONLINE: Exploze v Dubaji. A jadernou elektrárnu Búšehr zasáhla střela, tvrdí Írán

ONLINE: Ukrajinský premiér Šmyhal podal demisi. A Rusko odmítá Trumpovo ultimátum

ONLINE: Rusko odmítá Trumpovo ultimátum, dodávky zbraní vnímá jako signál k pokračování války

ONLINE: Írán odmítl návrh na příměří. Čeká ho zatím nejhorší bombardování, varuje Trumpův muž

Z alkoholismu mě vytáhlo až manželčino ultimátum, říká hvězda Avataru

ONLINE: Trump oznámil masivní útok na elektrárny v Íránu, pokud neotevře Hormuzský průliv a smrt 6 lidí v Kataru

Írán nemá daleko k jaderné zbrani, varuje šéf MAAE. Čeká ho inspekce v Teheránu

Trump s Izraelci v Bílém domě probere Írán. Chameneímu hrozí vojenskými údery

Detaily Trumpova úderu na Írán: Piloti letěli 37 hodin, měli záchod, mikrovlnku i lůžko

Ultimátum České televize: Akční spolupráce Čechů a Slováků!

Krimisérie Ultimátum s Koleníkem přišla o 350 tisíc diváků: Místo nadšení kritika!

V areálu Záporožské jaderné elektrárny jsou nakladeny miny! Odstaveny byly dva bloky

ONLINE: Do jaderné elektrárny v Záporoží míří mise ze Západu. A nové ostřelování Charkova

ONLINE: Američané našli sestřeleného letce F-15! Z Íránu ho zachránily zvláštní jednotky

„Bude bombardování, jaké neviděli.“ Trump pohrozil Íránu, pokud nekývne na jadernou dohodu

Írán varuje: Omezený úder? Nic takového neexistuje! Jakýkoliv útok budeme považovat za agresi

ONLINE: Rozdrtíme Irán a Hizballáh, prohlásil Netanjahu a Česko končí s repatriacemi

Emirátská politoložka pro Blesk: Arabské země nechtějí jaderný Írán

Rusové se snaží dostat do strojoven jaderné elektrárny v Záporoží: Chtějí tam rozmístit zbraně

Írán v roce 2025 popravil přes 1500 lidí, nejvíc za posledních 30 let

Jordánský expert pro Blesk: Izraelský úder na Írán arabské země veřejně odsoudí, potichu jsou rády

Trumpův mír na Ukrajině? „Nic se neděje,“ povzdechl si Babiš. Zklamání přiznávají i další politici

ONLINE: Boj na život a na smrt. Ukrajinci v Mariupolu odmítli ruské ultimátum a válčí dál

ONLINE: Izraelské údery na Írán mají 935 obětí. Umíraly i děti

Írán čekají tvrdé útoky a USA Hormuz nepotřebují: Trump se v očekávaném projevu opakoval

Vrbětice ONLINE: Ultimátum Rusům vypršelo, ČR vyhostí až 60 lidí? Kreml mluví o „hysterii“

Vysíláme: České ultimátum Rusům a válka o diplomaty. Fischer o napětí kolem Vrbětic

ONLINE: Izraelský útok zabil další dva generály. Írán chystá údery i na americké základny

Vrbětice ONLINE: Ultimátum pro Rusy vypršelo. A noční manévry policie u ruské ambasády

ONLINE: USA povolily kupovat ruskou ropu. A Rozdrtíme Irán a Hizballáh, prohlásil Netanjahu

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy