Komu bude fandit Priske? Krejčí o kouči Sparty i o tom, jak to v reprezentaci žije

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2026 (19:29)     Sekcia sport

Když dokončil odpověď o nedávném setkání se sparťanským trenérem Brianem Priskem, kapitán českých fotbalistů Ladislav Krejčí si ještě vzal slovo: „Uvidíme, komu bude fandit,“ prohodil s úsměvem a otočil se na vedle sedícího reprezentačního kouče Miroslava Koubka. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Chvála pro Mejdra. Krejčí a přáteláky v reprezentaci? Možná bychom si představovali méně minut, říká Priske

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.03.2024 (21:15)     Sekcia sport

Celkem pět fotbalistů včetně kapitána Ladislava Krejčího, kteří v uplynulých dnech oblékali dres svých národních týmů, postavil do základní sestavy v Českých Budějovicích trenér fotbalové Sparty Brian Priske. Na vedoucím týmu tabulky byla znát možná únava, možná nerozehranost. „Vyhráli jsme venku a s čistým kontem,“ shrnul Priske po doslova vybojovaném triumfu 1:0.

 

Kouč Sparty Priske popřál novému kouči Rangers štěstí, jen ne v těchto týdnech

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     25.10.2023 (17:53)     Sekcia sport

Praha - Trenér fotbalistů Sparty Brian Priske řekl, že si velmi váží nového kouče Rangers Philippea Clementa, s nímž během hráčské kariéry nastupoval za FC Bruggy. V novém působišti mu popřál hodně...

 

Česko, můj druhý domov. Arménský útočník o Baníku i trenéru Pulpitovi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2024 (00:00)     Sekcia sport

Česko, nebo Arménie? Když má říct, komu bude fandit, pokrčí rameny a pousměje se: „Hlavně ať naši neprohrají!“ Gevorg Badalyan žije od sedmnácti v Česku. Ale narodil se v Jerevanu, hrával za arménskou reprezentaci do jednadvaceti let. I s Henrichem Mchitarjanem, hvězdou Interu Milán a svým kamarádem z dětství.

 

Priske chválil Kuchtu, káral za úvod druhé půle. Jankto se bude zlepšovat, věří

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2022 (09:53)     Sekcia sport

Změnil strategii a na Brno poslal tým s jedním útočníkem. Jan Kuchta na hrotu se mu za víc prostoru odvděčil dvěma góly, kapitán Ladislav Krejčí přidal dvě další a kouč fotbalistů pražské Sparty Brian Priske mohl slavit páté vítězství své rudé skvadry.

 

Priske prozradil, jak je na tom Panák. Kouč Sparty chystá na Aktobe změny

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.07.2025 (13:54)     Sekcia sport

Čeká ho jeden z klíčových zápasů prvních týdnů nové sezony. Trenér fotbalové Sparty Brian Priske bude ve čtvrtek se svým týmem odvracet vyřazení ve 2. předkole Konferenční ligy. V Aktobe padli Letenští před týdnem nečekaně 1:2. Priske nastínil změny v sestavě, nemůže ale počítat se stoperem Filipem Panákem.

 

Priske: Nechci tým, co bude odkopávat. Krejčího chybu beru i na sebe

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.09.2023 (06:18)     Sekcia sport

Z pohodlného zápasu bylo nakonec v závěru lehké drama. „Ukázali jsme znovu velkou mentální sílu,“ libuje si trenér fotbalové Sparty Brian Priske po výhře 3:2 nad Arisem Limassol na úvod Evropské ligy. Nespokojený je hlavně s inkasovaným gólem v závěru, kdy chyboval kapitán Ladislav Krejčí. Vinu ale bere i sám na sebe.

 

Priske jako hrdý manžel, otec a děda: Rodina mi chybí, ale jsme šťastní

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.02.2024 (07:59)     Sekcia sport

Už více než rok a půl žije trenér fotbalové Sparty Brian Priske v Praze. Mimo Strahov a Letnou většinou sám. Práci odevzdává vše, rodinu vídá nárazově. „Právě teď je vše v pořádku. Může ale nastat moment, kdy se na sebe podíváme a uvědomíme si, že současná situace někomu z nás nevyhovuje,“ přiznává Priske ve druhé části rozhovoru, který webu Sport.cz poskytl na soustředění ve španělské Marbelle.

 

Priske: Karabec byl po Betisu dole, dva góly jsou pro něj výtečné. Krejčí chce hrát v záloze

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.10.2023 (09:09)     Sekcia sport

Vyloučení útočníka Victora Olatunjiho rozebírat nechtěl. „Podle mě nebylo správné,“ pronesl trenér fotbalové Sparty Brian Priske po výhře 3:1 v Hradci Králové. Jinak z něj ale čišela spokojenost. S tím, jak se mužstvo s oslabením popasovalo, nebo s výkonem dvougólového střelce Adama Karabce.

 

Fotbalisty Sparty bude trénovat Dán Priske, v minulosti vedl Midtjylland

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     31.05.2022 (16:02)     Sekcia sport

Praha - Novým trenérem fotbalistů Sparty se stal Dán Brian Priske. Pětačtyřicetiletý kouč v minulosti vedl Midtjylland, s nímž v září 2020 v závěrečném 4. předkole Ligy mistrů vyřadil...

 

Voženílka úspěch Motoru nepřekvapil. Komu bude fandit ve finále?

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2022 (16:48)     Sekcia sport

V play off patřil i přes komplikace se zlomenou čelistí k nejlepším hráčům českobudějovického Motoru. Daniel Voženílek skóroval hned pětkrát v řadě a i přes dvouzápasovou absenci způsobenou zraněním vyrovnal Milana Gulaše a Lukáše Pecha, nejlepší střelce Jihočechů ve vyřazovacích bojích. Sezona pro něj přesto skončila v semifinále. A před finálovou sérií má jihočeský Terminátor dilema, komu fandit. Ve Spartě letos krátce hostoval, zatímco v Třinci bude hrát od příští sezony.

Priske už má asistenty

Spokojený Priske: Viděl jsem emoce, srdce, vášeň, kuráž. Krejčí musí zůstat

Krejčí je rád, že se přestup dotáhl do začátku ME, věří, že mu Girona bude sedět

Priske a Feyenoord, možný krok k absolutní elitě. Na nabídku se ale zatím čeká

Příště začneme o deseti, vtipkuje Priske. Věří, že Krejčí sehraje velkou roli při vzestupu

Naděje pro Spartu. Krejčí vypadá líp a líp, zvěstuje Priske

Vindahl mohl u jedné střely udělat víc. Priske o obratu s Duklou a odchodu Krasniqiho

Smůla neexistuje, slyšel Krejčí kritiku po vlastním gólu. Priske si oddechl

Voda není krev. Jenáček bude ve finále fandit synovi a Vsetínu

S Alkmaarem to bude fotbalovější než v derby, tuší Priske. Vydra má asi po sezoně

GLOSA: Největší obžalobou Sparty je fakt, že Priske má pravdu

Rébus na levé straně. Zelený je připraven, hlásí před odvetou Priske

Kadeřábek nás zajímá, někteří hráči asi odejdou, řekl trenér Sparty Priske

Priske: Slavia byla lepší než my. Líbil se mu Karabec, Haraslín zápas nechytil

Kamarádi i rivalové s neutrální zónou v Brně. Teď vedle sebe Krejčí a Jurásek zářili v reprezentaci

Priske vzpomínal na odchod ze Sparty. Že je v krizi? Bez komentáře

Priske: Riga měla o víkendu volno, na náš zápas s Duklou koukala z gauče. Odveta bude těžká

Mlžení kolem zraněných. Priske před finále se Slavií: Vítězství určitě nakopne

Naběháš se, chlapče, varuje trenér kapitána. Doma jsme silní, ujišťuje Krejčí

Priske považuje náročný program Sparty za výzvu, Krejčímu přeje odchod do Anglie

Priske po postupu: Kabině posílám velký respekt, jsem na tým hrdý

Těžší soupeř než v české lize. Ale doma se cítíme silní a sebevědomí, říká Priske

Trenér Sparty Priske je s remízou z Kodaně spokojený, návrat na Parken si užil

Priske doufá, že fotbalisté Sparty navzdory vyřazení s Kodaní získali sebevědomí

Šlo o zdraví hráčů. Priske se vyjádřil k ukončení zápasu

Nechci se chovat jako idiot! Priske o krizi Sparty, kritice fanoušků i synu Augustovi

Ani nevím, komu táta fandil... Frýdek komplikoval Spartě oslavu, jako první z klanu jí dal gól

Priske chválil po vysoké výhře v Brně Kuchtu a Krejčího. Ve hře Sparty ale viděl i nedostatky

Šťastný Priske: Zasloužený postup. Nebojíme se nikoho

Odchází nejúspěšnější trenér Sparty, Priske má tři trofeje i rekordní body

Pošťáku, už ti není dvacet! Poštulka o Lize mistrů, synovi stepařovi i penaltách

Priske po obratu na Slavii: Důkaz, kde aktuálně jsme

Neproměněné gólovky, mlžení kolem Laciho. Nejsme spokojeni, smutnil Priske

Priske: Začít hrát jako Plzeň, zápas neotočíme

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy