Deny v Buldokovi z Poděbrad: Jen sexuje a provokuje

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     13.04.2026 (05:07)     Sekcia bulvár

Pije jí krev ze všech nejvíc. Sabině Remundové (53) alias vyšetřovatelce Radce ze seriálu Buldok z Poděbrad zvedá přítelkyně jejího syna v podání Alžběty Zalubilové (27) tlak! celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Drsná a nenáviděná Deny z Bachelora v Superchatu: Když po mně někdo jde, umím se za sebe postavit!

Zdroj Zdroj: super.cz     07.01.2025 (18:30)     Sekcia bulvar

Denisa Melvaldová je jednoznačně nejvíce kontroverzní účastnicí první řady reality show Bachelor. Dívkami ve vile a také televizními diváky nenáviděná Deny byla hostem nového Superchatu.

 

Chtěla rozdávat facky v Bachelorovi, nyní bude ventilovat agresi v ringu: Nenáviděná účastnice Deny míří do zápasu

Zdroj Zdroj: super.cz     05.03.2025 (13:47)     Sekcia bulvar

Nenáviděná účastnice reality show Bachelor či Survivor Denisa Melvaldová míří do ringu. Deny přijala nabídku na zápas a za měsíc ji fanoušci uvidí s nasazenými rukavicemi. Kdo bude její soupeřkou?

 

První vypadlice ze Survivoru Deny přiznala focení pro striptýzový klub. Promluvila také o focení nahých fotek

Zdroj Zdroj: super.cz     21.02.2025 (14:23)     Sekcia bulvar

Denisa Melvaldová je první vypadlicí ze Survivoru. Jako důvod, proč v reality show skončila, uváděla hlavně to, že ji dohnala její nedávná minulost v jiné reality show, a to v Bacheloru. Pro nenáviděnou Deny tak skončila neúspěšně i další show.

 

První slzy Survivoru: Taktické manévry se po odchodu Deny rozjíždějí naplno. Hráči se poprvé vypořádali se silnou bouří

Zdroj Zdroj: super.cz     25.02.2025 (22:45)     Sekcia bulvar

Taktické manévry v Survivoru se po vyřazení Deny rozjíždějí naplno. Terč na zádech si stále nese Ivanka, kterou při poslední kmenové radě zachránil symbol imunity. Podaří se jí otočit situaci nebo se jí další kmenovka stane osudnou? V kmeni Bohyní se cítí odstrčená, došlo i na pláč. Následující text obsahuje spoiler.

 

Rozverný královský synek: Hynek (†40), syn Jiřího z Poděbrad, zemřel jako první Čech na syfilis

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.05.2022 (06:15)     Sekcia bulvar

Ač se píše „z Poděbrad“, ve skutečnosti se český „princ“ Hynek (†40) narodil v Praze. A nenarodil se nikomu jinému, než českému královskému páru Jiřímu z Poděbrad a Johaně z Rožmitálu. Ač královský synek, koruna mu zaslíbena nebyla. I tak si dokázal najít své místečko na světě, v životě plném paradoxů. Byl znám jako originální básník a měl pověst cizoložníka a prostopášníka. Do české historie se vepsal jedním smutným prvenstvím.

 

Diváci Bachelora slaví odchod Deny: Ta stále mluví o přetvářce jiných dívek. Nemocný člověk bez sebereflexe, zuří lidé

Zdroj Zdroj: super.cz     02.01.2025 (18:31)     Sekcia bulvar

Počet dívek usilujících o přízeň Bachelora Jana se závratně snižuje. Poslední soutěžící, která opustila vilu, se stala Deny. Její odchod z vily oslavily nejen ostatní ženy ve vile, ale i diváci show. Denisa po svém vyřazení na instagramu i nadále hovoří o toxicitě a přetvářce ostatních účastnic, fanoušci mezitím mluví o nedostatku sebereflexe.

 

Tragická smrt v metru: Ve stanici Jiřího z Poděbrad osoba srážku s vlakem nepřežila

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.01.2025 (21:04)     Sekcia bulvar

Ve stanici Jiřího z Poděbrad srazilo v pondělí večer metro člověka, který na místě zemřel. Provoz na lince A je v úseku Želivského - Náměstí Míru byl přerušen.

 

Ubrání se stanice Jiřího z Poděbrad před reklamami? Uzavřené smlouvy s plakáty podél eskalátorů počítají

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.11.2023 (18:29)     Sekcia bulvar

Zrekonstruovaná stanice metra Jiřího z Poděbrad Pražany příjemně potěšila především díky čistému vzhledu a minimálnímu počtu reklamních ploch. Dopravní podnik je však smluvně zavázán reklamním společnostem, které zajisté o lukrativní místa nebudou chtít přijít. Je tedy jen otázkou času, kdy se křiklavé reklamy do stanice Jiřího z Poděbrad vrátí? Podle mluvčí Dopravního podniku hl. m. Prahy (DPP) všechny strany hledají uspokojivé řešení.

 

Lenka (56) z Poděbrad získala v MEGATRHÁKU 10 tisíc: Výhru přihrál zvonek štěstí!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.03.2022 (05:00)     Sekcia bulvar

 Blesk kupuje v trafice každý den. A teď se to parádně vyplatilo. Lenka Vepřeková (56) z Poděbrad totiž vyhrála v DENNÍ HŘE MEGATRHÁKU 10 tisíc korun!

 

Remundová si v seriálu Buldok z Poděbrad sáhla na dno: Natáčela nemocná!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.03.2026 (20:35)     Sekcia bulvar

Milion a čtvrt spokojených diváků přiznává, že se u seriálu Buldok z Poděbrad nasmáli. Představitelka hlavní role Sabina Remundová (53) ale vzpomíná, že natáčení bylo hodně vyčerpávající.

Nový seriálový hit Buldok z Poděbrad: Spojení se stříbrnou Evou!

Poslední česká princezna: Vyrůstala v Praze a počítalo se s ní na trůn, Ludmila z Poděbrad dožila v Polsku

Před 550 lety zemřel husitský král Jiří z Poděbrad: Obratný politik i prašivá ovce!

„Buřtík“ z Poděbrad (†50): Flákanec otylému králi naprosto zdeformoval obličej. Modřina přes půl tváře!

Umělci z Poděbrad truchlí pro otce a syna: Zabila je stejná nemoc jen den po sobě

Náměstí Jiřího z Poděbrad se konečně dočká revitalizace. Předcházejí jí desítky let příprav

Lovkyně Míša provokuje: Sexy fotky z lovu pro záchranu zvířat!

A v čem uklízíte vy?! „Malá Štika“ zase provokuje

Stanice metra Jiřího z Poděbrad: Nové nezastřešené eskalátory čelí kritice místních

Hanychová na Bali: Opět provokuje nahotou!

U Poděbrad smetl vlak auto: Řidička objela závory a pak došlo ke střetu!

V únoru nastane dočasný šmytec. Stanice metra Jiřího z Poděbrad bude necelý rok mimo provoz

Obézní syn »poběhlice« českým králem: Jiří z Poděbrad (†50) zemřel před 550 lety, co ho zabilo?

Andrea Pomeje provokuje na síti: Podráždila i svého žárlivého klempíře!

Opravy ve stanici metra A Jiřího z Poděbrad: Potrvají přes 2 roky, DPP vystaví výtahy nebo vymění eskalátory

Krainová provokuje v Karibiku: Kdo mi dělal prsa? Máma a táta!

Topmodelka Petra Němcová: Provokuje exotikou!

Ex mladého Polívky Krézlová provokuje z ráje: Úplně nahá mořská panna!

Zorka Hejdová provokuje v průsvitném prádle! Místo chvály přišla ledová sprcha

Jiřího z Poděbrad: Dlouho odkládaná rekonstrukce náměstí vyjde na stamiliony. Začne se s ní už letos

»Třináctka« z Dr. House Olivia Wildeová si nedá pokoj: Provokuje odhaleným ňadrem!

Jiřího z Poděbrad je 47. plně bezbariérová stanice pražského metra. Následovat bude Radlická a Flora

Opět provokuje sexy tělem: Nejvnadnější česká misska předvedla své přednosti v plavkách

Lepší by bylo Romy zastřelit, pronesl starosta Poděbrad. „Nepřijatelné!“ bouří se nyní Rakušan

Je stejně odvážná jako máma! Madonnina dcera Lourdes provokuje v šatech à la síťka, které odhalují vše

Nejdřív bývalá pornoherečka, nyní nenáviděná Deny! Vykolejený Bachelor vyrazil další soutěžící

Dobrá zpráva pro cestující MHD: Po výměně eskalátorů se ve čtvrtek otevře stanice metra Jiřího z Poděbrad

Kočka z reklamy na přípravek na erekci opět provokuje: Mrkejte na moji... papáju!

Anglická sexbomba Demi Rose už zase provokuje: Křivky v síti!

Stanici Jiřího z Poděbrad čekají dva roky oprav. Práce začnou už letos v srpnu

Spor o výdech z metra na Jiřího z Poděbrad: Praha ho chce odstranit, umělci a architekti zachovat

Služebka s De Nirem a Malkovichem: Petr Jákl provokuje fotkami z bazénu i moře v Portoriku

Stanice metra Jiřího z Poděbrad se kvůli opravě uzavře v polovině ledna

Jako nová! Stanice metra Jiřího z Poděbrad se po deseti měsících znovu otevřela cestujícím

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy