Záhada neznámého muže z Napajedel: 10 let mrtvý a nikomu nechybí!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.05.2026 (12:46)     Sekcia bulvár

Kriminalisté ani po deseti letech neznají jméno muže, kterého na Zlínsku srazil vlak. O pomoc se zjišťováním jeho totožnosti proto nyní opět požádali veřejnost. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Hrůzný nález ve Vršovicích: U popelnic ve vnitrobloku ležel mrtvý muž!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.08.2021 (10:54)     Sekcia bulvar

Šokující nález čekal na kolemjdoucího v pondělí ráno - ve vnitrobloku ve Vršovicích našel přímo u kontejnerů ležet bezvládné tělo neznámého muže! Přivolaní záchranáři už nemohli nic dělat, muž byl mrtvý. Co přesně se stalo, teď zjišťují policisté.

 

Policie žádá o pomoc se 17 let starým případem: Neznámého muže nikdo nepohřešoval

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2023 (14:27)     Sekcia bulvar

Mostečtí kriminalisté po letech znovu vytáhli jeden nevyřešený případ. Pátrají po totožnosti muže, který byl v létě 2006 nalezen mrtvý v blízkosti obce Nová Ves v Horách. Žádají o poskytnutí jakékoliv informace vedoucí ke ztotožnění osoby.

 

Záhada v Břeclavi: Strážníci chytili zloděje, který ve velkém kradl kola, ty ale nikomu nechybí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.07.2020 (10:52)     Sekcia bulvar

Pyrrhovo vítězství slaví břeclavští strážníci. Díky pomoci všímavého spoluobčana a kamerovému systému dopadli zloděje, který ukradl v Břeclavi před nádražím větší počet jízdních kol. Strážníci je nyní mají na služebně. Jenže... zatím nikdo nenahlásil, že mu kolo schází.

 

Záhada mrtvého muže ve Cvrčovicích: Policie už zná totožnost, pomohl psí útulek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.05.2022 (12:58)     Sekcia bulvar

Policisté zjistili totožnost mrtvého muže nalezeného v neděli u Cvrčovic na Kladensku, s informacemi jim pomohli pracovníci buštěhradského psího útulku. O pomoc požádala policie veřejnost v úterý, poté kriminalisté neznámého ztotožnili, řekla ve středu policejní mluvčí Michaela Richterová.

 

Záhada mrtvého muže v Cvrčovicích: Policie už zná totožnost, pomohl psí útulek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.05.2022 (12:58)     Sekcia bulvar

Policisté zjistili totožnost mrtvého muže nalezeného v neděli u Cvrčovic na Kladensku, s informacemi jim pomohli pracovníci buštěhradského psího útulku. O pomoc požádala policie veřejnost v úterý, poté kriminalisté neznámého ztotožnili, řekla ve středu policejní mluvčí Michaela Richterová.

 

Tragédie a záhada v Ráji: Jeden mrtvý po požáru bytu! Zkoumá se, kdy zemřel

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.11.2022 (09:47)     Sekcia bulvar

Při požáru v karvinské městské části Ráj zemřel v neděli odpoledne jeden člověk. Pita musí prokázat, zda se otrávil zplodinami, nebo zda byl mrtvý ještě před požárem…

 

Záhada na Šumpersku vyřešena: Útočil pes!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     23.04.2020 (12:00)     Sekcia bulvar

Záhadný útok neznámého dravce řešili policisté v Hanušovicích. Podle oznamovatelky neznámý predátor poranil její drůbež a unesl z kotce psa

 

Noční drama v Beskydech s tragickým koncem: Záhada mrtvého muže!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.04.2025 (10:06)     Sekcia bulvar

Hustá mlha, nepříznivé počasí a tísnivé ticho hor. Takové byly kulisy dramatické noční pátrací akce po turistovi, která se odehrála v noci na 25. dubna na pomezí českých a polských Beskyd. Muž (†32) se bohužel našel už mrtvý.

 

Svatební záhada neznámého muže na fotkách: Vetřelce nevěsta honila 4 roky!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     14.11.2025 (12:54)     Sekcia bulvar

Představte si, že jste právě měli svatbu, která se náramně vydařila. Hosté se skvěle bavili, jídlo bylo naprosto bezchybné, nikdo se nepopral a vy už jenom čekáte na to, až vám fotograf pošle fotografie. Když si ale prohlížíte fotky, abyste si připomněli vzácné momenty, náhle zpozorníte, protože uvidíte nezvaného hosta! A nikdo ho nezná! V tu chvíli pro vás začíná honba za vetřelcem!

 

Nestydatá učitelka ocucávala při výuce bradavky neznámého muže! Studenti harašení nahráli

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.05.2021 (20:28)     Sekcia bulvar

Nezvyklou lekci španělštiny zažili mladí studenti v New Yorku. V průběhu online vyučování tam jejich profesorka Amanda Fletcherová (37) začala ocucávat bradavky neznámého muže. Poté pokračovala ve výkladu. Studenti záznam se sexuálním harašením později nahráli na sociální sítě a průšvih byl na světě. Proti učitelce je vedeno disciplinární řízení.

Pobodání na nástupišti v metru! Poznáte útočníka? Po hádce vytáhl nůž na neznámého provokatéra

Ztracený starosta byl nalezen mrtvý: Měl spáchat sebevraždu...

Záhada nebožtíka nalezeného před 30 lety: Na nohou kopyta!

Čínská záhada 6 odborníků: 4 nezvěstní, 1 mrtvý, 1 v domácím vězení

Nejšílenější záhady světa: Skutečný horor ze strašidelného zámku. Z figuríny se vyklubala skutečná mrtvola! Komu patřila?

Skoro nahá Barbie Alvesová: Moudra o vznešené a přírodní kráse

Shakira má nový objev. Kdo je tajemný muž, se kterým si vyšla na rande?

V třídírně odpadu v Benátkách nad Jizerou našli mrtvolu muže: Příčinu úmrtí určí pitva

Záhada totožnosti muže z Mirkovic: Nekomunikuje a nikdo ho nezná!

Štědrovečerní pohádka Záhada strašidelného zámku: Po 20 minutách se přepínalo, ale přesto jednička večera!

Mrtvý beze jména: Zemřelého muže našli v Karlíně, policie neví, kdo to je

Záhada mrtvého muže z Libišan: Policisté stále neznají jeho totožnost

Záhada u Borhyové: Někdo tam chodí a...

Omylem si přidala neznámého muže do přátel: Nyní plánuje maminka se svou „spřízněnou duší“ zásnuby

Mrtvola na autobusové zastávce v Praze! Policie: Poznáte muže?

Na Vyškovsku se srazil autobus s autem: Jeden mrtvý (+60) a dva (30, 21) těžce zranění!

Muž v Rudné se uspokojoval v autobuse a díval se na jednu z cestujících: Ta ho stihla natočit

Záhada mladého mrtvého muže ve Strašnicích: Policie netuší, kdo to je!

Šest dní před Štědrým dnem má dítě v nemocnici: Syn Gabriely Laškové bojuje s nemocí neznámého původu

Pátrání po Michaele (13) z Liberce: Policisté našli neznámého muže ze zastávky, za její zmizení nemůže

Záhada mrtvého muže: Bezvládného fousáče našli v parku na Kampě, policisté nevědí, kdo to je

Vyšetřování u Borhyové! Tahle záhada trvá už několik let

Záhada mrtvého muže bez zubů: Přes měsíci ho našli v lese u Žlutavy. Kdo to je, se stále neví

Záhada mrtvého muže bez zubů: Před měsíci ho našli v lese u Žlutavy. Kdo to je, se stále neví

Tragický konec pátrání po Milošovi (†58) z Karlovarska: Od lékaře slyšel špatné zprávy a zmizel

Záhada 21 těl z Peru starých až 1600 let je rozluštěna: Mumie jsou pravé!

Na Blansku zemřeli muž (†74) se ženou (†78): Šlo o vraždu a sebevraždu?

Na Blansku zemřeli muž (†74) s ženou (†78): Šlo o vraždu a sebevraždu?

Ještě větší záhada! Žena, která měla odnést peníze z pošty, se přihlásila: Nic nemám

Záchrana amerického horolezce: 45 minut byl mrtvý, pak srdce naskočilo!

Záhada březosti samice rejnoka vyřešena: Žralok je z obliga...

Záhada smrti Hackmanovy (†95) manželky (†65): Den po smrti měla telefonovat!

Vlak srazil muže na Vysočině, provoz vlaků byl na dvě hodiny přerušen

Policie pátrá po Iloně (12): Zřejmě je ve společnosti staršího muže, mohl by ji zneužít

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy