Vyhladovělé seniory zachraňoval Červený kříž: Personál domova zmizel!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     30.05.2026 (05:03)     Sekcia bulvár

Za pobyt maminky (64) v Penzionu U stromu ve Lhotě na Kladensku platil Dominik Zítka (39) téměř padesát tisíc korun. Teď personál náhle zmizel. Hladovým seniorům musel přivézt potraviny Červený kříž a zasahovala i policie. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nemohou do hospody, tak pomáhají: Štamgasti z Karviné posbírali pro Červený kříž tisíce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.04.2020 (15:05)     Sekcia bulvar

Musí mít zavřeno, neví, co přinese budoucnost, přesto pomáhají druhým. Šéf karvinského hudebního klubu spolu s příznivci a štamgasty uspořádal sbírku, která vynesla 15 tisíc! Dostal je Český červený kříž na boj s koronavirem.

 

Hrůzné podmínky v domově pro seniory: Personál se rozutekl a zemřelo přes 30 lidí!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2020 (12:24)     Sekcia bulvar

Policie se pustila do vyšetřování soukromého domova pro seniory Herron, který se nachází nedaleko kanadského Montrealu. V domově zemřelo jednatřicet lidé za necelý měsíc! Rodiny zesnulých se zlobí, domov měl údajně od vypuknutí koronavirové pandemie v Kanadě zanedbávat péči. 

 

V Praze se začalo s očkováním v domovech pro seniory. Dostane se na personál i klienty

Zdroj Zdroj: blesk.cz     06.01.2021 (18:16)     Sekcia bulvar

Do metropole ve středu dorazilo zhruba 25 tisíc vakcín proti koronaviru, které byly rozditribuovány do celkem devíti očkovacích center. Část z nich putovala ale také do domovů pro seniory, kde je dostanou jak obyvatelé domovů, tak i personál, který se o ně stará.

 

Zmatená babička (80) se zatoulala z domova pro seniory: Začal boj s časem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2020 (15:01)     Sekcia bulvar

Boj o čas začal v pondělí kolem páté hodiny odpolední poté, co se do domova pro seniory v Třinci nevrátila žena (80). Podle pracovníků potřebovala léky a byla dezorientovaná.

 

Babičky z domova pro seniory: Psychické strádání kvůli samotě!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     21.04.2021 (05:00)     Sekcia bulvar

Stýskají si a současný život je netěší. „Víte, u nás už se počítá každý den života a rok vězení v pandemii je pro nás jako ztratit deset let.“ Tak nyní hovoří seniorky Jana (77), Šárka (72), Alena (64) a Anička (82) z domova pro seniory v Ostravě-Heřmanicích.

 

Šílený řidič najel autem do domova pro seniory! Procházel se tam a pak utekl

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.06.2020 (09:49)     Sekcia bulvar

Přímo v chodbě domova pro seniory v Tachově skončilo v neděli odpoledne auto. Řidič (32) do budovy najel dveřmi, pak utekl. Zakrátko ho policisté dopadli. Nepochopitelným incidentem se teď zabývají kriminalisté.

 

Červený kříž v Česku slaví 155 let: Mírní lidské utrpení

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     05.09.2023 (12:00)     Sekcia bulvar

Pomáhají tam, kde je lidské utrpení, chrání zdraví člověka a podporují úctu k lidské bytosti. Červený kříž v českých zemích byl založen 5. září 1868, přesně před 155 lety. „Podmínky, ať již technické, materiální či společenské, se mezi lety 1868 a 2023 změnily od základu, ale naše poslání je i po 155 letech stále stejné,“ řekl prezident Českého červeného kříže Marek Jukl.

 

Domov důchodců hrůzy na Kladensku. Rozzlobený syn Dominik: Za pobyt maminky inkasovali 50 tisíc!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.05.2026 (05:00)     Sekcia bulvar

Téměř padesát tisíc platil Dominik Zítka (39) za pobyt maminky (64) v Penzionu U Stromu ve Lhotě na Kladensku. Teď personál zmizela vyhladovělým seniorům musel přivézt potraviny Červený kříž. Zasahovala tam i policie!

 

Honza (20) odešel z domova a zmizel: Blízcí se o něj bojí, pátrá po něm policie

Zdroj Zdroj: blesk.cz     27.08.2024 (14:35)     Sekcia bulvar

Velkou starost má rodina, blízcí i přátelé o Jana Včeláka (20) z Holic na Pardubicku. Mladík zmizel z domova v sobotu ráno, od té doby se nikomu neozval. Zoufalá rodina prosí, aby se vrátil. Po Honzovi jako po pohřešovaném pátrá policie.

 

Zvěrstva, která nacisté zametli pod koberec: Před 76 lety navštívil Červený kříž přestupní stanici smrti v Terezíně

Zdroj Zdroj: blesk.cz     23.06.2020 (17:20)     Sekcia bulvar

23. června 1944 navštívila terezínské ghetto mezinárodní organizace Červený kříž, která si klade za cíl chránit životy, zdraví a snižovat utrpení lidí ve válečných zónách. Tahle kontrola se ovšem organizaci příliš nepovedla. Nacisté ji využili ve svůj prospěch a sehráli na inspektory pěkné divadlo. A ti jim na celou komedii možná až příliš ochotně skočili. Oficiální zpráva o stavu v terezínském ghettu varuje dodnes.

O nakažené postižené děti z dětského domova se starají vojáci: Personál má koronavirus

Domov pro seniory v Bohnicích je ve špatném stavu: Čeká ho rekonstrukce za 300 milionů

Nesleduji zprávy a snažím se být co nejvíce v přírodě, prozradil Pavel Kříž

Bohnický domov pro seniory se bude rekonstruovat. Stamilionová investice obohatí areál o haly či terasy

„Pojízdné vakcíny“ vyjely do pražských domovů pro seniory. Mobilní tým bude očkovat 12 hodin denně

Pečovatelka z domova důchodců vkazuje: Babičky i dědečci se bojí

Překvapený vdovec Rychtář: Kdo vyměnil Ivetě kříž na kolejích?

Jste to vy, pane Šafránku? Pavel Kříž zaujal vzhledem

Jarmila (82) s alzheimerem a epilepsií zmizela z domova důchodců v Ďáblicích. Viděli jste ji?

Seniory z domova v Břeclavi bude vozit na výlety cyklorikša

Lidé nechtějí dům pro seniory v Bystrci: Radnice ho stejně postaví

Důchodce zmizel z domova: Vyhrožoval sebevraždou, pátrá po něm policie

Ošetřovatelky Domova pro seniory v Ostravě: Týraly seniorky?!

Senior v ohrožení: Jan zmizel z domova, je nemocný, špatně se orientuje

Elizaveta Maximová hledala inspiraci v blázinci, Pavel Kříž by to udělal taky

Požár vyhnal z domova důchodců přes sto lidí: Na místě zasahovali i záchranáři

5 nakažených zaměstnanců v důchoďáku u Hradce, testovali i seniory. S jakým výsledkem?

Honza (15) zase asi utekl: Odešel z dětského domova, do školy nedorazil

Yvetta Simonová (95): Útěk z domova důchodců!

Hrdinové zachránili seniory z hořícího domu v Raspenavě: Jakub popsal, jak stařečky vynesli z plamenů

Převlékání postelí i výměna plen: Redaktorka Blesk Zpráv absolvovala kurz pro dobrovolníky

Dědeček (82) zmizel z domova: Vrtulník ho druhý den objevil zmateného na poli

Měly týrat a ponižovat seniory: Policie obvinila dvě ošetřovatelky ze Slunečnice

Šéf domova důchodců, kde zemřel očkovaný senior, personál předem varoval. Návrh Maláčové vítá

Mladík z Aše na silvestra zmizel z domova. Našli ho mrtvého

Otazníky kolem Simonové v důchoďáku: Proč se nevzdá svého bytu?

Senior na smrtelné posteli odkázal statisíce cizím lidem: Rodina to oznámila policii!

Yvetta Simonová (95) po šesti týdnech: ÚTĚK Z DOMOVA DŮCHODCŮ!

Otřesné zacházení se seniory v domově Důstojnost: Personál klienty přivazoval k posteli a zamykal je v pokoji

Martin před 7 lety záhadně zmizel: Kriminalisté jeho případ dali do kalendáře pro vězně

Honza (20) odešel z domova, blízcí se o něj báli: Našel se, je v pořádku

Měli týrat a ponižovat seniory: Policie obvinila dvě ošetřovatelky ze Slunečnice

Tereza Brodská maminku Janu Brejchovou o Vánocích nejspíš neuvidí

Jaroslav Š. (52) mohl být v ohrožení života: Muž bez domova zmizel z nemocnice, našli ho včas

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy