Slova o Schickovi byla nevhodná. Rosický bere zpět výrok, kterým naštval Nedvěda

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.07.2026 (11:51)     Sekcia sport

Má své vidění fotbalu, které se úplně neztotožňuje s projevem národního týmu na mistrovství světa. „Teď najednou nastala revoluce a všechno je špatně, ale problém je dlouhodobý,“ říká Tomáš Rosický, sportovní ředitel pražské Sparty. V první části velkého rozhovoru pro Sport.cz se vrací k výroku, kterým naštval Pavla Nedvěda, i k jednomu za něj zvláštnímu vynechání z nominace. A nemá on sám ambici být součástí slibované reformy tuzemského fotbalu? celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Nevím, kde tohle Douděra vyštrachal! Některým hráčům chybí pokora, zlobí se Rada

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2023 (06:09)     Sekcia sport

Po vítězném čtvrtečním duelu Evropské ligy s Tiraspolem (6:0) vzbudil hodně pozornosti výrok slávisty Davida Douděry. „Evropa je o fotbale a pak přijedete do Liberce, kde se postaví jedenáct frajerů do branky,“ prohlásil mladý obránce. Trenér Petr Rada, host pondělního pořadu Přímák na Sport.cz, tato slova považuje za, slušně řečeno, nevhodná.

 

Nedvědova slova vyšla Spartu pořádně draho! Pražský klub dostal mastnou pokutu

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2026 (13:13)     Sekcia sport

Pořádně draho vyjdou hokejovou Spartu slova jejího hlavního trenéra Jaroslava Nedvěda po sobotní porážce 3:4 v prodloužení na ledě Pardubic v pátém semifinále play off (Dynamo vede 3:2 na zápasy). Pražský klub obdržel od ředitele extraligy Martina Loukoty stotisícovou pokutu za poškození dobrého jména a zájmů soutěže, 10 tisíc pak za hodnocení výkonů arbitrů v den zápasu. „Vyjádření Jaroslava Nedvěda považuji za nepřijatelná a poškozující dobré jméno soutěže,“ uvedl Loukota.

 

Rosický: Sparta pro mě byla mužstvem velkých individualistů. Jedním z mých cílů bylo, aby zase hrála jako tým

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     18.08.2020 (05:00)     Sekcia sport

V roli sportovního ředitele Sparty mu už pomalu končí doba hájení, Tomáš Rosický je před novou sezonou připravený na to, že Letenští budou naplno zápolit se Slavií a Plzní v boji o ligový titul. „Pokoronavirová fáze byla výsledkově a herně uspokojivá a na Spartě se zase po delší době objevil pohár. Chceme nadále pokračovat v tomhle vývoji,“ říká Rosický.

 

Rosický je zpět ve funkci, Sparta má podle něj před sebou velmi pěkný půlrok

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.01.2026 (13:15)     Sekcia sport

Praha - Tomáš Rosický se po zdravotních problémech naplno vrátil do role sportovního ředitele fotbalové Sparty. Pražský klub zrušil pozici prozatímního sportovního ředitele, kterou od loňského června...

 

Sexistické narážky? Loprais se omluvil za nevhodná slova o Kolocově dceři

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.01.2021 (10:22)     Sekcia sport

Sami na sociálních sítích zveřejňují videa z kabiny, aby fanouškům zprostředkovali co nejvěrnější obrázek slavné Rallye Dakar. Jenže v jednom z nich tým Aleše Lopraise neuhlídal a uveřejnil i debatu s palubním mechanikem Petrem Pokorou hodnotící dcery šéfa konkurence Martina Koloce. Loprais se ve středu za slova o „černošce z Roudnice“ a o tom, že jedna z nich je „plochá a sjízdná“, omluvil.

 

Rosický nejen o Priskeho konci: Řekl, že už Spartu trénovat nechce a nebude

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.06.2024 (13:19)     Sekcia sport

Sportovní ředitel fotbalové Sparty Tomáš Rosický promluvil o tom, jak vypadal odchod trenéra Briana Priskeho do Feyenoordu. Podotkl, že jednání byla standardní, a naznačil, že u dánského kouče viděl velký chtíč změnit adresu. Rosický také uvedl, že žádné příchody či odchody z kádru zatím nejsou na stole.

 

Tomáš Rosický: Měl jsem nabídku od velkého klubu, ale odmítl jsem. Mám ve Spartě rozdělanou práci

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     19.01.2024 (12:29)     Sekcia sport

Tomáš Rosický, jedna z legend Sparťanského fotbalu, se po ukončení své hráčské kariéry postavil do role sportovního ředitele klubu. Avšak, cesta k úspěchu byla plná výzev a fanoušci se na chvíli obrátili proti němu. Nakonec však Rosický zvedl Spartu a přivedl ji k titulu.

 

Rosický: Titul? Musíme jít krok za krokem, být natěsno s Plzní a Slavií

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.08.2020 (10:59)     Sekcia sport

Když měl shrnout cíle Sparty před blížící se sezonou, pečlivě volil slova. „U klubu naší velikosti budou očekávání fanoušků vždy nejvyšší. A je to tak správně. Jsme si toho vědomi, musíme jít ale krok za krokem,“ prohlásil sportovní ředitel Tomáš Rosický.

 

Kanga byl strašnej d***l, odvázal se Rosický. Sparta ho trestat nebude

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2022 (12:13)     Sekcia sport

Nic se neutají, v Čechách rozhodně ne. Slova vyřčená při uzavřené debatě s fanoušky tak vyvolala na sociálních sítích slušný rozruch. „Jestli je Kanga černej, nebo bílej, je mi jedno, hlavní je, že to byl strašnej debil,“ vyjádřil se sportovní ředitel Tomáš Rosický nečekaně razantně na adresu bývalé kontroverzní opory fotbalové Sparty.

 

KOMENTÁŘ: Šulcovi koruna sluší. Schickovi by ale pasovala úplně stejně

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2026 (08:18)     Sekcia sport

Pavel Šulc se stal Fotbalistou roku ČR za kalendářní rok 2025, ofenzivní univerzál Lyonu a české reprezentace vystřídal na pomyslném trůnu záložníka West Hamu Tomáše Součka. Sedí jméno nového českého krále? Nebo by korunka víc slušela útočníkovi Leverkusenu Patriku Schickovi nebo obránci Wolverhamptonu Ladislavu Krejčímu?

Když se z olympijského hokejového odhalení stane „nenominace“

Výbuch do vysílačky, frustrovaný Leclerc vyčinil týmu. Svá slova vzal pak zpět

Sparta pyká za Nedvědova slova. Od ředitele extraligy vyfasovala pokutu

Schickovi se vrátil konkurent. Možná budou hrát spolu, naznačil kouč Alonso

Motivace Ukrajinců? Výrok šéfa Čeferina. Euro bez Italů by byla katastrofa, řekl

Rosický: Zažívám krásné emoce, jedno malé na postup si dám

Zpět na neoblíbené Letné. Noční můra trenéra Galatasaraye ožívá

Southampton šokoval Arsenal. Na Emirates šahal po výhře, nakonec bere remízu

Víte, jaké ženy jsou… Komentátora Eurosportu stála nevhodná slova místo

KOMENTÁŘ: Dobře pro Juráska, dobře pro reprezentaci

Skvělé, vítejte zpět. Byla slova šéfa Dortmundu ke kouči Bayernu upřímná?

Zbytečné zápasy? Šéf UEFA naštval Curacao spol.

Nedvěda těší, že si prosadil Jalonena. Pro MS má potvrzené trio z Detroitu!

Šéfka Roland Garros Mauresmová se omluvila za nelichotivá slova o ženském tenisu

V EA FC 24 uvidíme Tomáše Rosického

Napotřetí už se dočkal. Jalonen bere do Švédska i Lakatoše, úvahy o výběru do 25 let vzaly za své

Hnilička za Nedvěda? Hráče by vybírat neměl, říká rezolutně expert. Nabízí jiné kandidáty

KOMENTÁŘ: Rosický napráskal Priskeho touhu zmizet. Chování obou pánů ale dává smysl

GLOSA: Klíčové je naladění Nedvěda, neodpustí šlendrián

Zabijte se! Obávaný bijec se pustil do svých „fanoušků“

Soudce v Turíně začal jednat o tom, zda Nedvěda a spol. čeká proces

Lákavá vidina Ligy mistrů. Teď máme okamžitě jednu šanci, ví Rosický

Byla to ta stará Sparta, hlásil Sadílek. Věří, že tým si získá zpět fanoušky

Hložek začal misi v Leverkusenu, musí si najít místo v sestavě. Bude potřebovat čas, vědí v klubu

Rosický o odchodu Priskeho: Chápu, že chtěl jít. Bylo mi jasné, že ho držet nelze

Falšovali účetnictví. Prokuratura navrhuje obvinit Nedvěda a další šéfy Juventusu

Rosický neprozradil, jestli Kanga končí. Hložek má na cizinu ještě čas, míní ředitel

Rosický promluvil o svém zdravotním stavu

Do sídla Juventusu vtrhla finanční policie, vyšetřuje i Nedvěda

SLÁVISTA: Kuchta urazil bohy. Místo snahy dát gól si šel pro penaltu, kterou sám zahodil

V Itálii začal soud v kauze Juventusu. Žalobce žádá pro Nedvěda a spol. zákaz činnosti

Sorova cena? Pro Spartu neakceptovatelná, netají Rosický, proč dostihy o posilu vyhráli sešívaní

Nedvěda překonal bez fanfár. Jsem rád, že je to za mnou, přiznal Filippi

Výraz opičky je nešťastný. Německý funkcionář se kaje za výrok o reprezentantech

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy