Čtvrtinu hrozila blamáž. Tu Češky odmítly, ale MS v Brně zakončily jasnou prohrou

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.07.2026 (20:03)     Sekcia sport

Rozlučka s domácím turnajem jim nevyšla. České basketbalistky na světovém šampionátu hráček do sedmnácti let v Brně podlehly ve svém závěrečném vystoupení v duelu o třinácté místo Německu 37:63 zejména vinou hororové první části, kterou prohrály 1:22. Mezi šestnácti účastníky šampionátu tak s bilancí jedné výhry a šesti porážek obsadily čtrnáctou příčku. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Tenisový rok zakončily v Top 10 hned tři Češky, nejvýš je Vondroušová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (08:54)     Sekcia sport

Tenisový rok zakončily v první desítce světového žebříčku tři Češky - Markéta Vondroušová, Karolína Muchová a Barbora Krejčíková. Jedničkou sezony je i letos Polka Iga Šwiateková, jež se vrátila na trůn díky pondělní výhře na závěrečném Turnaji mistryň.

 

Volejbalistky Olomouce zakončily cestu Ligou mistryň prohrou s Kazaní

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.02.2021 (19:53)     Sekcia sport

Volejbalistky Olomouce zakončily svou cestu Ligou mistryň porážkou 1:3 s Kazaní. V šesti zápasech s evropskou klubovou špičkou se bodů nedočkaly, ale získaly dva sety. Ve středu se jim to povedlo proti úřadujícím šampionkám italské Novaře, tentokrát byly ve druhé sadě lepší než ruské mistryně z Dynama Kazaň.

 

Házenkářky zakončily přípravný turnaj v Rakousku jasnou výhrou nad Ukrajinou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.10.2024 (16:33)     Sekcia sport

České házenkářky porazil ve druhém a zároveň posledním zápase na přípravném turnaji tří zemí u Vídně tým Ukrajiny přesvědčivě 34:25. Svěřenkyně norského trenéra Benta Dahla částečně odčinily páteční úvodní prohru s domácím Rakouskem a říjnový program před blížícím se mistrovstvím Evropy zakončily s vyrovnanou bilancí. Nejlepší střelkyně dnešního utkání Markéta Jeřábková dala šest branek.

 

Mimořádný úspěch. Češky drtí zbytek světa, hned tři končí rok v TOP 10!

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2023 (08:16)     Sekcia sport

Český ženský tenis zažil další báječný rok. Hned tři reprezentantky ho zakončily v první desítce světového žebříčku tři Češky Markéta Vondroušová, Karolína Muchová a Barbora Krejčíková. Jedničkou sezony je opět Polka Iga Šwiateková, jež se vrátila na trůn díky pondělní výhře na závěrečném Turnaji mistryň.

 

Z divočiny na MS vyšly lépe Španělky. Do osmifinále půjdou Češky ze třetího místa

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.07.2025 (20:17)     Sekcia sport

Jedno vítězství, dvě porážky, třetí místo. S takovou bilancí zakončily české basketbalové reprezentantky do 19 let základní skupinu domácího mistrovství světa v Brně, když nestačily 44:57 v tvrdém a místy i emotivním duelu na Španělsko. V osmifinále, do kterého postupují všichni účastníci šampionátu, vyzvou druhý nejlepší celek skupiny C – Austrálii, nebo Francii.

 

České basketbalistky zakončily kvalifikaci na mistrovství Evropy výhrou nad Itálii

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2025 (17:55)     Sekcia sport

České basketbalistky zdolaly v posledním utkání kvalifikace mistrovství Evropy Itálii 74:69 a v Brně zakončily druhou výhrou skupinu I, v níž se utkali spolupořadatelé turnaje a už jistí účastníci. Základní skupinu šampionátu uspořádá Brno od 19. do 22. června.

 

Senzační obrat se nepovedl. Mladé Češky ale dokázaly vicemistryně Evropy pořádně potrápit

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.07.2026 (19:51)     Sekcia sport

České basketbalistky do sedmnácti let zahájily domácí světový šampionát prohrou. V brněnské Starez aréně nestačil výběr trenéra Richarda Fouska na vicemistryně světa ze Slovinska poměrem 55:63. Češky dokázaly favoritky v poslední čtvrtině pořádně potrápit a sahaly po senzačním obratu, Slovinky ale nakonec dokázaly výhru ubojovat. Češky o první vítězství do tabulky C zabojují už v neděli od 17:30 proti Kolumbii.

 

Skvělý úspěch. Tři české tenistky končí rok v TOP 10

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.11.2023 (08:16)     Sekcia sport

Tenisový rok zakončily v první světové desítce Češky Markéta Vondroušová, Karolína Muchová a Barbora Krejčíková. Jedničkou je Polka Iga Šwiateková.

 

Povedený závěr kvalifikace na ME. České basketbalistky porazily také Itálii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2025 (18:17)     Sekcia sport

České basketbalistky zdolaly v posledním utkání kvalifikace na EuroBasket 2025 Itálii 74:69 a v Brně zakončily druhou výhrou skupinu I, v níž se utkali spolupořadatelé turnaje a už jistí účastníci. Češky skončily na třetím místě, neboť v souběžně hraném duelu prohrálo Řecko s Německem 64:67 a svěřenkyně trenérky Romany Ptáčkové mají při stejném počtu výher s Řekyněmi lepší vzájemnou bilanci.

 

Češky skončily na MS v curlingu dvanácté, o OH budou bojovat v kvalifikaci

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.05.2021 (09:06)     Sekcia sport

Češky skončily na mistrovství světa v curlingu v Calgary dvanácté. Soutěž zakončily se třemi výhrami a deseti porážkami daleko za šesticí týmů, které si zajistily účast na olympijských hrách v Pekingu 2022. O premiérovou účast na olympiádě ještě budou mít české hráčky šanci zabojovat v prosincové kvalifikaci.

Neuvěřitelná čtvrtina a otočka. Mladé Češky na úvod MS v Brně prohrály

Fotbalistky zakončily rok vítězstvím v Rumunsku

Mizérie a facka od Itálie. Basketbalistky pohořely v generálce na domácí ME

Basketbalistky si před ME dokázaly, že nejsou do počtu. Můžeme porazit i silné, řekla vyčerpaná opora

Čtrnácté místo na MS v Brně. Mladé basketbalistky se rozloučily prohrou

Z bahna až na vrchol! Řada lidí nás už odepisovala, září kapitán Kanady

Po senzaci přišel krach. České fotbalistky sestoupily z Ligy národů

Hermannová se Štochlovou zahájily ME v plážovém volejbalu prohrou

Neuvěřitelné! Češky řádí. Senzační obrat Plíškové zaujal i zahraniční média

Krutý debakl s favoritem. Češky na MS v Brně neměly v osmifinále šanci

Basketbalistky Žabin se rozloučily s Eurocupem domácí prohrou s Lyonem

Češky zakončily skupinu výhrou a ve čtvrtfinále jim budou stát v cestě Němky

Už jsme opravdu jak blázni, lamentoval Lakatoš po další prohře. Odejde Mueller?

Žabiny zakončily ligovou nadstavbu výhrou nad basketbalistkami Ostravy

Hokejistky zakončily turnaj v Lahti jasnou výhrou nad domácím Finskem

Hokejistky zakončily turnaj ve Füssenu výhrou

Házenkářky Mostu zakončily Ligu mistryň debaklem

Totální blamáž. Historický zmar Detroitu dokonán!

Basketbalistky USK Praha zakončily nadstavbu výhrou

Jako na horské dráze. Češky překonaly negativní bublinu a už se těší domů

Žabiny zakončily nadstavbu výhrou nad Ostravou, vedly od začátku do konce

Fotbalistky zakončily kvalifikaci ME drtivou výhrou nad Moldavskem

Basketbalistky USK zakončily základní část ligy výhrou nad Brnem

Synchronizované plavkyně Klusková s Mrázkovou zakončily MS devatenáctým místem

České hokejistky zakončily turnaj ve Füssenu výhrou nad Švýcarskem

Úkol splněn! Fotbalistky zakončily kvalifikaci ME vysokou výhrou

Volejbalisté na Poláky nestačili, evropský šampionát začali jasnou prohrou

Fotbalistky do 19 let zakončily mistrovství Evropy debaklem se Španělskem

Basketbalistky KP Brno zakončily skupinu vítězstvím a drží teoretickou naději na postup

Házenkářky se loučí s MS vítězstvím, výkonem ale znovu nepřesvědčily

Házenkářky Mostu zakončily interligu na druhém místě za Michalovcemi

Herně i výsledkově to je bomba, těší české volejbalistky vydařený čínský díl Ligy národů

Sparta hájí vedení v extralize v Brně, Vítkovice chtějí ukončit sérii nezdarů

Fotbalistky Slavie zakončily účinkování v LM porážkou

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy