"Bordel jako v tanku." Influencerka zdarma uklízí špinavé byty, sledují ji miliony

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     04.09.2021 (15:02)     Sekcia bulvár

Osmadvacetiletá finská influencerka Auri Katariina natáčí videa, ve kterých dává do pucu cizí zaneřáděné domácnosti, a to bez nároku na honorář. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Takového chlapa doma nechcete. Influencerka prozradila, co její přítel (ne)dělá ve sprše a proč musel dostat kopačky

Zdroj Zdroj: super.cz     11.05.2025 (20:55)     Sekcia bulvar

Brazilská influencerka Débora Porto (35), kterou na instagramu sledují více než dva miliony lidí, se rozhodla ukončit svůj vztah. Důvod? Její přítel si zakládal na extrémně přirozeném životním stylu – odmítal sprchu, deodorant i zubní pastu.

 

Finka se stala milionářkou díky uklízení: Je na něm závislá!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.08.2023 (09:30)     Sekcia bulvar

Auri Kananenová je třicetiletá milionářka z Finska. Na sociálních sítích sdílí videa, kde cestuje po celém světě a zdarma uklízí domy a byty lidem, kteří trpí nějakou nemocí a sami toho nejsou schopni. Díky sponzorům a reklamám si tímto koníčkem vydělala několik milionů dolarů.

 

Koukejte se řádně opít! Populární influencerka (92) sestavila pravidla pro vlastní pohřeb a je z toho hit internetu

Zdroj Zdroj: super.cz     30.04.2022 (15:05)     Sekcia bulvar

Lilian Droniak, na sociálních sítích také známá jako Grandma Droniak, je influencerkou, jak má být. Na TikToku ji sledují přes 4 miliony lidí, které pravidelně baví videi o svém životě, randění nebo podvádění při bingu.

 

Annie přišla během pandemie o práci: Stal se z ní nomád, ostatní jí mají za bezdomovce

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.01.2022 (22:47)     Sekcia bulvar

Americká influencerka se rozhodla žít a cestovat v obytném vozu poté, co během pandemie přišla o svou živnost. Její rodina si o ní myslí, že žije jako bezdomovec. Na internetu jí však sledují miliony fanoušků.

 

Nájemníci vrací byty Brnu: Plísně, bordel i výkaly!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Imunní na šoky musí být starosta brněnské části Židenice Petr Kunc (Hlas pro Židenice). Chodí totiž kontrolovat, v jakém stavu se městu vracejí nájemní byty. Někdy vypadají tak, že by na jejich procházení potřeboval dekontaminační oblek a kyslíkovou masku.

 

Queen Plačková: V Dubaji utrácí miliony!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     15.03.2025 (05:00)     Sekcia bulvar

Slovenská influencerka Zuzana Plačková (33) je milionářkou. Ty doby, kdy utrácela statisíce za luxusní kabelky a šperky, jsou pryč. Dnes už vydělané peníze vráží do nemovitostí v Dubaji, kde už vlastní tři byty. 

 

Tajemství druhého domu Augustové: Zprávařka klientům uklízí!

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.01.2023 (09:50)     Sekcia bulvar

Moderátorka televizního zpravodajství si s manželem postavili nedaleko Ještědu už druhý dům. Ten slouží jako penzion a Marcela Augustová (57) pokud zrovna nezáří v Událostech, hostům pere a uklízí!

 

"Zneuctila památku obětí holokaustu." Pózováním influencerka pobouřila miliony lidí

Zdroj Zdroj: pikant.atlas.cz     03.11.2021 (12:39)     Sekcia bulvar

Pobouření vzbudila influencerka tím, že seděla a pózovala na jednom z grafitových sloupů Židovského památníku.

 

Vydělávám miliony měsíčně. Pózuji pro fanoušky jako pes, říká influencerka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.07.2020 (14:01)     Sekcia bulvar

Jenna Phillipsová (21) z Austinu v Texasu našla podle svých slov práci snů. Díky tomu, že pro své věrné fanoušky pózuje na sociálních sítích jako štěně, od nich získává miliony měsíčně.

 

Záhada druhého domu Augustové: Proč Marcela uklízí cizím lidem?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     06.01.2023 (09:50)     Sekcia bulvar

Moderátorka televizního zpravodajství si s manželem postavili nedaleko Ještědu už druhý dům. Ten slouží jako penzion a Marcela Augustová (57) pokud zrovna nezáří v Událostech, hostům pere a uklízí!

Dominique Alagia na pokraji sil: Denně pláče kvůli nenávisti!

Realitní makléř Jan popsal změnu trhu. S přáteli přenechává zdarma zdravotníkům volné byty

Hvězda sociálních sítí se proslavila obří pusou: Najednou dokáže pojmout celou koblihu!

To je realita potřetí těhotné Ornelly Koktové (28): Unavená, neupravená a bordel jak v tanku!

Vypráví příběhy sériových vrahů a líčí se. Youtuberku sledují miliony lidí

Influencerka podváděla luxusní restaurace. Nechávala si servírovat drahá jídla zdarma výměnou za sex

„Máme bordel jak cigáni“, napsala kuchařka Kamu. Pak se za urážku omlouvala

Ministryně Maláčová o premiéru Babišovi: Udělal tu bordel, d*bil

Plastikami posedlá influencerka se nechává vydržovat zámožnými muži: Normálních lidí je mi líto, říká

Dřív obcházela komparzy, teď řádí na sociálních sítích. Dvaadvacetiletou brunetku sledují statisíce lidí

Influencerka láká muže po barech na svůj nalíčený obličej, aby měla drinky zdarma. Bez šminek byste ji ale nepoznali

Influencerka odpalovala golfové míčky do Grand Canyonu: Stihl ji trest k smíchu

Jmění influencera z Dubaje? Flotila superaut, tisíce luxusních tenisek a miliony dolarů

Influencerka, která tvrdí, že má největší vaginu, zbožňuje plastiky: Dala za ně už víc jak 2 miliony

Krásná influencerka má neobvyklý způsob obživy: Dopisováním s nadrženými muži si přijde na 6 tisíc denně!

Jiří (42) vyklízí byty jako z hororu: Našel stařenku mrtvou půl roku! A jsou na půdách poklady?

Influencerkou se stala omylem díky Aleně Šeredové. Bývalá modelka řekla, jak nakládá s hatery

Dva miliony korun si z reality show Love Island odnesli studentka a svářeč

Kočko, pojď na Onlyfans, tam to sype víc zlaťáků: Zadlužená influencerka z Výměny manželek schytává lavinu hejtů

Přiznání Davida Beckhama: Maniak, celé noci uklízí!

Ani jako stoletá neslevila ze svého stylu. Zemřela inspirace pro miliony lidí Iris Apfel (102)

V úplatcích se zakázkami na byty létaly v Havířově miliony: Pětice nebude sedět, ale platit

Influencerka sdílí neretušované fotky v bikinách: Tohle vzkazuje trollům, kteří jí píšou, že je nechutná

Bytař zvoní vždy jednou: Zatímco pracovali, vybílil jim byty! Lezl tam ventilačkou

Dalších 200 tanků pro Ukrajinu! Po Česku je posílá také Polsko

Česko získá darem od Německa dalších 15 tanků Leopard 2A4, první dorazí letos

Influencerka šokuje fanoušky: Moje štědrovečerní večeře bude dětská výživa

Proč Rusové ztrácejí tolik tanků? Slabá morálka, taktika i výzbroj

Influencerka chce vypadat jako Kim Kardashian: Utratila kvůli tomu přes 30 milionů!

Jurečkovy novinky: Stát začíná evidovat byty pro uprchlíky, podpora se od července změní

Plnoštíhlá influencerka oblékla stejné prádlo jako Rihanna: V průhledném modelu ukázala i tetování na pozadí

Topmodelka Kurková: Uklízí jako královna diskoték

Další smlouva na obraně u Černochové: Česko nakoupí 44 tanků Leopard za 34 miliard!

Nabité jednání vlády: Pomoc Ukrajině, nákup tanků, regulace kratomu i bitcoinová zpráva

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy