Babiš se nechal ostříhat dřív než Monika, Kalousek si poradil sám, Schillerová vyčkává

Zdroj Zdroj: blesk.cz     11.05.2020 (18:30)     Sekcia bulvár

V Česku v pondělí začala fungovat kadeřnictví a zahrádky hospod a restaurací. Mezi prvními v zemi se nechal ostříhat hned ráno po návratu do Strakovy akademie premiér Andrej Babiš (ANO). To šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek si se svými řídkými vlasy prý poradil sám. Vicepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) se po podezření, že se nechala ostříhat i přes zákaz, ke svému kadeřníkovi dostane až po sobotní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) se chystá nejen na zkrocení dorostlé hřívy, ale i na masáže. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Daně nezvýšíme, slibuje Schillerová. Zruší superhrubou mzdu? Kalousek: Blouzní

Zdroj Zdroj: blesk.cz     10.06.2020 (05:30)     Sekcia bulvar

Státní „sekyra“ se šplhá do rekordních výšin. Schodek 500 miliard korun pro letošní rok bude i ve Sněmovně ožehavým tématem. Než ale k bitvě dojde, Alena Schillerová (za ANO) v Blesku opět slibovala, že se kvůli tomu daně lidem zvyšovat nebudou. A reagovala i na jiný vládní slib - zrušení superhrubé mzdy, které se ale nadále nekoná, i když o tom chce prý Schillerová v koalici znovu debatovat. Nemají na to odborně, ani politicky, rýpl si Miroslav Kalousek (TOP 09). A expert ODS Jan Skopeček míní, že vláda tento slib nedodrží. U slibu ohledně daní doufá v opak.

 

Koronavirus ONLINE: 186 mrtvých v ČR. Nové prodejny otevírají, 300 miliard Schillerová hájí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2020 (07:44)     Sekcia bulvar

Česko hlásí už 186 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 6746 lidí, vyléčených je 1298, aktuálně nakažených 5262. V Česku od pondělí otevírají své prodejny řemeslníci, farmářské trhy nebo autosalony, konat se můžou i svatby s limitem do deseti osob. Vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO) v ČT uvedla, že požádá vládu o zvýšení schodku rozpočtu na 300 miliard korun bez dalších úspor. Zatímco ekonomové to akceptují, šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek varuje před zadlužením dětí. Prezident Miloš Zeman pak pro Frekvenci 1 uvedl, že by hranice Česka nechal zavřené rok, aby předešel druhé vlně nákazy. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých v ČR. Nové prodejny otevírají, 300 miliard Schillerová hájí

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.04.2020 (08:35)     Sekcia bulvar

Česko hlásí už 188 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 6787 lidí, vyléčených je 1311, aktuálně nakažených 5288. V Česku od pondělí otevírají své prodejny řemeslníci, farmářské trhy nebo autosalony, konat se můžou i svatby s limitem do deseti osob. Vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO) v ČT uvedla, že požádá vládu o zvýšení schodku rozpočtu na 300 miliard korun bez dalších úspor. Zatímco ekonomové to akceptují, šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek varuje před zadlužením dětí. Prezident Miloš Zeman pak pro Frekvenci 1 uvedl, že by hranice Česka nechal zavřené rok, aby předešel druhé vlně nákazy. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Přímý přenos: Babiš, Havlíček a Schillerová o další pomoci pro českou ekonomiku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.07.2020 (12:56)     Sekcia bulvar

Další zasedání Národní ekonomické rady vlády (NERV) proběhlo ve středu dopoledne. Tématem diskuze byla hospodářská strategie, oživení ekonomiky a revize aktuální pomoci po pandemii koronaviru. Vedle členů rady se zasedání účastnili premiér Andrej Babiš (ANO), ministryně financí Alena Schillerová (ANO) a vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Tiskovou konferenci po jednání sledujte od 13:00 živě na Blesk.cz.

 

Babiš a Schillerová prosadili schodek 500 miliard. Katastrofické scénáře premiér odmítá

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.07.2020 (18:45)     Sekcia bulvar

Nikoli 40, ne 200 ani 300, ale rovnou 500 miliard korun. Takový bude schodek státního rozpočtu České republiky pro rok 2020, jeho navýšení ve středu ve Sněmovně prosadila vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO) a premiér Andrej Babiš (ANO). Babiš v rozpravě uvedl, že podle souhrnných dat je potřeba počítat s poklesem ekonomiky v letošním roce. Premiér dodal, že je ale zdrženlivý, pokud jde o předpovědi vývoje, a varoval před katastrofickými scénáři. Evropská komise v tomto týdnu uvedla, že očekává letošní propad české ekonomiky o 7,8 procenta. Opozice vládu ve Sněmovně kritizovala, že dosud nepřišla se žádným návrhem úspor a že si nevytvořila rezervy.

 

Babiš se potí v Bruselu, Monika si užívá v Chorvatsku. A řekla, proč se nebojí nákazy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.07.2020 (05:02)     Sekcia bulvar

Manželka českého premiéra Monika Babišová je pověstná svými dovolenými. Nejdříve byla s dcerou Vivien v únoru na Zanzibaru, teď si užívá sluníčka, pláží a moře v oblíbené dovolenkové destinaci Čechů. Na jachtu a skútr do Chorvatska ale nevyrazila sama. Společnost jí dělá syn Frederik. Andrej Babiš (ANO) mezitím odletěl na mimořádný summit Evropské unie do Bruselu.

 

Koronavirus ONLINE: 298 mrtvých v ČR, nouzový stav skončil, Babiš se omluvil za roušku dole

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.05.2020 (00:00)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 298 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 8460 lidí, vyléčených je 5435 a aktuálně nakažených je pak 2727. Do karantény musí celá třída školky v pražském Suchdole včetně ředitele - po pozitivním testu jednoho z dětí. V neděli skončil nouzový stav a o týden později i většina omezení. Tuzemské kontroly hranic zatím přetrvávají a Češi by do ciziny měli stále jezdit jen, pokud je to nutné. Změnu režimu v pondělí probere vláda, zatím kontroly platí do 13. června. Premiér Andrej Babiš (ANO) se omluvil, že se nechal ostříhat bez nasazené roušky. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Babiš a Schillerová už trumfli i Kalouska. Za půl roku je schodek rozpočtu 195 miliard

Zdroj Zdroj: blesk.cz     01.07.2020 (14:50)     Sekcia bulvar

Schodek státního rozpočtu ke konci června stoupl na 195,2 miliardy korun z květnových 157,4 miliardy korun. Loni ke konci června byl schodek 20,7 miliardy korun. Informovalo o tom ve středu ministerstvo financí. Letošní červnový výsledek je nejhorší od vzniku ČR. Dosud byl ke konci června nejvyšší schodek rozpočtu v roce 2010, a to 75,7 miliardy korun. Státní kasu vede Alena Schillerová (za ANO), premiérem je Andrej Babiš (ANO) - kvůli vysokým deficitům oba s oblibou ukazovali na exministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Tak špatný výsledek nebyl ale ani za něj.

 

Babiše zasáhla smrt a proklepli ho doktoři, Monika má dietu. Rakovina ho děsí víc než virus

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.06.2020 (05:50)     Sekcia bulvar

Premiér Andrej Babiš (ANO) absolvoval cca. 3,5 hodinové vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu. Pro Blesk Zprávy promluvil o tom, že je zdraví samozřejmě důležité, ale také je důležité se nechávat vyšetřit a nezanedbávat prevenci. Zmínil chystaný nový projekt, ale i rodinou anamnézu a také to, jak je na tom zdravotně jeho manželka Monika, která měla v minulosti problémy se slinivkou. Babiš chce věnovat více pozornost problémům s rakovinou, na kterou umírají bohužel i mladí lidé.

 

Babiše zasáhla smrt a Monika má dietu. „Musíme lidi vystrašit,“ řekl kvůli rakovině

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2020 (10:12)     Sekcia bulvar

Premiér Andrej Babiš (ANO) absolvoval cca 3,5hodinové vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu. Pro Blesk Zprávy promluvil o tom, že je důležité nezanedbávat prevenci. Zmínil chystaný nový projekt v boji s rakovinou, ale i rodinnou anamnézu a také to, jak je na tom zdravotně jeho manželka Monika, která měla v minulosti problémy se slinivkou. Babiš upozorňuje, že na rakovinu umírají bohužel i mladí lidé, jako byl třeba člen jeho ochranky. V pátek vystoupil na onkologickém kongresu, kde promluvil o strašení lidí.

Premiér se po měsících karantény nechal ostříhat. Johnson zašel i do hospody

„Příště se na vás vyse*em.“ Arogantní Schillerová vmetla Hamáčkovi, jaký je koaliční partner

Jágr vyděsil fanoušky: Zbavil se síly!

Schillerová nechce snížit DPH na jídlo. Ať řetězce sníží „nehorázné marže“, vzkazuje

Babiš vyzývá k dovolené v tuzemsku, ale... Monika si užívá v Chorvatsku!

Kalousek zuří: „Obelhávají nás.“ Babiš se nepohodl s KSČM kvůli schodku 500 miliard

Kdo barví a češe Schillerovou? Kadeřnice mají zákaz, ona střídá účesy, šije opozice do ministryně

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých v ČR. Hamáček chce uvolnit režim na hranicích, jak?

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých v ČR. Hamáček chce uvolnit režim na hranicích, pro koho?

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých v ČR i uvolňování. Otevírají nové prodejny a trhy

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých v ČR, otevírají trhy. Češi zklamali premiéra Saska

Koronavirus ONLINE: 188 mrtvých a 1311 vyléčených v ČR. Otevírají nové prodejny

Schillerová zasedla s kalkulačkou a počítá zrušení superhrubé mzdy. Klesne daň na 15 procent?

„Nesnesitelný“ Babiš razí do Řecka. Schytal to za špatnou radu, Kalouskovi toho vadí víc

Koronavirus ONLINE: 186 mrtvých a 6746 nakažených v ČR. Zeman chce hranice zavřené rok

Babiš to schytal za výrok o epidemiolozích a řekl den zvratu. Havlíček přiznal neshody

„Prokovace, bylo toho moc.“ Schillerová prchla před dotazy v angličtině, připustila chybu

„Provokace, bylo toho moc.“ Schillerová prchla před dotazy v angličtině, připustila chybu

Koronavirus ONLINE: Kalousek tasil lži i svatbu na Čapím hnízdě. A fotbalisté v karanténě

Monika Babišová jako sudička: S kamarádkami šla do kostela. Babiš promluvil o víře v Boha

Schillerová bydlí zadarmo v luxusu, z eráru má i kosmetický stolek. „Šetřím státu peníze,“ tvrdí

Schillerová bydlí v luxusu, z eráru žádala i kosmetický stolek. „Šetřím státu peníze,“ brání se

Monika o vztahu s Marešem: Čeho je moc, toho je příliš...

VYSÍLALI JSME: Kalousek v Blesku: O válce s Babišem, rodině a odchodu do ústraní

Babišův Frederik slavil 16 bez obří párty. Monika ukázala dort s „drsným“ vzkazem

Ministryně Schillerová: Daň na potraviny nesnížíme

Babiš chce „přisypat“ na důchody a řekl kolik. Nad drobnými Maláčová kroutí hlavou

Babiš kontroloval odběry a řešil fronty: Ještě bylo zavřeno. „Nejsem idiot,“ brání se

„Potřebujeme vaše eura.“ Babiš láká Slováky na dovolenou. Kalousek tasil krádež

Koronavirus ONLINE: Kalousek tasil lži i svatbu na Čapím hnízdě. A Němci zpřísnili opatření

Monika Absolonová řeší v karanténě nepříjemné zdravotní problémy

„Babiš se snaží dělat ze sebe oběť,“ vzkázala Němka. Brusel opět řeší střet zájmů

Schillerová prý ani nevěděla, jak hrubě s Hamáčkem mluví. A poslanci kývli na Pětadvacítku

Kalousek končí ve Sněmovně, opustí ji po 23 letech. Přímo souboj s Babišem vzdal

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy