Koronavirus ONLINE: Babiš a spol. to schytávají ve Sněmovně. A ohnisko v univerzitním městě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2020 (11:30)     Sekcia bulvár

Česko hlásí 324 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9441 lidí, vyléčených je 6752 a aktuálně nakažených je pak 2365. Během středy přibylo 74 nakažených. Zvládnutí pandemie se ve čtvrtek věnuje Sněmovna, ministrů je tu ale pomálu, chybí i premiér Andrej Babiš (ANO), například šéf ODS Petr Fiala proto mluví o neúctě. Od půlnoci jsou otevřené hranice mezi Českem a Slovenskem, bez testů je možné cestování i do Rakouska - a brzy by totéž mělo platit i na zpáteční trase. V Německém univerzitním městě Göttingen se nákaza v posledních dnech rozšířila v důsledku několika větších rodinných oslav. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Přes 70 nakažených za den v ČR. Babiš a spol. to schytávají ve Sněmovně

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2020 (10:20)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 324 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9441 lidí, vyléčených je 6752 a aktuálně nakažených je pak 2365. Během středy přibylo 74 nakažených. Zvládnutí pandemie se ve čtvrtek věnuje na své schůzi Sněmovně, ministrů je tu ale pomálu, chybí i premiér Andrej Babiš (ANO), například šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura proto mluví o neúctě. Od půlnoci jsou zase otevřené hranice mezi Českem a Slovenskem, bez testů je možné cestování i do Rakouska - a brzy by totéž mělo platit i na zpáteční trase. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Většina Čechů se bojí druhé vlny. A ohnisko v univerzitním městě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     04.06.2020 (13:30)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 324 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9441 lidí, vyléčených je 6752 a aktuálně nakažených je pak 2365. Během středy přibylo 74 nakažených. Téměř tři čtvrtiny Čechů se obávají druhé vlny pandemie koronaviru. Nejčastěji se podle průzkumu Ipsos jedná o lidi starší 66 let. Plány na druhou vlnu si od vlády vyžádala na čtvrtečním zasedání i Sněmovna. V Německém univerzitním městě Göttingen se nákaza v posledních dnech rozšířila v důsledku několika větších rodinných oslav. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babiš a vláda to schytávají na náměstích. „Proč jsi stále premiérem?“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     09.06.2020 (18:40)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9728 lidí, vyléčených je 7052 a aktuálně nakažených je pak 2348. V Česku v úterý v podvečer odstartovaly na více než 160 místech republiky protesty proti vládě a premiérovi Andreji Babišovi (ANO), kde už neplatí omezení na 500 lidí. Hlavní demonstrace je v Praze, objevil se tu i transparent s dotazem, proč je Babiš dále premiérem. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Noční maraton ve Sněmovně a ostré hádky. Babiš zuřil, Fialovi popřáli k narozeninám

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2022 (00:24)     Sekcia bulvar

Na čtvrtek 1. září si poslanci naplánovali hlasování o vyslovení nedůvěry vládě. Premiér Petr Fiala (ODS), slavící právě 1. září své 58. narozeniny, míní, že Andreji Babišovi (ANO) a spol. jde o rozvrat, expremiér Babiš pro změnu mluvil o vládě národní katastrofy a jejích lžích. Od poslanců ANO to schytal mj. kvůli drahým energiím a údajné nečinnosti vlády ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za ANO). Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Noční maraton a velmi ostré hádky ve Sněmovně! Fialovi i Babišovi přáli k narozeninám

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2022 (00:24)     Sekcia bulvar

Na čtvrtek 1. září si poslanci naplánovali hlasování o vyslovení nedůvěry vládě. Premiér Petr Fiala (ODS), slavící právě 1. září své 58. narozeniny, míní, že Andreji Babišovi (ANO) a spol. jde o rozvrat, expremiér Babiš pro změnu mluvil o vládě národní katastrofy a jejích lžích. Od poslanců ANO to schytal mj. kvůli drahým energiím a údajné nečinnosti vlády ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za ANO). Když se sněmovní maraton protáhl přes půlnoc, dočkal se narozeninového přání i Babiš, slavící 2. září pro změnu 68. narozeniny. Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Město doplatilo na muslimské radovánky. A do Česka se vrací noční pitky?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     08.06.2020 (16:55)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 328 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 9 670 lidí, vyléčených je 6 979 a aktuálně nakažených je pak 2 363. Češi již mohou volně cestovat po Slovensku, Maďarsku a Rakousku. Za nákupy se rovněž mohou vydat do Saska. V Česku od pondělí skončila povinnost nosit roušky u bazénů a jsou povoleny akce pro 500 osob. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) chce s hygieniky probrat další rozvolnění, které by se týkalo jednak roušek, ale i otevírací doby restaurací a barů, které teď musí mít mezi 23:00 a 6:00 zavřeno. V Německu pokračují omezení v univerzitním městě Göttingen. Za ohnisko šíření koronaviru je tu považován komplex výškových obytných budov na okraji vnitřního města. Před dvěma týdny se tam konaly soukromé oslavy u příležitosti muslimského svátku a podle místních úřadů přitom obyvatelé porušovali hygienická pravidla a odstupy. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Utrácejte eura v ČR, láká Babiš Slováky. A nové ohnisko na severu Moravy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.06.2020 (19:35)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 334 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 10 230 lidí, vyléčených je 7436 a aktuálně nakažených je pak 2460. Roušky odložíme se začátkem prázdnin, ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) ale zvedl varovný prst pro Prahu a Karvinsko, kde jsou lokální ohniska nákazy. Další se objevilo na Frýdecko-Místecku. Onemocněly skoro tři desítky klientů domova pro seniory Domov Důstojnost v Nýdku. A premiér Andrej Babiš (ANO) zaujal svým vzkazem pro Slováky, aby k nám přijeli a utráceli i s ohledem na slabou korunu výhodně svá eura.  Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Ostré hádky a úmorný noční maraton ve Sněmovně! Babiš slaví narozeniny u televize

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2022 (05:05)     Sekcia bulvar

Na čtvrtek 1. září si poslanci naplánovali debatu k návrhu na vyslovení nedůvěry vládě. Premiér Petr Fiala (ODS), slavící právě 1. září své 58. narozeniny, míní, že Andreji Babišovi (ANO) a spol. jde o rozvrat, expremiér Babiš pro změnu mluvil o vládě národní katastrofy a jejích lžích. Od poslanců ANO to schytal mj. kvůli drahým energiím a údajné nečinnosti vlády ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za ANO). Když se sněmovní maraton protáhl přes půlnoc, dočkal se narozeninového přání i Babiš, slavící v pátek 2. září pro změnu 68. narozeniny. Na výtky, že chyběl řadu hodin v sále, reagovala Alena Schillerová (ANO) slovy, že slaví narozeniny u televize. S pokračujícím maratonem přitom je stále patrnější únava řady aktérů sněmovního handrkování. K samotnému hlasování o nedůvěře by se mohli poslanci dostat v průběhu pátku. Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Ostré hádky a maraton ve Sněmovně! Fialova vláda uhájila po 22 hodinách důvěru

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2022 (11:23)     Sekcia bulvar

Opozice podle očekávání neuspěla s návrhem na vyslovení nedůvěry vládě premiéra Petra Fialy (ODS). Poslanci jednali nepřetržitě 22 hodin. Fiala, který slavil 1. září 58. narozeniny, míní, že Andreji Babišovi (ANO) a spol. jde o rozvrat, expremiér pro změnu mluvil o vládě národní katastrofy. Od poslanců ANO to schytal mj. kvůli drahým energiím a údajné nečinnosti vlády ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za ANO). Když se sněmovní maraton protáhl přes půlnoc, dočkal se narozeninového přání i Babiš, slavící v pátek 2. září pro změnu 68. narozeniny. Na výtky, že chyběl řadu hodin v sále, reagovala Alena Schillerová (ANO) slovy, že slaví narozeniny u televize. Do Sněmovny se vrátil až v pátek ráno. Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online. Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Ostré hádky a únavný noční maraton ve Sněmovně! Po Fialovi přáli k narozeninám i Babišovi

Zdroj Zdroj: blesk.cz     02.09.2022 (03:41)     Sekcia bulvar

Na čtvrtek 1. září si poslanci naplánovali debatu k návrhu na vyslovení nedůvěry vládě. Premiér Petr Fiala (ODS), slavící právě 1. září své 58. narozeniny, míní, že Andreji Babišovi (ANO) a spol. jde o rozvrat, expremiér Babiš pro změnu mluvil o vládě národní katastrofy a jejích lžích. Od poslanců ANO to schytal mj. kvůli drahým energiím a údajné nečinnosti vlády ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za ANO). Když se sněmovní maraton protáhl přes půlnoc, dočkal se narozeninového přání i Babiš, slavící v pátek 2. září pro změnu 68. narozeniny. S pokračujícím maratonem přitom byla stále patrnější únava řady aktérů sněmovního handrkování. K samotnému hlasování o nedůvěře by se mohli poslanci dostat v průběhu pátku. Dění ve Sněmovně sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: 3238 případů za čtvrtek. A Babiš na inspekci očkování v Havířově

Rodinné oslavy se zvrtly a v univerzitním městě je přes 100 nakažených. Školy i bazén zavírají

ONLINE: Ostré hádky a noční maraton ve Sněmovně! Babiš se po dlouhých hodinách vrátil „do práce“

ONLINE: Ostré hádky noční maraton ve Sněmovně! Babiš se po dlouhých hodinách vrátil „do práce“

Koronavirus ONLINE: Nejvíc nových případů v ČR za pět dnů. A nové ohnisko v ubytovně

Koronavirus ONLINE: Nové ohnisko ve firmě na Kutnohorsku. A koronaprázdniny vyhnaly Čechy do kempů

Koronavirus ONLINE: Nové ohnisko ve firmě na Kutnohorsku. A Čechy vyhnaly koronaprázdniny do kempů

Koronavirus ONLINE: Nové ohnisko v ubytovně. A dovolenkový ráj zavírá bary a restaurace

Koronavirus ONLINE: 320 mrtvých a přes 6500 uzdravených v ČR. Nové ohnisko děsí Prymulu

Koronavirus ONLINE: 10 tisíc mrtvých v ČR, testování ve Sněmovně a vláda chce delší stav nouze

Koronavirus ONLINE: 10 tisíc mrtvých v ČR, testování ve Sněmovně a nakažený prezident

Koronavirus ONLINE: 1788 případů za středu v ČR. Covid chytil i Babiš, má horečku

ONLINE Babiš žádá o prodloužení stavu nouze do 21. února. Komunisté navrhují do Valentýna

Koronavirus ONLINE: 1668 případů za čtvrtek v ČR. Covid chytil i Babiš, má horečku

Koronavirus ONLINE: Babiš razí rychlý konec rotační výuky. A konec roušek venku od pondělí

Koronavirus ONLINE: 330 nových případů v ČR, nejvíc od 3. dubna. A Babiš pro karanténu na 10 dní

Koronavirus ONLINE: Babiš dostal třetí dávku vakcíny. A karanténa se možná zkrátí

Koronavirus ONLINE: Babiš a Petříček narychlo znovu svolali tiskovku. Co se mění na hranicích?

Koronavirus ONLINE: 1343 případů za pátek v Česku. Covidem onemocněl i Babiš

Babiš: Test na koronavirus zdarma pro všechny?

Koronavirus ONLINE: Čtvrtý stupeň PSA od pátku. Babiš tepal ministry a prázdniny se prodlouží

Koronavirus ONLINE: Rekordních 16 329 případů za den v ČR, PES na pětce a Babiš bez respirátoru

Koronavirus ONLINE: 3100 případů za neděli, vláda přitvrdí. Babiš připustil úplné zavření škol

Rozohněný Babiš ve Sněmovně nazval Agrofert „svojí firmou“. Vládu viní ze zneužití moci

Koronavirus ONLINE: Merkelová dostala první dávku vakcíny. A očkování pro 40+ na konci června?

Koronavirus ONLINE: 208 mrtvých v ČR. Babiš promluvil o změně u zavřených obchodů

Koronavirus ONLINE: Česko spadne do 4. stupně PSA, prázdniny se prodlouží. A Babiš tepal ministry

Koronavirus ONLINE: Babiš kvůli šesté dávce tepal šéfa nemocnice. A rezervace od 15. ledna

Koronavirus ONLINE: Blatný se vzepřel přání Babiše. A Českem se dál šíří nebezpečná mutace

Koronavirus ONLINE: Nakažená Dostálová má bolesti. A Babiš řekl, kdy může být jasno o školách

Koronavirus ONLINE: 11 711 úmrtí v ČR a vakcína jako naděje. Babiš žádá omezit kontakty

ONLINE: Lockdown závisí na Sněmovně. Babiš shání hlasy pro nouzový stav na poslední chvíli

Koronavirus ONLINE: 7889 nakažených za úterý a zhoršené skóre. Nakazil se i šéf Sněmovny

Koronavirus ONLINE: Zeman u očkování změnil plány, Babiš tepal šéfa nemocnice kvůli šesté dávce

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy