Vrbětice ONLINE: Síla ruské reakce Česko překvapila. A nechá vláda odtajnit zprávu BIS?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (10:30)     Sekcia bulvár

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhostí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, Rusko mají opustit do půlnoci na úterý. V Moskvě tak zůstane jen pět diplomatů. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. Hamáček bude jednat s premiérem Andrejm Babišem (ANO), zda je na místě další krok z české strany. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle Babiše by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Vrbětice ONLINE: Hamáček: Síla ruské reakce Česko překvapila. Klaus se Moskvy zastal

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (11:15)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhostí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví. V Moskvě tak zůstane jen pět diplomatů. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. S premiérem Andrejem Babišem (ANO) bude jednat  o tom, zda je na místě další krok z české strany. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle Babiše by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky. A exprezident Václav Klaus se fakticky zastal Moskvy, když uvedl, že Babišova vláda si našla dalšího vykonstruovaného strašáka. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Hamáček: Síla ruské reakce Česko překvapila. Vyhoštění čeká i české děti

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (13:40)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhošťuje 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví, speciál z Moskvy pro ně má přiletět do Prahy ve 14:20. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, podle záběrů ČT čekají před ambasádou i malé děti. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. S premiérem Babišem bude jednat o tom, zda je na místě další krok. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle Babiše by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky, další politici i odborníci ale tento záměr rozporují. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Vláda má odtajnit zprávu BIS, míní Babiš. Hamáček o reakci Rusů: Nefér!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (07:45)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál, který nemá obdoby. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhostí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, Rusko mají opustit do půlnoci na úterý, potvrdil Blesk Zprávám vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). A na Twitteru dodal, že je krok nefér, ale Česko ho zvládne. V Moskvě tak zůstane jen pět diplomatů. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle premiéra Andreje Babiše (ANO) by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

ONLINE: Vláda má odtajnit zprávu BIS o Vrběticích. Hamáček o reakci Rusů: Nefér!

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (07:45)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál, který nemá obdoby. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhostí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, Rusko mají opustit do půlnoci na úterý, potvrdil Blesk Zprávám vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). A na twitteru dodal, že je krok nefér, ale Česko ho zvládne. V Moskvě tak zůstane jen pět diplomatů. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle premiéra Andreje Babiše (ANO) by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

ONLINE: Kauzu Vrbětice a zapojení ruských agentů probere vláda. Odtajní zprávu BIS?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (07:00)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál, který nemá obdoby. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhostí 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, Rusko mají opustit do půlnoci na úterý, potvrdil Blesk Zprávám vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). V Moskvě tak zůstane jen pět diplomatů. Prezident Miloš Zeman po prvotním strohém vyjádření mlčí, vyjádřit se má až v neděli. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle premiéra Andreje Babiše (ANO) by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Vyklízení ambasád v Praze a Moskvě. České děti na chodníku, co sbalili Rusové?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (15:05)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhošťuje 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví, speciál z Moskvy pro ně přiletěl do Prahy ve 14:20. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví, podle záběrů ČT čekají před ambasádou i malé děti. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. S premiérem Babišem bude jednat o tom, zda je na místě další krok. V pondělí odpoledne kauzu probere vláda a podle Babiše by měla odtajnit zprávu BIS, o kterou opírá Česko své kroky, další politici i odborníci ale tento záměr rozporují. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Na ruského velvyslance „udeří“ už Kulhánek. A šéf BIS bude povýšen?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (15:41)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Novým šéfem diplomacie je Jakub Kulhánek (ČSSD), jmenoval ho prezident Miloš Zeman, který ani tentokrát nic ke kauze Vrbětice neřekl. A vláda v pondělí opět navrhne, aby Zeman povýšil šéfa BIS Michala Koudelku do generálské funkce, řekl Babiš. Prezident to v minulosti pětkrát odmítl. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: České děti na chodníku. Detaily složitého návratu z ambasády v Moskvě

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.04.2021 (23:09)     Sekcia bulvar

Českem otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Česko kvůli tomu vyhošťuje 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví, speciál z Moskvy pro ně přiletěl do Prahy ve 14:20. Moskva zareagovala vyhoštěním 20 zaměstnanců českého velvyslanectví. Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) uvedl, že ruská reakce na vyhoštění Rusů je silnější, než Česko očekávalo. Andrej Babiš (ANO) o akci ruských agentů uvedl, že šlo o útok na zboží bulharského obchodníka, nikoli o akt státního terorismu. Dění a reakce na zcela mimořádnou událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Česko vůči Rusům přitvrdí? Hamáčka před klíčovou schůzkou vystřídá Kulhánek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (08:50)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Vicepremiér a úřadující ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) si na středeční odpoledne předvolal ruského velvyslance v ČR Alexandra Zmejevského. Avizoval, že mu  chce sdělit protest proti postupu Ruska poté, co Česko vyhostilo 18 pracovníků ruské ambasády, kteří byli podle Čechů napojeni na tajné služby. Rusové naopak vyhostili 20 českých zaměstnanců ambasády v Moskvě. Ve hře je i tvrdší reakce vůči Rusům, tu bude nejspíš tlumočit už nový ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Dění a reakce na vrbětickou kauzu událost sledujeme online.

 

Vrbětice ONLINE: Česko vyhrožuje vyhoštěním skoro celé ruské ambasády, Kreml se hned ozval

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (19:37)     Sekcia bulvar

Českem dál otřásá skandál. Za devastací muničního areálu ve Vrběticích na Zlínsku z roku 2014 stojí podle premiéra Andreje Babiše (ANO) příslušníci ruské tajné služby GRU. Novým šéfem diplomacie je Jakub Kulhánek (ČSSD), hned večer se sešel s ruským velvyslancem Alexandrem Zmejevským a dal mu ultimátum - buď zajistí návrat vyhoštěných Čechů, nebo přijde zloba. Mluvit s Ruskem formou požadavků nemá perspektivu, reagoval mluvčí Kremlu. Dění a reakce na vrbětickou kauzu sledujeme online.

Vrbětice ONLINE: Na ruského velvyslance „udeří“ už Kulhánek. Zeman ke kauze dál mlčí

Vrbětice ONLINE: Na ruského velvyslance „udeří“ už Kulhánek. Odpověď bude rázná

Vrbětice ONLINE: Ruský velvyslanec jde za Hamáčkem, přitvrdí Česko? A přehmat nového ministra

Vrbětice ONLINE: Ultimátum pro Rusy vypršelo. A noční manévry policie u ruské ambasády

Vláda projedná Vrbětice a koronavirus, dorazit má i šéf BIS. Co Babiš a spol. nově povolí?

ONLINE: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Opozice žádá rezignaci

Vrbětice ONLINE: Češi Rusům vyhostili i zástupce velvyslance. Unikl kompletní seznam jmen

Vondra zaryl do vlády i Zemana kvůli Vrběticím: Pro spojence vypadáme jako banánová republika

Vrbětice ONLINE: Češi vrátí do Moskvy další desítky Rusů. Odjet mají do konce května

Vrbětice ONLINE: Česko vyhrožuje Rusku, Kreml se nedá a Kulhánek je více hlídaný

ONLINE: Hamáček chtěl měnit Vrbětice za milion Sputniků? BIS potvrdila: Šéfa nepozval

Vrbětice ONLINE: Hamáček má posílenou ochranku. Babiš se omlouval za „útok na zboží“

Vrbětice ONLINE: Babiš se omlouval za „útok na zboží“. Hamáček má posílenou ochranku

Vrbětice ONLINE: Hamáček si předvolal ruského velvyslance. Babiš se omlouval za „útok na zboží“

ONLINE: Hamáček chtěl měnit Vrbětice za milion Sputniků? „Nejtěžší chvíle mého života,“ brání se

Vrbětice ONLINE: „Útok na zboží“ vmetli Babišovi Petříček i opozice. Mluví o ruském teroru

Vrbětice ONLINE: Ultimátum Rusům vypršelo, ČR vyhostí až 60 lidí? Kreml mluví o „hysterii“

Vrbětice ONLINE: 60 vyhoštěných Rusů z Česka? A noční manévry policie u ruské ambasády

ONLINE: Česko viní z výbuchu ve Vrběticích ruské agenty. Chtěli destabilizovat vládu, tvrdí Sobotka

Vrbětice ONLINE: Europarlament chce razantní reakci celé EU vůči Rusům. Jak přitvrdí Češi?

Vrbětice ONLINE: Nový útok ruské mluvčí. A svědectví Čecha vyhoštěného z Moskvy

Vláda projedná Vrbětice a návrat dalších dětí do škol. Poleví další covidová opatření?

ŽIVĚ: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Opozice žádá rezignaci

ONLINE: Hamáček chtěl měnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? Zeman se stydí za poslance

Vrbětice ONLINE: Hamáček chtěl Sputnikem spasit ČSSD? „Vypadáme jako pitomci,“ rýpl si Kalousek

Vrbětice ONLINE: Poslanci chtějí srovnat počty diplomatů v Praze a Moskvě. A omluvu Rusů

ONLINE: Hamáček čeká omluvu za „vlastizrádce“. Údajný handl Vrbětic za Sputnik s Rusy má trhliny

Vrbětice ONLINE: Protitah Rusů je pro Čechy potíž. A v Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů

ONLINE: Hamáček chce deset milionů jako omluvu. Opozice má na Vrbětice a Rusko 12 otázek

ONLINE: Hamáček chtěl směnit s Rusy Vrbětice za milion Sputniků? ČSSD má další tiskovku

Hamáčka podpořil šéf Vojenského zpravodajství. A promluvil o přípravě Rusů na Vrbětice

ŽIVĚ: Hamáček chtěl měnit Vrbětice za milion Sputniků? BIS potvrdila: Šéfa nepozval

Vrbětice ONLINE: Hamáček zmínil nejtěžší okamžiky vyhoštěných Čechů. A kauzu probere Sněmovna

Vrbětice ONLINE: V Moskvě i Praze zůstane sedm diplomatů. ČR přijde o kuchaře i uklízečky

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy