Koronavirus ONLINE: Testy i po dovolené v Česku, navrhne Vojtěch. A Tunisko na semaforu zčerná

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2021 (15:03)     Sekcia bulvár

Epidemie koronaviru v Česku začala opět mírně posilovat, podle premiéra Andreje Babiše (ANO) neskončila. Její vývoj v Praze podle něj v současnosti nevypadá příznivě. Ve čtvrtek se mimořádně sejde vládě, kde chce ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) prosadit testování lidí po návratu z dovolených, a to i v Česku, i bezinfekčnost až po druhé dávce vakcíny. V pondělí testy odhalily 157 nakažených, o 39 víc než před týdnem. Incidenční číslo stouplo na 7. A oblíbená dovolenková destilnce Tunisko se od 5. července přesune na cestovním semaforu do černých zemí. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Koronavirus ONLINE: Po dovolené testy, navrhne Vojtěch. A první případ mutace lambda v ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2021 (17:10)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku začala opět mírně posilovat, podle premiéra Andreje Babiše (ANO) neskončila. Její vývoj v Praze podle něj v současnosti nevypadá příznivě. Ve čtvrtek se mimořádně sejde vládě, kde chce ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) prosadit testování lidí po návratu z dovolených, a to i v Česku, i bezinfekčnost až po druhé dávce vakcíny. V ČR se potvrdilo už 120 případů varianty delta a nově také mutace Lambda, která převládá v Peru. V pondělí testy odhalily 157 nakažených, o 39 víc než před týdnem. Incidenční číslo stouplo na 7. A oblíbená dovolenková destilnce Tunisko se od 5. července přesune na cestovním semaforu do černých zemí. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Trable pro české dovolenkáře: Tunisko na semaforu zčerná, zakáže vláda i Egypt?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2021 (21:15)     Sekcia bulvar

Od 5. července se mezi černě označené země, tedy země, kam ministerstvo zahraničí zapovídá Čechům cestovat, zařadí i jedna z nejoblíbenějších dovolenkových destinací – Tunisko. Oznámení se objevilo v tiskové zprávě ministerstva zdravotnictví a v mimořádném opatření. Cestovní kanceláře, které Blesk Zprávy oslovily, byly zprávou zaskočené. Jak řekl místopředseda Asociace cestovních kanceláří ČR Jan Papež, cestovky zájezdy do Tuniska rušit nutně nemusí – ale cestující musí počítat po návratu s minimálně desetidenní samoizolací a dvěma PCR testy. Změna se dotkne až tisíců lidí. A Tunisko není jedinou zemí, která spadne do nejrizikovější kategorie. Už od 1.7. v ní bude také Rusko.

 

Trable pro české dovolenkáře: Tunisko na semaforu zčerná, cestovky o změně nevěděly

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.06.2021 (15:58)     Sekcia bulvar

Od 5. července se mezi černě označené země, tedy země, kam ministerstvo zahraničí zapovídá Čechům vstup, zařadí i jedna z nejoblíbenějších dovolenkových destinací - Tunisko. Oznámení se objevilo v tiskové zprávě ministerstva zdravotnictví. Cestovní kanceláře, které Blesk Zprávy oslovily, byly zprávou zaskočené. Jak řekl místopředseda Asociace cestovních kanceláří ČR Jan Papež, cestovky zájezdy do Tuniska rušit nutně nemusí - ale cestující musí počítat po návratu s minimálně desetidenní samoizolací a dvěma PCR testy. Změna se dotkne až tisíců lidí.

 

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce testy po dovolené, mutace lambda v ČR a u Kima padají hlavy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.06.2021 (07:00)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku začala opět mírně posilovat. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) její vývoj hlavně v Praze nevypadá příznivě. Ve čtvrtek se mimořádně sejde vládě, kde chce ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) prosadit testování lidí po návratu z dovolených, a to i v Česku, a bezinfekčnost až po druhé dávce vakcíny. V ČR se potvrdilo už 120 případů varianty delta a nově také mutace lambda, která převládá v Peru. V pondělí testy odhalily 157 nakažených, o 39 víc než před týdnem. Incidenční číslo stouplo na 7. A vůdce KLDR Kim Čong-un odvolal část stranických špiček kvůli pochybení při epidemii covidu-19. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce testy po dovolené, mutace lambda v ČR a 160 případů za úterý

Zdroj Zdroj: blesk.cz     30.06.2021 (08:30)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku začala opět mírně posilovat. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) její vývoj hlavně v Praze nevypadá příznivě. Ve čtvrtek se mimořádně sejde vládě, kde chce ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) prosadit testování lidí po návratu z dovolených, a to i v Česku, a bezinfekčnost až po druhé dávce vakcíny. V ČR se potvrdilo už 120 případů varianty delta a nově také mutace lambda, která převládá v Peru. V úterý testy odhalily 160 nakažených, o 48 víc než před týdnem. Incidenční číslo stouplo na 7. A vůdce KLDR Kim Čong-un odvolal část stranických špiček kvůli pochybení při epidemii covidu-19. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Vojtěch navrhne vládě stav nouze. Prymula zmínil až 8000 nakažených denně

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.09.2020 (12:43)     Sekcia bulvar

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) navrhne na pondělním jednání vlády vyhlášení nouzového stavu v Česku, Potvrdil to v neděli v Otázkách Václava Moravce. Podle epidemiologa Romana Prymuly je stav nouze na místě. Spějeme podle něj k 6000 až 8000 nových případů nákazy denně. Počet nových případů za pátek činil 2111, za sobotu do podvečera pak 2046. Roste i počet lidí v nemocnicích - aktuálně hospitalizovaných je přes 500. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Prymula o hrozbě mutací na dovolené. Přeočkování Čechů za rok?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     05.06.2021 (20:53)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku dál zpomaluje. Za pátek testy odhalily 323 nových případů. Odstartovala již i registrace k očkování pro věkovou kategorii 16+. Povinnost žáků nosit roušky ve třídách zůstane zachována, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) v České televizi. Skupina odborníků MeSES přitom doporučuje roušky odložit v bezpečných okresech. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za státní svátek. Babiš zmínil návrat testů ve firmách

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (09:23)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za středu, na kdy připadnul státní svátek 17. listopadu, testy odhalily v Česku dalších 14 119 případů covidu.  Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) řekl, že to ve čtvrtek navrhne vládě. Ve hře je také návrat povinného testování ve firmách. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Další skok v počtu nakažených v ČR. Na testy musel i Vojtěch

Zdroj Zdroj: blesk.cz     26.08.2020 (06:25)     Sekcia bulvar

Česko hlásí 416 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 22 548  lidí, vyléčených je 16 662 a aktuálně nakažených je pak 5 470. Během úterý přibylo 367 nových případů, což je třetí nejvyšší počet od začátku epidemie. Na test musel i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), který se minulý týden setkal s nakaženým novinářem, informoval server Lidovky.cz. Výsledek měl negativní. A potíže řeší i na Slovensku - Bratislava na tamním semaforu zčervenala, na což reaguje i prezidentka Zuzana Čaputová. Ta odložila cestu do Nitry. Dění kolem šíření nemoci sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované od pondělí v ČR. A školy čekají ohniskové PCR testy

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (16:05)     Sekcia bulvar

16:Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. V úterý testy potvrdily 22 479 případů, zatím nejvíc za celou pandemii. V pondělí zemřelo 84 lidí s covidem, podobně jako za celý červenec, srpen a září dohromady. Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) řekl, že to ve čtvrtek navrhne vládě. Apeloval i na odložení vánočních večírků a nasazení respirátorů i na vánočních trzích. A v prosinci už nebude pokračovat plošné testování ve školách, místo toho tu budou probíhat PCR testy v ohniscích nákazy. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Koronavirus ONLINE: Vojtěch vyzval k odložení vánočních večírků a respirátor radí i na trzích

Koronavirus ONLINE: Babišova dcera Vivien už zašla na očkování. A 14 119 nakažených za svátek

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman. A školy čekají ohniskové PCR testy

Koronavirus ONLINE: Přes 700 mrtvých a na 1200 hospitalizovaných v Česku. A co Trump?

Koronavirus ONLINE: Na testy musel i Vojtěch. A červená u sousedů, Čaputová ruší program

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

Koronavirus ONLINE: Nové zpřísňování v Česku. Vojtěch zůstane ministrem i přes listopad

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za svátek v ČR. Němci doporučují třetí dávku všem 18+

Koronavirus ONLINE: Konec uznávání antigenních testů od prosince? A 5650 případů za neděli v ČR

Koronavirus ONLINE: Testy po dovolené i po první dávce? Babiš v obavě z mutací svolal vládu

Koronavirus ONLINE: Vojtěch vrací do hry uznávání protilátek. A nejvyšší víkendový nárůst od května

Koronavirus ONLINE: 14 000 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

Koronavirus ONLINE: Dvě vakcíny v Česku nemají dostat lidé pod 60 a dusno s testy na tábor

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce na kulturu pustit až 2000 lidí. A Němcům hrozí frustrace

Koronavirus ONLINE: Pět případů indické mutace na severu Čech. A dusno s testy na tábor

Koronavirus ONLINE: 3793 případů za pátek v ČR. A Trump skončil v nemocnici

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce na kulturu pustit až 2000 lidí. A jen 90 případů za neděli

Koronavirus ONLINE: Ohromných 14 539 případů za úterý v ČR. Vojtěch chystá další zpřísnění

Koronavirus ONLINE: 384 případů za úterý. A od léta roušky jen v MHD a obchodech, věří Vojtěch

Koronavirus ONLINE: Testy a očkování budou kontrolovat hospody? Vojtěch o tom uvažuje

Koronavirus ONLINE: 3246 nakažených za den v Česku, Vojtěch chce roušky i při výuce

Koronavirus ONLINE: Čísla opět rapidně vyskočila. 4224 případů za pátek v Česku

Koronavirus ONLINE: Vojtěch oznámil novinku. Zkrácení karantény na 10 dní až od 1. září

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce roušky při výuce, Plaga zuří. A 3246 nakažených za den v Česku

Koronavirus ONLINE: Testy čekají třetinu školáků. A vláda probere další zpřísnění

Koronavirus ONLINE: 184 případů za pátek v Česku. A Německo na semaforu zrudne

Koronavirus ONLINE: V Česku zčervenaly okresy kolem Prahy. A novinka u dovolenkových rájů

Koronavirus se v Česku vymkl kontrole a dál se šíří. Na semaforu zčervenala celá země

Koronavirus ONLINE: Za sobotu jen 152 nových případů. A Prymula o hrozbě mutací na dovolené

Koronavirus ONLINE: Vojtěch chce očkování i v obchoďácích. A Kanáry „zčervenaly“

Koronavirus ONLINE: Vojtěch se nechal naočkovat i s manželkou. A roušky asi sundá i zbytek školáků

Koronavirus ONLINE: 2979 případů za středu v ČR. V Nemocnicích je už 1134 lidí

Koronavirus ONLINE: Od léta roušky jen v MHD a obchodech, věří Vojtěch. A covid pasy ve Sněmovně

Koronavirus ONLINE: Od léta roušky jen v MHD a obchodech, plánuje Vojtěch. A Sasko otevře hotely

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy